W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Grafika dla prawda2.info  
Podobne tematy
Usability strony4bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3195
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Akceptujesz?
Tak
50%
 50%  [ 20 ]
Nie
42%
 42%  [ 17 ]
Nie wiem...
7%
 7%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
Sajam




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 08 Lis '08   Temat postu: Grafika dla prawda2.info Odpowiedz z cytatem

Witam,
jak obiecałem przygotowałem grafikę dla forum.

Na razie jest to wstępny projekt (nie dodawałem typowych linków phpBB itd...) jak by to miało wyglądać. Jeżeli przyjmie się pójdę dalej i dorobię wersję 2 forum, jak i stronę.



Oceniać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie bomba, może ankietkę zrób ograniczy to ilość postów tylko do tych które mają coś do dodania Wink
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sajam




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3, dodane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna szata graficzna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie podobaaaaa... ale chodzi o to zeby zmianie ulegla szata graficzna wylacznie, a nie rozmieszczenie czy nazewnictwo wszystkiego. Funkcjonalnosc taka jaka jest jest IMHO dobra i zmianie ulec nie powinna Pray
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sajam




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego funkcjonalność miała by ulegać zmianie? jest prawie idealnie Smile A pomysł z podaniami to juz całkowity odjazd Very Happy może zmieniło by sie tylko położenie niektórych elementów, w celach przejrzystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygląda niczego sobie, za pominięciem tła, mnie osobiście czerwony kolor przeszkadza, szczególnie przy dluższej obecności, proponuję zmianę na mniej rażący B)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też pasi wszystko prócz czerwieni. Proponuję zastąpić ją najlepiej niebieskim, żeby do dzisiejszego (dawnego?) pasował.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:03, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie jesteście zwolennikami minimalizmu ? Smile
Nie jestem tu władny, ale utopiłbym wszystko w kolorach oliwkowych - bo spokojne i piękne. A baner wcale nie musi się składać z tak oczywistych logo czy symboli.
Dyskretne i gustowne skierowanie na profil, byłoby w sam raz.

ps: Napis na banerze (czcionka) proponowanym jest SUPER !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
A nie jesteście zwolennikami minimalizmu ? Smile

+1
Poza tym za ciemne toto, mam crt Wink
Skoro Wam się podoba to zostawcie chociaż możliwość ustawienia starej skórki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitalne. Panowie! Naprawdę niezłe. Layout jest super. Obecny wygląda nieco jakby ktoś przejechał po nim papierem ściernym i malowany był wyblakłą farbą Very Happy .

No i popieram opinię, że samo tło powinno być mniej rażące. Czerwień nieco gryzie. Najlepiej górę zachować czerwoną i przechodzącą grandientem w kolor biały. Dzięki temu góra layout nadal będzie dobrze wyglądała, a samo tło strony będzie mniej agresywne.

Kiedy upgrade? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SŁABIZNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki.
na to mam bardzo mieszane uczucia, z przewagą 'nie'.

może w punktach.

1. wyobrażam sobie tą stronę na swoim monitorze i już widzę wielką czerwoną stronę z małym jasno-szarym forum pośrodku. patrząc na inną ankietę 70% ludzi woli mieć forum rozciągnięte na cały ekran, a nie sztucznie zawężone w celach estetycznych.
viewtopic.php?t=4464

2. logo jest kompletnie zmienione znaczeniowo. zamiast symboli pacyfizmu, ateizmu, liści i hwdp pojawiła się druga piramida, wybuchające wtc, przekreślone gmo i zdjęcie kosmonauty. zamiast symboli idei są symbole detali. kompletnie odpada. poza tym podoba mi się hasło "niewielu ośmiela się to robić", jest ze stroną od początku (gdy jeszcze mieliśmy adres prawda.neostrada.pl) i powinno zostać, bo jest jakby jej tytułem - unikalnym identyfikatorem.

3. shoutboxa już nie ma. legenda - nie bardzo rozumiem czemu miałaby służyć. przycisk zmień wersję odpada bo każda wersja to wiecej roboty w przypadku ewentualnych zmian. musi być jedna wersja bo tylko jedną jestem w stanie supportować.

4. jedyne zmiany które mógłbym, rozważyć to zmiana ikonek, kolorów z niebieskich na czerwone i wkomponowanie linków które teraz są pod logiem w logo, jak zaproponowałeś.

5. jak dla mnie w cholerę roboty (głownie babrania się w tych tpl'ach), a korzyść dyskusyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy dyskusyjna. Z dobrym wyglądem jest dużo większa szansa na promocję prawda2. To chyba też jest w twoim interesie? No chyba, że się mylę.

Sorry Bimi, ale obecny design to jest śmiech na sali. Brzydkie to to, że hej. Te Twoje znaczeniowe loga też są rażące i myślę zniechęcają część osób, które z tłumaczonych filmów trafiają na forum. Rozumiem, że to jest twoje forum, ale mnóstwo osób które jest jego użytkownikami robi wiele aby je wypromować, tłumaczenia filmów, znajomi, odnośniki, wykopy itp. itd. właśnie po to aby jeszcze bardziej uświadomić odnośnie NWO osóby mające nadal wątpliwości. A prawda2 jest dobrą platformą na początek do tego. Jak sobie uważasz, w końcu to ty tu jesteś małym dyktatorem Smile.

Btw. Sajam. Jak Bimi nie chce odpalaj takie forum sam jako prawda3 i już Laughing. Mi się design bardzo podoba. Kawał dobre roboty. I tak dobrze, że chciało ci się coś takiego zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postarajcie się nie myśleć o wyglądzie tej strony w kategoriach marketingowych.

ikonki w logo są rażące i takie właśnie mają być. forum z założenia przeznaczone jest dla ludzi których te ikonki nie odstraszą, a jeśli innych odstraszają to znaczy, że osiągnęły swój cel.

naprawdę nie mam niż przeciwko żebyście odpalili kolejne forum "prawda3", bez ikonek i innych wad tego. osobiście wątpię jednak by sukces kolejnej takiej strony mógł wypłynąć z designu jej wyglądu - wygląd to sprawa trzeciorzędna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się natomiast bardzo podoba obecny design i kolory są odpowiednie i obrazki, bardzo oryginalnie i nie jest oczojebne jak to czerwone (z całym szacunkiem do Twórcy). Lubię archaicznie wyglądającą grafikę, ładnie było jak było, nie wiem po co zmieniać tu coś w wyglądzie, liczy się co jest w środku, a nie na zewnątrz Wink No ten wąski ekran.. jak na komórce.. jakoś tak ubogo. Brakuje jeszcze reklam po lewej i po prawej.

Poza tym pomysł by przyciągać ludzi grafiką wydaje mi się głupi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie zmieniaj za wiele , gdyż jest dokładnie tak jak mówisz:

Bimi:
Cytat:
5. jak dla mnie w cholerę roboty (głownie babrania się w tych tpl'ach), a korzyść dyskusyjna.


Szata nie dopomoże forum w kwestiach merytorycznych i jakości pisanych przez użytkowników postów Laughing

Jest dobrze tak jak jest , nie widzę żadnych powodów do zmiany oprawy graficznej w kompletnie inną oprawę
forma jest też bardzo ważna ...ale chyba treść/informacja w przypadku tego forum jest najważniejsza proste, merytorycznie poprawne...rzeczowe...konkretne informacje, które trzeba przekazać innym ludziom.

Aha i bądź dalej dyktatorem bo zaraz ci wlezą wszyscy na głowę, Wink
a dla mnie to by oznaczało jedno: jeden wielki burdel na forum...
Oczywiście ,żeby nie było ,że uwielbiam bimiego i się z nim zgadam w 100% Laughing ,gdyż tak nie jest... Exclamation Wink

Takie jest moje zdanie Very Happy Jeśli co by kogo interesowało Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, a może lepiej zostawić wszystko jak jest (zawężone pole widoku też Wink ), a zmienić jedynie - nie obraź się - infantylny baner ? Mam na myśli już nie same antyloga, ale czcionkę (jest festyniarska) i tło (górski krajobraz nie ma związku z tematyką).
Czcionka proponowana przez Sajama, sprawdziłaby się znakomicie. Z czerwieni bym zrezygnował. Marginesy zaś - może ciemny granat ? Zrobi się jeszcze bardziej przytulnie i kameralnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję zostawić klasyczny wygląd forum (szeroki na całą stronę), tylko zmienić logo, któremu przydałby się mocny lifting.

W przedstawionym projekcie najbardziej razi mnie wszechobecna czerwień, i nienajlepsze logo.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

logo chętnie zmienię pod warunkiem, że zostaną ikonki oraz napis "niewielu ośmiela się to robić".
reszta dowolna.
aczkolwiek ta panorama czarnego stawu też jest fajna. a do tego nikt się nie może przywalić, że mu zdjęcie ukradłem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sajam




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie mam zamiaru tworzyć prawda3 itp. ;p
Bimi napisał:
1. wyobrażam sobie tą stronę na swoim monitorze i już widzę wielką czerwoną stronę z małym jasno-szarym forum pośrodku. patrząc na inną ankietę 70% ludzi woli mieć forum rozciągnięte na cały ekran, a nie sztucznie zawężone w celach estetycznych.
viewtopic.php?t=4464

To akurat jeszcze sprawa dyskusyjna, ale zapytam znajomych którzy siedzą w usability i przedstawię Wam, że lepiej się czyta węższy tekst (ale nie za wąski!).

Bimi napisał:
2. logo jest kompletnie zmienione znaczeniowo. zamiast symboli pacyfizmu, ateizmu, liści i hwdp pojawiła się druga piramida, wybuchające wtc, przekreślone gmo i zdjęcie kosmonauty. zamiast symboli idei są symbole detali. kompletnie odpada. poza tym podoba mi się hasło "niewielu ośmiela się to robić", jest ze stroną od początku (gdy jeszcze mieliśmy adres prawda.neostrada.pl) i powinno zostać, bo jest jakby jej tytułem - unikalnym identyfikatorem.

W sumie zmienione jest, ma być. Na forum dyskutuje się o sprawach na logo więc to chyba dobrze, poza tym zawsze można zmienić coś. 2 piramidki to akurat leństwo przy tworzeniu ;p O haśle "niewielu ośmiela się to robić" zapomniałem a samemu też mi się bardzo podoba! ;]

Bimi napisał:
3. shoutboxa już nie ma. legenda - nie bardzo rozumiem czemu miałaby służyć. przycisk zmień wersję odpada bo każda wersja to wiecej roboty w przypadku ewentualnych zmian. musi być jedna wersja bo tylko jedną jestem w stanie supportować.

ShoutBox został wstawiony przykładowo (i nie shoutbox tylko czat na żywo ;p). Legenda - po najechaniu kursorem na ikonkę pojawia się dymek z tytułem - moim zdaniem przydatne. Co do dwóch wersji, to aktualnie są 2 i jeszcze strona, tak? Po zmianach zostawił być jedną, bo nie wiem?

Bimi napisał:
5. jak dla mnie w cholerę roboty (głownie babrania się w tych tpl'ach), a korzyść dyskusyjna.

Nic się nie martw. Zakoduję Ci wszystko jak tylko dostane pliki, które trzeba ;]


Aha, tło sprawa dyskusyjna także. Jakie chcecie takie bedzie, czarne wygląda fajnie też ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisze tak: projekt kompletnie bez gustu z obrzydliwie czerwonym layoutem i ogromnym logo w dodatku z dwoma identycznymi piramidami illuminatów Smile

pisanie że nowy layout jest konieczny w celach marketingowych świadczy jedynie o waszej niewiedzy co do ilości nowych członków i podań co do akceptacji

lekki błękit odpręża przy czytaniu, a już samo patrzenie na tą czerwień i niewyraźne czcionki podniosło mi ciśnienie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na niektórych stronach zauważyłem, że jest schemat witryny do której można sobie wybrać kolorystykę. Może kilka opcji do wyboru dla każdego według preferencji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
napisze tak: projekt kompletnie bez gustu z obrzydliwie czerwonym layoutem i ogromnym logo w dodatku z dwoma identycznymi piramidami illuminatów Smile


O i to powiedział ten co ma czerwoną gębę jako Avatara Very Happy . Już było pisane, że czerwone tło do wybielenia i już jaki problem. Fakt, że 2 identyczne piramidy obok siebie i mi się nie podobają i trzeba by wymienić jedną z nich na coś innego, może zgodnie z symboliką hipisowskiego panelu znaków obok niewielu ośmiela się to robić Wink.

A co do podań. To ja nie kumam po co wy się w nie bawicie. Jakaś selekcja klubowa, odsiewacie agentów NWO Laughing. Pozwolić ludziom dołączać i już. Zawsze to więcej luda w walce z NWO. Jakość może spadnie dyskusji, ale obecnie nie tym bym się martwił. Od dobrej dyskusji wolę viralny efekt uświadamiania ludzi o zagrożeniu NWO.

A tak swoją drogą statystyka mówi sama za siebie odnośnie oceny nowego layoutu 16:3 za Very Happy.

Moim zdaniem obecny layout szczególnie z tymi zielonkawymi ramkami Smile wygląda tandetnie. Co prawda nie dla wyglądu strony tu przychodzę, ale professional web design nie zaszkodzi.

Ogólnie Róbta co chceta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sajam




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 08 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
A co do podań. To ja nie kumam po co wy się w nie bawicie. Jakaś selekcja klubowa, odsiewacie agentów NWO Laughing.

To jest cały urok tego forum ;] Że nie ma tu "pokemoniastych" ludzi.

Żeby nie było narzekań i powtarzania tego samego w kółko:

p.s. 1-st post can't be edited.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Grafika dla prawda2.info
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile