W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
15 marca Z-DAY  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2165
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JacekG




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 11 Mar '09   Temat postu: 15 marca Z-DAY Odpowiedz z cytatem

W najbliższą niedzielę, na całym świecie odbędą się imprezy w związku z Z-DAY.
Więcej na ten temat można poczytać na stronie www.zeitgeistmovie.com
Ponieważ mamy mało czasu na zorganizowanie się i zrobienie jakiejś większej akcji, proponuję abyśmy tego dnia porozsyłali mejle do gazet, stacji telewizyjnych, kancelarii prezydenta, premiera, jakiś tam marszałków, aktorów, prezenterów tv. Chodzi żeby dostali maksymalnie dużą ilość takich mejli.
I teraz poddaję do dyskusji zawartość takiego mejla.
Informacja o CA i skutkach jego wprowadzenia w Polsce, linki do filmów na YT, dążeniach do nowego ładu,
wprowadzeniu chipa i cyfrowej telewizji.
O gadach może lepiej nie pisaćSmile, bynajmniej nie teraz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tematykę gadów to uważaj na razie , bo i na naszym forum jest wiele osób, które nie przepadają za tą tematyką Wink
Akcja jak najbardziej godna aktywowania się może ustalmy jakieś gotowce i schematy na zamkniętym forum, łatwiej będzie się zorganizować, a także być może wezmą udział i ci co lubią mieć wszystko podane na tacy.

ja ruszam z płytami: viewtopic.php?t=6321 na kliku serwisach jednego dnia i zapraszam wszystkich pragnących działać do pomocy w akcji.


15.03.2009 do konewek i grabi ogrodnicy zasiejmy te ziarna w trosce o przyszłość rambo
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godne pochwały jednak bezcelowe, chyba jedyna możliwość na obudzenie tej ciemnej masy to wstawienie w trakcie emisji, klanów i innych p jak plebania, audycji w formie obrazkowej i wytłumaczenie im jak 5 letnim dzieciom, w jak wielkim gównie siedzą. A i to musiało by być powtarzane przez kilka dni non stop na wszystkich programach, czyli ogólne medialne zamieszanie. Co jak wiadomo nie będzie miało nigdy miejsca. Ale promyk nadziej widać w komentarzach na portalach np. wp czy Onet pod artykułami o kryzysie, giełdzie, 11 września, terroryzmie. Praktycznie pod każdym jest wypowiedź nt. NWO, inside Job. itp. A to oznacza że coraz więcej ludzi ma świadomość że coś jest nie tak jak być powinno. Niestety promyk gaśnie jak policzyć statystycznie ilość takich wypowiedzi w stosunku do ogólnej liczby wypowiedzi. Pomniejszając to o fakt iż internauci i tak są najbardziej uświadomioną społecznością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małymi kroczkami co celu o "teoriach", o których jak wiemy nie są teoriami (ale słowo to świetnie maskuje próby ich analizy) zaczyna wiedzieć coraz to więcej osób, zataczamy coraz szersze kręgi w społecznościach i jest to zauważalne, wiele osób to widzi i o tym wspomina.
Przede wszystkim gra jest warta świeczki ponieważ mamy bardzo wiele do stracenia jeżeli nic nie zrobimy.
Gdyby wszyscy myśleli tak jak ty to poziom wiedzy na te tematy byłby znikomy. Powinniśmy stawiać opór i otwierać oczy innym, ponieważ, jeżeli przekroczy ktoś już linie to ich iluzja pryśnie. Oferujemy prawdę, która sama potrafi się obronić, ale potrzebna jest iskra i nasze działania są taką iskrą.
O tym trzeba krzyczeć i nikt z nas nie powinien być ślepym ogniwem tego domina!

Procent osób sterujących kierunkiem myślenia tego ziemskiego stadka jest mały, powiedzmy 1%. I teraz my jesteśmy przeciwwagą, frakcją która także może nadać przeciwny kierunek tym biernym jednostką od tego jaki nadaje mainstream, im więcej osób będzie o tym wiedzieć tym mniej osób będzie stało przeciwko nam. Do tego doliczmy efekt domina, bo obudzona osoba może przewodzić informacje dalej i popychać kolejne osoby.
I oto właśnie chodzi, obywatelskie nieposłuszeństwo to nasze wrodzone prawo za które dziś możesz dostać metkę terrorysta, a już nie długo jeżeli ludzie dalej będą prezentować taki bierny proces myślenia traktat pozwoli na karanie śmiercią za taki czyn, wtedy można krzyknąć, że jest już za późno teraz jeszcze nie jest i wykorzystajmy to okno!
Czasem się zastanawiam, co trzeba zrobić aby społeczności takie jak ta zaczęły realnie podchodzić do tego problemu, bo niektórym te przebudzenie odbiło się jak czkawka i teraz chyba dalej ucinają intelektualną drzemkę.

I jeszcze jedno gdy mówmy "to i tak niema sensu nikt tego nie kupi" to globalizujemy sprawę (skracamy tok myślowy idąc na łatwiznę) w dodatku z negatywnym zabarwieniem, a w naszych oczach rysuje się obraz, że nasze społeczeństwo to śmiejące się z wszystkiego dzieci neo, dresy, czuby, robole, krawaciarze i kury domowe oglądające talk-show zapominając o tym, że wśród nas jest wiele osób, które mają głowy nie od parady.
Na świecie jest wiele osób na tyle otwartych umysłowo osób, aby zrozumieć te sprawy, jak się to klarownie komuś przedstawi to nie zaskoczmy się, że od takiej osoby usłyszymy: "hej wiesz co to ma sens" albo "muszę się z tym przespać". Każdy kto potrafi w jakimś stopniu analizować fakty usiądzie nad tym jeżeli stworzymy tę iskrę, jeżeli osoba będzie się śmiać lub wysyłać banalne riposty to znaczy, że źle trafiliśmy. To nie ta osoba i nie poddajemy się idziemy dalej. ostatnio taki szturm został przeprowadzony na pb.pl: http://pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=de2.....dcomment=1 no i znalazły się tam osoby, które przyznały, że te informacje są o wiele bardziej spójne od tego co reprezentują media, co prawda w temacie zadziałała cenzura ale to już inna kwestia.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafaelo




Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 12 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim cokolwiek uznamy za prawde, spojrzmy na druga strone medalu

http://www.youtube.com/watch?v=HsUVuDS6aQE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=J09UVTZG01U&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh.. znowu skupiamy się na punkcie, prawdą jest to, że ludzie są manipulowani, a ich poziom wiedzy i ignorancji często nie pozwala im na odnalezienie prawidłowych koordynatów.
I jeżeli nadal nic nie będziemy z tym robić, będziemy się tylko społecznie cofać, akcja ma polegać na otwieraniu oczu na sprawy, o których ludzie przeważnie nie mają nawet pojęcia, a nie na przekazywaniu jakiej kolwiek ideologii. Myślę, że na odpowiednim poziomie świadomości społeczeństwa takowa wyprodukuje się sama, ponieważ nie możemy wiecznie siedzieć w obecnym status quo, to nie prowadzi do niczego dobrego.
To do czego powinniśmy dążyć to dawać możliwość poznania pełnego spektrum informacji każdemu kto tego chce i pokazywać jak należy myśleć z otwartym umysłem, leczyć z ignorancji, promować modę na wiedzę.
Właśnie, to co napisałeś wyżej jest świetnym hasłem: zanim cokolwiek uznamy za prawdę, spójrzmy na druga stronę medalu. To hasło powinno być kierowane do społeczeństwa, ponieważ takim akcjami jak Z-Day chcemy pokazać pomijane w mediach zagadnienia.

Co do przytoczonego filmu to uważam go za kolejną propagandę, szczególnie w kwestii Project Venus i jego powiązań z Lucyferanizmem oraz tym, ze głosi on przesłania zaczerpnięte z marksizmu a dalej komunizmu. Niestety dowodzi to tylko tego, że ludzie jeszcze nie dorośli do poziomu jaki oferuje PV. Ponadto katolickie ataki na Zeitgeisty zaczynają mnie męczyć. Dalej Z2 nie był pierwszym filmem wyjaśniającym system bankowy i nie on jako pierwszy przewidział jego rozbiórkę. Argument, że zeitgeist działa na korzyść NWO też nie przemawia do mnie ponieważ, po latach weryfikowania informacji wiem, jakimi koordynatami powinniśmy podążać aby wyrwać się z iluzji systemu.
Najważniejszą rzeczą jaką możemy zrobić i prezentuje ten ruch to podnoszenie społecznej świadomości. Osoby odpowiedzialne za NWO tworzą propagandę agresji, chcą abyśmy wyskoczyli na ulicę i na barykady, nie ułatwiajmy im tego zadania, zamiast tego otwierajmy umysły innym i pokażmy jak należy myśleć. Inaczej historia się po prostu powtórzy, ponieważ ludzkość nie wykonała na razie żadnego większego moralnego kroku do przodu, a najprawdopodobniej właśnie się cofnęła zapominając o humanitaryzmie.
Czarne jest białe, dalej się gubimy! Zacznijmy robić to co jest słuszne, a nie to co się nam opłaca i to co nam podpowiada sumienie, bo wyzwalanie ludzi z systemów manipulacji to akcje działające na korzyść ludzkości.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:

Najważniejszą rzeczą jaką możemy zrobić i prezentuje ten ruch to podnoszenie społecznej świadomości. Osoby odpowiedzialne za NWO tworzą propagandę agresji, chcą abyśmy wyskoczyli na ulicę i na barykady, nie ułatwiajmy im tego zadania, zamiast tego otwierajmy umysły innym i pokażmy jak należy myśleć. Inaczej historia się po prostu powtórzy, ponieważ ludzkość nie wykonała na razie żadnego większego moralnego kroku do przodu, a najprawdopodobniej właśnie się cofnęła zapominając o humanitaryzmie.


Podpisuje się pod tym obiema rekoma i jeszcze nogami.
Jeżeli coś chcemy naprawdę zmienić to musi to być świadomość ludzi a nie wywoływanie przemocy, a co za tym idzie wojny. Patrząc na to wszystko co się działo kiedyś i co się dzieje dzisiaj można wywnioskować że wszelkie rewolucje poprzez siłę i wojny doprowadziły nas do tego co mamy dzisiaj... czyli... do niczego. Dlatego przemoc i wychodzenie na ulice nie pomoże. Ludzie muszą świadomie się przeciwstawić temu co im się nie podoba. np. poprzez wyjście z systemu, nie uczestniczeniu w nim w jak największym stopniu, jakim w danej chwili można oraz starać się poszerzać swoją wiedzę i zwiększać to obywatelskie nieposłuszeństwo.
To co pisze to jest skrót myślowy, coś co można rozwinąć lub porawić. Nie jestem wszechwiedzący.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile
Uznałam, że zbliżający się Z-day to dobry powód, by włączyć się w dyskusję na tym forum, które obserwuję i czytuję od jakiegoś czasu.
Jacku, jak wiesz (muszę w tym miejscu wyjaśnić, że znamy się z JackiemG baaardzo dobrze Wink), zgadzam się z Tobą w kwestii rozesłania maili informacyjnych do polityków, dziennikarzy itp. Liczę, nie tyle na rozpętanie burzy w mediach (marzenie ściętej głowy...), co na zainteresowanie tych osób tematem, rozbudzenie w nich ludzkiej ciekawości i skłonienie do własnego poszukiwania informacji. Niewątpliwie politycy i dziennikarze są bardziej "zaprogramowani", ale też, przy odrobinie dobrych chęci i iskierce wątpliwości, mają większe możliwości zbadania tematu na własną rękę niż wielu z nas. Warto odwołać się do ich człowieczeństwa, bo ono zawsze jest na pierwszym miejscu, przed wykonywanym zawodem czy funkcją. Człowiek działający publiczne ponosi szczególną odpowiedzialność, bowiem przyszłe, świadome pokolenia bez złudzeń i napompowanego splendoru ocenią autentyczny wkład w kształtowanie przyszłości świata. A nie da się ukryć, że pozycja marionetki wspierającej system wyzysku nie jest niczym chlubnym...
Napisałabym maila w tym tonie, podając kilka suchych faktów / informacji, do weryfikacji / rozważenia (geneza UE, Codex Alimentarius, GMO, chipy itp.)
+ linki do filmów, o których uparcie dyskutuje Internet i równie uparcie milczą mainstreamowe media.
Równie dobrze jednak, każdy kto chce 15.03 wysłać Z-maila, może napisać coś od siebie, własnymi słowami - każdy ma przecież inne przemyślenia. Najważniejsze, by dotrzeć z informacją do jak największej ilości osób - szczególnie tego dnia.

PS. do rafaello - masz rację, trzeba poszukiwać, zamiast powtarzać. Autorytetom już dziękujemy;) Mam jednak wrażenie, że autorzy filmiku anty-Z nie do końca zrozumieli sens i przesłanie Zeitgeista. Tak, jak sonic3, też wyczuwam w w/w filmikach propagandę... Co by nie mówić, nie uspokoili mnie. Nadal znajduję sznureczki wiodące od małych "lokalnych" firm do wielkich koncernów; zbrodniarzy, takich jak Wurster w powojennych zarządach gigantów chemiczno - farmaceutycznych; Hallsteina, jako inicjatora UE i wpływ Ter Meera na Kodeks Żywnościowy (oraz jego potomków - na udzielanie licencji patentowych). Nadal "bezpiecznie" serwuje mi się paskudny aspartam (choćby w piwie Gingers, czy ... wapnie Calcium Plivy) czy fluor, a "chroni" przed medycyną naturalną. I nie rozumiem, dlaczego w dobie tak wielkiego "kryzysu" i tylu wyrzeczeń, tak bardzo się "dba" o jakość mojego obrazu tv, fundując dofinansowania ze środków publicznych (w samej Polsce ok. 400 mln). A już zapewnienie mi możliwości noszenia sztucznego cholerstwa w ciele, zamiast portfela, wydaje mi się szczytem "troski o moje dobro"... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rebelianka napisał:
zgadzam się z Tobą w kwestii rozesłania maili informacyjnych do polityków, dziennikarzy itp.
(...)
Warto odwołać się do ich człowieczeństwa, bo ono zawsze jest na pierwszym miejscu, przed wykonywanym zawodem czy funkcją.

To jak przekonywanie prostytutki, że jej praca jest "niemoralna" Laughing
Próbować zawsze można, lecz zastanów się, czy nie odniesiesz odwrotnego skutku. Wywyższając polityków pismem o NWO, sprawisz, że postarają się o miejsce w elicie. Chciałbym wierzyć, że podczas ogólnoświatowych rozruchów, wojsko się zbuntuje, lecz wątpię, by faktycznie tak się stało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, ja wychodzę z założenia, że nie ma wśród ludzi wrogów, są jedynie "nieświadomi"... Może to naiwne, z pewnością takie Ci się wydaje Wink
Polityków nie należy wywyższać, ale też warto pamiętać, że są w środku taki samymi ludźmi, jak my - nie lepszymi, ale również nie gorszymi. Po prostu trochę bardziej dali się "zaprogramować".
A w kwestii prostytutek, sądzę, że się mylisz. Wątpię, by taka praca była marzeniem większości z nich (o "moralności" nie chcę tu się wypowiadać, bo nie wiem, co jest bardziej "niemoralne" - podaż prostytucji, czy popyt na nią). Poznałam jedną dziewczynę, która zarabiała w ten sposób na życie. W moich oczach była bohaterką i zarazem ofiarą systemu. Patologia, traumy z dzieciństwa i brak szans na start oraz konieczność samotnego wychowywania dwóch córeczek, bez żadnego wsparcia i perspektyw, zmusiły ją w pewnym okresie życia do wyboru takiej właśnie drogi. Nie życzę nikomu, by znalazł się w takiej sytuacji... Chcę tylko powiedzieć, że zbyt wiele mamy własnych projekcji i zbyt mało danych, by oceniać innych surowo. Więcej wiary w ludzi, FreeG! Skoro my potrafimy się budzić, dajmy tę szansę też tzw. politykom Smile
(na marginesie, przyznaję, że kiedyś też byłam głupia i wierzyłam w politykę, hehe...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda odezwa do polityka jest wywyższaniem go. Informując go, prosząc lub strasząc, dajesz do zrozumienia, że jest wyżej w hierarchii, ponieważ ma wpływ na Twoje życie. Tłumaczenie, że również są ludźmi jest odpowiednikiem błagania o litość. Osoba będąca w gorszym położeniu, z bezsilności próbuje znaleźć cechy wspólne ze swoim wrogiem.

Oczywiście niekiedy odnosi to pozytywny skutek, lecz w kontekście władzy, przeszkodą jest psychologia tłumu. Istnieje szansa, że jeden policjant nie wykona rozkazu strzelania do demonstrantów, lecz kiedy będzie ich pięćdziesięciu, żaden się nie sprzeciwi. To czysty hedonizm oraz strach. Człowiek z możliwością wyboru, staje po stronie złych, ale silniejszych dla własnego luksusu i/lub ze strachu.

Tylko ignorując polityków, pokażemy, że są tacy sami, jak my.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych akcją, tutaj jest aktualnie tworzona lista miejscówek, gdzie będą miały miejsce eventsy w Z-Day Smile
http://www.thezeitgeistmovement.com/joom.....149#Poland
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:

Tylko ignorując polityków, pokażemy, że są tacy sami, jak my.

Muszę to przemyśleć...

Nie zgodzę się natomiast z twierdzeniem, że "Informując go, prosząc lub strasząc, dajesz do zrozumienia, że jest wyżej w hierarchii, ponieważ ma wpływ na Twoje życie." Uważam, że polityk jest w gorszej sytuacji (tzw. hierarchię mam gdzieś), ma mniejsze możliwości przebudzenia. Zasługuje na informację, tak jak każdy inny. Co z nią zrobi, to już jego sprawa. Pisząc maila do polityka, nie zamierzam go o cokolwiek prosić, chcę wysłać w świat informację. Codziennie to robię, rozmawiając ze znajomymi i przypadkowymi ludźmi w zwykłych okolicznościach (w sklepiku, na bazarku czy gdziekolwiek) - na 15.03 zaplanowany jest zmasowany "atak informacyjny", stąd pomysł maili do polityków czy dziennikarzy.
Jeśli chodzi o wojsko i policję, naprawdę liczę na to, że gdy kilku opuści broń, pozostali przynajmniej się zawahają.. Jeżeli Ty na to nie liczysz, to jak widzisz możliwość przemiany? Oczekujesz rewolucji zbrojnej? Czy jedynym sposobem na osiągnięcie wolności i pokoju miałaby być przemoc?
Paradoksalnie, pomimo mojego nicku, nie biorę pod uwagę rebelii zbrojnej, tylko rewolucję świadomości.


sonic3 napisał:
Dla zainteresowanych akcją, tutaj jest aktualnie tworzona lista miejscówek, gdzie będą miały miejsce eventsy w Z-Day Smile
http://www.thezeitgeistmovement.com/joom.....149#Poland


szkoda, że w W-wie i okolicach nic się nie zorganizowało Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się tylko na głos zastanawiam czy aby pasuje żeby kojarzyć akcje płyt prawdy, vlepek z zeitgeistem; czy aby to bardziej nie zaszkodzi niż pomoże, gdy ktoś będzie źle kojarzył zeitgeista i ruch z tym związany z automatu zacznie kojarzyć to - może zupełnie niepotrzebnie - z akcjami prawdowiczów. Poddaję tylko pod rozwagę taką ewentualność nie żeby zniechęcić ale przemyśleć i może coś oryginalnego wymyśleć.

Prawda sama się obroni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
Tak się tylko na głos zastanawiam czy aby pasuje żeby kojarzyć akcje płyt prawdy, vlepek z zeitgeistem; czy aby to bardziej nie zaszkodzi niż pomoże, gdy ktoś będzie źle kojarzył zeitgeista i ruch z tym związany z automatu zacznie kojarzyć to - może zupełnie niepotrzebnie - z akcjami prawdowiczów. Poddaję tylko pod rozwagę taką ewentualność nie żeby zniechęcić ale przemyśleć i może coś oryginalnego wymyśleć.


Ja też się nad tym czasem zastanawiam... Ale to pytanie, czy Zeitgeist ostatecznie zostanie zaszufladkowany jako część "płyt prawdy", czy jako oddzielna informacja / teoria spiskowa / prowokacja (niepotrzebne skreślić). Osobiście nie czuję fałszu w Zeitgeiście (wow, ale odmiana), ale są ludzie, którzy krzyczą, że to "opozycja kontrolowana" itp. Nigdy do końca nie znamy intencji twórców takiego czy innego filmu. Pozostało nam chyba własne poszukiwanie i ... intuicja (my, kobiety mamy choć tym razem przewagę Wink) Dlatego właśnie czekają nas trudne czasy. Chaos i dezinformacja spowoduje zagubienie. Jeśli mogę zasugerować coś od siebie, to błagam, nie dajmy się podzielić i zaszufladkować właśnie. Nieważny tytuł filmu, nieważny autor, ważne nasze wnioski, przemyślenia, doświadczenie manipulacji, kontroli i iluzji. A przede wszystkim świadomość jedności (każde niemowlę o tym wie, cierpiąc w obliczu płaczu drugiego dziecka - zaobserwujcie sami... mega empatia!)

rEvolution napisał:
Prawda sama się obroni.

kropka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:43, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@rebelianka
Nie ma w świecie gorszych kurw, hipokrytów, łajdaków i łgarzy, niż rasowi politycy. Dlatego też informacja nie tyle im się nie należy, jak jest po prostu niepotrzebna. Są ludźmi zepsutymi i potrzebny byłby cud, aby się zmienili. Słuszną według mnie jest zasada, że z politykiem się nie rozmawia, tylko o polityku się mówi. Wszelkie akcje pokazujące sprzeciw wobec nich są słuszne, lecz sensu pozbawiona jest próba zmiany polityka. Polityk jest epicentrum zła. Chęć wpłynięcia na niego jest jak list uświadamiający korporację XYZ o skutkach korporacjonizmu. To nonsens. Co innego oczywiście protest przeciwko tejże korporacji.
Czemu ma służyć uświadamianie polityków, skoro pozostaną tacy sami?
Czemu ma służyć uświadamianie dziennikarzy, skoro media pozostaną takie same?

Krytykuję takie akcje, choć sam czuję wewnętrzną potrzebę kontaktu z tym chłamem. Jednak tylko i wyłącznie po to, by wygadać, co wiem. Dla osobistej satysfakcji, bez nadziei, że coś zmienię.

Potencjał widzę w części społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:

Nie ma w świecie gorszych kurw, hipokrytów, łajdaków i łgarzy, niż rasowi politycy.

...a po nich, bankierzy, finansiści, farmaceuci, nauczyciele, księża, ludzie pracujący w korporacjach itp. itd. Ostaliśmy się my, jedyni porządni ludzie na tej plancecie Wink

To nie człowiek jest zły, tylko zjawisko, działanie. Nie podoba Ci się polityka to jej nie wspieraj, potępiasz media - nie wspieraj ich, potępiasz prostytucję - nie wspieraj jej, i tak aż do ... potępiasz system monetarny - nie wspieraj go.
Epicentrum zła jest w Tobie / we mnie. W chwili gdy to zrozumiesz / zrozumiem, świat stanie się piękny;)

Ale odbiegłam trochę od tematu, przepraszam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Myślicie że jesteście jedynymi mądrymi na świecie? Shocked Laughing Wy tylko powtarzacie to, co już inni gdzieś napisali. Politycy i dziennikarze więcej wiedzą o spiskach i konspiracjach niż wy. Te wszystkie informacje i wiadomości które tu zamieszczacie, skąd pochodzą? Z gazet i dziennikarskich publikacji. Smile Myślicie że politycy czy dziennikarze nie czytają takich stron jak ta? Może nawet czytają również i to forum. Więc wiedzą w co się bawią forumowicze. Taki Tomasz Lis na przykład, podobno pisze na różnych forach pod pseudonimem. Ten cały szum z NWO pochodzi z Ameryki. To niech lepiej Amerykanie zrobią z tym porządek. A Polacy i polscy politycy niech myślą o tym zeby w Polsce ludzie godnie żyli. Najpierw każdy niech zaczyna od własnego podwórka, a będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd informacja, że Tomasz Lis pisze na różnych forach pod pseudonimami, mogła byś uściślić tą wypowiedź ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bycmoze wiedza, pytanie dlaczego nie informuja opini publicznej ? Dlaczego wazniejszymi informacjami sa np. urodziny dody czy to ze britney nie miala dzisiaj na sobie majtek !!??
Dlaczego informacje dotyczance np. kary smierci w Traktancie sa pomijane w glownych mediach, czy np. posiedzenie parlamentu eurpoejskiego na bardzo wazne tematy nas dotyczace, wzamian puszcza sie polski sejm/cyrk gdzie tylko sie kloca i jest medialne SHOW !!!

Zapomnialas ze NWO jest globalne, zacznie sie w USA to i tak do nas dojdzie. Tak samo jak kryzys !
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Lisie czytałam w jednej gazecie, już nie pamiętam w której. Poza tym biorąc na rozum, dziennikarz i poważny publicysta musi wiedzieć wszystko o społeczeństwie i o tym co ludzie myślą . Przecież to jest jego zawód. Swoje książki, artykuły musi na czymś opierać. Tak samo i politycy. Największe szanse ma polityk, który potrafi trafić w słaby punkt społeczeństwa. Jeśli odkryje co najbardziej boli społeczeństwo, zbije na tym swój potencjał. Dlatego nie cieszcie się tak bardzo, jeśli nagle jakiś polityk zacznie mówić o walce z NWO. To znaczy że zna najnowsze tendencje i objął taką strategię. Polityka to nic innego jak zasada że cel uświęca środki.
Walka z NWO to walka z wiatrakami. Jeśli coś takiego ma nastąpić nastąpi czy tego chcecie czy nie. Poza tym nawet sami dobrze nie wiecie jak to ma wyglądać. Może cały ten nowy porządek będzie wyglądał inaczej niż wam się wydaje. A stary porządek jest taki wspaniały? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JacekG




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisząc do polityków i dziennikarzy mam nadzieję, że ktoś pierwszy poruszy ten temat i zacznie się publiczna debata.
Co polityk zrobi z tą wiedzą nie wiem, może to wykorzystać do zbicia kapitału politycznego i przyciągnięcia do siebie elektoratu, niech to zrobi do cholery! Ważne aby temat kodeksu żywieniowego, GMO, NWO wkońcu trafił do wiekszej ilości ludzi. Choćby poprzez media. My nie mamy takiej siły przebicia aby napisać artykuł czy wystąpić w tv. A politycy mogą to zrobić.
Za chwilę jadę z plakatami i z płytkami na targi żywności ekologicznej. Staram się zarażać ludzi szukaniem informacji, wkurza mnie bicie piany, krytyka innych. Nie wystarczy obejrzeć kilka filmików na YT i udawać mądralę. Nie mamy czasu na ideologiczne wynurzenia bo za kilka miesięcy CA wejdzie w życie. Potem chipy itp. Tylko jako społeczeństwo możemy się temu przeciwstawić, pojedyńcze osoby nic nie wskurają. Mogę przygotować szkielet mejla, który chcę jutro rozesłać, jeśli ktoś z Was chciałby wysłać go od siebie, prześlę go wraz z listą adresów mejlowych. Im więcej dojdzie do adresata takich mejli tym lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JacekG, Ty i rebelianka jesteście dwa w jednym, czy jeden w dwóch? Smile Myślalam że rebelianka to kobieta, a pisze o sobie jak o mężczyźnie. No i ta wspólna wasza Anulka. Laughing Nie lej wody, bądź sobą. Liar

Zapomniałam że jesteś świrem. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara, litości. Dwie osoby, dwa konta, jeden komputer. Tak trudno sobie to wyobrazić?



Edit:
Brick wall Brick wall Brick wall
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I rozdwojenie jaźni. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


15 marca Z-DAY
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile