W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Grupa protestująca  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4386
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy będziesz brał udział w pokojwych manifestacjach mających na celu otworzyć oczy większej niż do tej pory ilości osób?
Tak
77%
 77%  [ 41 ]
Nie
22%
 22%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 53

Autor Wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 02:10, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyklad RC airwolfa http://www.youtube.com/watch?v=aVagmBvFLig

a tu z kam na pokladzie

http://www.youtube.com/watch?v=aPQ57KA74e4


a tu moj ulubieniec:

http://www.youtube.com/watch?v=xXu4Q4znzIM

Very Happy mozna dzialac i sie bawic... zrobic nawet maskotke tego typu ktora by byla na stronie, cos ala ten bear... zeby bylo ciekawsze w podaniu... i bardziej frikowe, co by nie wychodzic na oszolomow ale kolesi z dystansem etc....

tak sobie luzno rzucam mysli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:35, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł jest tak pozytywnie pokręcony, że nawet mógłby wypalić Smile. Dla mnie czad. Dla samego żartu chciałbym coś takiego zobaczyć Laughing. No ale faktycznie, najlepiej znaleźć jakiegoś świadomego NWO fana modelarstwa, który bawi się w takie rzeczy.

A jako pilot maskotka kaczora Donalda Laughing, albo Pinokio Smile. I napis telewizja kłamie Smile.

Ten pomysł przypomina mi scenę jakiegoś hollywoodzkiego filmu, gdzie ludzie siedzą w potężnym biurowcu a tu nagle za oknem wyrasta zawieszony w powietrzu HARRIER! Pierwsze skojarzenie miałem właśnie z tą scenką Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 02:47, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla samego flow to nie ma sensu... musi stac za tym jakas idea... jak to wymyslalem to wlasnie taka stala... zeby uzyc taniego patentu, ale w cholernie skuteczny sposob...

na poczatku myslalem zeby tak wlasnie zareklamowac swoja firme i dzial kreatywny... no ale... z firma to moglbym miec prawne problemy, zreszta nie wiem...

czy przestrzen powietrzna przed tvn albo polsatem nalezy do tvn czy polsatu?Very Happy
mozna by sie zastanawiac....

z tematem mozna pojsc w strone fightclubu:) tylko moze mniej schizofrenii i siniakow:)

jakas taka, dajmy na to blekitna anarchia;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:53, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mógłby być naprawdę skuteczny. Dużo bardziej niż to bieganie z płytkami, czy bezpośrednie nagabywanie ludzi.

Tylko chodzi o to aby tych anty nwo idei nie ośmieszyć, ale żeby to miało efekt jakiegoś wybudzenia. W każdym razie lewitujący za szybą śmigłowiec wyglądałby psychodelicznie.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy w życiu nie wysyłałem do Santy listu z życzeniami... w tym roku zrobię wyjątek ponieważ znalazłem w necie TO >>>

http://www.metacafe.com/watch/303408/roy....._c_planes/

Jeżeli chodzi o TAKĄ formę protestu to jestem 3 x na TAK! Very Happy
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inicjatywa ciekawa, ale forumowicze są rozproszeni po całej Polsce. Więc ciężko określić gdzie to by miało być. Do tego jeszcze wiele osób udziela się na forum bo nie muszą ujawniać na nim swojej tożsamości. Wyjście na ulice oznacza wyjście na widok publiczny, jesteś wówczas na celowniku.

Nie odbierajcie tego jako próbę zniechęcenia was. Inicjatywa jest kusząca, zwłaszcza jeśli będzie też jakaś działalność antykościelna. W końcu KK to też część NWO.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore hehehe sorry ze nie przeczytalem twojego postu w tym watku ale bylem troche natrzepany to zesmy se mysleli o tym samym hehe w tym samym czasie niezle niezle hehehe widze ze takie cacka to na luzaka mozna se kupic dobrze wiedziec ja chyba tez tak jak jb napisze do mikolaja a noz widelec hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak btw. pospolitego ruszenia. W stanach wymyślono świetny sposób jak dotrzeć do osób które czytają i doinformowują się tylko za pomocą oficjalnych mediów.
Cytat:


“New York Times” w wydaniu Yes Men
Opublikowano: 14.11.2008 | Kategoria: Wiadomości ze świata

STANY ZJEDNOCZONE. O przygotowywanej akcji “poprawiania wizerunku” pisali na liście mejlingowej już w sierpniu prosząc o dotację i wolontariuszy do udziału w akcji…

“Tym razem, zebraliśmy się z grupą utalentowanych przyjaciół żeby wycelować w największą zbrodnię dwudziestego pierwszego wieku: destrukcję całego kraju dla wyraźnie sfabrykowanych powodów przez bandytów rządzących naszym krajem.”



Potem jak wynika z relacji prasowych w 6 różnych drukarniach wydrukowano w sumie 1.2 miliona sfałszowanych “New York Timesów” które wczoraj na ulicach Los Angeles, San Francisco, Chicago, Philadelphii i Waszyngtonu (Associated Press) rozdało około tysiąca aktywistów zaangażowanych w projekt. Akcja zwróciła najwyraźniej uwagę mediów bo odbiła się czkawką nawet w “Deserze” Agory…

Zdecydowanie warto zobaczyć też stronę “NYT” w wykonaniu Yes Menów, można też ściągnąć PDFa wersji drukowanej, warto też spojrzeć na to jaki procent pierwszego oświadczenia prasowego został bezpośrednio przepisany przez resztę mediów.



Co prawda, cała akacja miała charakter żartu ale kto wie informacje, wydane w fałszywym NYT mogą mieć mocny oddźwięk.
info: http://wolne-media.h2.pl/?p=11047
tutaj gazeta w PDF: http://www.nytimes-se.com/nytse/wp-content/uploads/NYTimes-SE_spreads.pdf
Myślę, że pomysł jest co najmniej warty rozpatrzenia Wink
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 14:33, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysl swietny.. do tego insert w stylu plyty prawdy, ladnie wydany z jakims dwuznacznym tytulem:D
podstawka kogos w kolportarzu w magazynie np kolportera albo ruchu.. i pozamiatane:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
Pomysl swietny.. do tego insert w stylu plyty prawdy, ladnie wydany z jakims dwuznacznym tytulem:D
podstawka kogos w kolportarzu w magazynie np kolportera albo ruchu.. i pozamiatane:D


Podbne akcje robił Banksy - podmieniał płyty Paris Hilton w sklepach na swoją muzkę, albo kolesie od The Yes Men podmieniali głosy w zabawkowych G I JOE. A co do Dzieńdobry TVN to można podjechać samochodem i puścić obraz z projektora na przeciwny budynek Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 16:29, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

projektor tez dobry pomysl do zamieszania ale moze nie byc widac z takiej odleglosciprzy focusach studyjnych


podmianka plyt to zawodowa robota... moge w to wejsc:D
moglbym nawet na plytach wytloczyc dokladnie taki sam nadruk, np Paris Hilton:D bylyby reklamacje do producenta... zawodowy pomysl i nikt nic nie wie:D empiki mozna zalatwiac, tylko z jakims masowym produktem..
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje, że ten wątek niedługo do zamkniętego forum trzeba będzie przenieść Wink


Co z tym szczytem klimatycznym w Poznaniu? Jacyś chętni na spotkanie?

Z racji tłoku http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,88229,4749705.html tak jak podejrzewałem może być ciężko z miejscami. Sobota to mikołajki - sprytnie sobie to wymyślili trzeba przyznać - więc rodziny nam nie pozwolą na sobotni zjazd w dzień. Czy może pozwolą? Określcie się - ja jestem elastyczny i się dopasuje.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 20:22, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja jestem za utajnieniem watku:)
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tylko znajdzie się jedna chętna (bo sam to nie dam rady) osoba to ja zjawię się na poznańskim PKP'ie o umówionej godzinie.
Myślałem już wcześniej nad projektem sporego transparentu, ale z niczego nie jestem zadowolny. Miałem na myśli jakieś porównanie wytwarzania CO2 przez człowieka i wulkany. Coś na temat opodatkowania wulkanów, musiałoby być to jakieś nie za długie hasło. Jeśli pojawiłaby się jakaś grafika, to poproszę o pomoc znajomą plastyczkę.
Jeśli macie jakieś pomysły to wstawiajcie tutaj.
I czekam na chętnych do działania, pozdrawiam.
_________________
http://davidicke.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Grupa protestująca
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile