W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
911 In Plane Site   
Podobne tematy
911 In Plane Site - new video evidence (napisy PL) bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 9511
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.flashclub.ch/videos/inplanesitedebunked.avi
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

link nie dziala. wt. 12.08.2008
google pokazuje ze taka strona istniala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kondrix napisał:
link nie dziala. wt. 12.08.2008
google pokazuje ze taka strona istniala

ten do google video?
u mnie działa

EDIT:
aaa, już kumam.
link do kolegów aduna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, nie sprawdzilem, bo niedawno jeszcze dzialal. Nie moge znalezc go w necie teraz.

Przy okazji podrzuce filmik na ktorym jest udowodnione, jak koledzy Bimiego kłamią.

_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 13 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystej ciekawości Adun. Czy pomiędzy swoimi postami, próbowałeś dostrzec jakąś nieścisłość logiczną w oficjalnej wersji ?
I jeszcze jedno. Szczerze pisząc, nie czytałem Twoich postów, bo wychodzę z dość bezlitosnego i może błędnego założenia, że gdy ktoś uważa, że WTC zawaliły się od pożaru i uderzenia samolotu, to lepiej jest się wycofać.
Np z "Racjonalistami" nie dało się rozmawiać. Tak jak z kretami i ukierunkowanymi trollami. Podłość w tej materii nie wiąże się z zaprzeczaniem logice - bo błędy mogą zdarzyć się każdemu, ale w świadomym ściemnianiu sceny, na której rozegrały się dramatyczne, tragiczne wydarzenia. Forumowe krety i trolle, działający na zlecenie czy nie - posługują się zamieszaniem, bo to działa i zawsze będzie działać. Robienie merytorycznego burdelu to ich zadanie. Adun, mam głęboką nadzieję, że się po prostu mylisz i nie wiesz, że jesteś w błędzie, bo być może na odrzuceniu stereotypu ucierpiałaby integralność osobowościowa ?
Tysiące Amerykanów nie da sobie wmówić , że to nie BinLaden. I nie dlatego, że są paskudnymi kurwisynami. Tu chodzi o obronę utrwalonych motywów tradycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 13 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
bo wychodzę z dość bezlitosnego i może błędnego założenia, że gdy ktoś uważa, że WTC zawaliły się od pożaru i uderzenia samolotu, to lepiej jest się wycofać.

Bardzo cenna uwaga: "byc moze z blednego zalozenia"
Ja widzialem, bardzo dokladne WYLICZENIA i bardzo szczegolowe DANE, liczby to potwierdzajace.
Poprosze o wyliczenia przeciwne a nie slodkie pierdzenie wg MNIE, dyplomowanego rzeżnika i jeszcze mojego kolegi, dyplomowanego krawca, zawalenie sie budynkow bylo nieprawidlowe
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 13 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widzisz, że ktoś umarł, zaczyna tężeć, ma plamy opadowe, nie oddycha - to czy uznasz za konieczne dowodzenie, że to faktycznie śmierć ? Akurat wyburzenie WTC można brać na WZROK, gdyż zdarzenia te mają WSZYSTKIE cechy kontrolowanego wyburzenia, które widać gołym okiem. Od tego należałoby wszcząć dochodzenie i dowodzenie.
No i siódemka. Aby uznać ten kolaps za post pożarowe zawalenie, trzeba spełnić takie warunki:

- być kompletnym kretynem
- być kompletnym ignorantem
- być kretem
- posiadać barierę psychologiczną (np. żyję w oazie demokracji)
- mieć niewystarczające dane, czyli - nie widziałem filmów, nic nie słyszałem, koledzy mi powiedzieli albo coś tam przebąkiwali o pożarach w mediach powszechnych.
- być uczestnikiem spisku

Reasumując, nie chce się wdawać w jakąś zażarta polemikę, bo ani nie mam ochoty linkować (zrobili to już znakomicie inni) ani też przekomarzać się na zasadzie "głupi jesteś, bo (.......)". Chciałbym się ograniczyć do moich osobistych sugestii - zwłaszcza odpowiedzi na pytanie, co każe ludziom zaprzeczać ? Pomijam drani robiących to , by ściemniać.
Jest tyle materiału dowodowego, tyle filmów, tylu świadków, że akurat wystarczy, aby rozważania zacząć od KONTROLOWANEGO WYBURZENIA. Budynki zostały sproszkowane, a części stalowe poszatkowane jak zapałki. Dla mnie dyskusja czy tak było, jest jak udowadnianie, że wyładowaniami atmosferycznymi stoją burze (edit). Prawdziwa dyskusja zaczyna się od wskazania sprawców. Nie można się spierać o to, czy w budynkach były ładunki wybuchowe, ale o to, kto za tym wszystkim stoi. Przekonywanie ludzi, że to była proszkująca budynek demolka ma sens wtedy, gdy spotykasz kogoś, kto się tym tematem nie interesował, a słyszał 11 września, że to się stało i atakowali turbanofile.
Dyskusja, czy było to wyburzenie kontrolowane po tylu postach, tylu wątkach jest obrazą dla tego forum. Po co dawać się prowokować ? Ile razy można usiłować tłumaczyć osobie wypierającej, zaprzeczającej lub działającej na zlecenie, że łyżka to nie widelec.

ps: To nie jest "cenne" założenie. To założenie pro-forma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 13 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz, widziales wywiad z Danym Jowenko (ponad 20 lat w biznesie wyburzeniowym), ktore nie uwaza, ze WTC 1 i 2 zostaly wyburzone??

Cytat:
Aby uznać ten kolaps za post pożarowe zawalenie, trzeba spełnić takie warunki:

- być kompletnym kretynem
- być kompletnym ignorantem
- być kretem
- posiadać barierę psychologiczną (np. żyję w oazie demokracji)
- mieć niewystarczające dane, czyli - nie widziałem filmów, nic nie słyszałem, koledzy mi powiedzieli albo coś tam przebąkiwali o pożarach w mediach powszechnych.
- być uczestnikiem spisku


Do ktorego z tych gron go zaliczysz?
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 13 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z chęcią zobaczę, tylko nie zapominaj brać pod uwagę, że nawet sto lat praktyki w firmach wyburzeniowych, wcale nie musi być przeszkodą, by wydawać wnioski fałszywe:

- na zamówienie rządowe
- ze strachu przed represją
- w wyniku finansowania lansowanego kłamstwa

Wielu już zmieniało swoje wersje wydarzeń. Niezależnie, czy byli to ludzie z branży, czy zwykli komentatorzy. Wiesz, zeznanie można kupić lub wymusić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z chęcią zobaczę

Nie moglem znalezc, czemu - napisze zaraz.
Cytat:
- na zamówienie rządowe

Koles jest z europy...
Cytat:
- w wyniku finansowania lansowanego kłamstwa

Nie.

Uwaga. Dany Jowenko uwaza, ze WTC7 JEST wyburzeniem. Nijaknie mogl jesnak podpasowac teorii o wyburzeniu pod WTC 1 i 2.
To, ze uwaza ze wtc7 zostalo wyburzene swiadczy tylko i jedynie o jego bezstronnosci i o tym, ze NIE dziala na "zamowienie rzadowe" i NIE "lansuje klamstwa itp.".
Czemu nie moge znalezc filmiku (z angielskimi napisami) z tym wywiadem? Bo niestety spiskowcy zalali youtube TYLKO jego wypowiedzia o WTC7, gdzie uwaza, ze zostal wyburzony (sam sprawdz).

Cytat:
Wiesz, zeznanie można kupić lub wymusić.

Wobez powyzszych faktow jest to nierealne.

Jowenko o WTC1 i 2 (glowne zalozenia):
- nie zostaly wyburzone
- zapadaja sie gora - dol, co przeczy wyburzeniu
- odglosy "wybuchow" to gniecione pokolei pietra WTC
- zaminowanie wtc zajeloby ROK czasu
- w miejscugdzie zaczal sie upadek (tam gdzie uderzyly samoloty) nie moglo byc ladunkow wybuchowych, nie wytrzymalyby pozaru
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sam Pan twierdził (zanim powiedziano mu, że ma ładne dzieci i szkoda by było, gdyby się im coś stało*), że WTC 7 został wysadzony przez ekspertów.

Od kiedy Adun powołujesz się na ludzi którzy zaprzeczają oficjalnej wersji? Chyba, że kiedy mówią o WTC 7 jest szurniętym kolesiem który się wcale nie zna, a mówiąc pół roku później o WTC 1 i 2 dokładnie tak jak mu kazano mówić to już jest super-hiper-mega-wypas ekspertem... Jesteś śmieszny w tym swoim poszukiwaniu "ekspertów" którzy mają na celu za ciebie udowodnić coś czego w ogóle nie rozumiesz, a co gorsze nawet nie starasz się zrozumieć. Który Jownko ma rację? Ten który mówił, że WTC 7 to Controled Demolition czy ten po nawróceniu? Skoro jest takim dobrym ekspertem to jak się mógł tak pomylić w sprawie WTC7? Skoro nawet ty wiesz na pierwszy rzut oka, że to nie było CD to jak twój ukochany ekspert mógł się pomylić?

*najprostsze wyjaśnienie
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUahahah!!! LOL!! Robili program idioto o 9/11 i pod rzad go pytali co sadzi o zawaleniach wtc1 i 2, gdzie powiedzial wyraznie, ze przyczyna upadku jest uderzenie samolotow (w tym wyjasnial czemu wtc2 pierwszy upadl) oraz pozar, a nastepnie pokazali mu wtc7, gdzie uwaza, ze to wyburzenie. Nie, nie bylo to pol roku wczesniej/pozniej czy co tam sobie ubzdurales w tej swojej czaszce.

Cytat:
Ten sam Pan twierdził (zanim powiedziano mu, że ma ładne dzieci i szkoda by było, gdyby się im coś stało*), że WTC 7 został wysadzony przez ekspertów.

Wlasnie to napisalem w poprzednim wpisie debilu.

Cytat:
*najprostsze wyjaśnienie

Jak juz napisalem, uwaza, ze wtc1 i 2 zawalily sie z powodu pozarow i uderzenia samolotow, natomiast wtc7 bylo wyburzone. Cos jeszcze?
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co jeszcze?

ekspert jest lewy/przekupiony/zastraszony
jak mowi o WTC1

ekspert jest 110% wiarygodny/uczciwy/odwazny
gdy mowi o WTC7


a ze to ten sam gosc, w tej samej wypowiedzi?
kto by sie przejmowal takimi malymi manipulacjami Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun:
Cytat:
zaminowanie wtc zajeloby ROK czasu


ulubiony ekspert Aduna uwaza, ze...

Cytat:
wtc1 i 2 zawalily sie z powodu pozarow i uderzenia samolotow, natomiast wtc7 bylo wyburzone. Cos jeszcze?


Czyli zaminowanie WTC 7
Cytat:
zajeloby
dobre kilka miesiecy
Cytat:
czasu
!

Adun zatem kto wg Ciebie zaminowal budynek 7? Pastuchy w turbanach z Al-Kaidy?

Sprawdzilem historie twoich postow na tym forum, 99% z nich byly o 9/11. To conajmniej dziwne. Moje pytanie zatem jest takie:

- kto cie oplaca i dlaczego nie mieli madrzejszych od ciebie?
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posluchaj co ma do powiedzenia Jowenko, a nie sie wypowiadasz debilku.

Cytat:
Sprawdzilem historie twoich postow na tym forum, 99% z nich byly o 9/11. To conajmniej dziwne

Moze i dla ciebie dziwne, dla mnie nie. To tak jakbys sie przyczepil do moonwalka i moonka, ze 99% wpisow jest w temacie o ksiezycu... n/c

Cytat:
Wracając do tematu. Skoro już zgadzamy się co do tego, że WTC 7 został "wysadzony przez ekspertów" to po co starasz się udowodnić, że właściciel Larry Silverstein mówiąc "Pull" miał na myśli strażaków w budynku? Co to za pokrętna logika?

Juz pisalem o "pull" w temacie o wtc7 i dokladnie wyjasnilem, ze chodzilo o kontyngent strazakow. Nie udawaj, ze juz nie pamietasz, bo wtedy nikt nie byl taki sprytny, aby mi udowodnic, ze sie myle.

Aha i ja sie nie zgadzam, ze WTC7 zostal wyburzony, wiec mi nie przypisuj nie moich slow, dobrze?
Tekst mojego autorstwa:
Druga sprawa odnoscie "pull it" Silversteina. Juz to wyjasnilem i nie spotkalem zadnej konstruktywnej krytyki, ale wlozmy cale zdanie w kontekst. Musimy wiedziec, ze Silverstein rozmawia z Danielem Nigro ze strazy pozarnej.
Silverstein "Zadzwonili do mnie ze strazy pozarnej. Nie byli pewni czy beda w stanie zwalczyc pozar. Powiedziałem: to taka straszliwa utrata zyc. Moze najmadrzejsza rzecza jest >PULL IT<I>PULL IT<. I potem widzielismy ZAWALENIE budynku."
1. THEY czyli ONI (strazacy) podjeli tą decyzję. Wkladajac to w kontekst wyraznie widac, ze chodzi o opuszczenie budynku, poniewaz "nie byli pewnie, czy beda w zwalczyc pozar".
2. Zamiast "pull it" w cytacie wstawmy teraz dwie opcje (spiskowcow i pasujaca do oficjalnej). A zatem mamy dwie opcje
a) zostawic go (budynek przez kontyngent strazakow NY)
b) wysadzic go
Zastanawiajac sie nad typem B dochodzi wrecz do absurdu. Jaki sens ma takie zdanie "To straszliwa utrata zyc. Moze najmadrzejsza rzecza bedzie wysadzic ten budynek." I gdzie tu sens i gdzie tu logika?
Biorac pod uwage, ze Silverstein rozmawia ze straza pozarna i ze to ONI podejmuja decyzje pasujaca odpowiedzia jest tylko i wylacznie odpowiedz A.
"To straszliwa utrata zyc. Moze najmadrzejsza rzecza jest zostawic/opuscic go" (po to, aby nie narazac wiecej ludzi na smierc).

Nastepna sprawa odnosnie PULL IT. Nie jest to uzywane w przemysle wyburzeniowym, jako "wyburzenie budynku za pomoca ladunkow wybuchowych". PULL IT oznacza jedynie pociagniecie budynku za pomoca kabli, co stosuje się jedynie w conajwyzej kilkupietrowych konstrukcjach (wczesniej oslabionych).

Ps. Silverstein nie rozmawial z Danielem Nigro, tak jak napisalem, tylko z kims innym ze strazy. Daniel Nigro podjął decyzje o OPUSZCZENIU terenu w okol WTC7. Teraz nie mam czasu aby znalezc nazwisko i imie owego pana.
Ronald Wieck zadzwonil osobiscie do ponad 10 firm wyburzeniowych i ZADNA nigdy nie slyszala, aby KTOKOLWIEK (poza spiskowcami oczywiscie) uzywal terminu "pull it" jako "wyburzenia za pomocą ladunkow wybuchowych"
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz Adun coś o sobie na forum. Jestem ciekaw co kończyłeś (a raczej co starasz się skończyć). Wnosząc po sposobie prowadzenia dyskusji to stawiam na odzieżówkę.
Niech zgadnę. Masz najwyżej 16 lat i chodzisz do zawodówy w jakimś małym mieście Twisted Evil
Nie żebym miał w zwyczaju oceniać ludzi po wykształceniu, ale bardzo łatwo ustalić profil człowieka po sposobie prowadzenia dyskusji. Te wszystkie wyzwiska obnażają twoją bezradność gdy przychodzi czas na przedstawienie logicznych argumentów.

Wracając do tematu. Skoro już zgadzamy się co do tego, że WTC 7 został "wysadzony przez ekspertów" to po co starasz się udowodnić, że właściciel Larry Silverstein mówiąc "Pull" miał na myśli strażaków w budynku? Co to za pokrętna logika?

Twoim zdaniem: kto, kiedy i po co wysadził WTC7?
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale czemu zmieniasz temat?

tamatem sa manipulacje jakich nagminnie dopuszczaja sie "demaskatorzy oficjalnych/rzadowych manipulacji"
i klamstwa jakie serwija "walczacy z oficjalnymi/rzadowymi klamstwami"



przyklad nr1:
tajemnicze rzekomo "orders" Cheneya

przyklad nr2:
wiarygodny-niewiarygodny Jowenko, w zaleznosci co powie i ktora wypowiedz wytniemy, zeby wyszlo na nasze

przyklad nr3:
"pull it" jako rzekomo powszechne okreslenie w branzy na wyburzanie


przykladow jest wiecej
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Nastepna sprawa odnosnie PULL IT. Nie jest to uzywane w przemysle wyburzeniowym, jako "wyburzenie budynku za pomoca ladunkow wybuchowych". PULL IT oznacza jedynie pociagniecie budynku za pomoca kabli, co stosuje się jedynie w conajwyzej kilkupietrowych konstrukcjach (wczesniej oslabionych).


Kogo ty przekonujesz tym twierdzeniem? Przecież dziecko nawet wie co to znaczy PULL w kontekście "controled demolition". Szkoda gadać. Sięgasz w poszukiwaniu argumentów rynsztoka.

Oto jak najprościej udowodnimy, że piszesz bzdury.
Wejdź nja www.video.google.pl i w wyszukiwarce wpisz:
"building pulled down"

Pojawią się filmy.
Pytanie: Na ilu filmach widać budynek "pociągany za pomocą kabli", a na ilu filmach widać budynek wysadzany materiałami wybuchowymi.

Co? Może teraz nam udowodnisz, że wszyscy którzy zamieszczali te filmy są niedouczeni, nie znają się? Laughing
What Does "PULL IT" Mean?
http://www.youtube.com/watch?v=eJI6YvK_TK0
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"To straszliwa utrata zyc. Moze najmadrzejsza rzecza jest zostawic/opuscic go" (


Gdzie tutaj szanowny anglisto mozna wlozyc slowa "pull it"?

Cytat:
"pull it" jako rzekomo powszechne okreslenie w branzy na wyburzanie


A czy Silverstein byl z branzy budowlanej/wyburzeniowej? Powiedzial tak jakby to powiedzial kazdy laik.

Jestescie takimi debilami ze szkoda gadac
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by ktoś się zastanawiał dlaczego w kontekście wysadzania budynków używa się słowa "pull" to niech przeczyta to:
http://www.controlled-demolition.com/def.....0317195824

Przypominam, że firma Controlled Demolition Inc. posiada szereg rekordów świata
(sprzątała gruzowisko po WTC 1,2 i 7 oraz po wysadzonym przez "terrorystę" budynku federalnym w OKC).

Cytat:
The preparation of the structure for implosion could have been approached a number of ways. Following in depth discussions with CABI’s selected preparation/debris removal contractor, NDA Member-Omega Contracting, Inc. of Pompano Beach, Florida, it was decided that CDI could effectively minimize the amount of linear shaped charge explosives to be used in the structure. By torch-cutting splice plates on selected upper columns/floors, and utilizing approximately 3,000 feet of steel-core cable on alternate upper floors to help “pull” the northern and eastern walls away from the fiber optics cables in NE Third Avenue and Biscayne Boulevard.

Utilizing a total of 137 pounds of linear shaped charges and 50 lbs of dynamite “kicker charges”, CDI worked in only the partial basement to the west, the Lobby Level and 4th floor of the structure. Placed in over 400 locations, the shaped charges were sequentially initiated over a period of 5.4 seconds, working from southwest to northeast through the structure. Following the seemingly endless 2.6 second natural pause in the non-electric initiation system, the structural charges detonated on cue, allowing the southwest wing of the structure to fail first, creating the desired lateral “pull” on the north and east curtain walls.


Wygląda na to, że Adun powinien zadzwonić to tych światowej sławy ekspertów i im wytłumaczyć, że słowa "pull" powinni używać tylko w kontekście ciągnięcia budynku linami.

A jak już się pofatygujesz to napisz też do firmy która robi słowniki:

http://education.yahoo.com/reference/dictionary/entry/pull
Cytat:
pull down

1. To demolish; destroy: pull down an old office building.
[...]


http://education.yahoo.com/reference/the.....0&lb=e

Cytat:
pull down

1. To pull down or break up so that reconstruction is impossible: demolish, destroy, dismantle, dynamite, knock down, level, pulverize, raze, tear down, wreck. Aerospace: destruct.

_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 14 Sie '08   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że wasze szczegółowe dyskusje zupełnie zabijają rzecz najważniejszą czyli prawdę.

Coż to za różnica, wyburzyli czy samo sie zapadło. 911 sam sie nie stworzył, ktos strasznie w tym pomagał.

Każdy kto ma jakies wątpliwosci i poczyta wasze wzajemne przekomarzanie nie bedzie w ogóle chciał o tym czytac dalej.

To tak jak w przypadku pentagonu, był samolot a może rakieta ??? Jedno ani drugie nie wyklucza teori spiskowej bo z tego co sie orientuję dotyczy ona przeprowadzenia szerokiej prowokacji a nie testu wyburzania WTC.

911 to tak naprawdę temat bardziej polityczny niż techniczny. O sprawach technicznych jest kilka postów za dużo i po prawdzie ciągle sie to wszystko powtarza.

Jeżeli zas popatrzycie na 911 od strony geopolityki i na te wszystkie dziwne zbiegi okoliczności wiele spraw natury technicznej i powiedzmy organizacyjnej bedzie schodzic na drugi plan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9/11 określiłbym tematem ekonomiczno - geopolitycznym.
Bez znajomości ekonomii, historii i geopolityki (bynajmniej nie z CNN, BBC, History Channel, Discovery i innych tendencyjnych mediów Murdocha) 9/11 jako bezsensowny atak kilku popaprańców wydaje się logiczny.

A oto kilka cytatów, które nijak nie pasują do Adunowej wersji rzeczywistości:

“Jeżeli pozwolimy tylko naszej wizji świata iść na przód i przyjmiemy ją w całość i nie starając się sklecać jakiś sprytnych dyplomacji będziemy TOCZYĆ WOJNĘ TOTALNĄ nasze dzieci będą w przyszłości śpiewać o nas wielkie pieśni.”
Richard Perle

“Dyktatury zaczynają wojny ponieważ potrzebują zewnętrznych wrogów by wzmacniać kontrolę wewnętrzną nad własnymi obywatelami.”
Richard Perle

“Dyktatury muszą mieć wrogów. Muszą mieć wewnętrznych wrogów by usprawiedliwić działania tajnej policji oraz wrogów zewnętrznych by usprawiedliwić potęgę militarną.”
Richard Perle

Rochard Perle należy do grupy PNAC która w 2000 roku opublikowała raport w którym czytamy:

“Proces przemiany, choćby przyniósł rewolucyjne zmiany, zająłby najprawdopodobniej długi okres czasu, w braku jakiegoś katastrofalnego i katalizującego wydarzenia - w rodzaju nowego [ataku na] Pearl Harbor”. Fragment raportu grupy PNAC z 2000 r pt. „Rebuilding America’s Defenses”

„Co więcej, z czasem jak Ameryka staje się coraz bardziej społeczeństwem multi-kulturalnym, znajdowanie konsensusu w polityce międzynarodowej będzie coraz trudniejsze, z wyjątkiem sytuacji pojawienia się masywnego i powszechnie odczuwanego bezpośredniego zagrożenia z zewnątrz.”
Zbigniew Brzeziński „Wielka Szachownica” (1997)


Więcej cytatów z Wielkiej Szachownicy:
http://tinyurl.com/7egxh

Wynika z powyższych wypowiedzi, że byli ludzie w USA którzy twierdzili przed 11 września 2001, że potrzebny jest „Nowy Pearl Harbor”… Nowy Pearl Harbor dostali. Inni twierdzili że potrzebny jest wróg zewnętrzny… wroga zewnętrznego dostali.
Dostali? Czy może sobie sami go stworzyli? Każdy niech rozstrzygnie to sam. Z mojej strony mogę dodać tylko ostrzeżenie - wybierając dorogę zaprzeczania będziecie dalej tkwić w fałszywym obrazie rzeczywistości, a co za tym idzie pozwolicie sobą manipulować i w ostateczności popełnicie te same błędy które popełnili Niemcy w 1939 r. Niestety pojmiecie to w tym samym momencie co oni - kiedy będzie już za późno:
Myśleli, że są wolni. Niemcy 1933 - 45. Milton Mayer
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk napisał:
ale czemu zmieniasz temat?

tamatem sa manipulacje jakich nagminnie dopuszczaja sie "demaskatorzy oficjalnych/rzadowych manipulacji"
i klamstwa jakie serwija "walczacy z oficjalnymi/rzadowymi klamstwami"



Nie jest kłamstwem, że Wszystkie WTC-tery zostały rozwalone. Pytanie, jak to zrobiono? Tego jeszcze nie wiemy. Ktoś to zrobił i miał technologię. Bo że to był majstersztyk technologiczny, to chyba jest zrozumiałe "samo przez się".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:

A jak już się pofatygujesz to napisz też do firmy która robi słowniki:

http://education.yahoo.com/reference/dictionary/entry/pull
Cytat:
pull down

1. To demolish; destroy: pull down an old office building.


Hue, hue, hue
kolejna manipulacja "walczacych z manipulacjami"
WIESZ CO TO SA PHRASAL VERBS???

Wiesz, ze czesto maja malo albo zuplenie nic wspolnego z czasownikiem bazowym?
przyklad pierwszy z brzegu:
go- iść
go off-wybuchnąć
go down- zrobic minete Very Happy

Ale Silverstein pewnie slabo zna angielski i dlatego mowil niegramatycznie
i z bledami rzeczowymi mylac "pull it" z "pull it down" Laughing





JackBlood napisał:

Wejdź nja www.video.google.pl i w wyszukiwarce wpisz:
"building pulled down"
Pojawią się filmy.
Pytanie: Na ilu filmach widać budynek "pociągany za pomocą kabli", a na ilu filmach widać budynek wysadzany materiałami wybuchowymi.

Co ty nie powiesz manipulatorze
to wejdz na google i pokaz ile jest budynkow wysadzanych materialami wybuchowymi
po wpisaniu prawidlowego, niezmanipulowanego zapytania:
http://www.google.com/search?hl=en&c.....tnG=Search
Co, nie znalazles? Google tez nalezy do spisku? Laughing

Jako bonus w tym i pobocznym tematach
wypunktowane manipulacje i klamstwa guru alexa jonesa:
http://wtc7lies.googlepages.com/alexjonesvilifiesthefdnyandlarrysilverst





JackBlood napisał:
Jak by ktoś się zastanawiał dlaczego w kontekście wysadzania budynków używa się słowa "pull" to niech przeczyta to:

[i]The preparation of the structure for implosion could have been approached a number of ways. Following in depth discussions with CABI’s selected preparation/debris removal contractor, NDA Member-Omega Contracting, Inc. of Pompano Beach, Florida, it was decided that CDI could effectively minimize the amount of linear shaped charge explosives to be used in the structure. By torch-cutting splice plates on selected upper columns/floors, and utilizing approximately 3,000 feet of steel-core cable on alternate upper floors to help “pull” the northern and eastern walls away from the fiber optics cables in NE Third Avenue and Biscayne Boulevard.


hue hue hue
no niech przeczyta,
niech sie zastanowi, dlaczego manipulant podkreslil wygodne wyrazy wyrwane z kontekstu
nich sie zastanowi dlaczego odcial angielskie wyrazenie dwuwyrazowe pulled od away
niech sie zastanowi dlaczego w ogole tam slowo pull jest w cudzyslowie
niech sie zastanowi, dlaczego manipulant pominal fragment podkreslony przeze mnie Laughing






jak tam manipulanci
wrzuccie jakie nowe klamstwa bo te juz nudne sie robi
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 14 Sie '08   Temat postu: Pull it Odpowiedz z cytatem

moonwalk napisał:

jak tam manipulanci
wrzuccie jakie nowe klamstwa bo te juz nudne sie robi


Zmieniłeś bardzo sprytnie temat....ale niech będzie...
Pan S. powiedział to co powiedział strażakom..."pull it" i pewnie w jego ustach znaczyło to:

"...jestem bardzo szcześliwy, że mam takich wspaniałych ludzi.
Jeżeli macie piwo i już chcecie wypić, to to zróbcie 'pull it'
a jak ktoś chce do domu, to niech się wypuści już "pull it"..
sikajcie przed budynkiem "pull it",
przynieście mi jedno piwo i postawcie na moim biurku "pull it"....
zostawcie już w spokoju ten WTC7, same te firanki zgasną "pull it"

Ładne? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


911 In Plane Site
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile