W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Imran Zachajew  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 2666
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 30 Paź '08   Temat postu: Imran Zachajew Odpowiedz z cytatem

Czyli szwarccharakter z Call of Duty 4 Laughing
Co pokazuje, że lubi pograć. Nie tylko w rzeźnie, chętnie też w szachy. Ale lubi przede wszystkim poczytać ciekawe rzeczy. Trzydziestoparolatek z dużego miasta, humanista o zainteresowaniach przyrodniczych i ekonomicznych. Jak wszyscy humaniści - powierzchowny mądrala który zna się na wszystkim acz stara się kontrolować obie te cechy Very Happy
Na forum znalazł się z powodu niepokoju o losy świata.

Edit; jeszcze jedno.
Uważam, że jesteśmy tu dla wymiany informacji i dla rozrywki. Nie stoi nad nami szef - kutas z pistoletem. Nie ma więc sensu się za bardzo nadymać i kłócić, a już na pewno niedopuszczalne są pyskówki. Jeśli taka sytuacja ma miejsce zwykle nie odpowiadam i biorę agresywne osoby na ignora.
_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mógłbyś coś bliżej powiedzieć na temat swojego nicka, sugerującego jakby rosyjsko-azjatycki rodowód? Zaznaczam, że bynajmniej nie jestem rusofobem, pytam po prostu z czystej ciekawości, bo odwoływanie się dzisiaj do nazw rosyjsko brzmiących jest czymś wyjątkowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Czy mógłbyś coś bliżej powiedzieć na temat swojego nicka, sugerującego jakby rosyjsko-azjatycki rodowód? Zaznaczam, że bynajmniej nie jestem rusofobem, pytam po prostu z czystej ciekawości, bo odwoływanie się dzisiaj do nazw rosyjsko brzmiących jest czymś wyjątkowym.


szwarccharakter z Call of Duty 4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 05 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie skojarzyłem od razu, bo nigdy nie interesowały mnie gry komputerowe. Ale pozostaje jednak jakiś znak zapytania, dlaczego akurat ta nazwa, taka wybitnie nieeuropejska i nieamerykańska?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 07 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Nie skojarzyłem od razu, bo nigdy nie interesowały mnie gry komputerowe. Ale pozostaje jednak jakiś znak zapytania, dlaczego akurat ta nazwa, taka wybitnie nieeuropejska i nieamerykańska?


Być może właśnie dla tego Very Happy
Scenariusz gry jest mniej więcej taki; wraz z dzielnym komandem najtwardszych i najlepszych killerów z SAS i Navy Seals rozbijasz się po świecie i likwidujesz wszawych i zaplutych karłów międzynarodowego terroryzmu. Ich przywódcą jest demoniczny, jednoręki Imran. Może sobie nawet awatara sieknę, bo twarz podoba mi się zdecydowanie bardziej niż mordy pudli rządzących dzisiejszą polityką.
Gra jest świetna. Taka jest obiegowa opinia i ja ją potwierdzam. Jeśli lubisz sobie postrzelać to jest to.
A z drugiej strony cała ta warstwa fabularna to kalka medialnego kitu jaki stoi za "wojną z terroryzmem". Postanowiłem więc uhonorować Imrana jako bojownika o prawdę w taki właśnie sposób Laughing
_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Imran Zachajew
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile