W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
1927  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1670
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 14 Kwi '07   Temat postu: 1927 Odpowiedz z cytatem

www.aferyprawa.com/krzyz_narodu_plolskiego.htm - Ahihihih Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Bimi - Chyba zostanę buddystą jak TY Confused Confused Confused Shocked Shocked Shocked Wink Wink Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 14 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie jestem buddystą

dużo tego do czytania...
może streścisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 14 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo chce zeby ci wszyscy ludzie dostali tego czego chca i pragna ...i niech sie spelnia ich marzenia.... jak im sie spelnia wtedy dopiero zobacza=ile zla zrobili....a dopoki tak sie nie stanie zawsze beda mysleli ze to robia dla dobra ludzkosci...i tak w kolko...ale wszystko ma swoj czas....nawet ich rola ..........a potem odrodza sie jako niewolnicy swoich wlasnych planow i bede cierpiec za wlasne grzechy bo na tym polega reinkarnacja...i tak w ogole na tym polega calosc.....bycia odpowiedzialnym za swoje czyny......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 15 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing
Cytat:
Z ARTKUŁU MOŻEMY DOĆIEC, ŻE DZISIEJSZĄ POLSKĄ RZĄDZI ŻYDO-MASOŃSKA KOALICJA, KTÓRA MA ZA ZADANIE ZNISZCZENIE POLSKI. A I UWAŻAJCIE WCZORAJSZA DECYZJA MARKA JURKA TO GRA ZE STRONY PiSU, ABY MARSZAŁKIEM ZOSTAŁ DORN, ZA KILKA MIESIĘCY JUREK ZAŁOŻY NOWĄ PARTIĘ, OWA PARTIA ZŁĄCZY SIE Z PO I SLD I POWSTANIE NOWA KOALICJA, AŻ DO 2012, KIEDY TO NASTĄPI APOKALIPSA, KTÓREJ NIE BĘDZIE Laughing Laughing Twisted Evil
JESZCZE NIEWIEM JAKĄ ROLĘ PEŁNI W PAŃSTWIE POLSKI WIELKA LOŻA NARODOWA, ALE DOWIEM SIĘ TEGO OD MOICH CZELADNIKÓW ZE WSCHODU Laughing Laughing Laughing Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 15 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nieźle..
ale xtc, ja myślałem, że ty wiesz już wszystko? pierwszy raz się dowiaduję, że są jeszcze rzeczy dotyczące zakonu o których musisz się dowiedzieć.
w każdym razie jak się dowiesz nie zapomnij nam powiedzieć, proszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 15 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Nie bulwersuj sie, i skończ się wreszcie do mnie podlizywać innowierco. WIESZ DOBRZE, ZE MAM CHŁOPAKA EMIGRANCIE Exclamation Exclamation Exclamation Wink Wink Wink
Cytat:
ZA 16 DNi początek NWO ( transmisja tylko w tvn24)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 16 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tożeś mi dosrał Smile

a propos tej strony afery prawa, to dostałem niedawno maila (nie wiem być może nawet od ciebie:)), którego tajemniczy autor pisze:
Cytat:
jesli wasza strona internetowa o prawdzie w Polsce i na swiecie to prawda... To pytam dlaczego za niektore strony mam placic np.Afera prawa?
Jak chce sie prawde ujawniac to trzeba na tym zarabiac?
Wszystkie listy ktore tam sa mozna znalesc w internecie za darmo...
Prawdziwy Polak tak nie postepuje!
Jeszcze jedno pytanie co na waszej stronie tytuowej robi ta "pacywa". Przeciesz to zlamany krzyz przewrucony do gory nogami... Sami powinniscie wiedziec kto go stworzyl i w jakim celu.
Polak to chrzescijanin. Nie ladnie.
Pozdrawiam
P.S. jesli chcecie to podam wam adres internetowy gdzie jest wszystko zadarmo!?


no wiec moze odpowiesz temu panu?
dlaczego on ma placic za niektore strony?
bo ja w sumie nie wiedzialem, co mu odpisac Smile poza tym ze "to nie ja".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:30, 18 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jesli wasza strona internetowa o prawdzie w Polsce i na swiecie to prawda... To pytam dlaczego za niektore strony mam placic np.Afera prawa?
...no coz nawiedzonych gosci jest coraz wiecej.....niektorzy od teori spiskowych dostaja do glowy....w glowach im sie rodzi Matrix..rosnie i rosnie do wielkich rozmiarow..no ale to sie skonczy gdy sie wprowadzi chipy i wierzytelnosc na necie .....wtedy bedzie koniec i nikt nie bedzie anonimowy........i tak sie skonczy ta bajka ale nie bedzie moralu.....tak czy siak na swiecie nie brakuje nawiedzonych ludzi ktorzy wysylaja anonimy ....czasem po prostu warto byc soba i wystarczy sie podpisac pod swoimi glupotami tak jak ja to robie he he....."zyje wiec jestem"...Razz...a wtedy zaczyna sie wyciagac wnioski bo zarzucic komus jest latwo ale podpisac sie pod zarzutem jest o wiele trudniej....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:55, 18 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing WNIOSKI TO WAM SIĘ ZACZNĄ WYSUWAĆ PO PRZYJŚCIU NIKCZEMNEGO SZATANA Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil JEŻELI Z RZĄDEM TAJNEGO BRACTWA SYMPATYZUJE UFO, TO OCZYM MY TU GADAMY KACZĄTKA Question Exclamation Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 18 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
WNIOSKI TO WAM SIĘ ZACZNĄ WYSUWAĆ PO PRZYJŚCIU NIKCZEMNEGO SZATANA JEŻELI Z RZĄDEM TAJNEGO BRACTWA SYMPATYZUJE UFO, TO OCZYM MY TU GADAMY KACZĄTKA
...... oznacza to "ze wiem ze nic niewiem".....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 18 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy XTC to kobieta (raczej dziewczyna, sądząc po wieku)? No bo cóż może oznaczać stwierdzenie, że "ma chłopaka"? Oczywiście, dzisiaj nie szokuje, jeżeli chłopak ma chłopaka, ale wątpliwość pozostaje. Raz już zauważyłem w jego (jej?) wypowiedzi formę żeńską, ale sądziłem, że jest to pomyłka na klawiaturze.

Tak to jest, jeśli ktoś przybiera sobie bezpłciowy nick. A swoją drogą, gdyby chodziło o dziewczynę, to tłumaczy sposób prezentowanej argumentacji, ale też nie nakazuje jego tolerowania. Owszem, zdarzają się zdania logiczne i sensowne, ale tak wymieszane z tą sieczką antychrystowo-iluminacką, że całość po prostu, zwyczajnie męczy, żeby nie powiedzieć dosadniej, ze względu na domniemaną płeć adresata tych uwag.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


1927
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile