W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wszechobecne symbole  
Podobne tematy
Monarch, MKUltra, Sekty, Eksperymenty, Britney Spears36
Z serii Tribute to Lucifer 750
Illuminati-Przemysł muzyczny54
Pokaz wszystkie podobne tematy (9)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
22 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 13743
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 2.800 mBTC

PostWysłany: 23:20, 06 Lis '08   Temat postu: Wszechobecne symbole Odpowiedz z cytatem

no cholera.. chyba mi juz odbija przez to forum, bo wszedzie widze NWO! Ed Hardy by Christian Audigier to bardzo popularna firma luksusowej odziezy wypromowana przez gwiazdy z najwyzszej polki (tylko popatrzcie na te ceny..:-/).. przegladajac sobie spokojnie stronke z ciuchami natknelam sie juz do tej pory na: skull & bones, smoki, slonce, rybe, piecioramienne gwiazdy, czarno-biale szachownice, roże, węże, noże, orła, czaszke z korona.. moze to ze mna juz cos nie tak..?Wink

tu dla panow:

http://www.edhardyshop.com/New-Arrival-s/292.htm

http://www.edhardyshop.com/mens-sale-item-s/291.htm

a tu dla pan:

http://www.edhardyshop.com/Womens-T-Shirts-s/330.htm

http://www.edhardyshop.com/womens-sale-item-s/293.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 06 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli uważasz, że to wszystko to NWO to coś z Tobą nie tak. Ludzie powinni takie objawy zacząć klasyfikować jako konkretną chorobę i ją leczyć, bo to już nie to samo co zabawa w pomidora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 06 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
Jeśli uważasz, że to wszystko to NWO to coś z Tobą nie tak. Ludzie powinni takie objawy zacząć klasyfikować jako konkretną chorobę i ją leczyć, bo to już nie to samo co zabawa w pomidora.


hmm.. ktoz mi tu ostatnio wmawial, ze symbole w hip hopie to NWO..? krotka pamiec? a tak poza tym to byla pol-ironia..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci coś wmawiałem? Hmm.. zonk. No chyba, ze dzielisz konto z Fanalitykiem, bo tylko do niego się tam zwracałem bezpośrednio Smile Poza tym to byłą pół-ironia.
No i w żadnym wypadku nie chciałem obrazić, nie wiedziałem, że to była ironia, zabrzmiało poważnie. Z prostego pytania prosta odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
Ja Ci coś wmawiałem? Hmm.. zonk. No chyba, ze dzielisz konto z Fanalitykiem, bo tylko do niego się tam zwracałem bezpośrednio Smile Poza tym to byłą pół-ironia.
No i w żadnym wypadku nie chciałem obrazić, nie wiedziałem, że to była ironia, zabrzmiało poważnie. Z prostego pytania prosta odpowiedź.


Ok tak wiec jemu wmawiales, zadowolony..?;-| z reszta co za roznica komu...? Chodzi o to ze sam dawales do zrozumienia ze wykrzywione palce jaya-z oznaczaja jego udzial w satanistycznych kultach lub masonskich obrzadkach Rolling Eyes
Byc moze moja krytyka twojego pogladu sklonila cie do tak ubogiego pod wzgledem kultury osobistej komentarza...
Ja przynajmniej staram sie byc racjonalna w swoich ocenach, co chwile upewniajac sie czy stapam wystarczajaco twardo po ziemi, tak wiec to Tobie radzilabym zasiegnac specjalistycznej pomocy i upewnic sie co oznacza “szacunek do innych ludzi” (rozumiem, ze to cos nowego...) oraz “zdrowy rozsadek”

A tak na marginesie niewiem co robisz na tym forum skoro uwazasz, ze znajdowanie takich symboli w zyciu codziennym jako oznake potrzeby skontaktowania sie ze specjalista
(najsmieszniejsze jest to, ze robiles DOKLADNIE TO SAMO..) A nie sorry, u ciebie tez byla pol-ironia.. cholera troche malo oryginalny jestes..
W twoim przypadku radzilabym ta strone: http://www.forum.malach.org/


a i przy okazji dedykuje ci cytat ponizej.. moze wyciagniesz z niego jakies wnioski.. MOZE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już przesada, niedługo ludzie będą się dopatrywać NWO w plamach na szybie!! ŻAL
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?

Zamurowało mnie.

Myślałem, że wrócisz do tamtego wątku by jakoś podstępnie mnie zacytować, a tam zonk - a dokładniej Goldbug Smile Bo to chyba jego masz na myśli, nie mnie, ale nie, Ty dalej w zaparte i inwektywy i mieszanie z błotem i poniżanie itd Smile

A co do Fanalityka, to "rozmawiałem" z nim o niczym szczególnym. Jak już. Zresztą sama sprawdź.

Totalnie błędnie mnie odczytałaś na tym forum, to raczej Tobie mógłbym zarzucać brak szacunku, gdybym tylko miał tak cięty język jak Ty. A że kłótnia to jest ostatnia rzecz na świecie o której marze, to z trudem mówię, że po prostu jesteś w błędzie. Pierwszy post zrozumiałem dosłownie, odpisałem jak odpisałem, powiedziałaś, że to pół-ironia, w takim razie nie bierz tamtego posta do siebie, ktoś inny to powinien robić, ten kto wszędzie widzi symbole, albo cały świat to dla niego spisek.

Forum jest wielotematyczne, jestem tu, bo to dobre miejsce do dyskusji na temat tego, co mnie interesuje, jeśli już o to pytasz.

A na koniec, zanim odpowiesz, lepiej sprawdź czy się gdzieś nie pomyliłaś, bo mówisz do mnie tak, jakbym to ja utrzymywał, że Jay Z to mason, co nie jest prawdą! W ten sposób marnujesz posty na mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, gdyby to było 1-2 symbole pojawiajace się NIEZWYKLE często. A tu:

Cytat:
przegladajac sobie spokojnie stronke z ciuchami natknelam sie juz do tej pory na: skull & bones, smoki, slonce, rybe, piecioramienne gwiazdy, czarno-biale szachownice, roże, węże, noże, orła, czaszke z korona


Co w tym dziwnego? Całkiem ładne wzorki. Jest tyle różnych wzorów na ubraniach itp., że byłoby bardziej podejrzane, gdyby nie znalazło się tych kilka nawiązujących do NWO.

No dobra, nie umiem tego za dobrze wyrazić, ale nie widzę w tym nic podejrzanego.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z symboliką Masońską i szeroko rozumianym "NWO" jest taki, że oni jej nie wymyślili. Używają symboli, które od dawna są zakorzenione w ludzkiej kulturze czy psychice. Tak więc na dobrą sprawę takie rewelacje zawsze trzeba traktować zarówno z dystansem jak i z pewną dozą powagi. Z drugiej strony zawsze należy zadać pytanie - czy coś z tą symboliką jest nie tak, że mamy ją, może nie tyle zwalczać, ile nie propgaować? W końcu nawet sfastyka jest potężnym starożytnym symbolem.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:
W końcu nawet sfastyka jest potężnym starożytnym symbolem.


W jakim sensie "potężnym"?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze przez "f" napisałem - rany jak ja nie lubię robić literówek. d'oh! d'oh!

Swastyka jest symbolem mającym przynosić szczęście - to chyba nawet jest tłumaczenie dosłowne z sanskrytu. Mówiąc potężnym, może nie tyle miałem na myśli moc która się kryje za jego używaniem - chociaż patrząc na Hitlera... Wink - ile za znaczeniem. Prawoskrętna swastyka jest przyjmowana powszechnie za symbol Słońca. Lewoskrętna jest uznawana powszechnie za symbol śmierci - Bogini Kali etc. chociaż osobiście śmiem twierdzić, że jest to nic innego jak symbol czarnej dziury wewnątrz naszej galatyki (nie tylko tej zresztą). Słońce pozytywne i negatywne - jeden ze starszych symboli dualizmu, o ile nie najstarszy. Nasz zodiakalny krzyż to też nic innego jak jedna z interpretacji swastyki.

Ciekawy punkt widzenia na swastykę ukazuje mitologia Hinduizmu, gdzie Shakti (linie pionowe) tańczy z Shivą (linie poziome) symbolizując kolejno Świadomość i Energię wspólnie tworzące Wszechświat.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

symboli nie jest tak duzo zeby sie nie powtarzaly.. a nowe ciezko jest stworzyc.. ewentualnie nowe bazuja na starych wzorach.
Z np. zeitgeista wiemy jak kolejne wyznania, ideologie, itp zmienialy znaczenie i wyglad symboli, tylko dla wlasnej korzysci..
Symbole zawsze byly uzywane i zawsze beda, sa potrzebne ludziom do wizualizacji cech.. Zło - Dobro, Plus - Minus, Czaszka - Dziecko, itd. wzory sie zmieniaja lecz znaczenie jest niezmienne..
Co do uzywania symboli w modzie i postrzegania tego jako konspiracja to jestem sceptyczny.. byc moze cos w tym jest, ale ma to male "zapasowe" znaczenie..
Co innego uzywanie ideogramów w muzyce lub filmach, albo w architekturze.. ma to ogromny wplyw na ludzi.. np mozna cos zupelnie pozytywnego poprzez dodanie pewnego wzoru zamienic w negatywny obraz widziany przez ludzi... i co najgorsze to moze sie stac w ułamku sekundy... tak tak, taka wladze maja symbole nad masami, zastanowcie sie nad tym..

tutaj .....> X bardzo fajna strona z symbolami ich historia oraz znaczeniem..
w tym przypadku dalem linka do swastyki
Swastyka to prastary symbol Życia, szescia,dobrobytu..
zwroćcie uwage na to ze niemiecka swastyka byla odwrócona..
pusmy ja w ruch i mamy wir zasysajacy wszystko dosiebie - tzw Czarna dziura -zło... natomiast sumeryjska, azjatycka i kazda inna krecila sie w druga strone.. czyli 'rozdawala' "pozytywna" energie
swoja droga tak samo dzialaja galaktyki, rozszezaja sie w ruchu odsrodkowo-wirowym... skad ludzie 5000 lat temu to wiedzieli i stworzyli ten symbol...

ok wystarczy mojego szamanizmu..
+
Symbols.com
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Symbol wszechwidzącego oka:

źródło:
http://swansongsdiscerningdeception.word.....e-warning/

ALL-SEEING-EYE
{It appears on the Great Seal of the United States}

*******************************
Also Known As {AKA}:
*******************************
{American}

“The Eye of Providence”

{symbol found on American money ..}The Masonic all seeing eye,the Eye of Providence symbol found on American money, and our modern Rx pharmaceutical symbol are all descended from the Eye of Horus.This emblem was eventually adopted by Freemasons as a symbol for the Great Architect.
*******************************
{Egyptian}The Eye of Ra or Eye of Horus represents the right eye of the Egyptian Falcon God Horus.As the Udjat (or Utchat),it represented the sun,and was associated with the Sun God Ra.The mirror image, or left eye, represented the moon,and the God Tehuti (Thoth).

Eye of Horus, Eye of Ra (Udjat, Wedjat)

“The Eye Of Horus”

“The Center Eye of Horus”

“The Child’s Eye of Horus”

“The Eye of Ra”

“The Utchat Eye”

“The Udjat Eye”

“The Eye of Osiris”

“The Eye of Maat”

“The Wadjet Eye”

“The Eye of Heru”

*******************************
{African-American Sources}

“Cat’s Eye Shell”
*******************************
{India}“In Hinduism, it is believed that the opening of Shiva’s third eye causes the eventual destruction of the universe.”

“Third Eye of Buddha”

“The Eye Of Siva”

“The Eye Of Deva”

“The Eye Of Karma”
*******************************
{Mexico}

“The Deer Eye”

“The Ojo De Venado”
*******************************
{Turkey}

“Turkish Blue All-Seeing Eye”
*******************************
{Norway}

“The Eye Of Odin”
*******************************
{Greece}

“The Cyclopean Eye”
*******************************
{Globally}

“The Masonic All-Seeing Eye”

“The Evil Eye”
*******************************
{It is known in other Places}

{By Other Names}
*******************************
I believe the
“The All-Seeing-Eye”
is also related to pagan & new age
teachings about:

The Third Eye”The third eye is often associated with visions, clairvoyance, precognition,and out-of-body experiences, and people who have allegedly developed the capacity to use their third eyes are sometimes known as seers.”
*******************************

{Hinduism, & Western Wisdom Teachings}


“The Third Eye”

“Eye of Wisdom”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o symbole, to zobaczcie to...

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupuje Reptilian całkowicie - najwyżej kiedyś się zdziwię Wink


Trochę podstaw tak zwanej "Świętej Geometrii":




_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro widzicie wszedzie te symbole, to i mi sie cos przypomnialo =)



Cytat:
I'm not kidding.
It's almost funny. This game comes full of a thick story about a plaque brought forth by the "Eye". a religious cult to destroy humanity.


Cytat:
The People of the Eye
By RN
Thanks Vauung; a very cool read. Although I should say, the article is based on a book on Masonry previously published in Iran (including the photos).

Neverwinter Nights (the first episode in Neverwinter Nights video game series) pushes this occultural conspiracy of The People of the Eye and their secret brethren to something more playful (see the pictures). The People of the Eye (the Oculites) and their apparently mason brethren are into something deeper, the Awakening Project.

Playing on The People of the Eye and New World Order (as in the ancient pahlavi texts called the Zahakian Age) on another level: exploring the ancient Persian demonology, one can stop and see the surprising similarity between Baphomet [1] and Ashemogha (also Ashemaogha or Ahemogh) the ever-mutating demonic entity through which Druj- (The Mother of Abominations) performs its terrestrial projects. Ashemogha is not a name but a unique combination of Asha + Mogh (Persian original word for Mage), the false or unholy mage or simply the False Teacher, also known as the Deceiver in Vendidad. In Avesta and ancient Persian texts it is portrayed as the Great Camel (Zoroaster also means the Great Old Camel) or serpent-camel; a camel-demon with skeletal wings and winged feet, the origin of winged feet returns to earlier mythologies than Mercury who has winged feet (Alipes) too; winged feet are diabolical machines of flight possessed by Fallen Angels or Demons of Death and the Underworld. While angels take the lines of flights vertically and horizontally, winged feet provide demons and Fallen Angels with a diverse range of inter-dimensional lines of flight. Skeletal wings also are well-known because of their ability to synthesize sounds at the background of flight, musical machines making an infernal music out of the flight itself. Zohar one of the great text of Qabalah presents Ashemogha as the great camel-serpent who seduces Eve at the Garden of Eden. Ashemogha is all Baphomet with one exception: its head has been replaced by a goat’s head; possibly because in later cultures (during Sasanians) the camel was not the god of war and falseness any longer. In Persian texts, Ashemogha appears to Zahak or Dahak (Dah + Aak: ten plagues) at a place between Syria and Iraq according to modern maps, where also Dajjal, (Dahak + Druj?), the deceiver, rises (see An-Nuwas ibn Sam'an’s commentaries on this): “He [Dajjal] will appear on the way between Syria and Iraq, and will create disaster left and right.” The last mysterious part (disaster left and right) obviously corresponds with two giant worms growing at the left and right shoulders of Zahak (earlier called Bivar-Aspa: A Thousand Horses, an animal multiplicity) after being kissed by Ashemogha (the great Camel [2]) on his shoulders, becoming One with Druj-; the giants gluttonous worms (nemat: thread) are supposed to feast on human brain until the annihilation of humanity. Ashemogha appears to Zahak to tell him about a great project for scouring humanity from the earth and finally Zahak starts to spread his New World Order (the Zahakian age or the age of ten plagues) by crowning himself as the Persian king after Jamishid (according to texts, he is still living at Mount Damavand in Iran). Ancient Persian Satanists (as Zoroastrian renegades) for the first time, discovered the drujih machinery working through Zoroastrianism, considered Zarathustra (the great camel) and his monotheism as the most faithful prophet and prayer of the dark mother (Druj) [3]. Persian Satanists as the people of the Eye (the eye of Dajjal or deceiver) have diagramed the strategic (drujih) affirmation of Zarathustra to Druj in the most brilliant way. Through a very creative approach to darkness, they even crawled in the society of magi undercover, promoted the so-called orthodox practical / intellectual instructions of Zoroastrianism in the most frantic ways as it can be traced in Vendidad (the book of the law against Demon or anti-Druj law). This monotheism industry (complicated by the hands of Persian Satanists or the cult of Druj: later Yazidian) is the one immense plateau on which Judaism, Christianity and Islam have been germinated.

Qabalah as another creative approach to Druj-diagrams concocted by The People of the Eye has been developed under direct and indirect influences of Zoroastrianism; there are certain documents of the great influence of Zoroastrian magi (the cult of Druj) over Pythagoras (although there are rumors of a meeting between Pythagoras and Zarathustra himself; but it is not historically evident) who has empowered Qabalah with his insights into magic geometry, cosmology and numerology (cf. the Pythagorean magical pentagram held by Baphomet) ... there are also many documents of the influence of ancient heavily ciphered Persian calendar on Qabalah understanding of Cipher (the cult of Siphr or Zero: The Eye) ... this is the very Persian calendar which has not been deciphered yet and ends with (or according to Persian scholars: “is mapped according to”) the second rise of Zahak, the second Zahakian Age, the New Pest Order.

Zarathustra (the old camel) is Ahemogha (the great camel), the deceiver or the Strategist, the mastermind of monotheism, who becomes one with Druj, gives birth to Zahak (Dahak), ten plagues.


Notes:

[1] The name Baphomet sometime is claimed as the French distorted word for Mohammad: Mohameth
[2] Once again, follow this line: Zarathustra, the Old Teacher also means The Great Old Camel.
[3] More on this at Cold Me.

http://www.cold-me.net/parts/forum/messages/152.html

Nie znam dokladnie wszystkich slow ale sens chyba dobry wylapalem. Z reszta jak pamietam to faktycznie bylo cos w ten desen... I podobny skrot nazwy gry: NWN. Ale nie popadajmy w skrajnosci =)
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki śmieszny klip

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FREEMASONS - ARTIST DELPHI - 33RD DEGREE


Polecam Exclamation
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Very Happy

Moje miasto też ma poruszające wyobraźnię atrakcje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłem na spacerze w swoim mieście. Budują akurat nowy kościół,dosyć duży. Przechodziłem tamtędy w nocy. Nagle stanąłem jak wryty. Nad wejściem do kościoła namalowali wielkie oko horusa. Jest na każdej ścianie budynku, po 4 stronach świata. Kościół katolicki.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:54, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
This episode deals with the Checkered Floor, its many meanings and its relationship to summoning entities.

Czas: 10 minut

Symbol tzw. Checkered Floor czyli podłogi na wzór biało-czarnych kwadratów.
Symbol już prawie tak popularny jak wszystko-widzące oko.
Klip jest 5 częścią bardzo dobrej serii 13 Masonic Secrets.
Niestety seria na youtube tylko dostępna do 8 cżęści.
Ciekawe, gdzie zapodziały się pozostałe 5.
No ,ale nic cieszmy się tym co mamy:

13 Masonic Secrets 5/13


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:00, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre filmiki tanczaca! bardzo interesuje mnie ta tematyka.. naprawde pouczajace i ciekawe..

czytajac swoje komenty dochodze do wniosku, ze czasem to ja jednak jestem chyba zbyt defensywna w swoich komentarzach..taka samokrytyka Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rassero




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:46, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Nawet Polska Rada Resuscytacji poddała się masońskim wpływom. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Symbole działające nad podświadomość w teletubisiach???




Wyjaśnienie co i jak.




Co do reptilian. Polska też ma swoją legende o walce ze z takim jednym.



_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 01 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mczesiekk napisał:
Skoro widzicie wszedzie te symbole, to i mi sie cos przypomnialo =)



I skonczylem ta kultowa gre =) Zdziwila mnie koncowka, bo jest identyczna jak niektore teorie tutaj na forum... Swiatem rzadza jaszczurki - wladcy, zwane reptilionami a ludzie to nieswiadomi niewolnicy =] Hehe ale uratowalem swiat =D
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wszechobecne symbole
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile