W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Stan wojenny w USA, wyborów nie będzie?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1787
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chyba nikogo nie da sie tak latwo manipulowac jak "antymanipulatorow"
i nikt nie serwuje tylu kłamstw co "rycerze prawdy"

Zawsze możesz wrócić do "Pudelek donosi" albo forum Gazety Wyborczej - źródła prawd i cnót wszelakich. Po co masz sobie dodawać stresu z powodu czyichś manipulacji? Ja właśnie dotarłem do informacji którą pewnie także uznasz za "zmanipulowaną":
Kulczyk zabrał się za budowę imperium gazowego. Właśnie zakupił za 9 mln funtów 13% akcji brytyjskiej firmy, która posiada złoża pod Poznaniem oceniane na 300 miliardów metrów sześciennych. Polska rocznie zużywa 15 mld. To jedna czwarta polskich zasobów, szacowanych na 1 bilion 200 miliardów metrów sześciennych. Są to tak gigantyczne zasoby, że od jutra moglibyśmy nie kupować gazu od Rosji, lecz jej ten gaz sprzedawać. Tylko musiałby ktoś się tym zająć. Polski gaz jest o wiele mniej zasiarczony niż ten dostarczany przez Gazprom i wcale nie pochodzi z małych złóż, ani nie trzeba go pozyskiwać spod dna Bałtyku, jak to głosi obiegowa plotka autorstwa naszych polityków.

_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jesm mozliwe.
Hilarie Clintonowska jeszcze moze zostac prezydentka - nie wiem czy zauwazyles ze Obama ja mianowal na wazne stanowisko. A w USA jest tak ze ci co sa na wysokich stanowiskach operacyjnych wiecej moga niz prezydent.
Jak zrobia zamach przez rasistow albo muzulmanow na Obame to moze byc i stan wojenny i przylot kosmitow i wojna z Iranem.
Epidemie, rozruchy, obozy koncentracyjne jeszcze moga sie wydazyc - recesja sie poglebi przyjdzie depresja i moze byc rewolta.

Jak poszerzysz horyzony to moze cos zauwazysz ze swiat sie dynamicznie zmienia w kierunku NWO.
Jesli Ci sie nie uda to zawsze mozesz poszydzic z konspiratorow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dawno miałem założyć o tym wątek :].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Stan wojenny w USA, wyborów nie będzie?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile