W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ask Real Jesus [RIP]   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 2444
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
indigoapollo




Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 30 Paź '08   Temat postu: Ask Real Jesus Odpowiedz z cytatem

http://www.askrealjesus.com/Z_POLISH_SITE/POL_index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz kiedys widziałem tą strone i wiem ze nie są to przekazy prawdziwego Jezusa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
indigoapollo




Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:40, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skad to wiesz? I jesli gdzies takowe sa - to gdzie sa?

Pozdrawiam!
IA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytałem jeden z wywiadów ktory rzekomy Jezus tam udzielał... i powiedział cos w stylu ze wszystki czakry obracają sie w jedną strone co jest bzdurą bo kazda czakra sie obraca w przeciwną do następnej czy poprzedniej... jak w zegarku tryby... a Jezus nie moze sie pomylic w tak oczywistej kwesti... skąd to wiem ze te czakry tak sie obracają? jest wiele wideo o tym... jest wiele informacji o tym... znam osobe ktora widzi czakry itd itp i Ona tez to potwierdza wiec wiem co mowie i ta strona to shit!...

Prawdziwe przekazy od Jezusa mozna znalesc np u "Vassula Ryden", "Maria Valtorta", osoby święte - te ktore duzo cierpiały (czyli zdecydowana większość)... ogolnie to nie spotkasz przekazow Jezusa na jakiejs zwykłej stronie bo prawdopodobnie jest to fałszywy Jezus... ktos kto ma takie przekazy musi byc naprawde bardzo wysoko duchowo rozwiniety... i z tego co wiem to nie mozna sobie rozmawiac tak o z Jezusem kiedy Ci sie zapragnie... On nie jest na nasze usługi aby nam na wszystko odpowiadac... to nie biznes ze zadaj pytanie Jezusowi za 100zl a On odpowie Very Happy Nie po to On jest Smile Mam 3 ksiazki Marii Valtorte ale jeszcze nie zacząłem ich czytac (kilka dni temu przyszly i czekają na moją wene aby zacząć je czytac)... na necie mozna znalesc je za darmo ale ja wolałem se kupic w ksiazce Smile ... odnosnie Vasulli to tez sa jej jakies ksiazki albo fragmenty ksiazek... mozna znalesc tego troche... byly tez z nią videa ale niestety zostaly usuniete z servera Sad -> na szczescie ja je obejrzalem hehe Very Happy ciekawe... opowiadala o tym jak to sie u niej zaczęło... duzo info znajdziesz o np procesie ktory prowadzi do zjednoczenia sie z Jezusem np u Marty Robin... bardzo ciekawa biografia... rozpisalem sie hehe Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezusów teraz pełno w internecie, jak tak dalej pójdzie grozi nam cała armia Jezusów, była jeszcze strona mesjasza http://mesjasz.pun.pl
Nie wklejam jej jako stronę do oceny bo nie jest związane z tematyką i jest to oszustwo co chyba każdy z was wie. Raczej nadaje się to do humoru oraz ku przestrodze - bo wielu ludzi - wierzy owemu mesjaszowi hehe.
No ale cóż internet to ciekawa rzecz, można pogadać z Jezusem na gadu-gadu, do tej pory przecież nie mieliśmy takiej możliwości, pojęcie "rozmowa z Bogiem" nabiera nowego znaczenia. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit: tą strone tez znam... i czytałem odpowiedzi na niektore pytania tego gościa i z całą pewnoscią mozna powiedziec ze jest kolejnym oszustem... Jezus sam mówił ze w czasach ostatecznych bedzie bardzo wielu falszywych proroków i tak sie wlasnie teraz dzieje... przykre ale prawdziwe... nie wiem czemy ludzie manipulują innymi Sad nie powinno tak być Sad ale jaki poziom ludzi takie zachowanie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ask Real Jesus [RIP]
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile