W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Kilka słów o mnie.  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 1542
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sajam




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 09 Lis '08   Temat postu: Kilka słów o mnie. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Nazywam się Daniel.
Mam 16 lat, stuknęło mi jak co roku 22 października.

Aktualnym moim zajęciem jest nauka - w LO o profilu mat/inf, ale to nie jest to, co lubię robić...

Kręci mnie przede wszystkim programowanie na użytek sieci (php), jak i po trochu grafika. Biegle posługuję się technologiami php, xhtml, css, ajax, js, mysql. Jako, że liznąłem wszystkiego po trochu nie mam wyspecjalizowanej dziedziny i potrafię stworzyć samodzielnie cały projekt strony, może nie zawsze dopracowany.

Nie myślcie od razu, że jestem kompletnym geekiem przykutym do ekranu monitora - nie. Od niedawna trenuję Izraelską sztukę walki krav maga (walka w bliskim kontakcie - głównie w celach ochrony osobistej). Bardzo polecam wszystkim, chcącym być w formie ;]

Więcej o mnie, nowości na bieżąco, info o projektach poczytasz na moim blogu http://sajam.jogger.pl/ . Klika moich dzieł, którymi mogę się pochwalić znajdziecie na http://sajam.jogger.pl/portfolio/ .

Dlaczego zainteresowałem się "prawdą"? Po tym, jak obejrzałem jakoś przypadkowo film Alexa Jones'a o WTC (Loose.Change) zacząłem oglądać kolejne i kolejne, bo wciągało mnie to. Po obejrzeniu addeneum i poszukiwaniu napisów do niego trafiłem na to właśnie forum. Postanowiłem się zarejestrować i aktywnie uczestniczyć w życiu forum, gdyż zaobserwowałem tutaj niejaki dość wysoki poziom dyskusji i selekcję od "pokemonów" i "dzieci neo".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kilka słów o mnie.
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile