W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wizyta Busha w Polsce  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1640
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 21 Kwi '07   Temat postu: Wizyta Busha w Polsce Odpowiedz z cytatem

Wizyta Busha, 11 rangą człowieka w USA zapowiada się fascynująco, bowiem będzie zaledwie 2 godzinna, a demonstracji będzie co nie lika. Mam przynajmniej taką nadzieje, bo ja się mam wybrać z mymi kunpelami pod Hel, właśnie w okolicach 2-4 czerwca, aby na własne piękne, zielone oczy zobaczyć postać człowieka, który jest od 10 lat pod hipnozą.
Paulinka P.Z.D.R Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 21 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie hipnoza. On poprostu na tym zarabia, podobnie jak cała reszta tej całej mafii
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 21 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze 15 dni i powitamy wyznawce szatana. Oby powitał nas corną, będe mu wdzięczna z mymi kunpelami... Bo jak nie to co to za wyznawca biblii DeVoleya?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 08 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga, uwaga... TARCZA W AZERBEJDŻANIE TO BLEF.... KWARTET ZYDÓW K-B-P rozmawiali wczoraj przez telefoniczne.. łącze, dzieki czemu bush popijał w spokoju piwo,... żydy wiedzą, ze dopełnili swego,a dzisiejsza wizyta to pic na wode, wszystko jest ustalone... Confused Shocked Mad Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 08 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się miejsce lądowania: WELCOME TO HELL Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 09 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O 18.05 staliśmy sie obok UK I IZRAELA najwiekszym przyjacielem USA... Nie wiem czy sie cieszyc, czy nie ale wiem z pewneo źródła, ze stalismy sie dla amerykanow bardzo wazni, dostaniemy wielka pomoc militarna, fotyga dobrze mowi, w roku 2020 r, armia polska bedzie jedna z najpotezniejszych w europie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 09 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najśmieszniejsze są nasze media. W całej tej relacji na Tv dla redaktorów ważniejsze było to jakie psy mają obaj prezydenci i czy obiad bushowi smakował. A o wynikach rozmów oczywiście nic nowego nie wiadomo. Po szczycie jescze Kaczyński na konferencji prasowej gadał jak do dzieci że np rosja jest dużym krajem (jak bym k... nie wiedział) i tym podobne pierdoły. Zero konkretów i same pierdoły. Taka ta nasza TV.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 09 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wodolejstwo - to ich podstwowa technika odwodzenia uwagi ludzi od spraw zasadniczych. wynikająca głownie z niekompetencji dziennikarzy, choć czasem też z kompetencji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 09 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiem, na tvp 20 sekund poświecono wizycie, a 4 minuty demonstrantom - widać w tym macki samoobrony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wizyta Busha w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile