W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
WP drwi w nowym portalu.  
Podobne tematy
10 Najdziwniejszych teorii spiskowych [wp.pl]7
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1609
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 07 Paź '08   Temat postu: WP drwi w nowym portalu. Odpowiedz z cytatem

Nowy portal nazywa sie: http://niewiarygodne.pl/

I juz jadą po 11/9.

Cytat:
Po tym, jak większość zachodnich mediów przedstawiło konflikt rosyjsko-gruziński jako powrót Moskwy do retoryki zimnej wojny, Rosjanie nie mogli pozostać dłużni. 12 Września rosyjska propaganda antyamerykańska osiągnęła apogeum - w nadawanym w najlepszym czasie antenowym programie przedstawiono "prawdziwą wersję" ataku na World Trade Center i Pentagon z 11 września 2001 roku.




W specjalnym odcinku programu "Bliskie odkrycia", wyemitowanym w kontrolowanym przez rząd, pierwszym programie rosyjskiej telewizji, puszczono fragmenty dokumentalnego filmu Giulietto Chiesy pt. "Zero". Włoski reżyser, wyśmiany przez prasę w swoim własnym kraju i ignorowany przez resztę Europy, znalazł posłuch w Rosji. Jego dokument stał się kanwą dyskusji o tym, iż Światowe Centrum Handlu zostało zniszczone poprzez ładunki wybuchowe znajdujące się wewnątrz budynku, a Pentagon został uderzony przez pocisk, a nie samolot. Warto w tym miejscu dodać, iż Chiesa jest zadeklarowanym komunistą, który nie krył nigdy swojej sympatii dla Stalina i ZSRR.






Od dawna wiadomo także, iż znakomita większość spiskowych teorii dotyczących 11 09 2001 jest inspirowana przez Kreml. Będący na usługach moskiewskiego rządu dziennikarze piszą otwarcie, iż historia w której 19 Arabów z Osamą bin Ladenem na czele w swojej jaskini planuje zamach na Stany Zjednoczone jest oczywistym absurdem. Bardzo często wzywają na łamach prasy i telewizji do otwartego przeciwstawienia się "imperialistycznemu złu pochodzącemu z Ameryki".

Wygląda to tak, jakby Rosjanie zdawali się mówić: "Jeśli wy nie przyjmujecie do wiadomości naszej wizji wojny w Gruzji, to my nie przyjmujemy do wiadomości waszej wizji ataku na World Trade Center". W tym kontekście chyba faktycznie czeka nas powrót nowej "zimnej wojny".


http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,titl.....omosc.html
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 07 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślałem, że polskie media już dawno temu sięgnęły dna. Cóż... myliłem się. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ankiete zrobili ..oby zrobic...oby jakas byla... Ogolnie dobrze, ze rosjanie sie obudzili po gruzji...
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten nowy portal sprawia wrażenie takiego jakby internetowego "Super-Ekspresu". Dla zdobycia klienteli dopuszcza istnienie duchów i różnych zjawisk paranormalnych. Ale żeby 9/11 był spiskiem rządu USA - jest to, nomen-omen tak niewiarygodne, że nie mieści się nawet w formule portalu o tej nazwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

portal portalem, kolejny sposób na forsę i tyle;

niemniej takie włączenie się Kremla w rozważania o WTC rzuca na nie nowe światło;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamkalosze napisał:
portal portalem, kolejny sposób na forsę i tyle;

niemniej takie włączenie się Kremla w rozważania o WTC rzuca na nie nowe światło;


Nie żartuj..
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o to, że teraz, obok racjonalnych argumentów i niezbitych dowodów pojawią się wspierane przez ruskich fałszywki;

bardzo niedobrze się stało, bo teraz wszelkie wnioski spostrzegawczych ludzi dotyczące cokolwiek zbrodniczych posunięć USA będą traktowane jako część ruskiej propagandy;
strona amerykańska zapewne będzie się takim argumentem zasłaniać i to poszerzy jej bezkarność;



myślę też, że należałoby spojrzeć nieco szerzej na temat tego całego NWO

już w wątku dotyczącym Zeitgeist mówiłem, że w tym dokumencie brakuje
kontekstu międzynarodowego;

dotyczy to również dużej części prowadzonych tutaj dyskusji

uwaga jest skupiona na USA i to może nas oddalać od pełnej prawdy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiarygodne.pl:
Cytat:
Od dawna wiadomo także, iż znakomita większość spiskowych teorii dotyczących 11 09 2001 jest inspirowana przez Kreml. Będący na usługach moskiewskiego rządu dziennikarze piszą otwarcie, iż historia w której 19 Arabów z Osamą bin Ladenem na czele w swojej jaskini planuje zamach na Stany Zjednoczone jest oczywistym absurdem.


O kurwa - co prawda urodziłem się jeszcze za życia Stalina, ale nie sądziłem, że do dzisiaj jestem inspirowany przez Kreml! Taki obciach na stare lata!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyszedłem na świat tuż przed wprowadzeniem ustawy o obowiązkowym nauczaniu języka rosyjskiego w szkołach, oraz nieco wcześniej przed aresztowaniem tow. Władka Gomułki, którego krasomówcze radiowe tyrady trudno było znieść na początku lat sześćdziesiątych. Te czasy - oprócz Józefa Wisarionowicza - niektórym mogą się dodatkowo kojarzyć z osobą Harry Trumana, lecz czas nie wybiera. Ja tych fagasów nie pamiętam. Kojarzy mi się dopiero niejaki N. Chruszczow, no i oczywiście J.F. Kennedy, a potem jego vice i niewymownie przystojny Lońka Breżniew. Ale w końcu, poza Tobą ER - mało kto wie, o kim mowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


WP drwi w nowym portalu.
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile