W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Policjanci pilnują Banków  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 969
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 21 Lut '09   Temat postu: Policjanci pilnują Banków Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/2682,1920891,n.....kalne.html
Ciekawe nie słyszałem o tych zmasowanych napadach na banki więc o co chodzi? boją sie że zdesperowany lud weźmie sprawy w swoje ręce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałem, że to banki powinny sobie wynająć lepszą ochronę, a w tym kraju oczywiście wszędzie bezpiecznie więc "najlepszych" policjantów damy do banków, a tych gorszych zostawimy w komisariatach. Oczywiście zapłacimy my podatnicy bo tak będzie taniej i lepiej dla banków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:54, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka.
Jeśli to nie prowokacje i przygotowanie na "najazd na bank" depozytariuszy po swoje to oznacza słabość polskiej policji!
W obawie przed następnymi akcjami policja rozstawia posterunki w bankach... Czyli nie są w stanie złapać złodzieja! Jedynym rozwiązaniem jest właśnie postawić policaja w banku...
A wracając do samych banków, to pamiętajcie, że banki obracają bonami/papierkami/biletami (niepotrzebne skreślić) którego właścicielem jest Państwo! Ja wiem skąd się biorą pieniądze ale pamiętajcie, że to państwo "zamawia" pieniądze z banku, tworzy prawo oraz ściąga podatki w takich właśnie "papierkach". Mimo, iż czasem (w 90% przypadków) suma zrabowana z banku to zaledwie kilka procent całej machiny która doprowadziła do ujęcia sprawców to jednak zawsze się ją uruchamia - by właśnie pokazać nieuchronność kary oraz bezwzględność w ściganiu nawet za drobne sumy zrabowane w banku tak by inni musieli się liczyć z tym samym.
A jak już napisałem wyżej, jeśli policja organizuje posterunki w bankach to świadczy jedynie o jej bezsilności i bezradności. Policja jest super perfekcyjna jak ściga małolata z wypiekami na twarzy ściągającego właśnie mp3 z sieci... Ale napad na bank to już za wysokie progi, w przypadku napadu na bank -choć to ironiczne- nie da się ścigać złodzieja na podstawie filmu... Ironiczne, bo w dużej części filmów są napady na bank. Jednak film to nie realia o czym Polska policja dowiaduje się właśnie po napadzie na bank:))) Lepiej więc ścigać super groźnego przestępce tworzącego napisy do filmu niż narażać się na straty. Aż strach pomyśleć, co będzie jak ludzie to "zwąchają".... to nawet wojsko nie pomoże bo jest w równie tragicznym stadium jak policja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seekerer




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 21 Lut '09   Temat postu: Policjanci pilnują Banków Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy, zatrudniony jako ochroniarz mówił wczoraj, że zaczynają przygotowywać ich do ewentualnych rozruchów. Podobno sugerowali, że nawet 30% osób może stracić pracę, a wtedy....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mój znajomy, zatrudniony jako ochroniarz mówił wczoraj, że zaczynają przygotowywać ich do ewentualnych rozruchów. Podobno sugerowali, że nawet 30% osób może stracić pracę, a wtedy....


Jeżeli będą rozruchy itp, to może część policjantów przejdzie na naszą stronę w sumie to też zwykli ludzie mający żony i dzieci, przydali by się jacyś charyzmatyczni przywódcy wśród "buntujących się", którzy płomiennymi przemowami zachęcili by policjantów polskich do przejścia na jasną stronę mocy Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Cytat:
Mój znajomy, zatrudniony jako ochroniarz mówił wczoraj, że zaczynają przygotowywać ich do ewentualnych rozruchów. Podobno sugerowali, że nawet 30% osób może stracić pracę, a wtedy....


Jeżeli będą rozruchy itp, to może część policjantów przejdzie na naszą stronę w sumie to też zwykli ludzie mający żony i dzieci


I co z tego? W Polcji zwłaszcza dziś są ludzie o spaczonym umyśle, ludzie którym wadza uderzyła do łba i zrobią wszystko co im każą bo będą "wyżej" ni.z ty! To on będzie mieć karabin, pałkę to za nim stoi aparat państwa a nie za tobą... pamiętaj o tym.
Dziś większość krawężników myśli, że są jak w filmie akcji..., że nawet prawa fizyki muszą im się kłaniać - bo tak jest na filmach!
W Polsce przyjął się dziwny model uwielbienia wadzy, nawet w publicznym sraczu babcia klozetowa jak jest ważna bo ma wadze nad srajtaśma i musisz się podporządkować bo pozostanie ci gazeta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W Polsce przyjął się dziwny model uwielbienia władzy, nawet w publicznym sraczu babcia klozetowa jak jest ważna bo ma wadze nad srajtaśma i musisz się podporządkować bo pozostanie ci gazeta.


Całkowicie się z tym nie zgadzam, w Polsce nic takiego się nie przyjęło i nigdy nie przyjmie w Polsce jest uwielbienie swojej własnej wolności od wieków. To o czym piszesz jest wynikiem mentalności Polaków w sumie ostatnio miałem rozmowę z kumplem który wrócił z USA zacytuje ją:

ON: Jak ja się ciesze że znowu jestem w Polsce jak ja sie ciesze (tutaj prawie płakał z radości)
JA: A to dlaczego ?
On: To cudowny kraj ?
Ja: Pff normalny jak każdy inny.
On: Byłem w Polsce w sklepie cudowne uczucie
Ja: haha a to dlaczego
On Wiesz jak tęskniłem za ty żeby pójść do sklepu i usłyszeć od ekspedientki "Czego" w USA każdy był sztucznie miły nawet gdy miał Cię w dupie.
Ja: ...

Amerykanie są ogłupieni propagandą sukcesu i szczęścia ! Oni nawet jak będą trafiać do obozów będą mówić że jest im dobrze... mało ich zaprotestuje, Polacy są ich odwrotnością mentalnie Razz
W Polsce taka mentalność To nie jest żaden wynik posiadania władzy, jeżeli babcia klozetowa jest zła to pewnie ma zły dzień albo taki charakter - przynajmniej nie jest sztuczna w tym co robi Smile! Wolałbyś żeby Ci powiedziała "O jak pan ładnie dziś wygląda ile papieru pan potrzebuje?, pewnie ma pan delikatny tyłeczek"?
Co do Policjantów to chyba zbyt ich demonizujesz, nie złamały nas rozbiory, nie złamał nasz nazizm, nie złamał nas komunizm...dlaczego więc banda debili z NWO ma nas złamać. W mojej ocenie im będzie gorzej tym będzie Polaków złamać trudniej. Duch wolności obudzi się w ludziach, pamiętaj że żyjesz w kraju w którym ludzie kłócili się o miedze i nigdy nie dawali wyrwać sobie łatwo swojej własności Smile.

Polacy nigdy nie mieli zaufania do władzy .. zawsze władzą gardzili i ich obgadywali zwalali na władców całą winę..w tej kwestii się nic nie zmieniło w Polsce każdy zna się na rządzeniu i każdy politykuje Smile !!

Policjanci w bankach to porażka policji która przyznaje się do własnej niemożności łapania przestępców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież w tym news-ie w ogóle nie jest napisane, że policjanci będą w bankach, tylko, że powołana została specjalna grupa do wyjaśnienia ostatnich napadów. Jakiś dziennikarzyna dał głupi tytuł tego newsa, nie ma co się podniecać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Policjanci pilnują Banków
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile