W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
17 miesięczna dziewczynka potrafi czytać..  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1871
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1862
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 24 Paź '08   Temat postu: 17 miesięczna dziewczynka potrafi czytać.. Odpowiedz z cytatem

click click


może to być przekręt bo na filmiku jest mało przykładów ,ale jesli to prawda to mała musi uważac na bajki disneya Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto choć liznął super czytanie wie, że to nie powinno być coś nadzwyczajnego. Nawet małpę nauczono 3 słów.
Jednak samo super czytanie to głupota.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w końcu dziecko miało 17 miesięcy nauki super czytania, zanim zaczęło czytać normalnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka super czytania od podstaw ma inne założenie niż nauka super czytania, kiedy już się umie czytać. Inaczej. Dziecko uczy się czytania w innej kolejności. W żadnym bądź razie nie mam na myśli czytania od tyłu. Chodzi mi o to, że normalnie dziecko uczy się w takiej kolejności: literki, słówka. Specjaliści w dziedzinie super czytania proponują odwrotną kolejność. Jednak powtarzam, że super czytanie to strata czasu.
P.S. Nie znam specjalnie angielskiego, więc nie rozumiałem całego filmiku, a możliwe że było mówione o metodzie.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 24 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Nauka super czytania od podstaw ma inne założenie niż nauka super czytania, kiedy już się umie czytać. Inaczej. Dziecko uczy się czytania w innej kolejności. W żadnym bądź razie nie mam na myśli czytania od tyłu. Chodzi mi o to, że normalnie dziecko uczy się w takiej kolejności: literki, słówka. Specjaliści w dziedzinie super czytania proponują odwrotną kolejność. Jednak powtarzam, że super czytanie to strata czasu.
P.S. Nie znam specjalnie angielskiego, więc nie rozumiałem całego filmiku, a możliwe że było mówione o metodzie.


Astan - czy nauka różni się czymś od zabobonu?
Bo jeśli tak to, o możliwościach ludzi, którzy nauczyli się od razu superczytania, możemy pogadać jak mi pokażesz dorobek ich życia, względnie testy przekrojowe (do, powiedzmy, 18-go roku życia) i porównamy to z medianą społeczeństwa.

Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


17 miesięczna dziewczynka potrafi czytać..
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile