W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tekst o Księżycu - dlaczego go nie zdejmiecie ze strony  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 7217
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 07 Lis '05   Temat postu: Tekst o Księżycu - dlaczego go nie zdejmiecie ze strony Odpowiedz z cytatem

Po całej tej burzy wokół tego lądowania na księżycu... Sprawa ucichła, już nikt się nie wypowiada.
Powraca jednak pytanie:
Co dalej z notatką o Księżycu?
Nie chodzi mi o kwestionowanie całej idei "sfingowania lądowania" i "wielkiego spisku przeciwko ludzkości". Są na Waszej stronie zdjęcia których głupotę, ignorancję, delikatnie mówiąc błędność w Waszej interpretacji jako dowodów na kłamanie co do lądowania na Księżycu podważyliśmy.
Dlaczego nic z tym nie robicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 07 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahahah - dobre . Wiesz co lubie Cię Laughing - zawsze potrafisz poprawić mi z rana humor. Btw - Bimi , skasuj natychmiast wszystko o księżycu i w miejsce tego wpisz - nazwiska tych którzy obalili teorię zfałszowania misji lądowania na księżycu. Może ich wkrótce NASA na rzeczników prasowych przyjmie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 07 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzadko mam okazję Ciebie zacytować ale tym razem najlepszą odpowiedzią na Twojego posta będzie zacytowanie Ciebie samego, czyli: jesteś :
typowym społecznym głupem oraz ciotą

Poczytaj forum o Księżycu
Pomyśl przez chwilę
Część z tych zdjęć nadaje się na śmietnik. Co najwyżej ośmiesza tą stronę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikt




Dołączył: 05 Wrz 2005
Posty: 53
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 12 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako zwykły śmiertelnik chciałbym was spytać dlaczego szukacie dowodów iż do lądowania na księzycu rzeczysiście doszło(przez człowieka oczywiście)? Dlaczego nei bronicie faktu z 11 września? i innych?
Uczepiliście sie tlyko tego, a to dlatego, że sam fakt rzekomego lądowania odbył się dość dawno, trudno jeszcze wtedy było myśleć o fotomontażach, ale jednak Smile W internecie można zanaleźć dużo stron broniących faktu lądowania, mniej jednak atakujących go.
A juz np. z WTC macie problem, bo nikt takowej strony nie zrobi ze to terroryści z Al-Kaidy spowodowali tą tragedię, bo prawie nikt nie myslal jeszcze o tym że mogły to zrobić wąłdze USA Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:10, 12 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie dostaniesz odpowiedzi na to pytanie Pawle gdyż pare razy już ono zapadło .

A Ty drogi Eskulapie jeżeli już mnie cytujesz to przynajmniej cytuj całość. A nie wycinasz odpowiadające Ci kawałki - jak to robią media . Bo jeżeli chciałeś mi tym dosadzić to słabo Ci to wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 12 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do pawel6217:
Jako zwykła osoba która trafiła na stronę prawda.neostrada.pl, która twierdzi iż odkrywa prawdę niedostępną dla innych (niby niewielu ośmiela się to robić), mimo argumentów które jednoznacznie wskazują że artykuł o księżycu to w dużym skrócie bzdury wyssane z palca przez ludzi których rozwój osobowościowy zatrzymał się na ssaniu kciuka.
I stąd tak naprawdę mój zarzut: Jeśli jesteście stroną która odkrywa prawdę to dlaczego ciągle bezczelnie wciskacie ludziom siano?
dokładnie tak samo jak media którym sugerujecie że robią ludziom pranie mózgu.

Macie tutaj kilka różnych artykułów nie twierdzę że wszystkie są kłamliwe lub prawdziwe ale ten o księżycu to bzdura. Dlaczego tego nie zdejmujecie?

To pytanie wymaga odpowiedzi a nie próby omijania tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 12 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz do SQRW

Uważam że Twój przypis jest głupi, chamski i świadczy o poziomie Twojej kultury osobistej. KROPKA
Rzadko kiedy mam tak że nie mam ochoty z kimś rozmawiać, poznawać jego sposobu myślenia, punktu widzenia, szukania różnic. W dużym skrócie - poznawania kogoś. Ty, z przykrością stwierdzam, jesteś taką osobą. Kolejna duża KROPKA

PS. Gratuluję napisania jednego posta bez wulgaryzmu (pomijając Twój podpis oczywiście)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:24, 14 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Eskulapie - w tym forum jest taka opcja -pokaż wszystkie posty - jak na nią klikniesz to napewno znajdziesz jeszcze nie jeden w którym nie ma wulgaryzmo . I jeszcze , bardzo cię proszę wskaż mi które to wyrazy w moim podpisie są wulgaryzmami.A co do tego że on jest chamski to się oczywiście z Tobą zgodzę. A dlatego jest chamski bo ja uważam za głupie , i na zacofanym poziomie rzeczy , które w nim wymieniłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 14 Lis '05   Temat postu: Re: Tekst o Księżycu - dlaczego go nie zdejmiecie ze strony Odpowiedz z cytatem

Eskulap napisał:
Po całej tej burzy wokół tego lądowania na księżycu... Sprawa ucichła, już nikt się nie wypowiada.
Powraca jednak pytanie:
Co dalej z notatką o Księżycu?
Nie chodzi mi o kwestionowanie całej idei "sfingowania lądowania" i "wielkiego spisku przeciwko ludzkości". Są na Waszej stronie zdjęcia których głupotę, ignorancję, delikatnie mówiąc błędność w Waszej interpretacji jako dowodów na kłamanie co do lądowania na Księżycu podważyliśmy.
Dlaczego nic z tym nie robicie?


Nic nie podważyliście. Lądowania na Księżycu nie było, a wasze pseudonaukowe wywody absolutnie nie udowadniają mi niczego innego.

Zdjęcia są ładne, prosto z NASA, a to czy powinno byc widać cień flagi, albo gwiazdy, to sprawa dyskusyjna - dobrze jest sobie czasem podyskutowac, aby miec podstawę do wyciągania samodzielnych wniosków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nikt




Dołączył: 05 Wrz 2005
Posty: 53
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 16 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu właśnie od dyskusji jest forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 16 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorrry.. ale jak dla mnie to Wasze dowody są psełdonaukowe a Ty właśnie się ośmieszyłeś.

Ciota to wulgaryzm. Nawet nie chodzi o sam wyraz ale kontekst nadaje mu znaczenie wulgaryzmu.
Przykład: Kutas jest wulgaryzmem. Wszędzie za wyjątkiem "Pana Tadeusza" i książek historycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:17, 16 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahhh straszny ten wulgaryzm aż w oczy kole i zamraża krew w żyłach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 16 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eskulap napisał:
Sorrry.. ale jak dla mnie to Wasze dowody są psełdonaukowe a Ty właśnie się ośmieszyłeś.


Ja się ośmieszyłem? Zgodnie z twoją teorią, tą stroną ośmieszm się o wiele bardziej, niż jedną więcej wypowiedzią. I niech tak będzie.
Ci co chcą, niech się śmieją. A ci co nie chcą, też nie robią co chcą Smile
Ja robię swoję, ty robisz swoje, wszyscy robią swoje. I o to chodzi.
Myslę, że nikt mądry nie wierzy ani mi, ani tobie, ani telewizji. Każdy mysli za siebie i nikt nie ma zaufania do mediów, nawet takiech jak to forum. A jak ktoś jest głupi, to jego problem - jak dla mnie, może sobie go wziąć i przekonywać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 17 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jaka jest odpowiedź na postawioną przeze mnie kwestię?
Dlaczego tekst o księżycu nie jest zdjęty ze strony ani nie został zmodyfikowany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 17 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego, że nie wydarzyło sie nic, co by mnie do tego skłoniło.
Masz jeszcze jakieś inne kwestie do postawienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 19 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie udowodnij prawdziwość tez zawartych w artykule.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 19 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Myslę, że nikt mądry nie wierzy ani mi, ani tobie, ani telewizji. Każdy mysli za siebie i nikt nie ma zaufania do mediów, nawet takiech jak to forum. A jak ktoś jest głupi, to jego problem - jak dla mnie, może sobie go wziąć i przekonywać...


I właśnie o to chodzi , jakbyś Eskulapie nie rozumiał to staramy się pokazać ludziom że tak powiem : że media robią ich w huja (przepraszam za wulgaryzma) . Że powinni sceptycznie podchodzić do tego co im tv gada. Eskulapie , na tym forum i na stronie jest naprawdę wiele tematów , a Ty się uwziąłeś tego jednego- księżyca . Ok rozumiemy to że ty wierzysz że to lądowanie było prawdziwe.
Pokazaliśmy Ci pełno dowodów (oczywiście Ty je na swój sposób niby obaliłeś ). Problem jest w tym że wszyscy w sumie patrzymy na jedno - film z lądowania - Ty w nim widzisz to co chcesz widzieć , i my w nim widzimy to co widzimy. To tak jak z wiarą jeden człowiek wierzy Allacha , drugi w Jehove , a trzeci w Bazyliszka - i który ma rację ?
Szanuję to że uwarzasz że oni tam jednak wylądowali, ale powiedz też nam swoje zdanie na inne tamaty na forum . Nie chcę mi się pokazywać już kolejnych dowodów na to że lądowania nie było bo ty zaraz będziesz stwierdzał że to nie jest dowodem , jak chcesz to możemy zamienić się rolami i sam mi pokaż że to lądowanie się odbyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 19 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eskulap napisał:
W takim razie udowodnij prawdziwość tez zawartych w artykule.

Nie odczuwam takiej potrzeby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 22 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyko widzisz... problem polega na tym że w moim wypadku to nie jest kwestia wiary.
To nauka. Fizyka operuje logiką, dowodami. Tu chodzi o wiedzę. A wy próbujecie własną wiarę podeprzeć argumentami naukowymi.
Możecie sobie wierzyć w co chcecie.
Tylko że nie łączcie tego z nauką bo osmieszacie się. Tekstu o księżycu czepiam się najbardziej bo jest on przykładem tego jak ktoś może naukę próbować fałszować. To właśnie robicie.
Dlatego też "prawda" którą przekazujecie jest tak naprawdę kłamstwem. Mam nadzieję że z ignorancji i innych powodów intrapsychicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 22 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A wy próbujecie własną wiarę podeprzeć argumentami naukowymi.


Dokładnie to nie prubujemy , a to robimy i nie wiarę , a fakty . A musimy to popierać rożnymy rzeczamy , żeby zacofańcy mieli własny punkt widzenia , a nie telewizja im mówiła co jest dobre a co złe i jaki jest świat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 22 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy sprawdziłeś wszystkie tzw. fakty które umieszczone są w artykule o Księżycu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 22 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Ty sprawdziłeś , gdzie na księżycu w NASA czy Strefie 51?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 23 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eskulap napisał:
Tyko widzisz... problem polega na tym że w moim wypadku to nie jest kwestia wiary.

Ale widzisz. W moim przypadku tez nie jest to kwestia wiary...
Takie gadanie do niczego nas nie zaprowadzi. Smile
Jak już pewnie wiele razy podkreślałem, nie zalezy mi na tym, żeby ci udowodnić, że człowiek nigdy nie wylądował na Księżycu. A nie dam sobie też wmówić, że wylądował. Więc nie wiem co próbujesz osiągnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Eskulap




Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 23 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To żebyście przestali bezmyślnie łykać papkę którą próbują Wam wcisnąć ludzie którzy szukają rozgłosu albo są poprostu chorzy lub mają inne dziwne powody. Bądzcie odrobinę krytyczni.
Wam wystarczy że ktoś coś rzuci z hasłem: media kłamią i że robią pranie mózgu, ktoś nas oszukuje. Jeśli jeszcze dorzuci że jakiś spisek to od razu mu wierzycie.
Artykuł o Księżycu doskonale to pokazuje.
Nie zamierzam Wam udowadniać że człowiek był na Księżycu. Dopóki sami na nim się nie znajdziecie to nie uwierzycie. Ale wtedy pewnie ktoś Wam szepnie że to jakieś nowe środki halucynogenne które testują właśnie na Was testują a które służyć mają kotroli umysłów całej ludzkości. I to właśnie jemu uwierzycie.
To co jestem w stanie udowodnić to fałszywość Waszych dowodów na falsyfikację lądowania na Księżycu.
Co zostało udowodnione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 23 Lis '05   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To żebyście przestali bezmyślnie łykać papkę którą próbują Wam wcisnąć ludzie którzy szukają rozgłosu albo są poprostu chorzy lub mają inne dziwne powody. Bądzcie odrobinę krytyczni


Jacy ludzie , którzy i oczym Ty mówisz?A krytyczni to chyba raczej jesteśmy . Poza tym sami myślimy (do czego gorąco namawiamy też innch) , a tą papkęto wszystkim wciskają media.

Cytat:
Wam wystarczy że ktoś coś rzuci z hasłem: media kłamią i że robią pranie mózgu, ktoś nas oszukuje. Jeśli jeszcze dorzuci że jakiś spisek to od razu mu wierzycie.
Artykuł o Księżycu doskonale to pokazuje.


Teraz to ja rzucę hasłem : Media kłamią i piorą mózg . Ale Ty tego niestety nie rozumiesz , poczytaj sobie na początek kilka rzeczy , łatwo znaleźć je w necie : książki - język perswazji , sztuka perswazji , techniki dezinformacji medialnej , mowa werblana , psychologia tłumu , komformizm itp. I potem se pooglądaj TV . Może zrozumiesz mniej więcej o co w tym chodzi. I jak dalej będziesz twierdził że media nie kłamią to już nic Ci nie pomoże.

Cytat:
Nie zamierzam Wam udowadniać że człowiek był na Księżycu. Dopóki sami na nim się nie znajdziecie to nie uwierzycie


No tak : nigdy w to nie uwierzę , a wiesz dlaczego . Bo jeżeli miałbym się znaleźć na księzycu , (co napweno nie nastąpi) , znaczyłoby to że byłbym pierwszym człowiekiem który postawił tam nogę.


Cytat:
Ale wtedy pewnie ktoś Wam szepnie że to jakieś nowe środki halucynogenne które testują właśnie na Was testują a które służyć mają kotroli umysłów całej ludzkości. I to właśnie jemu uwierzycie.


HEhehehe , nie Eskulapie my wieżymy samemu sobie . A tak nawiasem mówiąc : mam kumpla co lubi żreć grzyby i kwasy. Kiedyś tam naćpał się on z drugim kumplem w lesie , już nie pamiętam czym grzybami czy rozpuszczalnikiem . Jednego z nich walneła faza , drugiego jeszcze nie . I ten drugi zaczął mu coś wkręcać zę goni ich jakiś potwór . Ten pierwszy w to uwierzył i zaczął uciekać , drugi zaczął go gonić . Po jakimś czasie drugiego też walnęło i najwyraźniej zapomniał czemu go goni . Finał był taki że zapierdalali i chowali się po lesie przed jakimś potworem przez kilka godzin. Jak widzisz nie potrzeba tu najnowszych środków halucynogennych żeby komuś umysł "kontrolować" . Wystarczyłoby żebym im wtedy zdjęcia księżyca popokazywał i trochę głupot pogadał , a by się tam znaleźli.

Cytat:
To co jestem w stanie udowodnić to fałszywość Waszych dowodów na falsyfikację lądowania na Księżycu.
Co zostało udowodnione


JAK?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tekst o Księżycu - dlaczego go nie zdejmiecie ze strony
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile