W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Hip-Hop inflitrowany przez masonerię  
Podobne tematy
rap o illuminatach34
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 9637
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 04 Lis '08   Temat postu: Hip-Hop inflitrowany przez masonerię! Odpowiedz z cytatem

Hip-Hop Infiltrated By Freemasons

Kanye West Is A Devil Worshipper?

Jay-Z i satanizm

Jay-Z is a freemason


I teraz najlepsze. W wywiadzie Obamy, na pytanie jakich artystów słucha zgadnijcie kogo wymienił jako ulubionych: Jay-Z & Kayne West. Przypadek, że wybrał właśnie tych yo yo fartuszkowych braciszków. No way!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę was nie róbmy pośmiewiska z całej sprawy. Pomyslcie ludzie troche swoim rozumem.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Proszę was nie róbmy pośmiewiska z całej sprawy. Pomyslcie ludzie troche swoim rozumem.


Chyba jesteś sam niepoważny. Lepiej ty się puknij w czółko. Myślisz, że to jest żart? Nie mam, żadnych wątpliwości że Jay-Z jest "ICH" człowiekiem, którego celem jest urabianie świadomości mas.



Lucifer


I nie to, żebym sam od czasu do czasu nie słuchał hip-hopu. Wręcz odwrotnie wychowałem się po części na nim. Jednak zwyczajnie nie ma nic niesamowitego i nieprawdopodobnego w tym, że poprzez gwiazdy "pop" kultury Illuminati ma nie wpływać się na całe rzesze ludzi i programować zgodnie ze swoimi celami, szczególnie młodzież.

Nie powiesz mi, że to jest niby przypadek, że taka podprogowa treść pojawia się w tekstach Jay-Z:

Jay-Z Subliminal Message


S(a)ta(ni)tystycznie IMPOSSIBLE !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug ma racje. Jay- Z jest masonem i należy do globalnej osi iluminatów. Jay-Z jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym raperem w USA. Większośc młodziaków się z ich identyfikuje, a więc nosi te same koszulki ( z piramidą iluminatów ), czy pokazują ten gest :
O to iluminatom przecież chodzi, aby szerzyć własne okultystyczne gesty, gadżety, itd. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jay-Z jeden z lepszych... hehe. Pogieło chyba. EMIN3M only ! Ale już nie słucham go bo nie ma czego na razie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiecie ilu czarnych celebrities nalezy do wolnomularstwa.

Czarni maja swoje ryty masonkie, najbardziej znane to Prince Hall oraz tajne stowarzyszenie Boule. Sa to jednak poboczne srodowsika w stosunku do "bialej" Szkockiej Ryty czy w calkiem duzej mierze muzulmanskiej odnogi Shrinerskiej.

Co do HipHopu to sluchalem i nadal slucham, ale zatrzymalem sie na roku 96 do ktorego to roku wychodzily rzeczy wartosciowe jak A Tribe Called Quest czy Paris.

Teraz to wszystko jest na jedna nute i podporzadkowane NWO. Jedynie rzeczy z podziemia sa godne uwagi, ale tego nie zobaczymy na MTV. Teraz slucyham wielu roznych gatunkow ale sentyment pozostal tak wiec nie generalizowlabym ze HipHop jest be.

Z poczatu opieral sie na nonkonformizmie i negacji elit, podobnie jak punkrock
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 05 Lis '08   Temat postu: freemasonry Odpowiedz z cytatem

no tak nasmieszniejsze, ze w ostatnim klipie pod koniec przedstawieni sa panowie w bialych kapturach, czyli Jay Z i kanye naleza rowniez do ku-klux klan? hahaha badzmy powazni.. prawda jest taka, ze gdy ktos wejdzie na szczyty i cos w zyciu osiagnie to zaraz nazwa go masonem, zydem, iluminatem, gejem, pedofilem, bilderbergiem i Bog wie kim jeszcze i zaczna wyszukiwac fotki kiedy podal komus reke w masonski sposob lub zrobil dziwny gest (ktory na marginesie ma miejsce w masowej popkulturze i uzywa go kazdy amerykanski nastolatek, ktory chce byc cool;).. tak jak na polonica.pl w tym artykuliku z lista zydow w zyciu publicznym.. no prosze cie.. oczywiscie ze istnieja ludzie za scena tego teatru, oczywiscie ze sa potezni masoni o ogromnej wladzy i znajomosciach a takze wiele innych tajnych organizacji pociagajacych za sznurki i uskuteczniajacych NWO.. taki Jay Z jest znanym producentem muzycznym i najbogatszym wykonawca rapu ale nie dajmy sie zwariowac, nie nalezy on do wolnomularstwa, nie jest sekciarzem i nie ma ambicji siegajacych panowania swiata..(przynajmniej tak mi sie wydaje;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie sobie, albo najlepiej obejrzyjcie wszystko co się da na temat Gorillaz, szczególnie koncert Live in Harlem zatytułowany "Demon Days" (promujący płytę "Demon Days"), pan Jay Z to pikuś przy Damonie (cóż za diabelskie imię) Albarnie, jednym z moich faworytów jeśli chodzi o twórczość muzyczną, która przesiąknięta jest jednoznacznymi symbolami, teksty idą w parze z obrazem, a żeby nie być gołosłowny, polecam obejrzeć próbkę:



Tytuł mówi sam za siebie, video także niczego sobie - witraż, u którego szczytu widnieje diabełek z odwróconym krzyżem na czele, wrysowany w słońce, jedna zwrotka wraz z refrenem kościelnego chóru brzmią:

"When lies become reality
You numb yourself with drugs and TV
Pick yourself up it's a brand new day
So turn yourself round
Don't burn yourself, turn yourself
Turn yourself around into the sun!"


A my już wiemy co w tym słońcu się znajduje... Pomijam śmierć zobrazowaną na ekranie w postaci zakapturzonego kostuchy z kosą, gdyż jest to postać sporadycznie goszcząca w tym zespole, podobnie jak tajemniczy wiatrak, bardziej natomiast interesowałbym się kamiennym posągiem demona wykonującego jakiś gest, na jednym teledysku (Rockit) postać ta jest oblewana promieniami słońca, oraz widnieje ona na naklejkach "reject false icons" (akcja zorganizowana i po części sponsorowana przez zespół Gorillaz do walki z oszustwem), w tym teledysku natomiast jest ona tuż pod samym słońcem, co znaczy, że ma wielkie znaczenie. Dodam jeszcze czasem niezrozumiałe zdania pojawiające się w treści teledysków, jedno przewijające się przez ich sztukę "Tazar the yoot", coż to może znaczyć? Czy to jakieś masońskie pozdrowienie?

Na prawdę dziwiłem się, że jeszcze nikt o tym nie wspomniał, a to dość popularny na całym świecie Angielski zespół, którego członkiem jest jawnie obchodzący się ze swoim wyznaniem satanista. A ja tylko napomknąłem o tym zespole, dobry spiskowiec znajdzie więcej interesujących faktów tego niesamowitego bandu. To lepszy materiał na spiskowanie niż Jay Z.

Oczywiście wszystko to jest fikcyjne, ale kto ich tam wie! Laughing

Się naspiskowałem. Sataniści jak nic..

Z mojego punktu widzenia jest to genialny pomysł na bajkę, którą stety niestety wykorzystali już moi ulubieńcy, cóż, gdyby nie oni, to ja bym się tym zajął i bynajmniej nie dlatego, że jestem satanistą, iluminatą, masonem czy nawiedzonym żydem, bo nie jestem i nie trzeba być by tworzyć takie cuda. To jest spory kawał mięsa do którego mogą wkręcić się robale - ogromne pole do popisu. Chłopcy się sami wystawili.

No więc ja już przedstawiłem swoje zdanie na temat tego wątku i jemu podobnych teraz będę czekał na reakcje, której się ani trochę nie spodziewam z banalnego powodu Smile

I odnośnie kultury hip-hopu/rapu .. nie ma to jak stary dobry murzyński oldshool Parliament Funcadelic jeszcze nieskażony przez ludzi kompleksu masona.

No to dobranoc. Nie wiedziałem, że tak dużo tego wyszło, szybko mi poszło więc myślałem, że zrobiłem zaledwie 10 linijek Wink. Nie lubię dużo pisać. Dobranoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:31, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjana. Sama bądź poważna. Widzę, że to twój pierwszy post. Jak nieco pobędziesz na tym forum, poczytasz też co mają do powiedzenia inni będący tu już znacznie dłużej to fakt, że gwiazdy popkultury mogą być wykorzystywane do kształtowania opinii mas nie będzie dla Ciebie żadnym zaskoczeniem. Jest różnica między byciem ubranym w białą bluzę z kapturem i bezsensownym implikowaniem i przypisywaniem tego że należy przez to do Ku-Klux-Klan, a śpiewaniem tekstów z satanistycznym podprogowym przekazem, którego pojawienie się przez przypadek jest statystycznie wręcz nieprawdopodobne. Posłuchaj sobie jego tekstów w kawałku LUCIFER i innych w którym sam śpiewa o swojej przynależności do secret societies, Illumimnati i poddaniu się ich woli. Oprócz szeregu ewidentnych zdjęć wykorzystujących symbolikę masońską, przecież on ma nawet zdjęcia bezpośrednio w MASOŃSKICH PIERŚCIENIACH. Nosi je sobie, żeby być trendi ??? Give me a break!

Dobry hip-hopowy oldschool.
Naughty by Nature
Wu Tang Clan
House of Pain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak powyzej +
kamienny posoag demon to posag Marduka..
tak tak. tego samego ktorego czcza ludzie z Bohemian Grove..
na filmie Alexa Jones'a posag ten "oblany" jest plomieniami, niby ze promienie slonca...
reszte poszukajcie sobie sami..
PS znam i lubie gorillaz
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz na myśli to?



Trudno stwierdzić, bo prawie nic tam nie widać.
Poza tym Mardukiem jest basista zespołu (satanista), na którego cześć powstała piosenka "Marduk is God", a owy posąg raczej przypomina jaszczurkę, co wskazywałoby na kult reptiliański Smile

Dodam jeszcze kolejny okultystyczny tytuł "Spitting out the demons" opiewającym w demony z hipnotyzującym przez 5 minut wiatrakiem, a to tekst:

Spitting out the demons (demons)
Popping out of holes (good times)
Spitting out the demons (demons)
Coming in the good times (good times do we have)
Spitting out the demons (demons)
Falling out of aeroplanes (good times)

Spitting out the demons (demons)
Come on, it won't hurt (good times)
Come on, it won't hurt (good times)
Come on, it won't hurt (good times)
Come on, it won't hurt (good times)
Come on, it won't hurt (good times)


a co tam, macie, posłuchajcie Smile



Na tym teledysku główną rolę odgrywa właśnie zeschły jaszczur o którym mówiłem:



A to to prawie to samo, z tym, że zamiast wspaniałego intro mamy cudowne outro na klawiszach:)




I skoro już tak rzucam linkami do teledysków..
"Tomorrow Comes Today", jeśli się dobrze przypatrzycie, zatrzymacie wideo w odpowiednim momencie, możecie ujrzeć twarz rzekomo jakiegoś demona, obrazy mrugają dosyć szybko, więc nie zawsze można to wyłapać, gdzieś w okolicy 1:26





No i jeszcze parę "fetyszów" Gorillaz by się znalazło, np zamiłowanie do małp, martwych ciał, cmentarzy i generalnie ludzkich głów Smile I znalazłoby się jeszcze więcej podejrzanych motywów, tekstów, obrazów w ich twórczości, ale na dzisiaj dość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Gerwazjana. Sama bądź poważna. Widzę, że to twój pierwszy post. Jak nieco pobędziesz na tym forum, poczytasz też co mają do powiedzenia inni będący tu już znacznie dłużej to fakt, że gwiazdy popkultury mogą być wykorzystywane do kształtowania opinii mas nie będzie dla Ciebie żadnym zaskoczeniem. Jest różnica między byciem ubranym w białą bluzę z kapturem i bezsensownym implikowaniem i przypisywaniem tego że należy przez to do Ku-Klux-Klan, a śpiewaniem tekstów z satanistycznym podprogowym przekazem, którego pojawienie się przez przypadek jest statystycznie wręcz nieprawdopodobne. Posłuchaj sobie jego tekstów w kawałku LUCIFER i innych w którym sam śpiewa o swojej przynależności do secret societies, Illumimnati i poddaniu się ich woli. Oprócz szeregu ewidentnych zdjęć wykorzystujących symbolikę masońską, przecież on ma nawet zdjęcia bezpośrednio w MASOŃSKICH PIERŚCIENIACH. Nosi je sobie, żeby być trendi ??? Give me a break!

Dobry hip-hopowy oldschool.
Naughty by Nature
Wu Tang Clan
House of Pain




To prawda, to jest moj pierwszy post, ale jestes w wieeeeeelkim bledzie, bo na tym forum jestem juz od okolo 3-4 miesiecy i czytam go prawie codziennie(!) to, ze nigdy nie czulam potrzeby aby sama pisac o niczym nie swiadczy.. acha i jeszcze jedno- nie twierdze, ze ludzie z pierwszych stron gazet i mass media nie maczaja palcow ale SMIESZY MNIE tendencja, ktora juz dawno zauwazylam na tym forum do przypisywania kazdemu wszystkiego.. albo jestes zydem/masonem/jezuita/komunista (niepotrzebne skresl) albo zyjesz z nami na niszowym padole i konspirujesz w podziemiach przeciwko NIM!

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
.......... SMIESZY MNIE tendencja, ktora juz dawno zauwazylam na tym forum do przypisywania kazdemu wszystkiego.. albo jestes zydem/masonem/jezuita/komunista (niepotrzebne skresl) albo zyjesz z nami na niszowym padole i konspirujesz w podziemiach przeciwko NIM!

pozdrawiam



coś w tym jest Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie coś, tylko gerwazjana potrafi zachować racjonalny umysł, jak mało tutaj osób...
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 06 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to akurat zupełnie nie dziwi, że muzyka jest używana do swoich celów przez rządzące elity. Tak było od zawsze. Każda religia posługuję się piosenkami, utworami ponieważ wtedy właśnie bardzo szybko można wywałać pożądane stany emocjonalne. Nawet bąbny mogą wprowadzać w głęboki trans, dla przykładu szamani od tysiącleci, nawet na wojnach żołnieże byli prowadzeni bębnami. To najsilniejsza sugestia wpływająca na całe ciało i umysł. W uni europejskiej zakazano grania w klubach techno szybciej niż ileś tam bitów bo były przypadki śmiertelne przy dłuższej zabawie przy takiej muzyce! Ja słyszałem o przypadku 19 letniej dziewczyny z Belgi. Muzyka może również uzdrawiać, uspokajać itd. to tak zwana muzykoterapia. Muzycy to tacy dzisiejsi szamani więc nie łudźmy się, że nie są w kręgu zainteresowania pewnych grup, przyjmniej ci szerzej słuchani.

A teraz zagadka: O co chodziło eminemowi w tym utworze? Pierwsze 5 min mogłoby być wizytówką tego forum. Ale rozwiązanie zagadki na końcu teledysku.
http://www.youtube.com/watch?v=dyrmE2q7AVM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 06 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rap nie jest tym tak bardzo skażony, wystarczy popatrzeć choćby na drugą stronę barykady i twórczość Mos Def'a.
Polecam zapoznać się z kawałkiem Tell The Truth i Katrina Klap dostępnymi na YT.
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 06 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i znalazłem w końcu kim jest ten demon
http://en.wikipedia.org/wiki/Pazuzu
http://www.archaeowiki.org/Pazuzu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pazuzu_(demon)

trzeba było tylko dodać, że muzycy go lubią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 06 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak tam rap ale powyższy teledysk eminema jest pełen symboli. Na początku gdy eminem przykleja wycinki gazet znalazłem ze 3 choć gdyby w zwolnionym tępie puścić na bank więcej się znajdzie. Dalej sam sposób ujęcia latarni, w jaki sposób światło pada. Na koncercie w tle od sceny pomnik waszyngtona czy coś w tym kształcie i zaraz najazd kamery na eminema a za sceną gigantyczy dobrze wszystkim znany trójkąt. Na końcu tablica z wklejkami na które patrzą dwie dziewczynki. Na tablicy do wyboru do koloru: trójkąty z okiem, banknot z piramidą, napisy np. "Bush knew", czyjeś zdjęcia. Za dużo moim zdaniem w tym wszystki koincydencji. Chociaż może jestem przewrażliwiony.
Swoją drogą cietawą sprawą jest fakt, że oko w trójkącie jest zainteresowane osobami o przekonaniach zgodnych z tekstem utworu i jednoczęnie przeciwnych jedynej słusznej, oficjalnej wersji zdarzeń. Czyżby próba indokrtynacji i kontroli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Nie coś, tylko gerwazjana potrafi zachować racjonalny umysł, jak mało tutaj osób...

To wytłumacz mi Panie "racjonalny" z jakiej niby przyczyny na tych zdjęciach Jay-Z ma masońskie pierścienie.




Były takie COOL, że chodzi w nich jako ozdoba Laughing. I niby co? Moje stwierdzenie o tym, że Jay-Z nie jest masonem jest pozbawione podstaw?!

Tacy niby "racjonalni" jak Ty jeszcze do niedawna na samo hasło istnienia New World Order reagowali, że są to wymysły UFOmaniaków. I co? NWO jest rzeczywistością? Jest realne. Tak samo jest realna manipulacja i kształtowania sposobu myślenia mas poprzez wybrane ikony popkultury. W tym wypadku jest nią Jay-Z. Wy się wydajecie śmieszni. Założę się, że nawet nie przejrzeliście tych filmików. Na początku sam myślałem, że to żart i ktoś sobie zrobił jaja parodiując hiphopowe uściski dłoni Kayne-Westa i Jay-Z robiąc z nich masonów. Tylko, że jak się nieco posiedzi i posprawdza to wcale tym żartem nie jest. Wy niestety pozostaliście na tym pierwszym odruchu i tyle, z błędnym poczuciem, że przecież to nie może być prawda ...

Koniecznie przesłuchajcie tego: Sublimal message Jay-Z

Przecież, to nie jest przypadek. Już samo to powinno skłonić do myślenia. Jak widać to za dużo.

Powiem więcej. Pomijając już Jay-Z. Uważam, że sam Big Brother, którego producentem telewizyjnym jest



Order of the Evil Eye

jest formą soft i bezmyślnego kształtowania opinii publicznej, że bycie obserwowanym przez wielkiego Brata oraz wykonywanie jego zadań jest wporządku. Prywatność jest nieistotna itp. itd. Jednym słowem medialny, rozrywkowy preconditioning ludzi pod New World Order z system śledzenia z chipami i całą resztą tym razem już realnego Wielkiego Brata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Tacy niby "racjonalni" jak Ty jeszcze do niedawna na samo hasło istnienia New World Order reagowali, że są to wymysły UFOmaniaków. I co? NWO jest rzeczywistością? Jest realne. Tak samo jest realna manipulacja i kształtowania sposobu myślenia mas poprzez wybrane ikony popkultury. W tym wypadku jest nią Jay-Z. Wy się wydajecie śmieszni. Założę się, że nawet nie przejrzeliście tych filmików.


Generalizujesz. Popadasz w pułapkę stereotypów. Nie rozumiem jak można tak dzielić ludzi wrzucając do jednego worka. My i oni. Każdy człowiek to indywidualna istota.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 09 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artykuł w omawianej tematyce:

http://aftermathnews.wordpress.com/2008/.....lluminati/

Cytat:
Prodigy Says Jay-Z Sides With The ‘Evil Illuminati’
November 7, 2008 · 5 Comments


Prodigy (photo: KNOWxONE)

Baller Status | Nov 6, 2008

by Miles Bennett

Like he does in his monthly blog on Vibe.com, the incarcerated Prodigy recently spewed more of his conspiracy theories via a handwritten letter to URB. This time, he reveals the moment his eyes were opened to the sham he calls “the government, religions, politics, the Federal Reserve, and I.R.S.”

According to P, in 1996, after reading a book by Dr. Malichi Z. York titled Leviathan 666, he was moved so much, he cried, and that was his “moment of clarity.”

“I was crying for all of humanity, but mostly for my black people ’cause I then realized it was all a sham,” Prodigy writes in his letter to URB. “The government, religions, politics, the Federal Reserve, the I.R.S., and everything that we believe and live by is a joke.”

Even worse, the rapper says that many popular rappers are aware of these society secrets, but choose not to speak on it for fear of not being accepted by corporate America. One, in particular, is Jay-Z.

Occult Secrets of Jay Z, Kanye & Nas



“J.Z. knows the truth, but he chose sides with evil in order to be accepted in the corporate world. J.Z. conceals the truth from the black community and the world, and promotes the lifestyle of the beast instead,” he wrote.

Prodigy says that Jay grew up grew up in Dr. York’s “Nuwabian” community in Brooklyn as a kid, and is “aware” of these evils — rogue government, elitists running the country, etc. (For more on Dr. York, read up here)

Because of Jay’z refusal to speak on the topics Prodigy has been doing so since his incarceration, he will make it a point to wage war against him.

“J.Z is a God damn lie. I have so much fire in my heart that I will relentlessly attack J.Z, Illuminati, and any-every other evil that exists until my lights are put out,” P writes.

“This negativity I speak of is an actual living entity that uses us as food. We must sever ties with it in order to see things for what they really are. This negative energy is created and harnessed by the Illuminati secret government and they will make you spread this energy without you even knowing it. But people like J.Z. are very well aware. He was schooled by Dr. York,” he continued.

To read Prodigy’s full letter, visit Urb.com.

P also revealed that another autobiographical project titled My Infamous Life will be out in 2010.



Ponizej jest tekst o idei Nuwabianizmu, ktorym przesiaknieta jest "czarna" masoneria.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 09 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a Obama jako swoich ulubionych muzyków hip-hopowych wymienia właśnie Jay-Z i Kayne Westa. Ziomków z loż i masońskich ceremonii ...

Obama dołączył do listy Masońskich Prezydentów USA.
http://www.pagrandlodge.org/mlam/presidents/index.html
Link z oficjalnej strony Wilekiej Loży w Pensylwanii - kolebki masonerii w USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Tupac o illuminati ( Tupac czyli
Tupac Amaru Shakur był uznawany za najlepszego rapera na świecie w latach 90. Zginął w 1996 roku , gdy jego kariera była u szczytu sławy. Zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Oficjalna wersja to porachunki gangsterskie, a nieoficjalna mówi, że tupac nie zgodził się na " wstawianie " w jego klipach masońskich sygnatur, co wiązało się niestety dla jego ze śmiercią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Obama dołączył do listy Masońskich Prezydentów USA.
http://www.pagrandlodge.org/mlam/presidents/index.html
Link z oficjalnej strony Wilekiej Loży w Pensylwanii - kolebki masonerii w USA.


jakoś tam nie widze obamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt na liście go nie ma. Pisząc to użyłem raczej skrótu myślowego, a nie dosłownie. Obamę jako masona traktuję raczej poszlakowo Laughing

Obama, Freemason, Related To Both Bush, Cheney
http://www.rense.com/general80/obmw.htm

Triumfalna kiecka Michelle Obamy po tym jak oficjalnie podano, że Barack wygrał wybory. Pierwsza prezentacja, jako przyszła prezydencka para.


A tu ubranka Masonów.


Jak dla mnie pewna symbolika mogąca sugerować masońskie konotacje jest zachowana.

Więcej na ten temat tutaj:
Michelle Obama "color of chaos" dress
http://www.infowars.com/?p=6113

No i między innymi fakt, że wymienił jak ulubionych artystów Jay-Z i Keyne Westa co do których nie mam wątpliwości, że są masonami. O innych artystach nie wspomianał, akurat tych sobie wybrał i jeszcze jak zachwalał - jaki to mają refleksyjny przekaz Laughing. Chyba w przekazie sublimalnym. Nie mam w tym momencie linku do wypowiedzi Obamy na ten temat, ale filmik jest gdzieś na YT.

A teraz sobie sprawdzcie symbolikę loga kampanii wyborczej OBAMY:


Wschodzące słońce, tęcza, w części KIDS for Obama nawet niewielki pentagram oraz jednorożec. Sprawdzcie sobie na siecie, że jest to powszechnie wykorzystywana symbolika masonerii.

Chociaż, nie są to oczywiście, żadne konretne dowody ale spekulacje to i tak wątpliwe, aby jako nie Freemason dostał posadkę prezydenta. Zaraz się pewnie posypią gromy, że nadinterpretacja Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Hip-Hop inflitrowany przez masonerię
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile