W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Reklama australijskiego MTV Music Awards  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1449
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 02 Wrz '08   Temat postu: Reklama australijskiego MTV Music Awards Odpowiedz z cytatem



Nie wiem jak Wy, ale jestem w szoku. Shocked Pustaki, do których kierowana jest ta reklama pomyślą sobie "o, fajne oczko" - ale chyba na tym forum wszyscy wiedzą, o co chodzi? Naprawdę - zdziwiło mnie to. Widziałem już bardziej lub mniej udane doszukiwanie się tego symbolu w popkulturze, ale tutaj... Tutaj jest to oczywiste, że autor reklamy nie miał na myśli czegoś innego. Na dodatek ta przerażająca muzyka... i te ręce, "budowanie" piramidy, "rodzenie"...

PS Znalazłem to na tym blogu:
http://thecosmicreturns.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka J. Goldsmitha do "The Omen", jak widać, nadal robi wrażenie. To tylko dowodzi (a tym bardziej Veritatis, gdy załozyć że filmu nie znasz), że słusznie nagrodzono ją Oscarem.
Oko w piramidzie faktycznie nasuwa skojarzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauwaz takze planete Saturn pod koniec, a takze te plamki ktore moim zdaniem symbolizuja kontynenty.

Saturn byl czczony w starozytnosci przez pogan i symbolizuje Lucyfera. Natomiast swiatlo padajace na te "kontynenty" to symbol nadchodzacej inwigilacji. Co ma wspolnego z tym wszystkim Saturn? patrz "Project Lucifer" (czy ten projekt to realna perspektywa okaze sie w 2010):

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3379
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminaci dają znak, że są wszechobecni Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajebiście podejrzane.
Zauważyliście tam komputer i monitor z okiem na ekranie i to oko się rozgląda? Czyżby kontrola internetu?

P.S. Swoimi czasy leciały programy ciekawe na Planete o technologiach informacyjnych i było tam powiedziane, że jest możliwe podglądanie czyjegoś mieszkania przez telewizor - działa to na zasadzie sprzężenia zwrotnego. Jak wysyła światło do pomieszczenia także je potrafi odbierać i stosując odpowiednie urządzenie można zobaczyć co w danym pomieszczeniu jest. To może być przyczyna stosowania teraz HD. Chcą po prostu mieć większą rozdzielczośćVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o film "Omen", to oczywiście go znam i oglądałem. Theme wydawał mi się dziwnie znajomy, ale uznałem to za nieistotne. Razz

Rivera, z tym Saturnem to tylko pogratulować Ci spostrzegawczości. Smile Nie zwróciłem uwagi - podobnie jak gość, który umieścił podpisy w klipie - że jest tam coś jeszcze wartego odnotowania. W końcu manifestacja była tak jawna, że mało kto by się pokusił, by mimo wszystko jeszcze uważniej się temu przyjrzeć. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im już nawet nie zależy na ukryciu się. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Coraz częściej czuję się jak bym żył w rzeczywistości z filmu „Oni żyją”

Kto widział ten zrozumie co mam na myśli.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie !! Ale 3/4 oglądajych ten klip nie wie co to jest Nowy Porządek Świata i iluminaci. Oni działają ( dla ciemnych mas, które są ciemne pod wieloma względami ) w ukryciu a dla was, którzy wiedzą o co chodzi są chlebem powszednim. Moja interpretacja jest taka, że iluminaci pokazując ( oświeconym ludziom ) swoją obecnośc plują i śmieją się nam prosto w twarz. Wiedzą, że jesteśmy ich marinetkami, co pokazuje obrazowo klip. TO JEST ICH SIŁA !! Razz


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 17 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trailer filmu "Skarb Narodów".



Na samym końcu tradycyjnie piramida z okiem, ale przyglądnijcie się tym szybko migającym symbolom. Bardzo dużo symboliki masońskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zsc




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
zajebiście podejrzane.
Zauważyliście tam komputer i monitor z okiem na ekranie i to oko się rozgląda? Czyżby kontrola internetu?


http://www.news.com.au/heraldsun/story/0,21985,24568137-2862,00.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Reklama australijskiego MTV Music Awards
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile