W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
hookk.com [RIP]   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 1635
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:28, 05 Lis '08   Temat postu: hookk.com Odpowiedz z cytatem

http://hookk.com/

na stronie tej znajdziesz 'przycisk' umożliwiający komentowanie na żywo artykułów, wiadomości z innych stron internetowych...bez filtrów, w trybie natychmiastowym...twój komentarz pojawi się obok komentowanych materiałów Very Happy, brzmi ciekawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:11, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ciekawie, jednak samo przeglądanie komentarzy jest niezbyt ciekawe. Po pierwsze: zbyt krótkie okno do przeglądania najświeższych komentarzy, które - po drugie - przesuwają się nazbyt szybko i - po trzecie - nie ma się do nich dostępu, gdy znikną z pola widzenia.

W każdym razie dzięki za link. Można sprawdzić co ludzie najchętniej czytają z angielskojęzycznego internetu, który jest o niebo bardziej rozwinięty od naszego, polskojęzycznego, jeszcze raczkującego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:22, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komentarze na tej stronie są komentarzami dodawanymi 'na świeżo' ze stron z 'newsami', są tylko przykładami
jeśli interesuje cię dodanie komentarza do konkretnego artykułu, na konkretnej stronie z wiadomościami, powinieneś dodać 'hookk'a' do pasku zakładek, i kliknąć na niego podczas wizyty na danej stronie
wtedy 'wysunie się' okno z komentarzami dotyczącymi danego artykułu, napisanymi za pomocą 'hookk'a' jak i sam będziesz mógł dopisać swój
niestety, żeby 'widzieć' te komentarze musimy kliknąć na 'hookk'a' na pasku zadań, także nieposiadający tego, nie zobaczą nic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:31, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, wiem jak działa ten dodatek. Podoba mi się. Jednak po wypróbowaniu go nasunęły mi się te właśnie myśli, które ująłem w trzech "punktach" w powyższym poście.
Dodam, że mój komentarz pojawił się chyba po niecałych pięciu minutach od momentu napisania go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


hookk.com [RIP]
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile