W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
skąd ta dbałość o 'czystość' i 'zdrowie' planety?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2126
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:11, 03 Lis '08   Temat postu: skąd ta dbałość o 'czystość' i 'zdrowie' planety? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu, ale ostatnio nasunela mi sie mysl: skad ta nagla w ostatnich latach kampania na rzecz zdrowia naszej planety?

recykling i inne akcje, w USA plany stref 'czystosci' (endgame) - ustawa o bioroznorodnosci etc etc.

?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że może to być przygotowanie propagandowe pod działania depopulacyjne. Planeta ma być czysta i zdrowa, a nas jest za dużo i tym sposobem powiększamy jej zanieczyszczenie. Tak dłużej być nie może, bo wszyscy zginiemy. Tylko jak ustalić, które rasy, jako "mniej wartościowe" mają pierwsze ulec unicestwieniu? Natomiast nie jest trudno zgadnąć, która rasa nie zostanie naruszona jako "najbardziej wartościowa".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Natomiast nie jest trudno zgadnąć, która rasa nie zostanie naruszona jako "najbardziej wartościowa".



no oczywiście że biała Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem na myśli nie tyle rasę, ile pewien naród "wybrany". Pozostawienie całej populacji ludzi białych nie spełniłoby założeń NWO pozostawienia tylko 500 mln.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
pewien naród "wybrany".


chodzi Ci o żydów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sajam




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żebym mógł się wypowiedzieć poprawnie merytorycznie musiał bym poznać dokładnie jakie niebezpieczeństwa grożą naszej planecie i poprzeć to dowodami, ale że jest to praktycznie nie możliwe mogę tylko wyrazić kolejną swoją opinię na ten temat.

Wydaje mi się, że te wszystkie zagrożenia (z wyłączeniem niektórych!) to tylko narzędzie do zastraszanie i ewentualny pretekst do nowego porządku świata. Trudno powiedzieć dokładnie po co, ale najprawdopodobniejszym wg. mnie wydaje się NWO. Kiedyś (przez tysiące lat) ludzie o takich problemach nie rozmawiali - prawda, nie mieli odpowiednich narzędzi do rozprawiania o tym, ale śmiesznym wydaje mi się takie gwałtowne zamartwianie o planetę. Ciekaw jestem co myślał o tym Einstein, Da Vinci czy inne wybitne jednostki żyjące wieki temu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak odczujecie po kieszeniach fakt "nadzwyczajnej dbalosci o nasza planete" to sie dowiecie dlaczego jest to teraz na wokandzie.

Dopierdola nam takie podatki, byc moze nawet za samo korzystanie z powietrza, ze klasa srednia bedzie jedynie mrzonka przeszlosci, a ilosc slamsow bedzie sie powiekszac do poziomu faweli w Brazylii.

I zgadzam sie ze ma to tez cos wspolnego z depopulacja.

Wazny jest tez watek polityczny, tworza wydumany problem i na tej fali buduja kapital poityczny. Byc moze przyszly "zbawca swiata" ktory zasiadzie na tronie w odbudowanej swiatyni Sol-Om-Ona bedzie czyms w rodzaju eko-mesjasza.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moria




Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=-CaIqW1WfPI

To dla ostudzenia wszelkich form ratowania planety.

PS. George Carlin odszedł od nas w tym roku mając zaledwie 71 lat. Znacie go z Zeiteista I. Komediowa wypowiedź na temat Boga. W Addendum też wypowiada się przez chwile...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moria napisał:
http://pl.youtube.com/watch?v=-CaIqW1WfPI

To dla ostudzenia wszelkich form ratowania planety.

PS. George Carlin odszedł od nas w tym roku mając zaledwie 71 lat. Znacie go z Zeiteista I. Komediowa wypowiedź na temat Boga. W Addendum też wypowiada się przez chwile...



W obecnych czasach ludzi mówiących prawdę, nazywa się dziwakami. Dlaczego nie puszcza tego fragmentu w faktach na tefauenie? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riviera. Eco-Mesjasza? No właśnie OBAMA chce odbudować USA na bazie GREEN ENERGY INNOVATIONS.

Strasznie forsują to obecnie. Nawet wśród Ekofreaków świadomych NWO zauważyłem silne forsowanie Obamy z racji jego polityki walki z gazami cieplarnianymi poprzez nowe alternatywne rozwiązania.

Obama, kto wie może to jest właśnie ten Eko-Mesjasz. Jego porównania do Messiaha dosyć często pojawiały się w mediach.

Nie ma co. Koleś jest naprawdę dobry. Idealny produkt marketingowy. Ale pod spodem kawał Illuminata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Riviera. Eco-Mesjasza? No właśnie OBAMA chce odbudować USA na bazie GREEN ENERGY INNOVATIONS.

Strasznie forsują to obecnie. Nawet wśród Ekofreaków świadomych NWO zauważyłem silne forsowanie Obamy z racji jego polityki walki z gazami cieplarnianymi poprzez nowe alternatywne rozwiązania.

Obama, kto wie może to jest właśnie ten Eko-Mesjasz. Jego porównania do Messiaha dosyć często pojawiały się w mediach.

Nie ma co. Koleś jest naprawdę dobry. Idealny produkt marketingowy. Ale pod spodem kawał Illuminata.


odpowiadam oto tym linkiem
http://interia360.pl/artykul/czym-sie-rozni-ekolog-od-ekoloka,14921

i ja sie zgadzam z tym co zawarte jest w tym artykule Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 04 Lis '08   Temat postu: Re: skąd ta dbałość o 'czystość' i 'zdrowie' planety? Odpowiedz z cytatem

AndyPSV napisał:
Nie wiem czemu, ale ostatnio nasunela mi sie mysl: skad ta nagla w ostatnich latach kampania na rzecz zdrowia naszej planety?

recykling i inne akcje, w USA plany stref 'czystosci' (endgame) - ustawa o bioroznorodnosci etc etc.

?



nie wiesz? o forse chodzi....o dojenie tak zwane..musisz zapierdalac więcej, dłużej...musisz byc niewolnikiem aby byc ekologicznym stworzeniem (np. ekotorby za które musisz płacic, nowsze technologie spalinowych silników...niby nowsze a wydajność mizernie wzrosła...ekologiczne piece grzewcze-ekogroszek tzw to kruszony wegiel kamienny Laughing - )
tutaj kolega dobrze potraktował tym linkiem z jutuba
moria napisał:
http://pl.youtube.com/watch?v=-CaIqW1WfPI


dla mnie to tylko i wyłącznie dojenie z kasy. Idealnie dobrane składniki wymieszanej papki łatwo przyswajalnej, która jest podawana w postaci sygnałów wizualno dźwiękowych z każdych mediów. Łatwo przyswajalne , nie skłaniające do zastanowienia...o myśleniu w naszym ubogim intelektualnie narodzie nie wspominam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


skąd ta dbałość o 'czystość' i 'zdrowie' planety?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile