W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Potrzebna nam wojna!?  
Podobne tematy
Nowo odkryte złoża ropy 46
Energia słoneczna może wyprzeć ropę w ciągu kilku dekad 42
Ropa codzienie bije nowe rekordy36
Pokaz wszystkie podobne tematy (16)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 3341
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:54, 30 Cze '08   Temat postu: Potrzebna nam wojna!? Odpowiedz z cytatem

Jakie jest inne poza tym wyjście z obecnej sytuacji:
- ropa się kończy
- popyt na surowce ciągle rośnie (Chiny)
- rynkiem steruje potężny kapitał spekulacyjny
poza tym:
- inflacja rośnie
- systemy emerytalne, służba zdrowia siadają
- środowisko...

Co jest największym zagrożeniem dla dzisiejszego świata?
Mnie przeraża siła wolnych środków finansowych, które targają rynkiem... przez same działania pula rośnie - jak to się skończy?
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ropa się kończy


Ropa się nie kończy. To tylko propaganda by podnieść ceny.


Cytat:
środowisko...


Masz masz myśl CO2 i globalne ocieplenie? Ludzie nie są przyczyną globalnego ocieplenia ani nasz przemysł.

Popyt rośnie - produkcja także.


Największym zagrożeniem jest oczywiście system bankowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ropa się nie kończy. To tylko propaganda by podnieść ceny.

Laughing toś mnie ubawił królu Salomonie Very Happy

polecem (uważną) lekturę: http://forum.oilpeak.pl

Cytat:
Masz myśl CO2 i globalne ocieplenie?

nie napisałem "co2" i zrobiłem to z premedytacją; problem z środowiskiem nie dotyczy tylko tej kwestii, problemem jest exterminacja fauny, chodowla przemysłowa i genetyczne zabawy, niszczenie flory... eh... apokalipsa nadciąga Twisted Evil

Cytat:
Popyt rośnie - produkcja także.

czego? surowców? to je się produkuje?

Cytat:
Największym zagrożeniem jest oczywiście system bankowy.

a juści mospanie, a juści...
i to mnie martwi najbardziej - niewyobrażalne środki w rękach niewyobrażalnie małej grupy ludzi: to w co dziś celujemy? złoto, miedź, czy ruda?
http://www.rynek.bizzone.pl/Notowania_na_swiecie-Notowania_surowcow

heh Shocked
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
Cytat:
Ropa się nie kończy. To tylko propaganda by podnieść ceny.

Laughing toś mnie ubawił królu Salomonie Very Happy

polecem (uważną) lekturę: http://forum.oilpeak.pl


To tak jak byś mnie odsyłał do BBC żebym sprawdził że w WTC walnęli terroryści i że zawaliło się pod ciężarem uderzenie samolotów.



Cytat:
Cytat:
Popyt rośnie - produkcja także.

czego? surowców? to je się produkuje?


Owszem, rośnie produkcja towarów i wydobycie surowców. Poza tym nie napisałeś na co rośnie popyt więc się mnie nie czepiaj na słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czepiaj na słówka.

a nie za słówka? albo słówek? Cool

rozumiem, że przeczytałeś - nieźle...
w godzię! fiu fiu Wink
to powiedz wodzu z czego ta ropa tam się bieże wef tym oceanie?

Cytat:
Owszem, rośnie produkcja towarów i wydobycie surowców

Ty o jednym, ja o drugim
ok, produkcja towarów może rosnąć - teoretycznie w nieskończoność, ale niestety do tego potrzeba surowców, a z tym już jest gorzej, znacznie gorzej
i to jest moją obawą, nic innego
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Filjan

A ja polecam obejrzenie. Crude Awakaning - The Oil Crash
http://video.google.com/videoplay?docid=-8183966529898602701

Możesz mówić, że Peak Oil to propaganda BBC, ale prawda jest taka że Peak Oil jest faktem. I widać to wyraźnie w zachowaniach imperiów. Atak na WTC to nie tylko wspieranie upadającego dolara. To też zabezpieczanie wpływów Anglo-Amerykańskiego Establishmentu na terenach stanowiących największe obecnie jeszcze zasoby ropy. Nawet według przecieków ze spotkań grupy Bilderbergów, kwestie zanikających źródeł energetycznych stanowią kluczowy temat w determinowaniu przez nich geopolityki światowej. Rosja też ogłosiła swój Peak Oil produkcji jakieś 3-4 miesiące temu. Chcesz powiedzieć, że Rosja też jest w zmowie z NWO? Poza tym kolejne kraje np. Indonezja, wystąpiła ostatnio z OPEC, gdyż z eksporterów stają się importerami. Zrozum jak potężny jest wpływ wykładniczego wzrostu konsumpcji. Nawet jeżeli zasobów byłoby 4 razy tyle niż obecnie skonsumowaliśmy to przy dynamice wykorzystania ropy starczyłoby jej może na kolejne 10-15 lat do osiągnięcia Peak Oil. Czy myślisz, że USA oraz ich elita przez 30-40 lat od osiągnięcia swojego Peaku w 1970 roku nie wolałoby korzystać z taniej ropy w USA niż umizgiwać się do Arabów? Bzdura! Robiliby to samo co Rosjanie, czyli do samego końca korzystali z własnych źródeł. Jednak tego nie robią będąc największym importerem ropy. Dla mnie właśnie cały realizowany obecnie plan NWO wraz depopulacją ludności itd. jest wynikiem tego, że przy zanikających złożach głównie ropy stara Euro-Ameryka musi przedsięwziąć jakieś działania mając jeszcze przewagę, które by zaburzyły obecny układ. W innym wypadku Azja będzie dalej przejmować kawałku po kawałku surowcowego tortu samemu wyrastając na megaimperium oraz osłabiając obecnych największych konsumentów ropy czyli USA i Europę. Chiny bardzo mocno zabezpieczają swoje wpływy w Nigerii i ogólnie Afryce, szczególnie w krajach także o istotnych złożach naftowych. Sorrki, ale tak nie zachowują się imperia w systuacji gdyby ropy było od groma i ciut ciut. Nie wszystko musi być od razu spiskiem. Nie zapominaj o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Możesz mówić, że Peak Oil to propaganda BBC

Propaganda, ale nie BBC tylko OPEC - BBC to zaledwie bezrozumne narzędzie.

A'propos BBC, dzięki JackBlood'owi kolejny raz polecę wywiad Alexa Jonesa z dziennikarzem BBC Gregiem Palastem:

http://video.google.com/videoplay?docid=-8587218250845679725
Tutaj transkrypt:
http://www.infowars.com/transcripts/palast_nov4_02.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dobra! Nawet gdyby przyjąć zmowe krajów OPEC to realnie ile jeszcze mogą mieć tej ropy Bimi, no ile? Dwa razy więcej niż oficjalnie? Nawet to jest mało prawdopodobne. A jeżeli nawet to co z tego? Myślisz, że to przesunie Peak Oil za następne 50 lat. Chyba jesteś niepoważny? Kolejne 10-15 lat i tyle. Nic się nie zmienia. Poza tym wytłumacz mi lepiej zachowanie imperiów a nie spekulacje o kłamstwach OPEC. Prawdziwym kłamstwem może w rzeczywistości być to, że ropy mają faktycznie mniej niż oficjalnie mówią, gdyż do formanych złóż o jakości Crude Oil kreatywni ekonomiści księgują złoża o gorszej jakości ropy.

Ciekawe dlaczego Arabowie biorą się za inwestowanie w budowę nowych miast turystycznych i ogólnie inwestowanie w zaplecze turystyczne a nie eksplorację nowych złoż. Otóż dlatego, że sami dokładnie wiedzą, że złoża się kończą i póki mają jeszcze pieniądze muszą zainwestować w coś co później pozwoli im egzystować i nie wracać do poziomu napędu wielbłądowego. Geoplityka jest bardziej wymowna niż jakiś szemrany gość u Alexa Jonesa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał "Atak na WTC to nie tylko wspieranie upadającego dolara"

Mistrzuniu sprawdz sobie po ile byl dolar tuż przed 9/11 vs eur,gbp,aud, zloto, ropa.Możnaby powiedziec ze atak na WTC to spekulacyjny atak na $$$ podobnie jak bylo to z GBP w 1992r.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Nawet gdyby przyjąć zmowe krajów OPEC to realnie ile jeszcze mogą mieć tej ropy Bimi, no ile?

Jak to ile? Tyle ile już odkryli plus tyle ile jeszcze odkryją.
Śmiało mogę dodać, że nie wiesz co najmniej o połowie tego co już odkryli, oraz o całości tego czego jeszcze nie odkryli... Na jakiej więc podstawie zakładasz, że ropa się skończy w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat?

Znowu się powtórzę: jeśli ropa miałaby się skończyć w ciągu najbliższych kilku dekad to wszystkie supermocarstwa już dawno inwestowałyby w inne rodzaje napędów, niż oparte na ropie. I nie gadaj mi tu o energii atomowej, bo tą pociągów i samolotów nie zasilisz.
Co więcej, gdyby ropa miała się skończyć to kraje posiadające złoża już dziś ograniczałyby eksport tego surowca, by mieć więcej dla siebie. To chyba oczywiste?

Dodatkowo weź pod uwagę, że teoria peak oil obecna jest w mediach co najmniej od lat 50-tych. Już od kilkudziesięciu lat mówi się o tym, że ropa niedługo się skończy... I jak na razie ciągle odkrywają nowe złoża. Jedyny problem polega na tym, że nie chcą ich eksploatować. Rząd USA zakazał np. eksploatacji ogromnych złóż ropy odkrytych na Alasce już dawno temu - złóż z których ropy wystarczyłoby USA na co najmniej kilkadziesiąt lat...

viewtopic.php?p=40282#40282
http://video.google.com/videoplay?docid=3340274697167011147
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że sam nie masz pojęcia. Co chwila odkrywają nowe złoża? Bzdura! Maksimum odkrycia złóż gigantów, ktore tak naprawdę stanowią z 70% źródeł ropy przypada na lata 68, 69, 70! Wtedy osiągnięto peak odkryć. I nie mów mi o spisku, gdyż nowych złóż gigantów od tamtego czasu nie odkrywa się praktycznie w żadnym z krajów. Oczywiście NWO kontroluje wszystkie kraje i zabrania im odkrywać nowe złoża, jasne? A Shell i British Petrolium są wszechobecne aha?

To, ze od 50 lat mówią o peak oil to też jest jakieś nieporozumienie. Peak Oil Hubberta przypadał na początek XXI wieku, więc oszacowanie było bardzo precyzyjne. Obecne kilkuletnie przesunięcie było związane ze spadkiem konsumpcji w trakcie kryzysu w latach 70 wynikłych z wojny między Iranem i Irakiem.

Nowe technologie? A może odkrycie nowych technologii energetycznych, gotowych do zastąpienia DARMOWEJ ENGERGII W POSTACI ROPY, w tak krótkim czasie jak czas eksploatacji złóż ropy jest zwyczajnie niemożliwe. Nie pomyślałeś o tym? Dlatego łatwiejszym sposobem jest okupowanie obecnie isteniejących złóż. Co właśnie imperia czynią. Patrz Chiny kolonizujące Afrykę, Rosja walcząca o dostęp do Antarktyki i USA okupujące Zatokę Perską. Przecież totalnym bezsensem dla USA i Europy byłoby nie korzystanie ze złóż, które tak niby twoim zdaniem są ukrywane a ładowanie kasy w porfele Arabów. Pomyśl trochę. Geopolityka ewidentnie świadczy o kryzysie energetycznym, a nie o jakiś nieokreślonych wirtualnych złożach taniej energii, które to w zmowie WSZYSCY ukrywają, żeby osiągnąć większą cenę. Oczywiście jakbym miał ostatnią butelkę wody na pustyni i kilka spragnionych osób się o nią licytowało to też starałbym się ja zatrzymać dla siebie a nie sprzedać ją innym i samemu zginąć z pragnienia. Podobny mechanizm mamy tutaj. Tylko to poświadcza, że ropa się kończy, a nie że jest jej w bród!

A ten majaczący dziadek z linku, w którego książce Non-Energy Crisis znaleziono już wiele przekłamań to jest chyba jedyny argument na obronę, że Peak Oil to mit. Bardzo kiepski zresztą. Opowiadania o niesamowitych złożach ropy na Alasce, które to rzekomo widział? I co z tego? Czy jakieś poletko ropy na Alasce może być realną, długotrwałą odpowiedzią na globalny popyt i wykładniczo rosnącą konsumpcję ropy. Chyba żartujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty nie masz pojęcia w jakim świecie żyjesz.

Myślisz, że korporacje naftowe będą informowały rynek o odkryciu nowych złóż mając świadomość, ze obniży to cenę surowca? To są ściśle tajne dane - jeśli zostają upubliczniane to tylko w określonym celu marketingowym.

Myślisz że jakikolwiek kraj posiadający złoża ropy sprzedawałby je dziś gdyby jutro miało mu tej ropy zabraknąć, a "darmowa energia" nie istniała? Bzdura! Chiny wprowadziły niedawno cła eksportowe na żywność tylko po to żeby im nie podrożała. Myślisz, że z ropą byłoby inaczej? Wytłumaczenie tego fenomenu może być tylko jedno: ropa się nie kończy i rządy krajów posiadających złoża doskonale o tym wiedzą. Kraje arabskie inwestują dziś w turystykę bo doskonale wiedzą że wysokie ceny ropy nie będą wieczne - teoria peak oil, jak i każde inne kłamstwo z czasem zostanie obalona, a wówczas posiadanie złóż ropy nie będzie już tak złotym interesem. Inwestują w turystykę nie dlatego, że ropa się skończy tylko dlatego, że później stanieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

załamanie dolara nastąpiło dopiero po 2003 r. kiedy ogromne sumy z budżetu zaczęły iść na wojnę w Iraku

"ropa się kończy" - Laughing woda też się kończy, prąd się kończy, pszczoły się kończą, co jeszcze? węgiel też się kończy? energia atomowa też? tylko ludzkiej głupoty coraz więcej

a spekulacyjny atak na ceny ropy zaczął się w styczniu 2007 (w ciągu roku skok z 50 dol do 100 dol, poł 2008 - 140 dolarów) i głównym czynnikiem wzrostu jest poza spadkiem wart. dolara powszechne przekonanie o wojnie z Iranem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem wczoraj mecz finałowy euro2008 i widziałem Zapatero i Merkel. Obaj są marionetkami mocodawców planu obalenia chrześcijaństwa i wprowadzenia doktryny socjalistycznej ( NWO ). Widziałem w ich oczach strach. oni są słabi.. napewno ich pokonacie .. MUSICIE WIESZAĆ WSZĘDZIE GDZIE SIE DA PLAKATY, BILBOARDY O ZŁEJ MASONERII, NWO,ILUMINACJI. CI LUDZIE SĄ SŁABI PSCYHICZNIE. POKONACIE ICH.. MUSICIE BYĆ MOCNI. 3MAM KCIUKI.. P.S AHA I PISZCIE CO WAM ŚLINA NANIESIE.. W POLSCE PANUJE WOLNOŚC SŁOWA.. NIE BÓJCIE SIĘ INWIGILACJI.. TE FORUM NA PEWNO NIE JEST ODWIEDZANE PRZEZ AGENTÓW.. TO JEST WASZA CHWILA PRAWDY... JESTESCIE INTELIGENTNI.. POKAZCIE NA CO WAS STAC.. BO ONI WAS ZNISZCZĄ... Embarassed Embarassed Embarassed Exclamation Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilka pytań do ciebie XTC

1.Jakie masz dowody na treść tego postu ?
2.Jakiej ty właściwie jesteś płci raz piszesz o sobie w rodzaju żeńskim a raz w męskim ?
3.W innym temacie straszysz inwigilacją a tutaj przeczysz samemu sobie i podpuszczasz ludzi do walki.
4.Czy dwie osoby piszą pod twoim Nickiem czy masz rozdwojenie jaźni ?
5.Po co zaśmiecasz tematy takimi postami ?
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:16, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Filjanie - jeśli martwiłem się o przyrodę bardziej mówiłem o tym:

Cytat:
Wskutek karczowania lasów strefy równikowej ich łączna powierzchnia zmniejszyła się w latach 2000- 2005 o 27 mln hektarów czyli o 2,4 proc. - podaje raport, opublikowany w najnowszym wydaniu amerykańskiego czasopisma "Proceedings of the National Academy od Sciences of the USA".


http://portalwiedzy.onet.pl/100368,1,0,0,galeria_media.html
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
Drogi Filjanie - jeśli martwiłem się o przyrodę bardziej mówiłem o tym:

Cytat:
Wskutek karczowania lasów strefy równikowej ich łączna powierzchnia zmniejszyła się w latach 2000- 2005 o 27 mln hektarów czyli o 2,4 proc. - podaje raport, opublikowany w najnowszym wydaniu amerykańskiego czasopisma "Proceedings of the National Academy od Sciences of the USA".


http://portalwiedzy.onet.pl/100368,1,0,0,galeria_media.html


Jeśli mówiłeś o tym to się zgadzam, jest to niepokojące że tak dużo się wycina.

Powinni brać przykład ze Skandynawi gdzie na każdy wycięty hektar trzeba zasiać nowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krosh




Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne co jest potrzebne w obecnej sytuacji to silna Unia Europejska zrzeszającą większa ilość państw (Turcja, Rosja jak najmilej widziane), unia silna gospodarczo, silna surowcowo, silna militarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 06:42, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I nie gadaj mi tu o energii atomowej, bo tą pociągów i samolotów nie zasilisz.


To pociągi nie jeżdza na prąd? Te linie trakcyjne to dla picy roumiem a TGV to z tyły ma kocioł przy którym pracuje reszta pasażerów? Laughing
A co samolotu to rosjanie podczas znimnej wojny ponoć skontruowali samolot napędzany atomowo - mógłby latać w nieskończonośc ale był problem...piloci ulegali napromieniowaniu w bardzo dużych dawkach przez co umierali. Nie potrafiono rozwiązać problemu izolacji silnika atomowego od załogi a o smaolocie możesz poczytac tutaj

Cytat:
Oglądałem wczoraj mecz finałowy euro2008 i widziałem Zapatero i Merkel. Obaj są marionetkami mocodawców planu obalenia chrześcijaństwa i wprowadzenia doktryny socjalistycznej ( NWO ). Widziałem w ich oczach strach. oni są słabi.. napewno ich pokonacie .. MUSICIE WIESZAĆ WSZĘDZIE GDZIE SIE DA PLAKATY, BILBOARDY O ZŁEJ MASONERII, NWO,ILUMINACJI. CI LUDZIE SĄ SŁABI PSCYHICZNIE. POKONACIE ICH.. MUSICIE BYĆ MOCNI. 3MAM KCIUKI.. P.S AHA I PISZCIE CO WAM ŚLINA NANIESIE.. W POLSCE PANUJE WOLNOŚC SŁOWA.. NIE BÓJCIE SIĘ INWIGILACJI.. TE FORUM NA PEWNO NIE JEST ODWIEDZANE PRZEZ AGENTÓW.. TO JEST WASZA CHWILA PRAWDY... JESTESCIE INTELIGENTNI.. POKAZCIE NA CO WAS STAC.. BO ONI WAS ZNISZCZĄ...


Wyjaśnie ci to w 3 punktach:
1. Socjalizm okazał się utopią
2. Merkel jest w partii CDU ( Christlich Demokratische Union Deutschlands - Chrześcijańsko Demokratyczna Unia Niemiec) i z tego co wiem to ta partia to jest prawicowa...no chyba ze SPD (Sozialdemokratische Partei Deutschlands - Socjlaistyczna Partia Niemiec) to tak dla picu...wspomne jeszcze że CDU ma najwięcej miejsc w parlamencie (Bundestagu).
3. Powiąż mi socjaliste Zapatero z chadecką Merkel?

Cytat:
Myślisz, że korporacje naftowe będą informowały rynek o odkryciu nowych złóż mając świadomość, ze obniży to cenę surowca? To są ściśle tajne dane - jeśli zostają upubliczniane to tylko w określonym celu marketingowym.


Napewno drąża już rope z innych planet lub kupuja ją od kosmitów Laughing Ciekawe jakby mieli ukryć odkrycie nowych złóż? Żeby zacżąć drążyć trzeba mieć pozwolenie na odwiert z kraju w którym ropa się znajduje. Pozatym nie "wysącza" się całej ropy z odwiertu i zaostawia pare procent.

Cytat:
Myślisz że jakikolwiek kraj posiadający złoża ropy sprzedawałby je dziś gdyby jutro miało mu tej ropy zabraknąć, a "darmowa energia" nie istniała? Bzdura! Chiny wprowadziły niedawno cła eksportowe na żywność tylko po to żeby im nie podrożała. Myślisz, że z ropą byłoby inaczej? Wytłumaczenie tego fenomenu może być tylko jedno: ropa się nie kończy i rządy krajów posiadających złoża doskonale o tym wiedzą. Kraje arabskie inwestują dziś w turystykę bo doskonale wiedzą że wysokie ceny ropy nie będą wieczne - teoria peak oil, jak i każde inne kłamstwo z czasem zostanie obalona, a wówczas posiadanie złóż ropy nie będzie już tak złotym interesem. Inwestują w turystykę nie dlatego, że ropa się skończy tylko dlatego, że później stanieje.


Czekaj czekaj...to uważasz ze za nim ropa podrożała to kraje arabskie żyły w nędzy? I nie stać ich było na inwestowanie w turystyke?
Cytat:
Decyzja rządu o przejściu z gospodarki uzależnionej dochodowo od wydobycia ropy na nastawioną na usługi i turystykę uczyniła nieruchomości bardziej wartościowymi i skutkowało boomem budowlanym w latach 2004-2006. Budowy na dużą skalę uczyniły z Dubaju jedno z najszybciej rozrastających się miast, porównywalne jedynie z największymi miastami Chin.


Z tego co mi jaśnie adminie wiadomo to podwyżki (takie znaczące) zaczęły się od 2006 roku ale Dubaj plany budowy nieruchomości były już wprowadzane w 2004 r.

Cytat:
Od 2000 roku rząd Dubaju zainicjował mnóstwo odważnych i nowoczesnych projektów w całym mieście, głównie w Mina Seyahi, niedaleko Jumeirah i Jebel Ali


Dubaj przewidział "WTC"? Laughing Te kraje od lat się przygotowują na wyczerpanie złóż ropy.
Ale w roku 2000 ropa była jeszcze stosunkowo tania więc czemu taki Dubaj inwestował juz w nieruchomości...a wiem: "Porozumiał sie pewno z USA w sparwie drożyzny ropy"...pomijając fakt że Dubajczycy nie pałają miłością do USA od "Pustynnej Burzy"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Potrzebna nam wojna!?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile