W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Cywilizacja na Marsie  
Podobne tematy
David Icke - Consciousness & DNA [PL]19
David Icke PL19
[RS] Alex Jones - Bankowe Przejęcie Ameryki (PL)28
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 20941
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:46, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:


to może powiesz mi czemu niebo na marsie musi być czerwone nawet w południe?


Czerwone niebo jest właśnie na Twoim przykładzie. Na stronie Mars Exploration Rover Mission: home z 12.01.2004 nie ma tak wściekłych kolorów.



http://marsrovers.jpl.nasa.gov/gallery/panoramas/spirit/2004.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeZook napisał:
Powinniście zacząc od zadania sobie pytania: w czym miałoby NASA pomóc fałszowanie kolorów na zdjęciach? Po co to w ogóle robic?
Z uporem maniaka doszukujecie sie oszustwa, zamiast zadac sobie najprostsze pytania...


Tu chodzi o coś zupełnie innego, aby to Zobaczyć trzeba widzieć obraz naszej historii i manipulacji ludzkością w szerszym kontekście. Jest to tylko malutki obraz Całości.

Nie wierzę - NASA Amerykańskiej instytucji którego Rząd przez projekt PAPERCLIP sprowadza Nazistów i zbrodniarzy wojennych jak Mengele, daje im pracę i ich ochrania aż do śmierci. Wykorzystuje ich badania (von Braun) daje pracę wielu Nazistom w Nasa.

Tu chodzi o jeden tylko element ale bardzo ważny. Pewną mantrę "Jesteśmy Sami" i stan umysłu jaki to wywołuje. Dotyczy to absolutnie wszystkich informacji z całego kosmosu z fenomenem UFO włącznie. Aby utrzymać społeczeństwo w umysłowej izolacji należy ich ZAMYKAĆ na wszelkie możliwe sposoby. Świadomość istnienia czegoś więcej niż My sami jest absolutnie niedopuszczalna, w szczególności dotyczy to wszelkich dowodów o istnieniu obcych cywilizacji i POCHODZENIU CZŁOWIEKA. Podanie tych wiadomości do opinii publicznej oznacza utratę KONTROLI, Upadek ich FAŁSZYWYCH wartości.

Ale to potrafi dostrzec tylko Niewielu Nas. Miedzy Innymi David Icke, Credo Mutwa, Dalaj Lama , i wielu wielu innych próbuje Wam to Powiedzieć. Lecz by to zrozumieć, trzeba się obudzić z Hipnotycznego Stanu USTAWICZNEGO POWTARZANIA TYCH SAMYCH MANTR.
W telewizji, szkole i uczelni, w wszędzie gdziekolwiek tylko spojrzysz.
Stan Umysłu jaki się wtedy pojawia, otwiera cię i twoje zamknięte programy na nowe możliwości. Sam zaczynasz przejmować kontrolę nad swoimi poglądami.

I to jest najprostsza odpowiedź na Twoje Pytanie.
Bo co można mieć przeciwko istnieniu niezliczonych światów i cywilizacji?
Chyba że chcesz być zamknięty w Skorupie Bardzo Ograniczonej Świadomości i być ich Niewolnikiem - twój WYBÓR. Ja już go dokonałem, i będę szukał odpowiedzi na wszystkie pytania jakie mi tylko przyśni się zadać, bez ograniczeń i jakichkolwiek zasad które Nam starają się narzucić. Czy taka postawa Ci PRZESZKADZA?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze nikt nie slyszal o analize widmowej gazow (spektroskopia) bo ten kto slyszal to nie zadaje takich glupich pytan i jak widzi ze czerwona atmosfera to oznacza ze musi sie skladac w wiekszosci z CO2 a jak jest niebieska to oznacza ze w atmosferze jest tlen i to wszystko.
I tu nie potrzeba zadnych filtrow bo sama atmosfera jest jednym wielkim filtrem optycznym.

No chyba ze jest tam tlen a oni zakadaja czerwone filtry na kamery po to zeby sie wydawalo wszystkim ze jest tam pelno CO2.

Na moje to niepotrzebnie sie staraja bo ludzie i tak niemaja jak widze pojecia o spektroskopi i uwieza na slowo co do skladu chemicznego atmosfery, bo nikt nie poleci na marsa sprawdzic czy tak nie jest Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix swieta racja.
apropo twojego podpisu - Djabeł ? Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix atmosfera wenus składa się prawie całkowicie (97%) z CO2, a kolor jak wiesz jest białożółty.

Wniosek. Na Marsie jest tlen? Zadałem to pytanie wcześniej mówiąc o kolorze skroplonej atmosfery ziemskiej (błękitny).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalwd




Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Zainteresowanych problematyką fałszowania zdjęć itp polecam książkę:
"Dark mission - The secret history of NASA", Richard C. Hoagland and Mike Bara

Sam jestem gdzieś w połowie (idzie mi powoli bo to angielska wersja). Moim zdaniem autorzy są czasem zbyt śmiali w swoich domysłach ale zdecydowanie to nie wariaci. Poza tym jest dużo na temat samej historii badań, dziwnych zjawisk w Układzie Słonecznym, "zapomnianych" prac i odryć itp. Ogólnie bardzo ciekawa książka, polecam.

Pozdrawiam
Michał

PS. Jeżeli ktoś czytał/czyta/będzie czytał to chętnie bym podyskutował :-).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorzucam ciekawe zdjęcie:



Podłużny kamień czy kawał drewna ??

I ciekawa stronka zawierająca więcej informacji:
http://thecrit.com/2008/08/05/nasa-mars-photo-leaked-wood-found-on-mars/
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:45, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamień na 95%...
Te Drzewa na marsie mnie rozwaliły przyznam :/
Nawet jak na Marsie było życie , czy jest tam jakiekolwiek co to wam da?
Będziecie myśleli o tym przez kilkanaście minut potem zajmiecie się czymś innym.
Czy nie lepiej zajmować się rzeczami które nas otaczają ?
Ja zacząłem wypytywać ludzi na uczelni swojej o różne pierdółki.
Kodeks żywnościowy, elementy fizyki kwantowej, męczę swoich znajomych z grupy wiedzą którą nabywam.
Liczę że kogoś z nich zainteresuję. Ale słuchajcie poumieramy za lat kilkadziesiąt, może szybciej. Na marsie nikt z nas nie postanie a teorie zostaną teoriami. Ilu z was na poważnie nie nosi już telefonu koło jajek? (może macie już dzieci ale nie wszyscy chyba XD )
Ilu dzwoniło instytucjach wszelakich , od wodociągów (ja się dowiedziałem że fluor we Wrocławskiej wodzie ponoć nie jest dodawany tylko znajduje się już w wodzie którą dopiero do uzdatniania pobierają) po politykę.
Zakładam iż nie działacie ponieważ nie macie pewności, a nikt nie chce wyjść na idiotę :/
Sam czytam a nie wiele robię.
Wolę napisać cokolwiek nawet jak nie mam pomysłu jak to zmienić niż przemilczeć fakt ponieważ (nie miałem pewności).
Czy nie lepiej było by zrobić następny krok? Przestać szukać zacząć działać?

Ehh.. wyżyłem się trochę teraz wy zróbcie to samo Razz
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o te fotki to są 3 wyjścia:

1.jesteśmy tak zacofani że nie zdołaliśmy ich zrobić na marsie i NASA przerobiła zdjęcia z ziemi - stąd widzialność atmosfery.

2.jesteśmy tak upośledzeni informacyjnie, że już są lub były kolonie na marsie a my nic o tym nie wiemy bo tam może kilka osób sobie azyl szykuje

3.ktoś się najzwyczajniej czepia. NASA robi wszystko co może aby nas informować o bieżących ekspedycjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapeteusz




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 24 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://bash.org.pl/521762/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 25 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:


Tu chodzi o coś zupełnie innego, aby to Zobaczyć trzeba widzieć obraz naszej historii i manipulacji ludzkością w szerszym kontekście. Jest to tylko malutki obraz Całości.

Ale to potrafi dostrzec tylko Niewielu Nas.


A im więcej widzisz i rozumiesz tym bardziej jesteś w tym osamotniony i wyśmiewany. To działa wszędzie. Ci sami, którzy są wyśmiewani w rzeczywistym świecie, gdy mówią coś niewygodnego, tu na forum wyśmiewają tych którzy ośmielają się dostrzegać więcej od nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:24, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc jestem Ci wdzięczny z całego serca za chęci dzielenia sie swoją wiedzą oraz za cierpliwość jaką wkładasz w argumentację.


Dzieki paru użytkownikom tego forum odczuwam odrobine optymizmu Smile (optymizmu który jest potrzebny by uświadamiać kolejnych ludzi na temat tego że manipulacja jest tak wszechobecna iż nie sposób szaremu człowiekowi odróznić fikcje od prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anyuser




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 27 Kwi '09   Temat postu: Manipulacje NASA... ale Odpowiedz z cytatem

Co do manipulacji NASA to jest to dość interesująca sprawa. Dlaczego wszyscy są tak skupieni na świecie anglosaskim i tym co się tam dzieje, NASA oszukuje i manipuluje, ukrywa. Łatwo zapomnieć, że nie tylko nasa zajmuje się kosmosem. Przecież są jeszcze Ruscy, Korea, Chiny, Japonia, Indie - te kraje też mają program kosmiczny i w najbliższym czasie będą intensywnie go rozwijać, wystrzeliwać satelity itd. Gdyby chłopcy z Chin albo Korei zobaczyli coś, co niezbicie dowodzi jakichkolwiek oznak życia w kosmośie to chyba by nie zwlekali. Czy może chcieliby to pokazać? Chyba, że przyjąć teorie spiskową, że nasa wszystkich przekupiła. Istnieje też SETI, no nie? setki teleskopów zwróconych w góre i... jak dotąd nic.

Oczywiście NASA dysponuje najbardziej zaawansowaną technologią, ale przecież inne kraje też posiadają teleskopy, satelity itd jeśli by tylko coś zauważli, wiedzielibyśmy już.

Swoją drogą nie można zaprzeczyć że NASA manipuluje przy zdjęciach na MAXA. U fotografa weselnego dostaniemy lepszej rozdzielczości zdjęcia niż te publikowane przez NASA - agencje dysponującą super technologią. Kogo oni oszukują? Przy obecnej technologii prezentują zdjęcia z totalną pixelozą gorsze jakością od wykonanych komórką? - śmieszne! Gdyby wystrzelili na orbitę marsa pana fotografa weselnego ze swoją lustrzanką to wróciłby on z bardzo dobrej jakości zdjęciami i moglibyśmy przeanalizować każdy kamyk pixel po pixelu. Przecież na google earth można zobaczyć ludzi opalających się na leżakach, a jest to tylko jakiś ułamek dostępnej technologii.

Jakaś agencja w ameryce zwana NASA jest w stanie oszukać 6 miliardów ludzi na ziemi? Nie ma innych naukowców, programów kosmicznych, teleskopów, tylko jest NASA?

Ciekawe jak wszyscy żyjemy światem anglosaskim i tym co się tam dzieje. Wszechobecny NWO itd. Ale czy tylko angole mają monopol na NWO? Co ze starą dobrą rosją? Co z Indiami? Co z Chinami? Wszyscy się grzecznie zgodzą żeby jakieś obce mocarstwo królowało, podczas gdy mogliby oni sami być władzą? Może ruscy też mają pomysł na NWO a może Chińczycy? Czemu nie?

Niestety chiński jest trudny, i szczerze, nie spotkałem jeszcze Polaka co posługiwałby się tym językiem. Większość z nas posługuje się biegle angielskim, więc patrzymy z wytrzeszczem oczu w strone ameryki. Ale ameryka nie ma monopolu na NWO, na teorie spiskowe itd.

YouTube pęka w szwach od teori spiskowych zaczynając od NWO a kończąc na Kosmosie i kosmitach. Audycje radiowe jakiś zbuntowanych astronautów co to mówią że kosmici biegają po księżycu i pokazują jakieś kiepskiej jakości zdjęcia na których każdy może zobaczyć co chce.

Wystarczy tylko kilka zdjęć dobrej jakości i sprawa będzie wyjaśniona. Dopóki jednak na zdjęciu można zobaczyć co tylko się chce dopóty dyskusja będzie trwała. Wystarczy że ktoś pokaże z 10 fotografii w dobrej jakości, przedstawiających budynek na księżycu to wystarczy, jednak jak dotąd nic takiego nie widzieliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 27 Kwi '09   Temat postu: Re: Manipulacje NASA... ale Odpowiedz z cytatem

anyuser napisał:


Swoją drogą nie można zaprzeczyć że NASA manipuluje przy zdjęciach na MAXA. U fotografa weselnego dostaniemy lepszej rozdzielczości zdjęcia niż te publikowane przez NASA - agencje dysponującą super technologią. Kogo oni oszukują? Przy obecnej technologii prezentują zdjęcia z totalną pixelozą gorsze jakością od wykonanych komórką? - śmieszne! Gdyby wystrzelili na orbitę marsa pana fotografa weselnego ze swoją lustrzanką to wróciłby on z bardzo dobrej jakości zdjęciami i moglibyśmy przeanalizować każdy kamyk pixel po pixelu. Przecież na google earth można zobaczyć ludzi opalających się na leżakach, a jest to tylko jakiś ułamek dostępnej technologii.

Wystarczy tylko kilka zdjęć dobrej jakości i sprawa będzie wyjaśniona. Dopóki jednak na zdjęciu można zobaczyć co tylko się chce dopóty dyskusja będzie trwała. Wystarczy że ktoś pokaże z 10 fotografii w dobrej jakości, przedstawiających budynek na księżycu to wystarczy, jednak jak dotąd nic takiego nie widzieliśmy.


Puszczasz ważkie słowa na wiatr, bez żadnego uzasadnienia. Jeśli już tak bardzo chcesz pooglądać dobrej jakości zdjęcia z Marsa, to otwórz poniższy link, gdzie jest do wglądu grubo ponad 9 tysięcy najnowszych zdjęć, które na pewno nie zostały zrobione komórką. Very Happy Możesz je analizować do woli, bez potrzeby powoływania się na weselnych fotografów.

http://hirise.lpl.arizona.edu/katalogos.php

Księżyc też możesz pooglądać, co prawda w wersji czarno-białej, lecz zawsze to coś, niż nic. Kamyków co prawda tam nie zobaczysz (rozdzielczość tylko 6-7 metrów), ale nie zaprzeczysz, że jakoś budynków tam nie widać? Zdjęć jest również dużo i ciągle ich przybywa, bo strona jest stale uaktualniana. Miłego oglądania.
Wink

http://apollo.sese.asu.edu/browse/thumbnails.php?mission=AS15&cam=metric

Gdy latem ruszy misja LRO, zapraszam na jej oficjalna stronę, bo zdjęcia jakie tam będą napływać, będą znacznie dokładniejsze niż te z Apollo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anyuser




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 27 Kwi '09   Temat postu: Nie widze ani jednej ufo-chatki Odpowiedz z cytatem

Dzięki, całkiem dobra rozdzielczość Smile
Niestety nie widze tam nic innego poza dużą ilością kraterów pyłu i skał Very Happy.
Tak samo zdjęcia prezentowane w tym wątku też niczego nie dowodzą

-O! widziałeś ten kamyk
-Nie... a co?
-Bo on miał oczy!

Jasne, że perspektywa poszukiwania i tajemnicy fałszowania i ukrywania prawdy jest romantyczna,
ale bez jakichkolwiek dowodów nie ma o czym dyskutować.

Zresztą czemu szukamy budynków? Bo widzieliśmy je na ziemi? Hmmm... to już jest nie do końca właściwe podejście. Ktoś będzie szukał twarzy znajdzie komyk z dwoma zagłebieniami, na tej samej zasadzie działa patrzenie na kleksy.

Zostawmy mistycyzm, są budynki to chce widzieć budynki, nie piksele, pięć krzywych kamyków i krater, tylko budynek. [taki ze schodkami i płotkiem najlepiej] — żart

lub kora drzew, skały, powykrzywiane rośliny przypominają nam coś. Albo w górach, nie pamiętam już gdzie ale w rodzimych stronach kilka szczytów wygląda niby jak leżący rycerz, czy to czegoś dowodzi? Nie.

to tylko romantyzm i mistycyzm. Dziwne, jeszcze jakieś kilka lat temu nikt nie wpadłby na to żeby w Giewoncie z uporem maniaka dowodzić artefaktu minionej cywilizacji [właśnie wygoogliłem - Giewont to góra-symbol, której zarys często kojarzony jest z sylwetką śpiącego rycerza.]

Teraz widocznie nastała jakaś faza wtórnego mistycyzmu i romantyczności ludu Very Happy



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 27 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już więcej powtarzać nie będę.
Podjąłeś wątek dyskusji o zdjęciach z Marsa i Księżyca, więc nie wymiguj się Giewontem, tylko bądź łaskaw wypowiadać się merytorycznie, zamiast gdybać o p......ach. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anyuser




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 27 Kwi '09   Temat postu: Nie do końca Odpowiedz z cytatem

Ale czemu Giewont jest wiekszą p...dołą niż twarz na marsie czy kamyk w kształcie czaszki?
Dowodzi to tylko, że dopatrywanie się w jakiś artefaktach na zdjęciach czegoś więcej niż one
są czyli artefaktami jest trochę bezpodstawne.

Nie podjąłem tematu zdjęć z marsa sensu stricte, tylko wypowiedziałem się w wontku o cywilizacji na marsie,
w którym to stwierdza się że na podstawie fatalnych rozpikselowanych zdjęć można dowieść istnienia
cywilizacji tamże Smile

Są jeszcze takie zdjęcia z marsa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 27 Kwi '09   Temat postu: Re: Nie do końca Odpowiedz z cytatem

anyuser napisał:

Nie podjąłem tematu zdjęć z marsa sensu stricte, tylko wypowiedziałem się w wontku o cywilizacji na marsie,
w którym to stwierdza się że na podstawie fatalnych rozpikselowanych zdjęć można dowieść istnienia
cywilizacji tamże Smile

Są jeszcze takie zdjęcia z marsa Smile


Tu się zgodzę. Metoda szukania nie wiadomo czego w gąszczu elektronicznych artefaktów to ulubiony chwyt pana R. Hoaglanda do spółki z M. Bara. Ten pierwszy jest widoczny na czołówce wklejonego filmu, którego komentować nie zamierzam. Takie materiały są ukierunkowane na nie znających tematu naiwnych ignorantów. Ludzie to kupują.

Ogranicza mnie limit postów, dlatego w tym temacie na dzisiaj dość. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezione na dzienniku Smile
Cytat:
Na Marsie są czaszki kosmitów?
Kolejne zdjęcie z Marsa rozpętało wielką burzę na Ziemi. Widać na nim wyraźnie... czaszkę obcego. Tak przynajmniej uważają internauci, którzy twierdzą, że fotografia z całą pewnością przedstawia szczątki Marsjanina.
Wyraźnie widać oczy i nos. Dlatego niektórzy twierdzą, że czaszka ma 15 centymetrów wysokości, a oczy są oddalone od siebie o 5 centymetrów. Od razu wyliczyli więc, że mózg obcego miałby około 1400 centymetrów sześciennych pojemności. A, że usta owej skały są wąskie, to internauci uważają, że kosmita był mięsożerny.

To ostatnie mnie rozbawiło Smile
http://www.dziennik.pl/nauka/article372022/Na_Marsie_sa_czaszki_kosmitow_.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 06 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietam jak kiedys siedzialem cala noc w oczekiwaniu na zdjecia z ktoregos lazika. Nic, cala noc w plecy. Dwoch cymbalow siedzialo i gderalo, a obok nich non stop leciala jakas symulacja komputerowa. Lazik wyladowal,a jednak NASA nie puscila nic na zywo. Ani jednej fotki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 22 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje teoria ze w przeszlosci Saturn byl "pierwotnym sloncem". Ziemia tak jak i Mars krazyly do okola Saturna bardzo blisko (Saturn wygladal 25 razy wiekszy niz obecnie ksiezyc). W wyniku zaburzen system ten sie "rozlecial" i utworzyl sie ten ktory obecnie znamy.
Jesli wezmie sie pod uwage powszechnie wyglaszana teorie ze orbity planet......sa zalezne od sil grawitacyjnych i fizyki z tym zwiazanej, to mozna powiedziec ze to bzdurna teoria. Niemniej jednak teoria swiata elektrycznego, gdzie opiera sie na fizyce plazmy i silach elektromagnetycznych ktore sa 1000000000000000000000000000000000000000 razy wieksze (10 do 39 potegi) od sil grawitacyjnych nie wyklucza takiej mozliwosci i daje wytlumaczenia tego zjawiska. (polecan DVD Remembering the End of the World
http://www.thunderbolts.info/online_videos.htm)
Teoria Swiata Elektrycznego rowniez tlumaczy ze planety moga stracic (lub uzyskac) atmosfere i oceany doslownie blyskawicznie.
http://www.thunderbolts.info/tpod/2005/arch05/050817misair.htm
Byc moze potop biblijny byl spowodowany przez deszcz pochodzacy z Marsa?
Ostatecznie gdy sie patrzy ma podwodne budowle



to trudno wytlumaczyc dlaczego sa one pod woda az tak gleboko.

Jesli na marsie byla woda i atmosfera to zycie i cywilizacja rowniez mogla tam istniec.

Zgodnie z "teoria Saturna" Mars byl duzo blizej Ziemi niz obecnie. Mozna spekulowac ze bardziej jest prawdopodobne ze jesli byli jacys przybysze z poza ziemi (o ktorych wspominaja w starozytnosci miedzy innymi Sumerowie), to mogli to byc przybysze z Marsa.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obojetnie co znajda na marsie, to i tak ukryja. Zgadzam sie z kolega redmuluc, dla politykow musimy byc sami, bo to oni maja panowac jako jedyni. Jak uznaja, ze jest jakies zycie poza Ziemia, to caly wysilek wiekszosci religii na swiecei pojdzie na marne. Zadna nie mowi slowa, o tym ze bog/bogowie stworzyli jeszcze gdzies zycie. Jak uznaja cywilizacje, to jeszcze gorzej, bo moze sie okazac lepiej rozwinieta, a co za tym idzie potencjalnie grozna dla nas. Spowoduje to podkopanie autorytetu wladzy, nagle sie okaze, ze nie panuja nad sytuacja. Ludziom potrzebny jest spokoj, nadzieja jakis cel, by mogli tyrac. Widmo jakis UFOkow, groznych czy nie, spowoduje panike i upadek morale.

Pozatym cos tam musi byc ciekawego, bo nie planowaliby misji zalogowej. Obecnie 3 kraje sa zainteresowane. Zimna wojna sie skonczyla, do tego kryzys i dla prestizu nikt nie bedzie robil takiego przedsiewziecia. Teren jest dosc dobrze rozpoznany przez automaty, wiec misja zalogowa moze miec charakter kolonizacyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup:

Fizycznie to Jowisz najbardziej odpowiadałby temu co mówisz, problemem obydwu planet było jednak a) brak gazowych obłoków które mogły jeszcze zassać b) co za tym idzie nie wystarczająca masa by mogły zacząć zachodzić rekacje termojądrowe.

Pozdrawiam
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie? Jeżeli naukowcy wspominając iż w tylu mld galaktyk, istnieją mld gwiazd, mogących mieć mld planet, mogło zaistnieć życie, to czemu nie na Marsie? Pamiętajmy, najciemniej jest pod latarnią! Kto wie czy wypatrując cywilizacji inteligentnych poza naszym zasięgiem, milionów lat świetlnych, takowa istniała (bądź istnieje) pod naszym nosem.
Przy zdjęciach kombinowano najprawdopodobniej. Zresztą same, nie trafiają bezpośrednio z sond Spirit/Opportunity na bloga, tylko do laboratoriów NASA. Cenzura panowie, cenzura. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jozo2009 napisał:

Cenzura panowie, cenzura. Crying or Very sad


Autocenzura!

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cywilizacja na Marsie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile