W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
W 2012 roku Rosja wprowadzi w Polsce 10% podatek liniowy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3881
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 28 Paź '08   Temat postu: W 2012 roku Rosja wprowadzi w Polsce 10% podatek liniowy Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,A.....omosc.html

Amerykańskie prognozy: Rosja zaatakuje Polskę w 2012 roku

===========================
Jeśli Rosja zaatakuje Polskę, to na pewno ją zdobędzie.

Jakie będą tego konsekwencje?
Okropne!
Rosja wprowadzi w Polsce 10% podatek liniowy.

Jak to Polacy przeżyją?
Bardzo ciężko.
Przecież są przyzwyczajeni do kilku krotnie większego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre! Smile
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wole Rosję od USA Smile Bracia Słowianie, atakujcie nas jak najszybciej!
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne czy zaatakują nas Ruscy, czy USA, czy pozostanie jak jest - i tak rządzić będą nami żydzi.

Prawda jest taka że Polski nie ma już od momentu podpisania konstytucji 3 maja. I ta data powinna funkcjonować jako upadek naszej ojczyzny.



Amerykanie prognozują?? Chyba ustalają to z Rosją i chwalą się że mają już zaplanowane jak podzielić świat, śmiejąc się z durnej hołoty która nie widzi co jest grane.

Al-Kaida przejmie Irak - świetnie, trzymam kciuki za tych panów, bo jak na razie to dają dupy, pozwalając stanom na to co się dzieje.


Dziwię się też Iranowi. Przecież prędzej czy później stany i tak ich zaatakują, więc na moje powinni pierdolnąć w amerykańców wszystko co mają póki jeszcze mogą. Chyba że to wszystko to tylko teatrzyk dla nas, i rząd światowy istnieje już w bardzo ukształtowanej formie a wszystkie strony sztucznych konfliktów są tylko jedną stroną skierowaną przeciw masom.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 20:20, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jestem ciekawy jak to zrobią . . . przez Obwód Kaliningradzki? Przez Białoruś? Ukrainę? Będziemy mieli wystarczająco duzo czasu by nawiązac współprace militarna z Ukrainą i państwami bałtyckimi w sprawie obrony granic wschodnich.
Jesteście nawini skoro wierzycie że Rosja MOŻE nas zaatakować. Po pierwsze poza obwedem nie grabiczymy z nimi. Po drugie musieli by wcielić Białoruś do Federacji Rosyjskiej a to im nie po drodze gdyż Białorusini lubia Rosjan ale wolą mieć autonomię.
Inna sprawa to ta że Rosjanie nie lubią sie pierdolić - zrzucili by bombę atomówkę raz czy dwa co by wywołało jakiś skandal - może zachód by się o nas nie martwił ale o chmury radioaktywne zmierzające ku nim i owszem.
Obecni póki w Niemczech władzy nie zdobędą ruchy neonazistowskie a w Rosjibolszewicy jestesmy bezpieczni. . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Tak jestem ciekawy jak to zrobią (...)
Obecni póki w Niemczech władzy nie zdobędą ruchy neonazistowskie a w Rosjibolszewicy jestesmy bezpieczni. . .


Państwa które oddzielają nas od Rosji są przez nią uważane (podobnie zresztą jak Polska) za sezonowe. To są słowa Putina. NAleży obserwować co się dzieje na Ukrainie, to ona pójdzie na pierwszy ogień. Uzyskanie od Białorusi zgody na przejazd nie wydaje mi się problemem, podobnie jak zwasalizowanie Łukaszenki, choć trzeba przyznać, że i tak trzyma daleko posuniętą automię jak na warunki w których działa.
Paradoksalnie - to co uważa się za narodową klęskę - prywatyzacja i wyprzedaż mienia może się okazać największą przeszkodą w ewentualnym rajdzie. Rosjanie niszyliby wówczas majątek który nie należy do Polski ale do "międzynarodowych koncernów" lub innych sił. A one nie pozwolą się łatwo okraść. Zresztą tę samą taktykę stosuje teraz Iran prywatyzując gospodarkę, po to, by amerykanie bombardowali przedsiębiorstwa francuskie i niemieckie Laughing
Tym niemniej jestem pesymistą. W tej chwili nie ma w Europie siły która byłaby w stanie przeciwstawić się Rosji, mimo różnych jej słabości (alkoholizm, degeneracja społeczeństwa, liczna ale przestarzała armia). Rosja za pieniądze z surowców zbroi się i robi to nie po to, żeby sprzęt rdzewiał w hangarach.
_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 07 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie gdzie......

"W którym stanie USA mieszkańcy nie płacą podatku dochodowego i otrzymują od państwa dywidendę za sam fakt, że tam mieszkają?


To Alaska
Zdecydowano tak w 1976 r.
Rząd chciał wynagrodzić mieszkańcom fakt, że państwo przejęło tam ogromne obszary ziemi i to, że panują tam tak trudne warunki życia."

A więc jednak można.
W Polsce żyje sie trudniej niż na Alasce i dlatego nie rozumie dlaczego płacimy podatek dochodowy
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja kiedyś w historii w ogóle dała radę militarnie Polsce w pojedynkę? To nie takie proste jak się wydaje, a jak pogadacie z ludźmi na ulicy to są chronicznie wkurwieni z reguły, podobnie jak w poprzednich wiekach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 08 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Czy wiecie gdzie......

"W którym stanie USA mieszkańcy nie płacą podatku dochodowego i otrzymują od państwa dywidendę za sam fakt, że tam mieszkają?


To Alaska
Zdecydowano tak w 1976 r.
.........
może też dlatego ,że jest to rejon strategiczny wojskowo i nie chcieli zadym .
Według tego pana będzie tak,że US-mani szykują się do przeprowadzki do Rosji
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Anatolem Szołudko, członkiem rady politycznej UNA-UNSO rozmawiają Konrad Bonisławski i Jakub Siemiątkowski

(...)

Gdzie macie najsilniejsze struktury?
W Kijowie, Lwowie, Połtawie, Charkowie, Sumach (na wschodzie), a także na Zakarpaciu. Nie tylko na zachodzie, wbrew stereotypowi.


(...)

W Polsce wielu narodowców uważa Ukraińców, a szczególnie ukraińskich nacjonalistów za wrogo nastawionych do Polski i Polaków. Abstrahując od raczej pozytywnego stosunku do samego państwa ukraińskiego, nie da się ukryć, że nie macie dobrej prasy wśród polskiej prawicy narodowej. Pozostają także niezabliźnione rany po bolesnej historii najnowszej.
Ja staram się przekonać naszych "twardogłowych" do zbliżenia z Polską. Sam mam polskie korzenie. Inny z kilku głównych liderów UNA-UNSO również. Ale nie tylko o krew tu chodzi. Sam bardzo dużo zawdzięczam Polakom. Uratowali mi zdrowie, a nawet życie po mojej ucieczce z Ukrainy w 2001 r. Polska i Ukraina to dla mnie dwie Ojczyzny. Jestem zwolennikiem wielkiego słowiańskiego państwa. Jedno słowiańskie państwo mogłoby zrównoważyć wpływy Niemiec i Rosji. Tylko z zachowaniem równowagą wpływów między Polakami a Ukraińcami.

(...)

Czyli twierdzisz, że większość narodowych ugrupowań na Ukrainie jest nastawiona propolsko?
Po rewolucji pomarańczowej prawie wszyscy stali się propolscy. Każdy jest za sojuszem z Polakami w tej czy innej formie.

A inne ugrupowania narodowe na Ukrainie?
Zdecydowanie pozytywny. Nawet nasz prezes odwołał niedawno swoje antypolskie wypowiedzi z przeszłości. Także Kongres Ukraińskich Nacjonalistów jest obecnie bardzo propolski. Podobnie Nasza Ukraina. Swoboda Ołega Tiahnyboka również obrała kurs propolski, choć w jej zachodnich strukturach zdarzają się jeszcze antypolskie akcenty. Czasem można usłyszeć o antypolskich zachowaniach niektórych nacjonalistów, trzeba jednak powiedzieć, że we wszystkich ugrupowaniach tendencje są coraz wyraźniej propolskie.

(...)

Na Ukrainie mieszka bardzo liczna polska mniejszość. W Polsce króluje opinia, że nacjonaliści ukraińscy będą występować przeciwko niej, gdy tylko urosną w siłę. Czy powinniśmy się tego obawiać?
Jeśli chodzi o UNA-UNSO i Kongres Ukraińskich Nacjonalistów - to na pewno nie. My żadnych pretensji do Polski i Polaków nie mamy. Liczymy na to samo. Teraz nie ma sensu wspominać o czasach swoich dziadków. Pamięć zabitych musi być pielęgnowana, ale nie może przesłonić przyszłości. To co działo się w czasie wojny sprawia mi osobiście wielki ból, jednak minęło już 70 lat, a nasze kraje mają wiele wspólnych problemów na dziś. Nadszedł czas porozumienia na polu gospodarczym, wymiany kulturalnej, wymiany młodzieży z obu bratnich krajów. Reszta to historia. Każdy ma swoich bohaterów i uszanujmy to. Przyszłość tworzymy sami. W dzisiejszych czasach, jeśli nie będziemy współpracować, to wschód i zachód nas wchłoną. W Waszym kraju to zagrożenie płynie z Niemiec. Wasz kraj został pozbawiony wielu przedsiębiorstw (FSO, Ursus), prasy. Dla nas największym zagrożeniem jest oczywiście Rosja.

(...)

Jak wyglądają dziś wasze poglądy na politykę zagraniczną? Gdzie w niej jest miejsce Polski? Kogo widzicie w roli partnerów dla Ukrainy?
Większość z nas opowiada się za federacją bałtosłowiańską, w jak najściślejszej formie, która powinna składać się przede wszystkim z Polski, Ukrainy i Białorusi. Chciałbym, by Polacy mogli czuć się we Lwowie i na dawnych kresach jak u siebie w domu, a Ukraińcy podobnie nad Sanem. Do tego potrzebna jest integracja naszych krajów.

Czy dopuszczacie możliwość pojednania z Rosjanami, jeśli ci zrezygnowaliby z nadmiernego ingerowania w sprawy Europy Środkowej? Wielu nacjonalistów ukraińskich widzi w Rosjanach naród (zlepek narodów) azjatycki, w Ukrainie postrzegając głównego pretendenta do roli mocarstwa wschodniej Europy. Jak wy ustosunkowujecie się do takich twierdzeń?
Nie uważamy ich za Słowian. Rosja to imperium, którego sensem istnienia jest ekspansja. Gdyby była ona normalnym państwem narodowym, można by się nad zmianą stosunku zastanowić.

(...)

W latach 90-tych, kiedy na czele UNA-UNSO stał Andrij Szkil, wasza organizacja zasłynęła antypolską retoryką. Jakie stanowisko względem polskiej mniejszości na Ukrainie zajmuje dziś UNA-UNSO i jak odnosicie się do wydarzeń z tamtych lat?
Cóż, mieliśmy przez dłuższy czas w partii problem przywództwa. Szkil przyjechał do Polski i było dużo wywiadów z nim. W Polsce mówił, że popiera współpracę polsko-ukraińską, natomiast na Ukrainie robił i mówił coś zupełnie przeciwnego. Występował przeciwko upamiętnieniu na Cmentarzy Łyczakowskim we Lwowie poległych Orląt Lwowskich, czego duża część działaczy UNA-UNSO chciała. Później Szkila z różnych przyczyn wyrzuciliśmy.
Szkil nie przysłał nam nawet żadnej paczki do więzienia, gdzie byliśmy przetrzymywani w strasznych warunkach. Nie odwiedził nas również ani razu, a był już wtedy związany z Julią Tymoszenko. Jako poseł miał dostęp do dużych pieniędzy. Później naszej partii przewodniczył Eduard Kowalenko, który potem przyznał się do współpracy z Rosją. To był prowokator, organizował np. happeningi, w czasie których przebrani za członków UNA-UNSO jego zwolennicy krzyczeli "Sieg heil Juszczenko", aby odciągnąć od niego głosy. My, starzy UNSO-wcy pogoniliśmy ich kiedyś na jednej manifestacji - w 20 osób przepędziliśmy około 300 przebierańców.

Akcja "Ukraina bez Kuczmy" odbiła się szerokim echem w Polsce. Możesz podać jakieś szczegóły?
Gdy po akcji "Ukraina bez Kuczmy" w marcu 2001 r., ponad 300 osób od nas, m.in. ja, zostało aresztowanych. Byłem torturowany. Uszkodzili mi płuca, trzustkę, wątrobę, żebra, nos, usta, doznałem wstrząsu mózgu. Bili mnie do nieprzytomności, nie mogłem chodzić. Odmawiano mi pomocy lekarskiej. Myślałem, że albo mnie zabiją w czasie śledztwa albo w najlepszym przypadku spędzę długie lata w więzieniu. Groźby przesłuchujących brzmiały bardzo wiarygodnie.
Nasza rozprawa odbyła się w budynku milicji, nie w sądzie, bo obawiano się, że nasi działacze nas odbiją w trakcie rozprawy. Rzeczywiście, wielu UNSO-wców protestowało. Miałem trafić do więzienia KGB. Za komuny siedziałem na Syberii. Wywieźli mnie o dziwo cywilnym samochodem w nieznane miejsca - przesłuchania zaczęły się od nowa. Jednak, wypuścili mnie, z zakazem opuszczania kraju, bez żadnych dokumentów. W tym czasie Kuczma już się jednak przestraszył skali protestów. Ogłosił stan wojenny, a sam podobno próbował uciec zagranicę. Mieli na mnie mocne dowody, m. in. nagrania wideo. Dlatego, tak czy inaczej, musiałem uciekać. Za partyjne pieniądze dojechałem do Krakowa. W tamtejszym szpitalu przeszedłem badania lekarskie. Ich diagnoza była bardzo zła. W tym czasie na Ukrainie trwała nagonka na nas i aresztowania. Skazano w pospiesznych procesach kilkanaście osób.
Jestem wdzięczny Polsce za przyjęcie i Polakom za pomoc, w uratowaniu de facto życia. Powtórzę jeszcze raz, nastawienie do Polski, Polaków i przez to także do polskich narodowców zmieniło się diametralnie na korzyść po rewolucji pomarańczowej. W czasie pomarańczowej rewolucji przywiozłem z Polski na Ukrainę cztery dziewczyny i dwóch chłopaków, którym jestem bardzo wdzięczny. Początkowo nas się bali, ze względu na nasz wizerunek w mediach, ale zostali pozytywnie zaskoczeni i bardzo dobrze się razem bawiliśmy.

Cały wywiad w najbliższej numerze "Polityce Narodowej".
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jak już Euro upadnie, to dobrym pomysłem była by taka szeroko pojęta, współpraca z Ukrainą i Białorusią. Toż to nasze tereny Wink Co do tych państw sezonowych, to fakt (te państwa nie mają jakiejś długiej historii, zdaje się że niektóre podręczniki w szkołach są po rusku (obok ukraińskiego i białoruskiego to języki urzędowe w tych państwach)). Co ciekawe to Łukaszenko wypowiada się najczęściej po rusku. Oczywiście jeśli Putin zaliczył do tej grupy także PL, to racji nie miał, przecież istniejemy dłużej od Rosji i to my zdobywaliśmy w pojedynkę Moskwę, a historia lubi się powtarzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 08 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowanie roku


_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


W 2012 roku Rosja wprowadzi w Polsce 10% podatek liniowy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile