W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Izaak Stolzman-prawdziwy polski patriota  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7320
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:32, 05 Sie '08   Temat postu: Izaak Stolzman-prawdziwy polski patriota Odpowiedz z cytatem

http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=2653

http://www.polonica.net/imag/kwas_zydzi.jpg

"Ja za ten towar chce tylko 65 miliardow..Ale jak Pan chce dac wiecej to ja szanuje panskie zyczenie..."

http://www.polonica.net/imag/kwas3.jpg

"...A potem ciebie damy na prezydenta a ja bede w opozycji.."



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DIABEU242




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex nie ma na imię Izaak, tylko Aaron Stoltzman. Zresztą takich patriotów w wyższych kręgach wpływających na decyzje lub opinię publiczną, mamy całą masę. Lista została opublikowana w wielu miejscach w internecie, ale polecam książkę Henryka Pająka "Jak rozpoznać Żyda", która oprócz nazwisk podaje też inne cechy fizyczne i psychiczne, przywary, skłonności, oraz udowodnione przekręty w celu zdobycia wszystkiego co się da na terenie Polski.

Kiedyś pewien polak pracujący w drukarni Gazety wyborczej był przypadkowym świadkiem wypowiedzi Michnika na temat polskich pracowników zatrudnionych w jego firmie: " Patrz jak ta hołota na nas pracuje." Nie jestem na 100% pewien, czy jest to słowo w słowo, ale istotnie tak to zabrzmiało.
Gorąco polecam przeczytanie starego tekstu, którego zawartość została już w 90% wprowadzona w życie: "Protokoły obrad mędrców Syjonu", które opisują jak dokonać przejęcia władzy nad całą planetą, którą ma rządzić przyszły żyjący już od dawna król świata z linii Davida, żydowski fałszywy mesjasz zwany powszechnie III Antychrystem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Protokoły mędrców Syjonu" byly napisane przez Jezuitów by odwrócić uwagę opinii swiatowej od tego kto faktycznie "przejal wladze nad cala planeta". Myslalem ze nikt juz nie wierzy w ten stary tekst napisany na zlecenie. "Harry Potter" jest bardziej wiarygodny niz to.
A moze to sami Zydzi napsali ten tekst i rozpowszechnili zeby ludzie sie doweidzieli o ich planach? Dosc lekkomyslne jak na ludzi ktrozy rzekomo rzadza swiatem Laughing

I naprawde zal jest mi patrzec jak coraz to wiecej Polakow daje sie nabierac na rydzykowska teorie o Zydach. Jestescie na tej samej plaszczyznie inteletualnej co sluchacze Radia Maryja. Jerzy Robert Nowak jest z Was zapewne dumny.

Ten kto rzadzi swiatem nigdy nie bedzie stal w pierwszym szeregu jak liczni syjonisci - logiczne
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
'Protokoły mędrców Syjonu" byly napisane przez Jezuitów by odwrócić uwagę opinii swiatowej od tego kto faktycznie "przejal wladze nad cala planeta".
Jakoś dziwnie ten tekst się sprawdza w rzeczywistości. Ci jezuici to pewnie jakiś odłam starozakonnych.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
A moze to sami Zydzi napsali ten tekst i rozpowszechnili zeby ludzie sie doweidzieli o ich planach? Dosc lekkomyslne jak na ludzi ktrozy rzekomo rzadza swiatem Laughing

Ironizujesz, wychodząc z błędnego założenia, że Protokoły powstały by opisać plany syjonistów
Nie wnikam w to czy Protokoły są autentyczne (napisane przez syjonistów) czy fałszywe (napisane przez ich wrogów).

Zwracam jednak uwagę, że (jak dla mnie) nie maja one formy planu-przepowiedni (coś jak nostradamus), a raczej formę wskazówek-nakazów (coś jak dekalog).
W tym kontekście, owszem Laughing, ale raczej w twoją stronę, gdyż zwyczajnie nie rozumiesz kwestii z której próbujesz szydzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ksiazke J. Findlatera "The Revolutionary Movement: A Diagnosis Of World Disorders" jesli chodzi o to kto stoi za "Protokołami", powstaniem bawarskiego Illuminati + wiele innych ciekawych faktów.

I bezposrednio nie napisalem ze w 'Protokołach" opisane sa plany, z tego tekstu mozna raczej wydedukowac pewne rzeczy. Jest to sprytnie zmanipulowany dokument dzialajacy nawet podswiadomie na liczne uprzedzenia wobec Zydow, ba, wlasciwie ten dokument znacznie przyczynil sie do tych uprzedzen. Syjonisci maja duza wladze, ale jesli ktos twierdzi ze 'stoja za wszystkim" to naprawde stoi dla mnie w jednym szeregu z Jerzym Robertem Nowakiem. Czasem mam wrazenie ze gdyby prezydentem polsk byl czarnoskory mezczyzna z dziada pradziada, to i tak niektorzy dosuzkaliby sie u niego korzeni i rysow zydowskich. Naprawde zal mi jest patrzec na to ze tylu Polakow marnuje energie i czas na rzekome dekonspirowanie pewnej grupy, jednoczesnie pomiajajac najwiekszego wroga wszystkich narodow ktore chca sie uwazac za kraje niezalezne - Watykanu. Czasem mi brakuje sil jak widze ta zle ukierunkowana energie i potencjal ludzki.

Polecam lekture powyzszej ksiazki, niestety jak duza liczba doskonalych ksiazek nie zostala przetlumaczona na nasz jezyk.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riviera
Jak do tej pory pomimo gorliwych wysilkow nie udalo sie Zydom udowdnic tego ,ze "protokoly' to plagiat lub falszerstwo.Wyobraz sobie poziom intelektualny i wiedze tego 'agenta carskiej ochrany" ktory mial to rzekomo napisac. Jak to sie stalo ,ze majac TAKICH geniuszy na swoich uslugach "Ochrana' nie byla w stanie zapobiec rewolucji?
Ale moim zdaniem wazniejsze jest co innego: mnie wazna jest dyskusja na temat "Protokoly" sa prawdziwe czy nie bo to zaweza dyskusje i pomija rozwazania na temat ich tresci.

Waznym jest to,czy instrukcje w nich zawarte ZNAJDUJA POTWIERDZENIE W OTACZAJACEJ NAS RZECZYWISTOSCI.

Czytalem "Protokoly' wiele razy i zgadzam sie w pelni z tym co powiedzial Henry Ford w 1920 roku:"Pasuja jak ulal do tego co nas otacza".
Dzisiaj ,w 88 lat po wypowiedzi Forda ,pasuja jeszcze bardziej.
Czy ten agent carskiej ochrany to jakis nieznany prorok?Bo na to wyglada.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie chce sie czytac ksiazek to zachecam to przeczytania ponizszej publikacji. jaki agent ruskiej ochrony?

Po pierwsze to 'Protokoly" to czesciowy plagiat XIX wiecznego dziela francuski Eugene Sue, w ktorej opisuje postepki Jezuitow. Kolejna czesc 'Protokolow' byla skopiowana z satyry o Napoleonie III autorstwa Maurice'a Joly z 1864 roku "Dialog pomiedzy Monteskiuszem a Makiawelim". kolejne plagiaty... nie chce mi sie pisac - przeczytaj artykul. Natomiast ksiazka ktora podalem wyzej opisuje pierwiastek jezuicki w powstaniu ostatecznej wersji protokolow

I jakim cudem Zydzi rzadza swiatem skoro kopie 'Protokolow" byly sprzedawane w Wal-Marcie? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Nie potrafia powstrzymac dokumentu ktory ich dyskredytuje syjonistow? Ksiazka ktora dyskredytuje jezuitow, "Vatican Assassins' Phelpsa jak i wiele innych podobnych dziel nie moze znalezc swojego miejsca nawet w mniejszych sieciach handlowych. Ludzie przestancie wierzyc w ten jeden wielki farmazon jakimi sa Protokoly. Pod przepowiednie Nostradamusa tez wszyscy podciagaja wszystko co sie da podciagnac. Jesli uswiadomisz sobie potege Jezuitow, ich prawdziwe cele i ich nienawisc do Zydow (prawdziwych, wierzacych w Tore) to zrozumiesz dlaczego syjonisci bedacy pod ich kontrola wcale nie kwapia sie by cenzurowac np 'Protokoly', albo 'Pasje' Gibsona.
Chcesz kupic 'Protokoly' idz do Wal-Marta Laughing

Link do artykułu

http://www.holocaustresearchproject.org/essays&editorials/protocols.html


Poza tym sprzedaza 'Protokolow" w Stanach zajmuje sie obecnie takze mason 33 stopnia Louis Farrakhan, ojciec rasistowskiego Nation Of Islam, odpwiednik KKK tylko ze z drugiej strony barykady. Super prawda? - nie ma to jak sianie dezinformacji
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I konczac ze swojej strony, dodam jeszcze pare stron z ksiazki "Behind The Dictators" Dr D.H. Lehmanna:




_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:

I jakim cudem Zydzi rzadza swiatem skoro kopie 'Protokolow" byly sprzedawane w Wal-Marcie?


To ja ci kolego to wytlumacze. Czy masz wsrod znajomych 3 osoby ktore przeczytaly w ciagu ostatnich 3 miesiecy 3 ksiazki? Nie musisz odpowiadac... wystarczy poszukac statystyk, np w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
'
I naprawde zal jest mi patrzec jak coraz to wiecej Polakow daje sie nabierac na rydzykowska teorie o Zydach.


hmmm, to takie uproszczone nwo dla naszych rodzicow/dziadkow, w WIELKIM skrócie...


Rivera napisał:
'
Jestescie na tej samej plaszczyznie inteletualnej co sluchacze Radia Maryja. Jerzy Robert


Prosze powiedz co to za plaszczyzna, jestem strasznie ciekawy... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riviera
Mozesz mi dac namiary na ten Wal-mart ,w ktorym sprzedaja "Protokoly"?Smile
Bardzo chetnie kupie nowe wydanie:)

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 14 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze odnosnie tego kto napisal "Protokoły Mędrców Syjonu" i pare innych naprawde ciekawych informacji:

http://www.geocities.com/newworldorder_themovie/theosophy.html
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, ale taka literatura to dla mnie żaden dowód.
ja nie wiem kto napisał te protokoły, ale:
1) nie widziałem żadnych przekonywujących dowodów "za" ani "przeciw" żadnemu autorowi - jedyny obiektywny tekst to sama treść rzeczonego dzieła.
2) historia wskazywałaby raczej na to że są one dziełem syjonistów. chyba, że państwo izrael i jego polityka też jest spiskiem jezuitów... czy syjoniści to jezuici?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
sorry, ale taka literatura to dla mnie żaden dowód.
ja nie wiem kto napisał te protokoły, ale:
1) nie widziałem żadnych przekonywujących dowodów "za" ani "przeciw" - jedyny obiektywny tekst to treść rzeczonego dzieła.
2) historia wskazywałaby raczej na to że są one dziełem syjonistów. chyba, że państwo izrael i jego polityka też jest spiskiem jezuitów... syjoniści to jezuici?


Masz prawo byc sceptyczny. Niemniej jednak zapoznaj sie z pewnym dokumentem napisanym grubo ponad 200 lat przed protokolami.

"Secreta Monita" dokument napisany przez piatego generala zakonu Jezuitow, Claudio Aqcuavive, do swoich podwladnych. Dokument instruuje Jezuitow jak powiekszyc wladze i wplywy zakonu. Jako pierwszy wyjal ten dokument na swiatlo dzienne Hieronim Zahorowski, polski eks-jezuita w 1611 roku.

"Secret Instructions Of The Jesuits"



Kod:
http://www.lust-for-life.org/Lust-For-Life/SecretInstructionsOfTheJesuits/SecretInstructionsOfTheJesuits.pdf


Na poczatku jest opis, pozniej poszczegolne rodzialy w oryginalnym jezyku po lacinsku i tlumaczenia. Przeczytalem ten dokument jak i pozniejsze Protokoly i smialo mozna powiedziec ze Sacreta Monita moze byc pierwowzorem Protokolow.

Poza tym jedno pytanie natury logicznej: skoro Zydzi sa domniemanymi autorami Protokolow, dlaczego ow dzielo przysporzylo im (syjonistom) tylko zlych rzeczy? Protokoly to Biblia dla tych ktorzy nienawidza Zydow, wzbudza nienawisc i ukierunkowuje, co potwierdzila historia, nienawisc do calego narodu zydowskiego miast do scislej grupy syjonistow. Protokoly zostaly przetlumaczone na jezyki arabske i sluza jako narzedzie propagandowe dla ekstremistow muzulmanskich.

Poza tym, dlaczego syjonisci mieli by zdradzac swoja... agende? Bez sensu. O ile "Sacreta Monita" praktycznie ni sitnieje w powszechnej swiadomosci, o tyle Protokoly w 100% szkodza Zydom i syjonistom. Jezuici od zawsze uzywali syjonistow jako tarcze, przykrywke. Zadna wplywowa grupa nie bedzie rzadzila swiatem z pierwszego szeregu. Tak nie dzialaja jezuici, oni uzywaja Watykan, rycerzy maltanskich, katolickich politykow, masonerie.

Zreszta ja nie twierdze ze na 100% napisali to jezuici, wiem tylko ze poszlaki na to wskazuja. Skoro stoja za zalozeniem bawarskiego Illuminati (ktore upadlo bo czesc stowarzyszenia na czele z Bode, von Knigge i inymi prominentami przeciwstawilo sie Weishauptowi ktorego uwazali za jezuite w przebraniu0 to rownie dobrze moga stac za Protokolami. Malo kto zdaje sobie sprawe ze w XVIII i XIX wieku wplywy Jezuitow na dzieje swiata byly tak samo znane jak dzisiaj popularna teoria supremacji Zydow. Schowali sie za zaslona masonerii i syjonizmu i dlatego dzisiaj teoria ze to oni stoja na czele spisku NWO wydaje sie z poczatku nieprawdopodobna. Mi tez z poczatku sie taka wydawala.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś w tym jest co piszesz.
dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem zrobic edit, ale forum na jakis czas przestalo mi dzialac.

Mialo byc tak:

Malo kto zdaje sobie sprawe ze w XVIII i XIX wieku wplywy Jezuitow na dzieje swiata byly tak samo znane jak dzisiaj popularna teoria supremacji Zydow. Zdawali sobie z tego sprawe LaFayette, prezydenci USA Jefferson i Adams, Fiodor Dostojewski czy Napoleon Bonaparte. Cytaty zapodam w filmie ktory robie.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Malo kto zdaje sobie sprawe ze w XVIII i XIX wieku wplywy Jezuitow na dzieje swiata byly tak samo znane jak dzisiaj popularna teoria supremacji Zydow.


może dlatego że kiedyś to Watykan rządził światem, a teraz wręcz przecinie poza takimi skansenami jak Polska

ciekawe kto uruchomił skandale pedofilskie w Stanach które podcięły kościół katolicki w USA i doprowadziły do bankructwa kilku diecezji? czyżby jezuici? Laughing

wybacz, ale w USA rządzą protestanccy, filosemiccy neoconi opętani wizją New American Century... u boku Izraela, a nie Watykanu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 27 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Rivera napisał:
Malo kto zdaje sobie sprawe ze w XVIII i XIX wieku wplywy Jezuitow na dzieje swiata byly tak samo znane jak dzisiaj popularna teoria supremacji Zydow.


może dlatego że kiedyś to Watykan rządził światem, a teraz wręcz przecinie poza takimi skansenami jak Polska

ciekawe kto uruchomił skandale pedofilskie w Stanach które podcięły kościół katolicki w USA i doprowadziły do bankructwa kilku diecezji? czyżby jezuici? Laughing

wybacz, ale w USA rządzą protestanccy, filosemiccy neoconi opętani wizją New American Century... u boku Izraela, a nie Watykanu


Z tego co wiem odsetek katolikow w USA szybko rosnie, a bankructwo kilku diecezji jest malutkim zadrapaniem dla Watykanu ktory jestnajwiekszym na swiecie posiadaczem zlota, fizycznego zlota. POlecam "Vatican Billions' Avro Manhattana.

I dlaczego protestanccy neoconi pokazuja sie co rusz z katolickim klerem i witaja Benedykta XVI jak krola? Protestanci nie uznaja Papiestwa, tak wiec bajke o protestanckiej administracji USA mozna wysmiac. Voltar poczytaj o Knights Of Malta czy Knights Of Columbus, szczegolnie o tych pierwszych. Ci ludzie to tip-top Ameryki, katolicka elita. A jesli juz mowimy o protestantach, w duchu ekumenizmu wieksozsc protestanckich ruchow juz dawno podporzadkowala sie Watykanowi. McCain robi sobie zdjecia z jezuitami na przyjeciu, jezuita ( bliskiprzyjaciel jego rodziny) otiwera przemowa jego konwencje. Joe Biden (katolik) ma szanse zostac wiceprezydentem. Jezuita uroczyscie otwieral konwencje 110 Kongresu USA w zeszlym roku. Jezuita byl odpowiedzialny za impeachment Nixona. Smietanka amerykanskiej polityki uczyla sie na jezuickich colege'ach i uniwersytetach (Georgetown, Fordham, USF itd.). Wiekszosc czlonkow Sadu Najwyzszego USA to katolicy. A Ty mi opowiadasz bajki o protestanckiej amerykanskiej elicie. Predzej uwierze ze w Polsce rzadza Zieloni 2000.

http://www.bibliotecapleyades.net/vatican/esp_vatican37.htm
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3699&highlight=malta%F1scy
http://www.spirituallysmart.com/blue_mass.html
http://www.spirituallysmart.com/redmass.html
http://www.spirituallysmart.com/redmasspics.html
http://www.spirituallysmart.com/pics.htm
http://www.spirituallysmart.com/McCain.html
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.illuminati-news.com/2006/1217c.htm

Reagan i Lucio Gelli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Izaak Stolzman-prawdziwy polski patriota
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile