W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Grupa protestująca  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4385
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy będziesz brał udział w pokojwych manifestacjach mających na celu otworzyć oczy większej niż do tej pory ilości osób?
Tak
77%
 77%  [ 41 ]
Nie
22%
 22%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 53

Autor Wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 28 Paź '08   Temat postu: Grupa protestująca Odpowiedz z cytatem

Na forum jest zarejestrowanych ponad sześćset osób. W wielu kwestiach się nie zgadzamy, ale wspólnie dostrzegamy problemy współczesnego świata politycznego i widzimy korupcję aparatu państwowego. Zdajemy sobie sprawę, że dopóki więcej ludzi nie będzie widziała świata takim jaki jest naprawdę nie ma mowy o żadnej rewolucji. Próbujemy uświadamiać ludzi na różne sposoby. Dyskutujemy o tym wśród znajomych i rodzin. Część odwala kawał dobrej roboty tłumacząc filmy, które możemy nagrywać na płyty i rozdawać ludziom. Działamy na różnych forach i na Youtubie - każdy według swoich możliwości. Generalnie staramy się jak możemy. Jednak w dużej mierze nasza działalność sprowadza się do podziemia jakim jest internet.

Zastanawiam się, czy w momencie gdy ktoś z rządzących naszym państwem czy unią europejską wprowadza jakiś przepis, który nas dotyka, czy to finansowo, czy to moralnie nie burzy się w nas krew? Czy nie chcemy wyjść na ulicy i krzyknąć: "Wara od naszych pieniędzy!" ???

Postuluje zorganizowanie grupy protestującej mającej na celu marsze z transparentami czy organizacje pikiet odnośnie konkretnych wydarzeń czy też chcących oprotestować wprowadzanie zamordystycznych przepisów. Wiem, że to brzmi poważnie, że to już trzeba poświęcić swój czas, zapewne też finanse - w końcu transparenty i dojazd też będą coś kosztowały. Jednak gorąco namawiam wszystkich do przemyślenia czy będziemy cały czas użerali się z dziećmi neostrady czy może jednak zrobimy ten jeden krok dalej i wyjdziemy do innych ludzi? Wykorzystajmy nasze prawo do protestu, póki jeszcze je posiadamy.

Chciałbym, żeby nie było to traktowane jak jakiś wstęp do organizowania czegoś większego. Chciałbym, żeby to były zwykłe pokojowe manifestacje, dzięki którym będziemy mieli dodatkową okazję do dyskusji i wymiany poglądów między sobą, być może do rozdania ulotek czy nawet "płyt prawdy" innym, a być też może okazję do pójścia potem na piwo Wink i obgadania interesujących nas tematów, a przede wszystkim będziemy mieć szansę dotrzeć do osób, do których nigdy wcześniej byśmy nie trafili. Można zorganizować kamerę i wrzucać nagrane przemarsze na odpowiedni kanał na Youtubie. Jest tysiące możliwości jak taki protest mógłby wyglądać.

Czy dojrzeliśmy na tyle, żeby pokazać się publicznie z naszymi poglądami? Czy są one powodem do naszej dumy czy może jednak czujemy się z ich powodu kimś gorszym? Jesteśmy marginesem czy początkiem kolejnego kroku w rozwoju świadomości naszej cywilizacji?

Podzielcie się swoim zdaniem i swoimi przemyśleniami na ten temat.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dobry pomysl tylko ze jesli chodzi o mnie to ze wzgledow czasowych i finansowych wyjazdy na protesty do warszawki sa w moim przypadku niemozliwe. z checia jednak wzialbym udzial w czyms takim w moim miescie. mysle ze wiele osob bedzie mialo podobne podejscie wobec czego powraca przerabiany juz na forum pomysl grup lokalnych. z reszta wydaje mi sie ze lepszy efekt przynioslyby centralnie skoordynowane akcje lokalne niz jeden pochod w wawie. szczegolnie gdyby udalo sie wkrecic w to jakichs znajomych dziennikarzy o ile ktos takich posiada. nius o protestach w wielu miastach bylby chyba mocniejszy i docierajacy do wiekszej liczby odbiorcow. inna sprawa jest liczba osob ktore chcialby wziasc udzial w demonstracji. w piec osob to uwagi sie raczej nie zwroci.


acha i na pewno jest to zyliard razy lepszy pomysl niz jakies debilne petycje ktore sa listami ludzi z imienia i nazwiska ktorzy prosza sie o nadzor policyjny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko Warszawę miałem na myśli. W grudniu na przykład w Poznaniu będzie szczyt klimatyczny. Ktoś uważa, że podatek od emisji dwutlenku węgla jest oszustwem - to ładuje się i jedzie. Nie mówię, żeby takie akcje były często. Zdaje sobie sprawę, że mamy pracę, rodzinę i różnie z kasą to bywa, ale raz na jakiś czas (każdy według swoich możliwości i potrzeb) można wsiąść do pociągu, przeboleć te kilka godzin podróży, spotkać się, zrobić swoje i zobaczyć jakie będzie to dawać rezultaty.

Naturalnie wszystko pod warunkiem, że - tak jak zauważyłeś - chęć uczestniczenia w czymś takim wyrazi więcej niż kilka osób Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł Idea. Można zarówno udzielać się w aktualnych społecznie tematach jak i przypominać/ tworzyć nowe inicjatywy. Można jechać pod ambasady z "pytaniami", pod ambasadą nie potrzeba tysiąca osób, wystarczy jak się skrzyknie setka i pokaże to tv.

Na wagę złota będą ludzie, którzy pomogą się zorganizować w miastach manifestacji. (Tani nocleg, zorganizowanie się, pozwolenia na manifę etc.)

Jasne, że dla jednych będzie to wielkie przedsięwzięcie finansowe (wyprawa roku - albo życia Smile ), dla innych spacer po parku. Początki zawsze są trudne.
Remedium proponowane przez Al Kohola - jest też bardzo ciekawym rozwiązaniem. Jeśli udałoby się zrobić wspólną manifestację, po kilkanaście osób w każdym mieście wojewódzkim, to byłby to przełom w dziedzinie organizowania społecznych akcji informacyjnych.

P.S.
Może zaczniemy od rozdawania płyt pod hasłem "żądaj prawdy", gdyby zrobić to jednego dnia wszędzie pod ratuszami... Question
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co manifestować - przecież NWO jest nieuniknione Wink

Bardzo odważny pomysł. Bacząc na to, co napisałem na wstępie zastanawiam się, czy to ma sens, jednak jeśli coś takiego wystaruje to mimo to mozecie nam nie liczyć. Mam kumpla w kierownictwie naszego domu kultury - lokalnie mógłbym paru zaktywizować Twisted Evil Prócz tego mam pod ręką Uniwersytet, gdzie takich ludzi jest na pęczki - wystarczy odpowiednie info. Moze później połączymy siły i pójdziem na Belveder Wink

p.s. płytka do rozdawania na wiecu już jest Very Happy
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit:
Wprawdzie nie wierzę w pokojowe protesty, ale to nie zmienia faktu, że jestem jak najbardziej za Twoim projektem. Niestety musisz wiedzieć, że zaraz zapewne odezwie się cała masa defetystów mówiąca Ci że to nie ma sensu, bo niektórzy poprostu muszą w jakiś sposób usprawiedliwić swoje lenistwo i tchórzostwo.
Ty jednak organizuj to i nie przejmuj się maruderami, bo każde forum jest jak wioska smerfów - zawsze znajdzie się jakaś maruda (a często nawet więcej).
Uważam, że Twój projekt jest dobry i jeśli chcemy w końcu naprawdę dotrzeć do zwykłego człowieka, do szarego zjadacza chleba, musimy się zorganizować, internet jest świetnym źródłem informacji ale ma jedną wadę - jest "środowiskiem uruchomieniowym" przeróżnych teorii i poglądów - przez to niektórzy zaczęli traktować internet jako źródło wielu niesprawdzonych "dziwnych" historii.
Dopiero gdy pokażemy się "na żywo", zaczniemy pokazywać nasze twarze, pokazywać że nie jesteśmy tylko nickami forumowymi z wymyślnym avatarem, ludzie zaczną traktować poważnie zagrożenie które w skrócie można nazwać NWO. Przykładem tego typu działań jest Alex Jones i jak widzicie odnosi ogromne sukcesy w uświadamianiu ludzi, czego przykładem niech będzie forum prawda2.info które cieszy się niesłabnącą popularnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko wysunąłem taką propozycję.
Nie chce żeby to był mój projekt. Chciałbym, żeby to był projekt wspólny, którego założenia, cele, plan realizacji itd. omówimy właśnie tutaj (wstępnie widzę, że pomysł przyjmowany jest pozytywnie, dlatego zakładam, że coś z tego będzie Wink ) ponadto chciałbym, żeby swoją opinię wyraził Bimi, bo siłą rzeczy jest to jego forum i jeżeli (lub czy) mamy się gromadzić pod banderą prawdy2 należy uwzględnić przede wszystkim Jego punkt widzenia. Wink

PS. I mam też cichą nadzieję, że nie będzie miał mi za złe, że nie skonsultowałem tego pomysłu z nim przed utworzeniem wątku Wink Na swoje usprawiedliwienie mogę dodać, że nie spodziewałem się aż tak "entuzjastycznego" przyjęcia Cool

Edit @Drożdżu - Jasne, że można i tak. Wiadomo, że lepiej się będzie uzgadniać szczegóły siedząc obok siebie, niż zza ekranu komputera. Wszystko zależy od Was Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit, pomysł ok. Ale zorganizowanie demonstracji jest chyba zbyt trudne jak na możliwości uczestników tego forum. Może lepiej zacząć od czegoś prostszego? Np. od spotkania na piwie, o którym wspomniałeś. Very Happy Piszę serio. Wtedy okaże się ile osób może i chce ruszyć tyłek i pokazać się "światu".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:
Nie tylko Warszawę miałem na myśli. W grudniu na przykład w Poznaniu będzie szczyt klimatyczny. Ktoś uważa, że podatek od emisji dwutlenku węgla jest oszustwem - to ładuje się i jedzie.



Jakieś ulotki można by przygotować i porozkładać po mieście.Dobrze zaprojektowana kartka A4 powinna wzbudzić zainteresowanie i przynajmniej zachęcić do dalszego poszukiwania informacji.
Naklejki z chwytliwym hasłem i adresem strony internetowej z filmami o "globalnym ociepleniu" z polskimi napisami?
Jest jeszcze trochę czasu - 1000 naklejek kosztuje ok 50 zł., a kartonik papieru A4 2500 szt. też (i można wrzucić w koszty Smile ). Studenci chętnie porozsypują trochę tego po knajpach, tramwajach, autobusach, przystankach itd. Dlaczego nie?
Kiedy przyjdzie im za rok/dwa kiedy kryzys się zacznie na dobre zapłacić rachunki za energię 100/200% więcej to sobie przypomną co pisaliśmy.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak sądzę, aby najpierw zrobić ''listę'' ile osób faktycznie będzie chciało w takim czymś uczestniczyć bo jeśli tych osób będzie tylko ze 20, ... a tak na moje oko tylu mniej więcej chętnych będzie na tym forum ....podzielić całą Polskę na 20 to się może okazać ...,że jest po jednej osobie z każdego miasta Laughing
@Aqua bardzo dobry pomysłSmile , gdyż ja osobiście jestem wielka zwolenniczką jednoczenia sił Very Happy Very Happy Very Happy i jakiejkolwiek aktywności wyrastającej poza samą dyskusjęVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Kiedy przyjdzie im za rok/dwa kiedy kryzys się zacznie na dobre zapłacić rachunki za energię 100/200% więcej to sobie przypomną co pisaliśmy.


jaki kryzys? o czym ty piszesz? w przyszłym roku szykowane są podwyżki 20% za prąd i ponad 50 % dla przemysłu (klienci indywidualni też mieli dostać 50% po łapach). Oczywiście mówimy tu o cenach za prąd, nie za przesył, który stanowi ok. połowę ceny kWh. dla przemysłu ponad 50% bo grupy energetyczne muszą sobie odbić zablokowane wzrosty cen dla klientów indywidualnych - wzrosty te nie mają nic wspólnego z pseudokryzysem bankowym czy jakimkolwiek innym

skąd te podwyżki? na skutek szalejących cen węgla, konieczność wykupu niedoszacowanych limitów co2 stanowi akurat znikomy procent - oczywiście nie były by możliwe gdyby nie uwolnienie rynku energii dla klientów biznesowych, dla klientów ind. ustalono w UKE górny limit podwyżek na 20% i stąd taki a nie inny

a skąd te szalejące ceny węgla? ze względu na niską podaż

a skąd niska podaż? a ktoś pamięta jak nie tak dawno zamykano i niszczono najlepsze kopalnie na Śląsku? Próbowano np. zlikwidować kopalnię Bolesław Śmiały produkującą na potrzeby elektrowni Łaziska (obecnie w rękach Szwedów)... przykładów można by mnożyć dziesiątki... kto wtedy rządził? o ile pamiętam Hausner i Belka, a gazetowi piewcy liberalizmu piali nt. "nierentowności" kopalnianej, dzisiaj polskie złoża podkopują Czesi - i m się opłaca

za rok jak zacznie się kolejna fala podwyżek zaczną się kolejne posty o inflacji powodowanej drukowaniem pieniądza...

powiem coś przewrotnego: wzrost podaży pieniądza można uznać za skutek uboczny podwyżek cen, a nie na odwrót Cool

tak przy okazji - tydzień temu byłem na konferencji w Elektrocieplowni Tychy z szefami Tauronu, także informacje mam z pierwszej ręki, jutro mogę wrzucić zdjęcie z pięknym wykresikiem przedstawiającym zaplanowane podwyżki cen prądu na 2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aby ten projekt mial rece i nogi trzeba sie bardzo dobrze do niego przygotowac. wyjsc na ulice i cos tam krzyczec bez wlasciwego zaplecza informacyjnego jest zupelnie bez sensu. przede wszystkim trzeba odpowiednio wybrac tematyke danej manifestacji. moim zdaniem wszelakie 9/11, iraki, nwo i inne rzeczy oderwane od polskiej rzeczywistosci nie maja racji bytu. to musi byc cos co bezposrednio moze dotknac przecietnego kowalskiego. mysle ze temat podatku od dwutlenku wegla tez na razie powinien zostac odlozony. trzeba sie skupic na tym co wyplynie lada moment i uderzy we wszystkich. mysle ze takim tematem jest kwestia zywnosci i zblizajacych sie obostrzen w swobodnej jej produkcji - to dotyczy np. wszystkich dzialkowiczow. metody naturalnego uzdrawiania tez sa obecnie na celowniku wladcow, wobec czego ci co lecza ziolami i ci co sa leczeni nie beda specjalnie zadowoleni kiedy odpowiednie przepisy wejda w zycie. moim zdaniem trzeba zrobic proste strony internetowe - kazda poswiecona innemu tematowi. bron boze na ulotkach podawac namiary na to forum - to moze byc zaplecze organizacyjne dla nas ale na pewno nie jest to najlepszy sposob dla kogos kto karmi sie tylko tv na spojrzenie pod podszewke rzeczywistosci. informacje trzeba stopniowac. prawde powiedziawszy uswiadomilem sobie teraz ze w naszych dzialaniach musimy nasladowac masonerie Very Happy no coz trzeba sie wzorowac na najlepszych Wink wobec powyzszego proponuje taki plan dzialania:
- ustalic temat ktory chcemy naglosnic
- stworzyc strone internetowa ktora w prosty sposob go wyjasnia oraz sygnalizuje inne problemy ktore sa z kolei opisane na innych stronach
- wyprodukowac ulotki z zajawka problemu i adresem strony
- zorganizowac sie i wyjsc na ulice Wink

przy okazji wpadl mi do glowy pomysl aby rownolegle zwrocic sie bezposrednio do potencjalnie zagrozonych grup spolecznych - w tym wypadku do zielarzy, dzialkowiczow. mozna rozsylac ulotki poczta, tudziez przybijac plakaty na tablicach ogloszen na dzialkach. generalnie do tematu trzeba podejsc jak do handlu. idea to tez towar i trzeba zastosowac odpowiedni marketing Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam ,że ''dobrymi'' tematami bliskimi naszej polskiej społeczności jest między innymi wejście Polski w sferę EURO i ukazać w manifie Very Happy wynikające z tego faktu ewentualne zagrożenia...
Innym tematem są chipy... RFID tak ostatnio sobie myślę ,że być może tylko nasza i całej społeczności odmowa dla RFID czyli stanowcze powiedzenie NIE dla RFID może dać jakiś pozytywny efekt ''walki'' z NWO, gdyż jak pozwolimy sobie to cudeńko wszczepić w rączkę to nie ma już wtedy mowy , a nawet myśli o jakiejkolwiek formie protestu przeciw tym psychopatom Very Happy

O tym ,że chipy są blisko społeczeństwo zaczyna się dowiadywać nawet z wiadomości TVP d'oh!



Zanim jednak RFID to najpierw dowody biometryczne pale czego świadoma jeet coraz szersza część społeczeństwa...(przypomnienie dla tych co jeszcze nie wiedzą):
Cytat:
Od 2011 r. w Polsce mają być wprowadzane tzw. biometryczne dowody osobiste. - Trwają prace nad tym, by w dowodach tych był zawarty elektroniczny podpis właściciela - powiedział dziennikarzom podsekretarz stanu w MSWiA Witold Drożdż,

Wydawane obecnie plastikowe dowody osobiste mają 10-letni termin ważności. - Od roku 2011 sukcesywnie będą wymieniane już na tzw. dowody biometryczne czyli dokumenty z odciskiem palca - mówił Drożdż.

W elektronicznych czipach będą zapisane wszystkie nasze dane

Jak dodał dowody biometryczne będą zawierać także elektroniczne czipy, w których zapisane będą nasze dane. Dzięki temu będziemy mogli korzystać z dowodów w e-administracji, załatwiając różne formalności z własnego komputera.


Także Al-kohol masz rację trzeba zacząć z takimi tematami , które ''dotykają'' w jakiś sposób tzw. Kowalskiego Exclamation Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:
Ja tylko wysunąłem taką propozycję.
Nie chce żeby to był mój projekt. Chciałbym, żeby to był projekt wspólny, którego założenia, cele, plan realizacji itd. omówimy właśnie tutaj (wstępnie widzę, że pomysł przyjmowany jest pozytywnie, dlatego zakładam, że coś z tego będzie Wink ) ponadto chciałbym, żeby swoją opinię wyraził Bimi, bo siłą rzeczy jest to jego forum i jeżeli (lub czy) mamy się gromadzić pod banderą prawdy2 należy uwzględnić przede wszystkim Jego punkt widzenia. Wink

aa to sorry - nie zauważyłem, że do mnie pijesz Wink

moją opinię podsumuję może w punktach

1) bardzo mi się podoba że są ludzie którzy wyrażają inicjatywę przewyższającą moją własną (płytki, filmy, protesty, ulotki, itp.). o to właśnie chodzi - żeby działać, robić coś z potrzeby serca i rozumu, miast tylko konsumować oglądając tv.

2) nie pod banderą prawdy2 - bardzo proszę organizujcie się tu, wymieniajcie info, itp. ale ta strona nie potrzebuje promocji (i tak już za dużo bulę za serwer).
zróbcie to dla siebie i dla swoich dzieci - nie dla bandery. załóżcie inne strony takie jak ta - nie skupiajcie się na jednej, która w każdej chwili może zniknąć (gdy np. "popełnię samobójstwo"Smile)

3) wziąwszy pod uwagę liczbę uczestników niedawnego zlotu z okazji rocznicy 9.11 w brukseli za pierwszym razem nie wróżę wam więcej niż 100 uczestników - zastanówcie się czy jest to warte zachodu, bo żaden rząd się tym raczej nie przejmie, a media tym bardziej. co najwyżej pały was zgnębią niczym paradę gejów.

4) liczbę uczestników najłatwiej zwiększyć organizując ludziom możliwość noclegu (niekoniecznie darmowego) oraz coś w rodzaju imprezy - najlepiej w wieczór po proteście... wieczór przed lepiej nie bo jak impreza się uda to może być problem. Smile
oczywiście dobra muza (dj) i dostęp do baru konieczne. zresztą w takich okolicznościach ludzie najlepiej się integrują i o to chodzi. krótko mówiąc: proponuję połączyc przyjemna z pożytecznym... coś jak pielgrzymka na jasną górę. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 20:48, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no chciałbym zobaczyc tę "akcję". Juz widze jak światowe mocarstwa uginają sie pod jarzmem strajkującyego tłumu (około 100 osób). Jak telewizja mówi "Demonstranci zmuszają mocarstwa do ustępstw...zaraz...Bush rezygnuje ze stanowiska...przyznaje że jest zbrodniarzem...PROSZĘ PAŃSTWA! Ci ludzie nas wybawili! WIWAT APOSTOŁOM!".

. . .

Laughing

Chciecie coś zmienić? Porwijcie jakąś szyche i zarządajcie jedzenia dla Afryki, wycofania wojsk z Iraku etc etc.
Sobie możecie strakować - i tak was będa mieli w dupie. . .

Jak będzie "Bal prezydencki" to pozastrzeliwujcie paru debili i wtedy dajcie nagranie do TV - wtedy chociaż ktoś was wysłucha . ..
A zapomniałem - nie jesteście do tego zdolni tak samo jak ja . . . Rolling Eyes


Podpis pod moim nickiem jest adekwatny do waszych . . .
Żenua
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie pod banderą prawdy2 - bardzo proszę organizujcie się tu, wymieniajcie info, itp. ale ta strona nie potrzebuje promocji (i tak już za dużo bulę za serwer).
zróbcie to dla siebie i dla swoich dzieci - nie dla bandery. załóżcie inne strony takie jak ta - nie skupiajcie się na jednej, która w każdej chwili może zniknąć (gdy np. "popełnię samobójstwo"Smile)

A Nowy-Horyzont to co?Krasnoludki? Laughing .
nie no,żart.
Ja chętnie włączę się w jakieś akcje,demonstracje itp ale niestety tylko w obrębie mojego miasta.Na wyjazdy nie mam niestety pieniędzy Embarassed ani nawet zbytnio czasu.Z drugiej strony,nie chcę czekać na "lepsze czasy" i jeżeli dowiedziałbym się o jakiejś manifestacji organizowanej przez Nas/Was to chętnie sprężę dupę w poszukiwaniu możliwości wyjazdu Smile .
Powodzenia,i nie przejmować się waflami-ciotami Cool .

P.S BIMI,strasznie trudne te działania matematyczne Sad.wiesz o co chodzi.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Chciecie coś zmienić? Porwijcie jakąś szyche i zarządajcie jedzenia dla Afryki, wycofania wojsk z Iraku etc etc.
Sobie możecie strakować - i tak was będa mieli w dupie. . .

Jak będzie "Bal prezydencki" to pozastrzeliwujcie paru debili i wtedy dajcie nagranie do TV - wtedy chociaż ktoś was wysłucha . ..
A zapomniałem - nie jesteście do tego zdolni tak samo jak ja . . . Rolling Eyes
wafel, ty lepiej uważaj, bo jak sie znajdzie na forum ktos równie gorliwy jak ty to pewnego dnia o 5 rano mogą "zapukać" do twoich drzwi antyterroryści by zaprowadzić cię do prokuratora który postawi ci zarzut nakłaniania do przestępstwa... i znowu mama będzie ci musiała pisać usprawiedliwienie do szkoły Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propo.
na demonstracji w brukseli zagadał do nas jeden starszy pan z niemiec, który jak się później okazało jest dziennikarzem który dość dobrze orientuje się w sprawach prawno-legislacyjnych.
nazywa się Elias Davidsson - w google bez problemu znajdziecie jego biografię.
http://www.aldeilis.net/english/index.ph.....;Itemid=89
jego żona jest polką.
w każdym razie napisałem później do niego maila, a on zaproponował...
zresztą sami przeczytajcie - zgodził się zebym to zapodał na forum.

Cytat:
If you need any scholarly support regarding 9/11 or the war on terror, particularly in the legal field, please don't hesitate to contact me. I am also willing to hold a conference, as I have done numerous times in France, Switzerland and England, on the subject of 9/11 and the fraudulent "war on terror". My approach has been to consider 9/11 as a massive case of murder, a criminal offense, and lead listeners through the criminological steps undertaken in uncovering a murder case, a bit like is done in a thriller. This approach was deliberately evaded by the US authorities who told the FBI already on Sept. 12, 2001, to stay clear from an investigation. Using the criminological approach, it is much in my view easier to expose the fraudulent account of 9/11 than by focussing on "technical" questions such as the causes of the collapses of the World Trade Center, whether an airplane hit the Pentagon or whether the US Airforce was incompetent in not stopping the attacks. For, using the criminological approach, the first questions would be the identification of the perpetrators and the tools of crime. As the US authorities failed to identify the perpetrators and the tools of crime, the entire official account must be regarded - a priori - as a fraud. That's as simple as that. At that point, any efforts to discuss the collapse of the WTC are not anymore necessary to reject the official accusations, though they might have some impact and add more arguments. In law, you use the best arguments to prove a point, not ALL arguments.


Cytat:
Thanks you Piotr for your mail. My congratulations for your excellent job with the Polish website. The time has come to wake Poles up to the lie that the U.S.A. are to be trusted as a "friend". National leaders are seldom, if ever, friends of the People. The principle of working-class internationalism, corrupted by the old Bolsheviks, continues to be a guideline for me. Today it simply means grass-roots solidarity of the masses across national borders, and against the New World Order by the capitalist elite who tries to play one national group against another and exploit working people by making people indebted and having to work endlessly to pay their debts. The principle of capitalist exploitation has not changed, only the methods of exploitation have been modernized.

I have a proposition. As Poland is now a member of NATO, I would suggest that someone address a formal letter to the Foreign Ministry of Poland and request the factual grounds on which Poland has decided to endorse the invasion and occupation of Afghanistan, or alternately request the legal base on which Poland publicly justifies its endorsement of the occupation of Afghanistan. If such information is not provided, it indicates a disregard for the most democratic rights, namely the right of citizens to know the reasons for their government endorsing in their name a serious violation of customary international law (the use of force against a UN member state). If the information IS provided, it can possibly be used to detect vulnerability in the argumentation, providing new opportunities. It is namely clear that the invasion and occupation of Afghanistan are illegal and actually criminal under international law, because they not not fulfil the requirements of "legitimate defense" nor have they been explicitely authorized by the UN Security Council. A war of aggression is defined as a crime under the Statute of the International Criminal Court. As a Pole you should know that the precedent for determining a war of aggression as a crime is the non-provoked aggression by Nazi Germany against Poland.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za tym zeby "zaciesniac wiezy" pomiedzy forumowiczami, poprzez spotkania czy imprezy. Ale nie od razu demonstracje, ktore przejda bez echa, a zostana albo zlekcewaznie przez media ale osmieszone. Powiedza ze banda alterglobalistow wyszla na ulice, potem dadza migawke z parady gejow i powiedza ze podobne demonstracje przebiegaly pokojowo itd. Bez sensu.

Jetsem raczej za tym by nawet skromna, kilkunastoosobowa grupa spotkala sie raz czy dwa, nawiazala znajmosc, poznaal sie lepiej i wtedy mozna cos robic, ale nie emonstracje tylko promowanie w internecie, plyty prawdy, ulotki. Jakas nieformalana grupa, osobna witryna w internecie.

A'propos nadchodzacej konferencji w Poznaniu, jestem rodowitą pyrą wiec jak ktos ma pomysl na ulotki odnosnie szczytu klimatycznego, ja sie moge zajac dystrybucja na miescie, oczywiscie pokryje koszt wydruku itd. Chyba ze cos bardziej wysublimowanego jak naklejki, mozna mi przeslac poczta
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niosący Światło




Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

1) bardzo mi się podoba że są ludzie którzy wyrażają inicjatywę przewyższającą moją własną (płytki, filmy, protesty, ulotki, itp.). o to właśnie chodzi - żeby działać, robić coś z potrzeby serca i rozumu, miast tylko konsumować oglądając tv.
2) nie pod banderą prawdy2 - bardzo proszę organizujcie się tu, wymieniajcie info, itp. ale ta strona nie potrzebuje promocji (i tak już za dużo bulę za serwer).
zróbcie to dla siebie i dla swoich dzieci - nie dla bandery. załóżcie inne strony takie jak ta - nie skupiajcie się na jednej, która w każdej chwili może zniknąć (gdy np. "popełnię samobójstwo")


Wybacz, ale ja osobiście reklamuję adres www.prawda2.info - niechaj ludzie przybedą - reszta forum pomoże mi ich indokrynowac na jedyną, słuszną wiarę Wink Mam przestać? (Musiałbym edytować całą zawartość "płyt prawdy", ale jeśli na prawdę tego mchcesz...)
_________________
Filozofia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:44, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://nasza-klasa.pl/profile/19413756
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Nie no chciałbym zobaczyc tę "akcję". Juz widze jak światowe mocarstwa uginają sie pod jarzmem strajkującyego tłumu (około 100 osób). Jak telewizja mówi "Demonstranci zmuszają mocarstwa do ustępstw...zaraz...Bush rezygnuje ze stanowiska...przyznaje że jest zbrodniarzem...PROSZĘ PAŃSTWA! Ci ludzie nas wybawili! WIWAT APOSTOŁOM!".
[...]


Wafel jesteś głupi jak wiadro gwoździ. Znowu nie zrozumiałeś tematu, ale zamiast sobie zadać odrobinę trudu i przeczytać jeszcze raz, to zaczynasz drzeć ryja jakby ci za to płacili, tylko na zasadzie - bo widzisz, że coś się dzieje. Jednym z najprymitywniejszych instynktów zwierząt jest ślepe dążenie do egzystencji w stadzie, bez względu na rolę jaką mają tam odgrywać. Ty jesteś przykładem na maksymalny redukcjonizm w tej kwestii. Wszyscy się z Ciebie tutaj śmieją - jedni jawnie - innym najzwyczajniej postów na Ciebie szkoda, ale Ty nie zważając na to jak niską moralnie rolę pełnisz na tym forum, uparcie dążysz do pogłębiania tej sytuacji. Zamiast posłuchać rad, które dają ci osoby nad Tobą się litujące i wyjść na miasto, umówić się z dziewczyną i przede wszystkim przestać brać udział w dyskusjach których - jak tak dalej pójdzie - nigdy w życiu nie zrozumiesz, to ty dalej uprawiasz swoją wersję mentalnego masochizmu i robisz z siebie jeszcze większego idiotę.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, nie jestem zwykle zwolennikiem tego co pisze wunderwaffel ale zastanówmy się nad tym co napisał:

Cytat:

Chciecie coś zmienić? Porwijcie jakąś szyche i zarządajcie jedzenia dla Afryki, wycofania wojsk z Iraku etc etc.
Sobie możecie strakować - i tak was będa mieli w dupie. . .


Zastanówmy się czy czasem nie miał odrobinę racji?
I wcale nie chcę tutaj Was zniechęcać, bo pewnie niektórym wiadomo, że sam staram się coś zorganizować.
Jak już napisałem, nie wierzę w demokratyczne demonstracje itp, oczywiście są one potrzebne, ale tak naprawdę oprócz walorów uświadamiających (których nie wolno nie doceniać), w praktyce nie zmieniają one niczego!
Protesty zawsze były i dopóki manifestanci nie zaczęli np. rozwalać samochodów czy podpalać sklepów nikt się specjalnie nimi nie przejmował.
Jeśli protest ma być skuteczny nie może być manifestacją poglądów a manifestacją siły, ten świat zawsze zbudowany był na zasadzie że jedyną kartą przetargową jest siła. Szanują cię - jeśli się ciebie boją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co dalej? Może od razu kupmy kilka książek Che Guevary i zróbmy zakupy na Allegro w dziale militarne.

Zrobią z Ciebie w telewizji terrorystę, wysmarują Cię w gazecie i rezultat będzie taki, że przyspieszysz wprowadzanie w życie ustaw mających zwalczać terroryzm, a wiadomo co robiących w rzeczywistości. Trzeba ludziom otworzyć oczy. Dopóki lud się nie ocknie - nie ma w ogóle mowy o sukcesie jakiejkolwiek działalności wywrotowej. Przecież my jeszcze nie wiemy ile mamy chętnych do ewentualnej pikiety (obecnie 22 osoby wyrażają chęć uczestnictwa w jakiejś tam formie protestu). Żeby zrobić to co mówisz trzeba mieć rozwiniętą siatkę w kilkunastu miastach w Polsce, swoje niezależne i ukryte źródła finansowania i tysiące członków, a bez poparcia połowy społeczeństwa możesz sobie i tak wszystkie akcje w dupę wsadzić. O krytyce naszego postępowania ze strony UE czy USA już nie wspomnę, bo wiadomo, że zażądają zdecydowanych przeciw nam akcji ze strony rządu Polskiego i polskich służb specjalnych.

Pomysł Wafla jest tak samo durny jak większość jego tutejszych wypowiedzi. Koniec. Kropka.
Thumb down

Na chwilę obecną jedyną strategią jaką możemy przyjąć jest kampania informacyjna. Zresztą jak chcecie podpalać samochody, porywać ludzi czy co tam jeszcze podpatrzyliście na filmach z Hollywood to załóżcie inny wątek. Ten jest o pokojowych manifestacjach, pokojowych spotkaniach i ewentualnie libacjach, ale bądź co bądź - jak najbardziej pokojowych. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:

Jeśli protest ma być skuteczny nie może być manifestacją poglądów a manifestacją siły, ten świat zawsze zbudowany był na zasadzie że jedyną kartą przetargową jest siła. Szanują cię - jeśli się ciebie boją.



Wiesz co - puknij się...
Z tego co piszesz wynika, że cel uświęca środki - czyli 911, JFK, Katyń, etc. to dobre realizowanie pewnej polityki, jeśli cel jest słuszny?

Może się od razu zakonspirujmy, skorumpujmy kilka szych, zróbmy tajną agendę i przejmijmy władzę najpierw w Polsce, a potem na świecie. Potem wyrżnijmy wszystkich wrogów i ustalmy nowe zasady dla całego świata.

Filozofia: Kłam, zabijaj, oszukuj, korumpuj - tylko nie daj się złapać, to właśnie to co łączy CIA, GRU i mafię.

Bez urazy Dunkelheit, ale nie daj się nabrać. Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Grupa protestująca
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile