W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Proof of Population Control  
Podobne tematy
Plan depopulacji w news FOX TV12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2775
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 08 Lis '08   Temat postu: Proof of Population Control Odpowiedz z cytatem

ja pierniczę...już się nie kryją...

Proof Population Control Will Be Underway SOON!


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow... to chyba jest warte przetłumaczenia
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 09 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Professor wants doomsday, human depopulation


_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:34, 11 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ja nienawidze amerykanskiej telewizji.. wchodzi mu w slowo caly czas.. zauwazcie jak sprytnie wmanipulowala oskarzenie o rasizm, i porownala to do badz co badz zle kojarzacego sie ustroju w Chinach, a pozniej nie da mu nawet odpowiedziec "we're outta time.." a tak na marginesie; czy to nie przypadkiem Meredith z "Who wants to be a millionaire?" nie byla..?) cale szczescie, ze w brytyjskiej telewizji troche juz lepiej pod tym wzgledem..duzo filmikow jest na youtube jak prezenterzy wlasnie przez takie taktyki i wysublimowana gestykulacje ktorych sie ucza (poszukajcie sobie o nlp- neurolinguistic programming on tv) umieja wytworzyc oczekiwana reakcje publiki.. nie zebym byla, za redukcja populacji, ale widze, ze niezrozumiales dobrze tego faceta (czemu w sumie sie nie dziwie w koncu to czego oczekuja przez takie techiniki..) On tylko mowil o tym, zeby chronic granice przed nielegalnymi imigrantami bo zawyzona ilosc ludzi to wielki problem (szkolnictwo, opieka zdrowotna itp.) a imigranci jak wiadomo maja liczne potomstwo;)..a nie o jakims masowym mordzie ludzkosci.. sama widze co sie dzieje tu w uk, ostatnio 2 tygodnie musialam czekac, zeby mnie lekarz przyjal:/..wogule radze sie doinformowac w zakresie nlp i takich wlasnie manipulacji a przede wszystkim WYLACZYC programy informacyjne a najlepiej wogule telewizje.. ale to juz sprawa na oddzielny temat..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
duzo filmikow jest na youtube jak prezenterzy wlasnie przez takie taktyki i wysublimowana gestykulacje ktorych sie ucza (poszukajcie sobie o nlp- neurolinguistic programming on tv) umieja wytworzyc oczekiwana reakcje publiki..


ciekawe.... dobrze się tego nauczyć i wychwytywać w tv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kenboi, genialny filmik myślę, że warto go przetłumaczyć i umieścić na płytach prawdy. Już wcześniej wspominałem o filtrowaniu informacji z wiadomości TV ale to jest świetne zobrazowanie i które myślę, ze nie było jeszcze załączone w żadnym filmie. dlaczego uważam, go za wartościowy, bo może on nauczyć ludzi, którzy obejrzą płyty jak odczytywać informacje w TV.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, trzeba przetłumaczyć i dodać na płyte. Szczególnie, że ten film jest regularnie usuwany z YouTube.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
watpiacy_marek




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie takich dziennikarzy . U nas też coraż częściej zdarza się (olejnik czy sprawa dla reporterów) ,że dziennikarz nie daje dojść do słowa ,wchodzi w zdanie ,przerywa itd. nawet w tzw. telewizji publicznej ,która zamiast "mody na sukces" czy innego badziewia mogłaby puścić 2-3 godziny dyskusji ludzi mądrych ,którzy z braku czasu by sobie nie przerywali i nie przekrzykiwali się nawzajem . Nie lubie też sugerowania co o pokazanym materiale powinien myśleć oglądający wiadomości ,a też się to zdarza coraz częściej np. głupie miny i komentarze w TVN (szczególnie jeden dziennikarz który przeszedł TVP nawet nie chce mi się pamiętać jego nazwiska) - DZIENNIKARZ MA ZA ZADANIE PRZEKAZAĆ INFO OBIEKTYWNIE ,a nie sugerować co ma myśleć odbiorca - to odbiorca powinien sam wyciągnąć wnioski .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:51, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watek ten jak rozumień dotyczy kontroli (redukcji) populacji.

Dlatego przypomnę jeszcze raz, ponieważ jak sadze nie wszyscy zrozumieli co jest właściwie grane.

Szczepionka HPV, tak natrętnie w Polsce propagowana (dla młodych dziewcząt, kobiet - przyszłych polskich matek!) o której pisałem w moim wczesniejszym wątku (patrz tekst poniżej) - ma służyć właśnie redukcje populacji.

Ta szczepionka nie tylko ze niszczy mitochondria (degradacja IQ całej nowej populacji) ale przede wszystkim ubezpłodnia - sterylizuje!

Wiesz teraz dlaczego wymyślona ta tzw. szczepionkę dla Kobiet?!

Cytat:
Głupota czy kryminalne działanie Rady Miasta Gdynia?

Ostrzeżenie do wszystkich rodziców przed tzw szczepionka przeciwko HPV!

Dnia 23.05.2008 napisałem do Prezydenta i Radnych Miasta Gdynia:

Szanowny Panie Prezydencie,
Szanowni Radni Miasta Gdynia,
Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa w związku z informacja przedstawiona na stronie
internetowej Waszego miasta o tym iż:
*"Gdynia rozpoczyna wielki program profilaktyczny przeciw wirusowi HPV!!!"*
http://www.gdynia.pl/wydarzenia/70_46595.html

informacje tutaj podane, są nieprawdziwe (kłamliwe) i bezczelnie
wprowadzające Polskie społeczeństwo w błąd!

*Kto jest autorem tej inicjatywy? Zakładam, ze autorem tej inicjatywy
jest człowiek, który to bezwiednie został wprowadzony w błąd, lub tez
jest to osoba o wysokim kryminalnym potencjale!

*_Zaszczepione "szczepionka" HPV kobiety (przyszłe matki) będą rodziły
genetycznie upośledzone dzieci. Polskie Dzieci!_

Dlaczego w dzisiejszej Polsce w dalszym ciągu zaszczepia się przymusowo
(obowiązkowo) ludzi?

Jest to nowoczesny HOLOKAUST na Polskim narodzie!

czytaj dalej tutaj:
http://www.prawda2.info/viewtopic.php?t=2875&highlight=


PS
Pomimo mego listu do przedstawicieli RM Gdynia - zaplanowane szczepienia były przeprowadzone i sa prowadzone dalej. Ile młodych dziewcząt zostało zaszczepionych, takiej informacji nie mogę dostać nigdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 22 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi napisał:
gerwazjana napisał:
duzo filmikow jest na youtube jak prezenterzy wlasnie przez takie taktyki i wysublimowana gestykulacje ktorych sie ucza (poszukajcie sobie o nlp- neurolinguistic programming on tv) umieja wytworzyc oczekiwana reakcje publiki..


ciekawe.... dobrze się tego nauczyć i wychwytywać w tv



Dokladnie Kenboi! wlasnie o ten filmik mi m.in chodzilo! swietna sugestia ponizej aby umiescic go na plytach prawdy.. a tak apropos jest jakis progres juz w robieniu tych plyt? kto sie nimi wlasciwie zajmuje? ja w razie czego to bardzo chetnie pomoge, jesli potrzebujecie rak do pracy;) moge sie przydac np. przy tlumaczeniach.. a co jesli chodzi o dystrybujcje? ruszy to w koncu kiedys? bo uwazam, to za fantastyczny pomysl..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 22 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
ja w razie czego to bardzo chetnie pomoge, jesli potrzebujecie rak do pracy;) moge sie przydac np. przy tlumaczeniach.. a co jesli chodzi o dystrybujcje? ruszy to w koncu kiedys? bo uwazam, to za fantastyczny pomysl..


Jeżeli możesz to przetłumacz Interpreting Media NLP Neuro-linguistic programming (3 części), to powinno być na tych płytach!
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 22 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
gerwazjana napisał:
ja w razie czego to bardzo chetnie pomoge, jesli potrzebujecie rak do pracy;) moge sie przydac np. przy tlumaczeniach.. a co jesli chodzi o dystrybujcje? ruszy to w koncu kiedys? bo uwazam, to za fantastyczny pomysl..


Jeżeli możesz to przetłumacz Interpreting Media NLP Neuro-linguistic programming (3 części), to powinno być na tych płytach!


Ok, przetlumaczylam juz pierwsza czesc- narazie robocza wersja, ale juz prawie jest..tyle ze jest jedno ale...z tlumaczeniem sama sobie dam rade, ale potrzebuje pomocy w kwestii technicznej: jak mam wogule wrzucic te napisy i sciagnac filmik na swoj komputer?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 22 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomogę Ci z tym.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:16, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Pomogę Ci z tym.


Ok zrobimy tak- ja najpierw przetlumacze wszystkie czesci, a potem dogadamy sie w sprawach technicznych- licze na ciebie Waldek.. a tymczasem zapraszam do posluchania manipulacji narzedzia NWO podstepnego weza- pana Sean'a Hannity- ktory przeprowadza wywiad z profesorem w filmikach ktore wlasnie tlumacze.

http://video.google.com/videoplay?docid=-3404201740796673263
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Popieram, trzeba przetłumaczyć i dodać na płyte. Szczególnie, że ten film jest regularnie usuwany z YouTube.


zgadza się! Jest usuwany!
Właśnie obejrzałem pierwszą część, przełączyłem na dwójkę i patrzę, a tu ... sorry, ale film niedostępny. Klikam na dalsze części - to samo. Tylko jedynka została.

Macie już to przetłumaczone?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adgolek napisał:
Waldek napisał:
Popieram, trzeba przetłumaczyć i dodać na płyte. Szczególnie, że ten film jest regularnie usuwany z YouTube.


zgadza się! Jest usuwany!
Właśnie obejrzałem pierwszą część, przełączyłem na dwójkę i patrzę, a tu ... sorry, ale film niedostępny. Klikam na dalsze części - to samo. Tylko jedynka została.

Macie już to przetłumaczone?


Gerwazjana przetłumaczyła już dwie części, teraz kolej na mnie.
Trzeba to dokończyć, więc... mam już synchro do cz.1, zaraz dorobię polskie znaki i wrzucę na youtube cz.1 (chyba, że masz trochę czasu to sprawdzisz najpierw cz.1 i zrobisz poprawki? Wink )

Jutro mam plan zrobić synchro do cz.2
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:56, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie tlumacze 3 czesc, i tak sobie pomyslalam o naszym polskim podworku i od razu przyszly mi do glowy te dwa rozne wywiady w pytaniu na sniadanie..obejrzyjcie bez wzgledu na swoje stanowisko lub poglady w tym zakresie.. zobaczcie sposob w jaki sposob odnosza sie do niego prezenterzy, jakiego slownictwa uzywaja, wogule w jaki sposob podnosza temat, zwroccie uwage ze wszyscy pytani przechodnie od razu neguja ten koncept heh, nawet jaka muzyczka leci w tle gdy puszczaja material filmowy i porownajcie w kontekscie wiedzy z filmiku o nlp..





jak macie jeszcze jakies inne przyklady takiej manipulacji, to wrzuccie pod spodem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Proof of Population Control
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile