W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Hip-Hop inflitrowany przez masonerię  
Podobne tematy
rap o illuminatach34
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 9647
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie hip hop to lata 90 a to co teraz sie dzieje to totalne gówno choc zdarzaja sie wyjatki

byc moze nwo dziala tez poprzez rap

raperzy teraz nawijaja o totalnym gownie, nie to co kiedys

tylko kasa, zloto, dupy, to wszystko robi wode z mozgu jak reality show i inne tance z pizdami



co do pierwszego filmiku jak narazie obejrzalem tylko go
to nie sadze zeby nas w 94 robil jakies masonskie znaki, mysle tak, nie tylko dlatego , ze to jeden z moich ulubionych kawalkow
mysle raczej, ze raczej nikt nasa by nie werbowal na poczatku jego kariery, to byla jego peirwsza plyta on wtedy zaczynal, poza tym mogl zrobic ten gest calkiem nie swiadomie, i dlatego uwazam, ze posadzanie kazdego kto zrobi taki gest o bycie masonem jest smieszne,


poza tym jakie te znaki maja moc zeby sie nimi przejmowac
choc nie ukrywam, ze te informacje sa dla mnie zaskoczeniem i daja do myslenia
jednak to ze jakis śmieszniak jay z czy inny pedał west nalezy do masoneri i robi te znaki to co mi z tego, nawet jakby tak wszyscy robili, moglby mi ktos wyjasnic jaki to bedzie mialo wplyw na nas?


ps
na najnowszej plycie czolowy gracz z ny, progidy z legendarnego zespolu mobb deep - ma kawalek pod tytulem iluminati
na plycie z 2003, Gangstarr (bardzo szanowany zespol) w kawalku riot akt nawija zdaje sie o tym akcie patriorycznym co zmniejsza prawa czlowieka w usa

moglby mi ktos wyjasnic o czym oni tam nawijaja mniej wiecej bo do tej pory myslalem, ze uswiadamiaja ludzi ale teraz to sam nie wiem...



linki do utworow
ILLUMINATI http://www.youtube.com/watch?v=IEA-RIb6G74
RIOT AKT http://www.youtube.com/watch?v=xyLtGA0YtJA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się też częsciowo na hip-hopie wychowałem, więc jako tako nie mam nic do tej muzyki. Nawet lubię tzn. tych, którzy grają oldschool hip-hop.

Nie zmienia to faktu, że w ramach dealu top współcześni mainstreamowi wykonawcy patrz Jay-Z & Keyne West podpisują pewne zobowiązania w ramach promocji. Jest albo, albo. Pójdziesz na kompromisy i będziesz słyszalny w radio, a jak nie to graj sobie po slumsach. Krótka piłka. W wywiadzie na którymś z tych filmików YT jeden z ludzi z tego środowiska dokładnie opisał mechanizm.

My "racjonalnie" myślimy, że symbolika nie ma dla nas wpływu bo niby jak, ale elita odwrotnie. Najwidoczniej jakiś wpływ jest skoro się bawią w takie praktyki i dowiadujemy się o New World Order kiedy kurtyna opada sama w końcówce rozgrywki, a wcześniej siedzieliśmy jak sheeple w matrixie. No chyba, że wiemy więcej od Illuminated w co wątpię Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Icke o Hip-Hopie (Angielski)




P.S. chcialam oswiadczyc, ze moje pierwsze wypowiedzi w tym watku mialy miejsce kilka dobrych miesiecy temu i moje stanowisko od tego czasu uleglo zmianom pod wplywem obcowania na tym forum oraz w swietle zdobywania nowej wiedzy. Dziekuje za uwage. Pytania prosze kierowac do mojego rzecznika Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a np. przesłuchajcie sobie kawałek "Trzeci wymiar - Skamieniali" i co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy KTOKOLWIEK z was wie, że symbol trójkąta pokazany ręką oznacza chrześcijaństwo. Bo kurde, jeśli znaczy co innego to masonami są nawet kolesie z Habakuka, Arki Noego, Pneumy, Tymoteusza itd. Przesrane Very Happy


LOL
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jam jest Hunahpu!

arrow viewtopic.php?p=70673&bookrem&bid=04d9bdf4788fd9adb31a3673a322d9fc#70673
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty zasrany kretynie, próbuję Was uświadomić, że wpadacie w paranoję i ten symbol jest od lat używany przez młodzież chrześcijańską. Ale nie kurwa, jestem trollem bo wytrącam Was z jednej drobnej iluzji.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jest trollu żyłka ci pękła Laughing. Mam cię na oku i mam nadzieję, że inni też!

Btw. Takie masońskie pierścienie też nosi chrześcijańska młodzież.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




http://allegro.pl/item559177027_piekny_p....._us14.html

69 złotych Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j-drilla




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to kultura hip hop jest całym moim życiem i bardzo ubolewam nad tym jak jest ona ukazywana w mediach w dzisiejszych czasach. To co można zobaczyć na MTV, Vivie czy innych muzycznych stacjach TV, to odwrócenie o 180 stopni tego czym tak na prawdę ona jest. Dzisiaj raper to gangster i alfons obwieszony złotem i otoczony wianuszkiem skąpo odzianych "biczyz". Owszem takie elementy zawsze występowały w środowisku hip hopowym, w koncu to Ameryka, a poza tym kto tam lubi mieć dużo pieniędzy? kto nie lubi pięknych kobiet? Teraz jednak jest to jedna wielka groteska... Dzisiaj kiedy mówi się hip hop to większość ludzi ma na myśli 50 centa, Jaya-Z, Kanye'go Westa i inne tego typu pizdy. Nie mówi się o tym, że Hip Hop to kultura składająca się z 5 elementów: Rap, DJing, Graffiti, Breakdance i Edukacja. Nie mówi się o tym, że Hip Hop to przemiana negatywnego w pozytywne. Nie mówi się o tym oczywiście w mediach, ale również co raz mniej osób zaangażowanych w tą kulturę i interesujących się poszczególnymi elementami nie dostrzega jej prawdziwej idei, która łączy wszystkie 5 elementów. Oczywiście wciąż istnieje wiele osób, które znają się na rzeczy, jednak trzeba przyznać, że w porównaniu z tym co sie działo w latach 80 i 90, aktualnie Kultura Hip Hop przeżywa kryzys (takie modne słowo ostatnimi czasy:P). Nie wiem czy przyczyną takiej sytuacji jest to, że Hip Hop jest infiltrowany przez masonerię... Na pewno nie jedna z tych sprzedajnych kurew o których wyżej wspomniałem była by skłonna do czegoś takiego się posunąć, jednak wydaje mi się, że do tego aby zepsuć rzeczywisty wizerunek kultury hip hop wystarczą mass media. Faktycznie, wiadomo przez kogo są one sterowane, ale nie wydaje mi się aby potrzebna tutaj była jakaś szczególna ingerencja ludzi z wyższych poziomów piramidy zwieńczonej okiem w trójkącie Wink Wielu z tych którzy dzisiaj są uznawani przez media za tzw. "ikony" hip hopu, czyli chociażby Jay-Z czy 50 cent, wychowywało się w niezbyt sielankowych warunkach więc jeśli showbiznes dał im okazje odbicia sobie młodych, biednych lat i do tego z nawiązką, a nie byli z natury idealistami to oczywiście skorzystali z tej okazji. Nie chcę już wspominać o tym, że niestety w pewnym momencie zatarła im się granica między uczciwym dorobieniem się na swojej muzyce, a sprzedaniem się jak dziwka, bo o tym można by pisać i pisać. Może i Jay-Z oraz Kanye są masonami.. nawet jeśli to chuj im w dupska! Z punktu widzenia zarówno mojego jak i podobnych mi osób i tak są oni najzwyklejszymi w świecie gwiazdorkami nie różniącymi się od Britney Spears, czy Dody...

Jeśli chodzi o dziwną symbolikę w rapie to dzisiaj właśnie mój kumpel zwrócił uwagę na okładkę nowej płyty znanego beatmakera 9th Wondera:

http://www.undergroundhiphop.com/store/covers_large/GY316LP.jpg <- bezpośredni link

Rozwaliła mnie też okładka ostatniej płyty legendarnego Mobb Deep'a (wyżej jakiś kolega podał link do utworu "Illuminati" wykonywanego przez Prodigy'ego, czyli jednego z 2 członków tego zespołu):

http://www.plong.com/MusicCatalog/M/Mobb.....0Money.jpg <- bezpośredni link

Jeśli chodzi o pierwszy przypadek, to sam nie wiem co o tym myśleć, kolesia uważam za jednego z najlepszych producentów, w sumie robi tylko muzykę więc oprócz tej piramidy nie wiem z czym miałaby być związana jego dalsza masońska (?) działalność...

Co do drugiej okładki, to straszny paradoks.. szczególnie, że ten pan po prawej czyli Prodigy podczas swojej odsiadki w więzieniu (za nielegalne posiadanie broni), która trwa i będzie trwać aż do 2012 roku (cóż za zbieg okoliczności hehe), przeżył jakby wewnętrzną przemianę i nagrał dwie płyty na których nawija o tym, że "money is worthless, real power is people", i że "secret government worship the owl" itd.. ponad to, podczas gdy wielu artystów popierało Obamę gdy ubiegał się o urząd prezydenta, on oficjalnie negował jego rzekomy mesjanizm i opowiadał się za Ronem Paulem... Szczerze mówiąc płyta kryjąca za tą okładką jest chujowa w porównaniu z poprzednimi i za dużo na niej 50 centa i jego kolegów więc uznałem ją za ostateczną porażkę, a zarazem koniec Mobb Deep'a, dlatego przemiana Prodigy'ego o ile jest szczera (czego nie jesteśmy w stanie stwierdzić) jest dla mnie miłym zaskoczeniem i jego nowe utwory prawie dorównują starym Smile

To by było na tyle z mojej strony (przynajmniej na razie).
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J-Dilla rip!

Oprócz tego mainstreamu, w nim samym są elementy które nijak się mają do reszty, bynajmniej nie chodzi tu o uliczników a o poetów. J-Live, Jurrasic 5, Mos Def, Dilated, Lyrics Born, Blackalicious etc , długo by można wymieniać - widzialeś kiedyś na ich klipach coś podobnego? A też lecą w MTV/VIVIE itd. Jay-Z'ego można nazwać legendą, bo jest w biznesie od ponad dekady, jak nie lepiej. Reszta to gwiazdki wyrosłe na hajpie ich mocodawców.
jak np ze stajni Dr Dre : Snoop, Eminem, 50Cent. Dre ma korzenie sięgające wczesnychg lat 80tych, a kiedy rapował mówił głownie o kwestiach rasowych, politycznych i rzeczywistości gdzie króluje bezprawie. Bo tak było. HipHop nie jest orężem Masonerii.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
j-drilla




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masoneria, czy jakiekolwiek inne tajne stowarzyszenia owszem mogą mieć wpływ na pewne osoby ze świata showbiznessu "oficjalnie uznawane" (tzn. przez media) za tzw. "hiphopowców", ale tak na prawdę to jest nieistotne. Ponieważ kultura hip hop ma swoje pewne stałe można by powiedzieć "statutowe" wartości, które odróżniają ją od popkultury, kultury masowej itd..

Ponad to polecam wam wywiad Alexa Jonesa z KRS ONE (fragmenty mogliście ujrzeć na Obama: Deception):

http://www.youtube.com/watch?v=WpKamRXfBe8

wywiad w 3 częściach, niestety w całości po angielsku, ale może ktoś się skusi na przetłumaczenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś przypadkiem natchnąłem się na przykład kolejnego kawałka hiphopowego otwierającego oczy Smile
Trzeci Wymiar - Złap Za Broń, polecam.

_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To takie reggae bardziej, niż hh Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, powiedziałbym, że w refrenie to w zasadzie ragga, ale zespół jest znany wszem i wobec jako tworzący hip hop. Myślę, że może komuś oczy otworzy w tych kręgach, bo na YT stoi wysoko w rankingu oglądalności. Miło spojrzeć na napisy końcowe, gdzie wymienione są fragmenty filmów, które zostały wykorzystane w klipie; m.in Zeitgeist, EndGame. W zamyśle twórcy teledysku, czy może zespołu na pewno nie znalazły się tam przypadkiem.
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 02 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@XTC
To twój ? Laughing
Poczciwa Samantha Fox gryzie w oczki towarzycho ? Tylko jakieś Hipki i Hopy . Za prawdziwe dzieci mroku i pana ciemności uważa się inna grupa.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Hip-Hop inflitrowany przez masonerię
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile