W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
We want your soul (GlobalID-9/11-Illuminati-Remix)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1596
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 10 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.youtube.com/watch?v=DT-bMWVyOTM Laughing Laughing Laughing TEEEEEEECHNOOO BASS RZOoOoOoOoO Laughing Laughing Laughing Laughing Cool Cool OoOoOooOOoOoOooOoOOooooOoOoOOoOonDzi, ahihi. Wink Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 10 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc, a ty do matury się nie uczysz? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 10 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla takich intelektualistów jak ja matura to "pikuś". ZERO STRESU, MP4 W USZACH, WŁOSY NA ŻEL etc. TAK SIĘ ZASTANAWIAŁEM Z CZEGO BĘDE ZDAWAŁ Z GEJOGRAFII, Z WIEDZY O TAŃCU, A MOŻE Z WIEDZY O SCJENTOLOGACH (WOS). WYBRAŁEM GEJOGRAFIE, JAK WIĘKSZOŚC MOICH KUNPLÓW, PONIEWAŻ NIE CHCEMY ZNIWECZYC DŁUGOSIĘŻNYCH PLANÓW R.GIERTYCHA, ABY GEJOGRAFIE ZDAWANO TYLKO NA POZIOMIE ROZSZERZONYM. Mad Wink Laughing Exclamation Bimi religia będzie na maturze w 2010 roku wraz z matiematyką i pewnie z j.arianskim ( język w którym rozmawiał jezus chrytus). Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Crying or Very sad Razz Laughing Laughing Laughing P.S. Naprawdę jesteś w Brukseli?! supcio ! Tak, zazdroszczę, bowiem znajdujesz się w miescie,które ma największe wpływy w europie poprzez EU, która jest pod władaniem tajnego bractwa. Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Chciałbym kiedyś zobaczyc eurodeputowanych, oni mogą wszystko jak ten poseł z LPR, który gwałcic tirówki, po zażyciu GHB.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 10 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc, taki chrześcijanin jak ty to powinien od razu religie wybrać...
można już wybierać religie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 10 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aramejskim, nie ariańskim...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 10 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Bimi religia będzie na maturze w 2010 roku wraz z matiematyką i pewnie z j.arianskim ( język w którym rozmawiał jezus chrytus).


Aha. To szkoda, że jeszcze nie ma. Znaczy mi tam już nie robi, ale dla tych co zdają, zawsze to łatwiej zdac mature jak jest więcej przedmiotów do wyoboru. Ja np. żałowałem, że nie można były wybrac informatyki, bo w tym zawsze byłem dobry. W każdym razie lepszy od nauczycieli, który mnie informatyki uczyli Razz

XTC88 napisał:
Naprawdę jesteś w Brukseli?! supcio ! Tak, zazdroszczę, bowiem znajdujesz się w miescie,które ma największe wpływy w europie poprzez EU, która jest pod władaniem tajnego bractwa. Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Chciałbym kiedyś zobaczyc eurodeputowanych, oni mogą wszystko jak ten poseł z LPR, który gwałcic tirówki, po zażyciu GHB.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Już wrócilismy - pojechaliśmy tam tylko na weekend, spędzić święta w kulturalnej atmosferze, z dala od pogańskich zwyczajów Smile
Z iluminatami to pewnie sporo racji, ale z dobrych rzeczy jedno moge o Belgi powiedzieć: piwo mają super - pyszne i mocne. Laughing

Generalnie jednak, jesli Belgia jest pod większym władaniem tajnego bracta niż polska to z własnych obserwacji mogę wyciągnąć tylko jeden wniosek: tajne bractwo byłoby błogosławieństwem dla Polski Evil or Very Mad
Niestety nami rządzi jawne bractwo: PiS, LPR i Samoobrona.. przy pomocy tajnych służ. I to jest niestety nasza narodowa tragedia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


We want your soul (GlobalID-9/11-Illuminati-Remix)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile