W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zrobię program do otwierania filmów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2064
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 26 Lis '08   Temat postu: Zrobię program do otwierania filmów Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Przeczytałem (niecały) wątek o zmasowanym ataku http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1236.....mp;start=0 i jest zachęta jednego z nas do otwierania filmów, żeby przesunąć je na czołówkę.

Wydaje mi się, że trzeba to zautomatyzować.
W związku z tym, za dzień, dwa zrobię i dam Wam taki program, który będzie otwierał losoow linki z jakiejś listy w oknie swojej przeglądarki internetowej. W ten sposób program można puścić, żeby chodził w tle i działał.

Zastanawiam się tylko co trzebaby zrobić, żeby to było skuteczne a google nie wyłapał, że to robi automat.

Moje wstępne założenia co do programu:
1. Program chodzi w tle, jest niewidoczny.
2. Program ma tylko ikonkę w zasobniku systemowym, czyli obok zegara na pasku.
3. Program uruchamia się sam przy starcie.
4. Po kliknięciu w ikonkę można wywołać główne okno programu i podejrzeć co "się ogląda".
5. Program ma opcję ustawiania czasu pomiędzy wywołaniami kolejnych lub losowych filmów.
6. Może być opcja, żeby program dla statystyki zliczał otwarcia i zapisywał do listy, którą można np. potem tu się pochwalić, żebyśmy znali liczby.
7. Lista linków do otwierania powinna być jedna i zaszyfrowana i udostępniania np. na tym forum, żeby np. konkurencja nie użyła programu i nie otwierała innych filmów.


No i nie wiem co jeszcze.
Czy w ogóle może to mieć sens? Robić taki programik? Czy ktoś wie, ile musi być wywołań danego filmu, żeby wskakiwał na top? Macie jakieś dodatkowe uwagi lub pomysły?

pozdrawiam
Grzegorz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysl dobry i wykonalny, jednak wielce ryzykowny.. i raczej malo skuteczny.
wg mnie najwazniejszy jest kontakt fizyczny z odbiorca..
kazdy z nas zna duzo ludzi, po prostu trzeba rozmawiac..
zawsze ktos podlapie i poda dalej, predzej czy pozniej taka reakcja choinkowa(lancuchowa) musi osiagnac cel..
wiem jaki to bol rozmawiac o tym z "ignorantami", ale to najskutecznejszy sposob.
nie przejmowac sie i probowac dalej..
trzeba pokazac i wytlumaczyc.. samo ogladniecie jakiegos filmu nie wystarczy i nie zawsze przedstawiaja one prawde, raczej poglady na prawde.

Zrob moze jakis program ktory przeszukuje strony www, pod wzgledem mozliwosci dodania komentarza bez rejestracji, wtedy moglby on automatycznie dodawac linka lub jakas informacje w danym komentarzu..
troche trudne..


PS odnosnie "Konkurencji" co masz na mysli, bo ja mysle ze kazda konkurencja jesli chodzi o rozpowszechnianie Prawdy jest wskazana..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:

Zrob moze jakis program ktory przeszukuje strony www, pod wzgledem mozliwosci dodania komentarza bez rejestracji, wtedy moglby on automatycznie dodawac linka lub jakas informacje w danym komentarzu..
troche trudne..
PS odnosnie "Konkurencji" co masz na mysli, bo ja mysle ze kazda konkurencja jesli chodzi o rozpowszechnianie Prawdy jest wskazana..


Jeśli chodzi o konkurencję, to miałem na myśli kogoś, kto wykorzystałby właśnie program do przesuwania na top filmów typu "zarzynanie małego fiata na leśnej drodze". Wink Chociaż nie wiem, ile trzeba wywołań filmu, żeby pojawił się na topie i czy np. google po krótkim czasie nie przeanalizuje wywołań pod kątem chociażby ip. Wówczas trzebaby użyć proxy.

A co do automatycznych komentarzy? Pomyślę, chociaż zahaczamy tutaj o spamowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, skoro obiecałem, to zrobiłem podstawową wersję.

Ściągnąć go można tutaj:
http://www.2shared.com/file/4359066/53e2abd3/autovideo.html?

Po uruchomieniu:
1. Ustal, co ile minut ma się otwierać losowo wybierany film.
2. Naciśnij przycisk Start.
3. Naciśnij przycisk Ukryj, aby ukryć program.
4. Naciskaj ikonkę znajdującą się w zasobniku systemowym, aby pokazać lub schować główne okno.
Disclaimer:
Program służy do oglądania filmów.
Program jest darmowy.
Program "jest jaki jest" i używasz go na swoją odpowiedzialność.
Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za cel i sposób użycia programu przez kogokolwiek.

Każde otwarcie filmu dodaje kropkę do pliku statystyka.txt - dla sprawdzenia ile razy na dzień program otwierał filmy.

Na razie wkleiłem na sztywno kilka linków do podstawowych filmów.
Jeśli taki program będzie miał sens, będzie można go rozbudować.

pozdrawiam
Grzegorz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jedną watpliwość natury zasadniczej:

Czy szerzenie prawdy daje prawo do posługiwania się metodami nieuczciwymi?

No bo co ktoś pomyśli na temat tej prawdy, która przkazywana jest w sposób podstępny? Rozpowszechnianie filmów na płytach czy poprzez udostępnienie na serwerach, udział w forach, zakładanie własnych blogów - OK, ale metody spamersko-hakerskie - to nie może iść w parze z prawdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moralność???? W/g mnie wystarczy że spamersko-hakerskie onety wp i inne podstępnie i w zamierzonym celu blokują udział PRAWDY w życiu . A podpis Easy_Rider nie jest nieuczciwy ???
Dobry wątek zacząłeś , tylko trzeba uswiadomić sobie co się dzieje ze światem i jaka mamy możliwość pokazywania prawdy.
Zacznijmy działać razem bo widzę że to forum prowadzi do "normalnego" forum na którym każdy zamieszcza swoje przemyślenia i komentarze .
Mam propozycję żeby koncentrować się na tematach typu PV, Płyty prawdy, vlepki, może i programy do spamowania (nawet) ale zacznijmy działać RAZEM.
Zauważyłem sporo ciekawych tematów i sporo r o z m y d l e n i a tych tematów które mogą zmienić ten (chyba już ) schematyczny świat. Przyglądałem się forum jakiś czas . Wszedłem nie tak dawno. Siedzę razem z Wami w świecie , w którym kasa rządzi ludzmi. Zmieniajmy to .

przepraszam że tyle napisałem ale no q..a działamy każdy tak jak może i umie. A może napiszmy jakiś wzór? bo pewnie sporo osób weszło i ... tak już są . Widać to po postach . Są i nawet nie napiszą kawałka tematu bo ...? No własnie po co są ??? Może to goście którzy czeszą neta żeby wiedzieć jak idzie organizacja "rewolucji" ?
mają w takim razie luzik .

pozdrawiam
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Moralność???? W/g mnie wystarczy że spamersko-hakerskie onety wp i inne podstępnie i w zamierzonym celu blokują udział PRAWDY w życiu
.
Mamy więc nabyć moralności rewolucyjnej, sprowadzającej się do stwierdzenia "cel uświęca środki"? A jeżeli nawet rewolucja zwycięży, tylko pozostanie moralność rewolucyjna - to co, robimy nową rewolucję i tak da capo al fine?

zainteresowany napisał:
A podpis Easy_Rider nie jest nieuczciwy ???

Nie wiem, dlaczego miałby być nieuczciwy? Nigdzie nie twierdziłem, że jest to prawdziwe imię i nazwisko, nikt też chyba tak tego nie odebrał, gdyż wszyscy użytkownicy, łącznie z Tobą, postępują w ten sam sposób. Wygłaszam własne poglądy, a swoim udziałem w forum nie czynię nikomu krzywdy. Doprawdy nie wiem, za co według Ciebie miałbym się bić w piersi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego odbierasz to co napisałem jako atak ?(chyba)
Nie nie nie dla wszelkiej maści oszustów polityków , zbrodniarzy itp.
Nie trzeba rewolucji tylko otwierania oczu tym , kórzy tego nie widza . koniec kropka,
Nie zarzucam nikomu nieuczciwosci z TEGO forum ale uważam też że nie wszyscy są TUTAJ w tym samym celu.
zorganizujmy się jakoś jak ludzie a nie avatary .
Nie znamy sie ale łączy nas chęć zmiany , więc traktujmy siebie tez jak ludzi. Jeden mówi tak , drugi inaczej ale mamy (chyba) jakiś cel ? (oprócz chciejstwa)
Czasami trzeba dotrzeć do ludzi tą samą techniką , którą wypaczyli "włodarze" tego świata , czyli dam ludziom coś gotowego.
Gotowe musi być to forum do niesienia prawdy( jakiej?) o świecie i możliwosciach. Wiesz Easy_Rider jak trafiłem na to forum ?
przypadkiem. Wklepałem w google hasło i ... fajnie ze mogę z Tobą i innymi przekazać coś czego w mojej okolicy nie ma . Prawdy nie ma tu gdzie mieszkam chociaż ja i moja rodzina staramy się mówić prawdę.Tylko czasami prawda ma ciężko sie przebić a my gadamy o filozofii,moralnosci, świecie etc.
Gdybyś miał przyłożyc coś do schematu to i podpis i program do filmów jest nieuczciwy:)
My jesteśmy jednak po to żeby schematy zmieniac Smile 3maj sie !

pozdrawiam
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zrobię program do otwierania filmów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile