W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy Ziemia jest centrum Kosmosu?  
Podobne tematy
Początek rewolucji w kosmologii2bez ocen
Ostatni przeciwnik Kopernika2bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
65 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 97471
Strona:  «   1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 67, 68, 69   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 09 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Azyren napisał:
Piioottrr napisał:
Cytat:
Tutaj kolejny gość zajebiście was wyjaśnia

Chyba takim odmozdzonym debilom jak ty.


Założenie się że jak pisałeś tego posta to cie aż rękami trzęsło i cały czerwony byłeś na ryju Laughing

Very Happy Przyzwyczailem sie juz do twojej tepoty. Nie zaskoczysz mnie Very Happy
Wylaczylem ten twoj filmik jak gosciu powiedzial, ze grawitacja to sila. Azyren, szczeniaku, jestes debilem. Wez to na klate (i bicki Laughing )


Mózg ci chyba spłaszczyło od przeciążenia głupotą, i dlatego tak wszystko na płasko widzisz. Gwarantuje ci że moje przyrodzenie ma większe IQ niż ty, a debile to cie chowem wsobnym wyhodowali Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 19:40, 09 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na obrazku NASA oficjalnie ogłosiła co kilka lat inną niby fotkę Ziemi i każda ma inne kontynenty, a mój globus na stole i drugi w garażu mają jeszcze trochę inne kontynenty.
Jaka jest prawda, która jest prawdziwe ?
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v.....e=5D799937
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 09 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek Kopeć napisał:
Na obrazku NASA oficjalnie ogłosiła co kilka lat inną niby fotkę Ziemi i każda ma inne kontynenty, a mój globus na stole i drugi w garażu mają jeszcze trochę inne kontynenty.
Jaka jest prawda, która jest prawdziwe ?
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v.....e=5D799937


I tutaj po raz kolejny udowodniłeś że nawet nie oglądasz filmów które linkuje, bo masz w dupie szukanie prawdy, weryfikowanie faktów czy rozważanie argumentów strony przeciwnej. Interesuje cie tylko umacnianie się w dotychczas posiadanym światopoglądzie. W jednym z filmików które dałem było wyjaśnione to o co ty pytasz, ale ciebie to gówno interesuje, wolisz to olać i dalej zadawać głupie pytania udając, że nie otrzymałeś na nie odpowiedzi. Jesteście tak ogłupiona i zakłamaną SEKTĄ, że aż człowiek się za głowę łapie jak się słuch waszych dogmatów i prawd wiary Shocked






Kolejna dawka skrajnego niedojebania umysłowego ze strony płaskoziemców, i totalna beka z nich Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 10 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





Kolejna dawka płaskoziemskiego spierdolenia poddana pod warsztat. Ciężko uwierzyć jaki poziom umysłowej spierdoliny ci ludzie sobą reprezentują Shocked
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 20:12, 10 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te kłamstwa atakujących prawdę o płaskiej Ziemi, to każdy zna i dawno je oglądałem - pisałem o tym.
Potrzebny jeden prawdziwy dowód naukowy czyli film prawdziwy z rakiety pokazujący kulkę ziemską, bo sa same fake i same CGI oraz same kreskówki komputerowe.
Tak miałem przez wiele dziesięcioleci, aż ktoś w końcu mnie namówił do policzenia osobiście, że widzę z Gdańska Półwysep Helski, a na globusie jest to niemożliwe, policzyłem Pitagorasem prawidłowo, że widzę daleko dalej niż oficjalny horyzont, a lunetą sobie przybliżam statki zniknięte za horyzontem i horyzont w lewo oraz w prawo jest poziomy i płaski na boki, czyli brak efektu piłki. Trochę mi przykro, że wierzyłem długo w w śmieszny kosmos i w ludzików na Księżycu oprócz pana Twardowskiego. A Ziemia była i jest cały czas płaska.
https://www.youtube.com/watch?v=WLUQdO42VNQ
A to zacofani starożytni wierzyli w kulkę ziemską i teraz nie da się jej sfilmować, bo rakiety tam wyżej nie mogą latać, gdyż fizyka prawdziwa na to nie pozwala.
Jednak TV na całym świecie nas okłamują.
Puścili info o Libii, a pokazali obraz z Indii z flagami Indii.
Tak nas okłamują o płaskiej Ziemi i pokazują globus.
Fake jest złe.
https://www.youtube.com/watch?v=mFFuwFU6GB0
Pewnie antysemici z Izraela rządzą w TV świata.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 10 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek Kopeć napisał:
to każdy zna i dawno je oglądałem - pisałem o tym.


Gówno oglądałeś, bo jakbyś oglądał to byś nie pierdolił takich okrutnych farmazonów jak pierdolisz. Wszystko o czym mówisz jest w tych filmikach wyjaśnione, a mimo ty dalej udajesz że wyjaśnienia nie ma, co tylko oznacza że albo kłamiesz i nie oglądałeś, albo oglądałeś ale z góry zanegowałeś, tak jak negujesz otaczającą cie rzeczywistość, zamykając się w bańce kłamstw, konfabulacji, wierzeń i iluzji. Żal mi ciebie, jak patrze co to sobie w głowie zrobiłeś.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 10 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Debilizmy płasko-mózgich znowu świetnie wyjaśnione thumleft
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 11 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem







Pogrążanie się płaskoziemców w głupocie nie ma końca. A ten Mark Sargent (guru i pionier płaskoziemstwa) wygląda z tymi swoimi wytrzeszczami jak jakiś szaleniec, albo narkoman Shocked
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 16:34, 12 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toż to ciemnota zacofana bez pojęcia o fizyce, wierni zacofanym starożytnym ideom, a teraz mamy 21. wiek i są kamery na każdej rakiecie, a prawdziwego filmu pokazującego kulistą nie ma.
Wolna sobota i wolna niedziela, to święta sprawa.
Nawet komunistyczny milicjant myślał, że pochodzi od małpy i jest na wirującej kulce ziemskie, ale oni byli zacofani, a pan Siemion zawsze mądry był.
https://www.youtube.com/watch?v=gvoxhvdWWws
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 12 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek Kopeć napisał:
Toż to ciemnota zacofana bez pojęcia o fizyce, wierni zacofanym starożytnym ideom, a teraz mamy 21. wiek i są kamery na każdej rakiecie, a prawdziwego filmu pokazującego kulistą nie ma.
Wolna sobota i wolna niedziela, to święta sprawa.
Nawet komunistyczny milicjant myślał, że pochodzi od małpy i jest na wirującej kulce ziemskie, ale oni byli zacofani, a pan Siemion zawsze mądry był.
https://www.youtube.com/watch?v=gvoxhvdWWws


Już po twoim sposobie pisania/formułowania zdań widzę ewidentnie, że jesteś jakiś upośledzony umysłowo. Jesteś w stanie formułować bardziej złożone wypowiedzi, poza dukaniem jakichś krótkich i najczęściej pozbawionych sensu komunikatów? Nie można po tobie oczekiwać znajomości praw fizyki, astronomii czy zwykłego logicznego myślenia, skoro ty nawet normalnie pisać nie potrafisz, tylko piszesz proste komunikaty jak sztuczna inteligencja. W sumie gośka ma jeszcze podobny do ciebie styl pisania, a co do niej to jest w 100% pewne że przybywa w jakimś ośrodku, bo nawet sama się tym kiedyś chwaliła.

Debilu, nawet w średniowieczu ludzie (a przynajmniej elity) wiedziały że ziemia jest kulą, bo papież w Rzymie dzierżył jabłko-glob jako jedno z insygniów władzy (obok tiary biskupiej, złotego pastorału i potrójnej korony), symbolizujący władzę nad kulą ziemską. Gdyby było inaczej, papiez miałby jako insygnia władzy złoty placek, a nie złote jabłko. Poza tym Kolumb płynął na zachód wiedząc że dotrze do Indii które były na wschodzie, nie mówiąc już o Magellanie i innych. Zresztą temat tego co wiedzieli średniowieczny był już poruszany, ale widać się z nim nie zapoznałeś albo zapoznałeś i z automatu wyrzuciłeś z głowy żeby ci ta niewygodna informacja nie bruździła w światopoglądzie (mechanizm wyparcia - tak typowy dla waszego środowiska).
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 13 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Upośledzenie umysłowe płaszczaków nigdy nie przestaje mnie zadziwiać Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 15 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Ten film to złoto. Powinieneś Kopeć oglądnąć ten film powolutku, bez przewijania, co do sekundy, bo to o czym pierdolisz jest tutaj dobrze wyjaśnione. Może ci naprostuje coś we łbie, chociaż wątpię. Ale pewnie i tak nie obejrzysz, a nawet jeśli, to z gruntu zanegujesz wszystko co ci się nie spodoba. Mimo wszystko jakiś tam promyk nadziei się tli Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 15 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Ciąg dalszy jechania z kuhwami. Ale dostają wpierdol miernoty-nieuki, płaskomózgie Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 15 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren, dobrze dajesz.

Ta religijnie ogłupiona ciemnota niczego nie kuma. Jeden z drugim nawet nie widział nocnego nieba własnymi ślipiami, nie mówiąc o obserwacjach lornetką czy teleskopem - Księżyca, planet, komet czy galaktyk . Dlatego sądzę, że gadanie z nimi na tym zgniłym "forum" to strata czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 19:23, 15 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
Azyren, dobrze dajesz.

Ta religijnie ogłupiona ciemnota niczego nie kuma.

Jak tam kumacze, czujecie jak sie kreci co? Laughing
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 17 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
Azyren, dobrze dajesz.

Ta religijnie ogłupiona ciemnota niczego nie kuma. Jeden z drugim nawet nie widział nocnego nieba własnymi ślipiami, nie mówiąc o obserwacjach lornetką czy teleskopem - Księżyca, planet, komet czy galaktyk . Dlatego sądzę, że gadanie z nimi na tym zgniłym "forum" to strata czasu.


Ja nie robię tego z myślą o tych zaczadzonych sekciarzach, tylko bardziej o ludziach którzy nie mają jeszcze wyrobionej opinii, i mogą przez swoją naiwność i brak wiedzy, wpaść w sidła płaskoziemców. Oczywiście jakaś tam mała iskierka nadziei i dla samych zadeklarowanych płaszczaków, jeszcze się tli, chociaż zważywszy na ich wysoki poziom umysłowego spierdolenia i zaczadzenia, przeżarcia mózgu grzybem płasko-bredni, są na to niewielkie szanse.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 17 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Kolejna porcja mieszania z błotem i gównem upośledzonych umysłowo, nieuków Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 17 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopciuch chyba zdezerterował, bo coś dawno żadnej riposty nie dawał Rolling Eyes

Raczej wątpię że to z powodu ciężaru dowodów przytoczonych w filmach, bo ludzie o jego mentalności i tak niewygodne fakty z gruntu odrzucają jak te słynne małpy zatykając uszy, oczy i usta. Pewnie się jeszcze bardziej nawet zradykalizuje i zamknie w piwnicy Laughing

Tak swoja drogą, ciekawostka. Spójrzcie na typowe filmy płaskoziemców, na łapki i sekcje komentarzy, bo ich filmy mimo że mają sporo łapek w dół, nieraz ponad 50%, to nigdy nie mają negatywnych komentarzy. Bo je usuwają Rolling Eyes Dużo mówią o wolności słowa, cenzurze itp. a hipokryci zasrani robią dokładnie to samo, cenzurują i usuwają spod swoich filmów czy ze swoich fanpejdży, negatywne czy niezgodne z linią/wykładnią sekty, komentarze. To jest wolność słowa w ich mniemaniu Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 18 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Bez cienia wątpliwości, idioci i debile Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 20 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Znęcania się nad niedouczonymi wyznawcami kosmicznej pizzy, oświetlanej samo-latajacą, bez powodu, lampką nocną - ciąg dalszy Very Happy

Wyśmiać debili to mało Rolling Eyes

A może Kopeć czy jakiś inny niedojebany umysłowo, Orion lub gad is debil, przeanalizuje dokładnie te filmy i wykaże w którym miejscu nie mówią one prawdy? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 20:58, 20 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:

Ja nie robię tego z myślą o tych zaczadzonych sekciarzach, tylko bardziej o ludziach którzy nie mają jeszcze wyrobionej opinii

Uzyteczny idiota wzor konspekt. Laughing



_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 21 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Azyren napisał:

Ja nie robię tego z myślą o tych zaczadzonych sekciarzach, tylko bardziej o ludziach którzy nie mają jeszcze wyrobionej opinii

Uzyteczny idiota wzor konspekt. Laughing




Ty jesteś chyba jakiś upośledzony umysłowo, albo ci płacą za udawanie debila? Równa to ci się chyba do poziomu gruntu ta płynna paciara którą masz w czaszce, tam gdzie inni mają mózg. To o czym mówisz było omówione, obalone i solidnie obśmiane bodaj w pierwszym albo drugim filmiku który zalinkowałem, ale nie chce mi się teraz tego szukać dla jakiegoś zjeba-ignoranta który sie nie potrudził nawet na obejrzenie materiału i odniesienie do konkretnych fragmentów. Masz dupę w głowie zaprogramowaną na negowanie z gruntu wszelkich niewygodnych informacji, więc co się będę silił... rozumny człowiek z dobrymi intencjami obejrzy i rozważy argumenty.

Do poziomu gruntu mu się równa Laughing No przysięgam, takich debili i to jeszcze dorosłych ludzi to ja dawno nie widziałem, to już w przedszkolu dzieci są lepiej wykształcone i mają sprawniejsze procesy myślowe. Nie rozumiesz debilu że w naturze działają różne siły? To ci może pomogę zrozumieć, jak ci solidny nokaut zafunduje, chociaż z tak zakutym łbem to nie wiem czy by mi się udało. Czemu woda w twoim organizmie, a jest jej 80% nie równa do poziomu gruntu? Czemu woda w atmosferze nie równa do poziomu gruntu? Zresztą co ja Ci będę tłumaczył, tobie się do podstawówki wrócić, a prędzej czaszkę ludwikiem przemyć co by to gówno wielbładzie z twojej głowy wypłukać, bo bajki z Bliskiego Wschodu nasmarowane przez jakiegoś beduina takie ci spustoszenie w głowie zrobiły jak huragan Katrina na Florydzie Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 25 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Płaskomózgich ostateczne zaoranie Cool

Znajdź swój level! Laughing Laughing Laughing

Miło popatrzeć jak ktoś ogarnięty się z tymi niedorozwojami rozprawia, kawałek po kawałku, problem po problemie, argument po argumencie, destrukcja totalna... Ale typowy płaskomózgi pewnie i tak to zignoruje i zacznie znowu polemizować obalonymi już argumentami, jak gdyby nigdy nic (patrz wyżej), bo oni tak właśnie robią.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 10:27, 25 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak swoja drogą, zauważyliście że w ruchu płaskoziemskim jest silna nadreprezentacja czarnych i rednecków i ciężko jest znaleźć - jeśli w ogóle jest jakikolwiek - płaskoziemce Azjatę? Poważnie, widział ktoś kiedyś płaskoziemskiego skośnookiego? Albo płaskoziemskiego Żyda? To dość podejrzane, i w sumie w jakis sposób koresponduje z wynikami IQ grup etnicznych, gdzie azjaci mają podobno najlepsze wyniki IQ, potem biali a na końcu czarni i to oni najbardziej ulegają takim bzdurom? A Żydzi z kolei tym wszystkim kręcą, pewnie mają niezły ubaw z głupoty części gojów która się na to złapała Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 06:32, 26 Lip '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwolennikom płaskiej Ziemi polecam przynajmniej ten odcinek, może zrozumiecie gdzie leży problem waszego myślenia.



Polecam cały cykl, od początku.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 67, 68, 69   » 
Strona 55 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy Ziemia jest centrum Kosmosu?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile