W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rusza kampania reklamowa WP  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1649
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 05 Sie '08   Temat postu: Rusza kampania reklamowa WP Odpowiedz z cytatem

Wracałem niedawno do domu samochodem, i zobaczyłem billbord z ładną panią i dwoma panami w mundurach, i hasło "Dołącz do najlepszych".
Pomyślałem sobie, "O kurde ? U nas ?".
Jak widać Wojsko Polskie, ma problemy z chętnymi, którzy będą ginąć w walce islamistami, i zrobiło nagonkę, i nie myliłem się:
Cytat:
"Kampania reklamowa będzie przebiegać pod hasłem: "Zawód żołnierz - dołącz do najlepszych". Najpierw na ulicach miast pojawią się billboardy i plakaty. Później dołączą reklamy prasowe, radiowe i telewizyjne.

Głównym zadaniem kampanii jest przekonanie młodych ludzi do dobrowolnej zawodowej służby wojskowej. Może nie być to łatwe, bo do tej pory armia kojarzona była głównie z przymusem, koszarami i wojskową falą.

źródło:
http://e-lama.pl/artykuly/7668/Kampania-reklamowa-polskiego-wojska/

Więcej informacji tutaj:
http://www.wojsko-polskie.pl/articles/view/12362
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 05 Sie '08   Temat postu: Re: Rusza kampania reklamowa WP Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
..., "O kurde ? U nas ?".
Jak widać Wojsko Polskie, ma problemy z chętnymi, którzy będą ginąć w walce islamistami, i zrobiło nagonkę, i nie myliłem się...


mylisz się
chętnych jest więcej niż przewidzieli
niestety 92% chętnych się nie "nadaje"
festyny i inne pierdoły to pozywka
dla ..
i wykorzystanie funduszy na to przeznaczonych przez móndrych ćwierćgłówków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorpio - ty byś się nadał? Laughing Wiesz Maciarewicz powinien stanąć przed trybunałem za rozmontowanie i dekonspirację naszych służb, ale z drugiej strony co to za służby, które dały się rozmontować? Mnie to się wydaje, ze nawet Ciebie "by" wzięli, bo swoim IQ stanowiłbyś elitę w wojsku. Natomiast w normalnych militarnie krajach, zakłada się, że żaden specjalista sam z siebie do armi się nie zgłosi (wędrują tam frustraci i ludzie bez perspektyw) dlatego robi sie headhunting lepszy niz do korporacji.
A co do szeregowych - to niestety - ciągle czym głupszy tym lepiej, w końcu przyjdzie mu zabijać i umierać bez zadawania pytań.
Dlatego robi się kampanię pod prostych ludzi i jak mówisz (w końcu wiesz najlepiej), że 92% się nie nadaje, to rozumiesz kogo wojsko przyciąga...
bez urazy - Ciebie też frustruje, że ktoś głupio wydaje kasę i musisz z tym żyć, ale i tak jesteś po ich stronie?! Taka postawa w wojsku dotyczy oficerów średniego szczebla o ile się nie mylę?
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 08 Paź '08   Temat postu: Re: Rusza kampania reklamowa WP Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Wracałem niedawno do domu samochodem, i zobaczyłem billbord z ładną panią i dwoma panami w mundurach, i hasło "Dołącz do najlepszych".


Mnie też się podoba ten billboard, szczególnie po interwencji przypadkowego przechodnia Very Happy



_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten slogan mógłby równie dobrze brzmieć:
"Dołącz na mięso armatnie" Smile

Z tego co się orintuję, to akcja nie poszła tak dobrze jak to planowali....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rusza kampania reklamowa WP
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile