W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przedwyborczy test na inteligencję (genialne!)   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1728
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 05 Paź '08   Temat postu: Przedwyborczy test na inteligencję (genialne!) Odpowiedz z cytatem

Witam.

http://www.eioba.pl/a87389/przedwyborczy_test_na_inteligencje

Miłej zabawy Smile
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 05 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z nowego horyzontu jest:D. Ale czy genialne? Wink
Ujmę to tak - tendencyjne Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 05 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z EIOBY. Ale jak chciałem dać na wykop, to zauważyłem, że nowy-horyzont już to zrobił przede mną Smile

P.S Jak się to czyta to odrazu można wyczuć macki UPR Smile Zwłaszcza te krowy, które jak się nie mylę są pomysłem Korwina.
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest z Nowego Horyzontu wykopane na eiobę. Zobacz sobie u góry. Pisze skąd to jest. UPR tego nie robiłVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

test wyłącznie humorystyczny, bo nei tylko w kapitalizmie można wymienić krowę na byka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzyskalem maksymalna liczbe punktow ale rzeczywiscie test humorystyczny i majacy niewiele wspolnego z inteligencja Very Happy Jedynie to ze nawet 'srednio' inteligentna osoba widzac molziwe odpowiedzi mogla wybrac te ktore zapewne okazaly by sie najlpeiej punktowane. Poznac to mozna po pewnej.... tendencyjnosci Laughing . Innymi slowy test tendencyjny, zabawny ale in plus jest to ze uswiadamia jakim bezsensem sa niektore (a wlasciwie niemal wszystie) ustroje polityczne.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:26, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten test jest tak inteligentny, ze po przeczytaniu pierwszego pytania dałem sobie spokój!
Jak sadzę, test zaliczają wszyscy którzy na niego odpowiedzieli (bez względu na to jak odpowiadali)...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 07 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

test delikatnie mówiąc nieprzemyślany.

Pyt. 1
"jedno miejsce pracy w hipermarkecie odbiera.... powinno się nałożyć wysokie podatki." Mniemam że to poprawna odp. wg autora testu.
Tak samo można by powiedzieć że telewizja powinna być publiczna i dobra. Politycy powinni być uczciwi, a ludzie dobrzy. Sedno problemu tkwi w tym że ktoś decyduje za nas. Premier, prezydent miasta itd. Decydenci wiedzą jak byłoby dobrze dla ludzi, ale robią dobrze dla siebie - $$.

Pyt. 2
Rolnictwo a myślistwo. Autor testu jak sądzę, "hurra! jedna osoba może nareszcie odwalić pracę za 11!".
Rolnik, sadzi, plewi, orze, nawozi, magazynuje, a i tak dziczyzna zawsze będzie lepsza. Rolnictwo jest przykrą koniecznością dla ludzi którym najeźdźca z kupą szmalcu na żołnierzy zabrał las. Przeżyć na małym terenie da się tylko z rolnictwa, to nie postęp.

dalej nie chce mi się brnąc. Autor udowadnia że ma mentalność robotnika, który wierzy że po raz kolejny przyczyną nieszczęść jest głupi lud który wybrał nie tego polityka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przedwyborczy test na inteligencję (genialne!)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile