W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Groźna akcja terrorystyczna kibiców  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1507
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nagiash




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 09 Lut '10   Temat postu: Groźna akcja terrorystyczna kibiców Odpowiedz z cytatem

Tytuł oczywiście ironiczny.

Cytat:

Kibice Legii uderzyli na losowaniu EURO 2012

Poniedziałek, 8 lutego (11:07)

Jedynym zgrzytem organizacyjnym podczas ceremonii losowania grup eliminacji do EURO 2012 był kolportaż ulotek założycieli strony koniecITI.pl. Nielegalne ulotki znalazły się w materiałach wręczanych dziennikarzom z całej Europy.

Zdziwienie dziennikarzy było duże, gdy z koperty, którą wręczono im podczas odbioru akredytacji, wyjęli kolorową ulotkę z oficjalnym logo EURO 2012. Tytuł głosił: RAZEM NA EURO 2012 - wesprzyj kibiców.

W tekście autorzy - kibice Legii - namawiali dziennikarzy do wspomożenia ich w konflikcie z właścicielami klubu, grupą ITI. Przedstawiciele zagranicznych mediów dopytywali: o co w tym wszystkim naprawdę chodzi.

"Nasz protest to walka o elementarne prawa obywatelskie, wolność słowa, możliwość wyrażania swoich poglądów, swobodę podróżowania po Polsce na mecze ligowe (...). Przeciwko zwykłym kibicom wystąpił koncern medialny, dysponujący własnymi stacjami telewizyjnymi, prasą oraz wpływami w świecie polityki. (...) Jesteśmy nieustannie inwigilowania, zastraszani, szykanowani. Kibice nie mogą kupować biletów na wybrane sektory, bez żadnych podstaw prawnych uniemożliwia się im wybór miejsc. Za opuszczenie krzesełka, ponad którym rozpościera się chmura rozpylonego przez ochronę gazu, kibice zostają karani dwuletnim zakazem stadionowym. (...)" - czytamy m.in. w ulotce.

W sobotę policja zatrzymała dwie osoby odpowiedzialne za kolportaż nielegalnych materiałów. Jedną z nich był wolontariusz, który podrobił identyfikator koledze, a ten właśnie rozdawał dziennikarzom ulotki.

- Zdarzył się drobny incydent. Wyjaśniamy go. Jeżeli się okaże, że doszło do wykroczenia, czy popełnienia przestępstwa, to winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności - zapewnił Adam Olkowicz, dyrektor turnieju EURO 2012 w Polsce.

Zarząd Legii zastanawia się, czy nie oddać do sądu organizatorów losowania grup EURO 2012. Z rzecznikiem klubu nie udało nam się skontaktować w tej sprawie.

Bez względu na to, czy argumenty podnoszone przez autorów pisma są słuszne czy nie, pseudokibice Legii już nie raz i nie dwa przynieśli Polsce i klubowi wstyd, wszczynając awantury w Wilnie, Utrechcie, czy oddając mocz podczas hymnu gruzińskiego w Tbilisi.


http://sport.interia.pl/raport/legia-woj.....ki,1436049

Doskonały przykład manipulacji w mediach. Zdjęcie zostało okraszone zdjęciami mającymi nieuważnemu czytelnikowi przypomnieć, że kibic zajmuje się przede wszystkim burdami, cała akcja zatem to tylko kolejny chuligański wybryk. No cóż, jak zwykle jestem pod wrażeniem pracy dziennikarskiej w Polsce.

Z takich brukowców jak interia, onet, wp, wybiórcza, a także telewizja, dawno już zrezygnowałem. Na ten news trafiłem przypadkiem. Znacie jeszcze jakieś godne źródła informacji codziennej? ;-).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 09 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 09 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiś czas temu Gazeta Wyborcza przeprowadziła kolejną kampanię uświadamiania swoich czytelników. Polegała ona na wprowadzeniu nowego znaczenia słowa "kibol". Otóż kibolem nazywano wszystkich ludzi sympatyzujących pewnym klubom. Nie musiałeś być zadymiarzem, chuliganem itp. Wszyscy zostali wrzuceni do jednego worka przez pewnych pseudodziennikarzy sportowych, którzy na końcu sami się pogubili w tym co pisali. Obserwowałem tą manipulację, żastanawiając się, czy ITI ich "sponsorowała", bo chodziło głównie o fanów Legii, czy to tylko chwilowa moda, czy sposób na podwyższenie sprzedaży szmatławca. Nieważne. Poznałem środowisko kibiców/kiboli swego czasu i nie powiem, że to święci ludzie, ale takiego steku bzdur i kłamstw jakie wypisywała GW dawno nie miałem okazji czytać.
Kiedyś za komuny było takie powiedzenie, że w telewizji jest prawda, półprawda i gówno prawda.
Prawda to wiadomości sportowe, półprawda to pogoda, a reszta to gówno prawda. Teraz widać, że sport też stał się GóWno prawdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DzM




Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:54, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Z prawdami jest tak ze sa 3 prawdy: jest prawda, szczera prawda i gówno prawda, słyszałem od takiego pustelnika z lasu...

2. Kiboli Legii nie skomentuje bo jak można podpalić swego czasu własny stadion Wink

3. Wisła Kraków Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

APATOR, APATOR Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Otóż kibolem nazywano wszystkich ludzi sympatyzujących pewnym klubom. Nie musiałeś być zadymiarzem, chuliganem itp. Wszyscy zostali wrzuceni do jednego worka przez pewnych pseudodziennikarzy sportowych, którzy na końcu sami się pogubili w tym co pisali


Mniej więcej tak samo działa Michnik/Szechter i żydzi.

My wszyscy Polacy to antysemici, my negujemy holokaust, my zabijamy małe żydowskie dzieci itd itp.. Wszyscy do jednego wora !!

Jakiś czas temu bylem na Sycylii, zagadnąłem wielkiego grubego Amerykanina, rozmawialiśmy o Buszu, Patriot Act itd.. Generalnie był szczęśliwy i jemu to odpowiadało Smile

Gdy dowiedział się że jestem Polakiem (myślał że jestem Hiszpanem) od razu mnie zapytał:
- DLACZEGO TAK NIE LUBISZ ŻYDÓW ?? !! Dlaczego jesteś antysemitą ?? !!

Normalnie chciałem mu przypierdolić żeby się skulał do gaju oliwnego, od razu zakończyłem rozmowę i odszedłem.

Ja się pytam skąd taki koleś mieszkający gdzieś w centralnej części USRAEL wie, że jesteśmy antysemitami ? Dodam że w rozmowie, nawet się nie zająknąłem o żydach Smile

Powstrzymywałem się Smile BAARRDZO !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w ramach małego offtopa:

Ja ostatnio miałem okazję wymienić parę zdań z mieszkańcami Dominikany, Wysp Salomona i Chile - elementem spójnym łączącym tych trzech osobników jest (jak wyżej) moment zwrotny w rozmowie gdy dowiedzieli się że jestem Polakiem.

Obywatele Dominikany i Wysp Salomona od razu zaczęli mnie wypytywać o Polski rasizm i antysemityzm, natomiast Chilijczyk spytał wprost czy to prawda że w Polsce jest głęboko rozwinięty nazizm, gdyż czytał o tym kilkukrotnie w prasie. Mamy dobrą prasę na świecie jako naród, JudePressPropaganda nie próżnuje.

A wracając do tematu to sam jestem fanatykiem Unii Oświęcim i sympatykiem Wisły Kraków:


I jako kibic spotykam się z wierutną generalizacją wszystkich kibiców do miana chuliganów nad wyraz często.
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Groźna akcja terrorystyczna kibiców
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile