W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Projekt Venus  
Podobne tematy
Zeitgeist movement22
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Kim jest Peter Joseph?2
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
42 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 29258
Strona:  «   1, 2, 3 ... 15, 16, 17 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
Narazie trzeba działać.

i niestety tego w polskiej sekcji ZM (jeszce raz z żalem) nie widzę.


Hehe spoko, kazdy ma prawo do własnego zdania.
Swoja droga to Ty myślisz że co ja tutaj robie Smile .
Ja już chyba swoje zrobiłem, nie będe przeciez na siłę nikogo przekonywał. Kto chce, może wejsc na nasze forum, i tam zadawac pytania, jesli jest oczywiscie przynajmniej troche zainteresowany. Wydaje mi się że wiecej pozytku bedzie, jak bede dalej działał gdzies indziej.

Co do Twojej wypowiedzi, to w pierwszej czesci, na moją wizje odpowiedziałeś swoją wizja, której całkowicie nie widze, Ty zresztą też Very Happy.
Co do drugiej częsci, to oczywiście, kasa kasa Very Happy. To jest to, dlatego też wyskoczyłem z opcją tych firm. Są rózne opcje. To też zależy od pierwszego czynnika, czyli działanie, uświadamianie i nagłasnianie. Jest opcja ze ktos kto bedzie miała kase, postanowi zainwestować. Inna sprawa to, jest nas 300 tys, jesli każdy wpłacił by 100$ to nie jest tak duzo, a juz by troszke było. Jeśli bedzie 3 miliony razy 100, to juz by było ciekawiej.
Najważniejsze jest narazie działanie, czyli uświadamianie, to czego Ty nie widzisz, ale wierz mi że niedługo zobaczysz.

Tak przy okazji nie będzie mnie do konca tygodnia, więc jak coś nie będe mógł odpisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 01 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Cool
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt Venus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile