W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
czyń wolę swoją, niechaj będzie całym prawem  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2666
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 03 Paź '08   Temat postu: czyń wolę swoją, niechaj będzie całym prawem Odpowiedz z cytatem

najbardziej potworny grzech jaki czlowiek popelnia od niepamietnych czasow to oddanie swojej mocy czynienia innym. to co obserwujemy na co dzien czytajac wiadomosci, tudziez idac ulica to tylko konsekwencje tego poddania. jestesmy niewolnikami nie tylko ekonomicznymi ale przede wszystkim mentalnymi. dopoki nie zostanie zniszczone przeswiadczenie ze porzadek na swiecie zrobi za mnie polityk, ksiadz czy inny cwany skurwysyn doputy ten caly syf bedzie sie krecil.
ten swiat jest twoj - to ty jestes jego panem i niech nikt nie wmowi ci ze jest inaczej. jestes piekny, wspanialy i madry wlasnie taki jaki jestes. nie musisz miec wyjebanego domu z basenem, ani ubierac sie w ciuchy z odpowiednimi metkami. nie musisz miec tego calego majdanu roznych debilnych gadzetow. nie musisz wygladac tak jak jakis kretyn z jakiegos debilnego kolorowego magazynu ci kaze. nie musisz byc kims kim chca bys zostal twoi rodzice. nie musisz nic nikomu udowadniac. nie musisz grac w cudze gierki. ale oczywiscie mozesz i nigdy nie pozwol zeby wyszla z twoich ust ta przekleta mantra "nie moge", "nie stac mnie", "nic nie znacze". ten swiat to ty a cala reszta to iluzja. kiedy sobie to uswiadomisz wszystko nagle nabierze nowego znaczenia. liczy sie tu i teraz. wsluchaj sie w siebie a droga cie sama poprowadzi.

wiem ze brzmi to wszystko dosc nawiedzenie ale jak czytam posty w ktorych ludzie przezywaja jakiegos tam rona paula, korwina-mikkego, czy innych "mesjaszy" ludzkosci to mi sie niedobrze robi. dopuki prezentujecie taka postawe, doputy jestescie niczym wiecej jak kolejnymi baranami w stadzie.

na zakonczenie rzuce slowami utworu "opus 77" zespolu coph nia, inspirowanego "ksiega prawa" wielkiego maga, tworcy filozofii thelemy aleistera crowleya:
Cytat:

The law of the strong
This is our law and the joy of the world

Do what thou wilt shall be the whole of the law
Thou hast no right but to do thy will
Do that, and no other shall say nay
Every man and every woman is a star
There is no god but man

Man has the right to live by his own law
To live in the way that he wills to do
To work as he will
To play as he will
To rest as he will
To die when and how he will

Man has the right to eat what he will
To drink what he will
To dwell where he will
To move as he will on the face of the earth

Man has the right to think what he will
To speak what he will
To write what he will
To draw, paint, carve, etch, mould, build as he will
To dress as he will

Man has the right to love as he will
Take your fill and will of love as you will
When, where and with whom you will
Man has the right to kill those who would thwart these rights
The slaves shall serve
Love is the law
Love under will
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie nie dorośli do tego żeby mieć własną wole, dlatego dzielimy się na graczy, mistrzów gry i NPC(których jest najwięcej)
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Mentalność niewolnika...

Pamiętam jak dziś lekcje religii w technikum. Ksiądz rozdał nam ankiety. Jedno pytanie dotyczyło naszego wzorca do naśladowania. Ja nie wpisałem nikogo w tej rubryce. Jak się później okazało byłem jedyną osobą w klasie, która tak postąpiła. Nie chce w ten sposób dać do zrozumienia ze byłem taki wyjątkowy. Chodzi o to że koledzy i koleżanki wpisali rodziców, świętych i samego boga. Ksiądz podsumowując ankietę dodał od siebie że mamy w klasie osobę, która jest niewierząca bo nie posiada autorytetów i trzeba jej pomóc. Zareagowałem śmiechem co większość zauważyła. Ot taki przykład mentalnych niewolników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoka




Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pamiętam jak dziś lekcje religii w technikum. Ksiądz rozdał nam ankiety. Jedno pytanie dotyczyło naszego wzorca do naśladowania. Ja nie wpisałem nikogo w tej rubryce. Jak się później okazało byłem jedyną osobą w klasie, która tak postąpiła. Nie chce w ten sposób dać do zrozumienia ze byłem taki wyjątkowy. Chodzi o to że koledzy i koleżanki wpisali rodziców, świętych i samego boga. Ksiądz podsumowując ankietę dodał od siebie że mamy w klasie osobę, która jest niewierząca bo nie posiada autorytetów i trzeba jej pomóc. Zareagowałem śmiechem co większość zauważyła. Ot taki przykład mentalnych niewolników.


Od siebie dodam że pranie mózgów młodych ludzi postępuje coraz bardziej, ostatnio na lekcji religi w LO ( na które już z resztą nie uczęszczam ) został nam pokazany film o sektach i ich szkodliwości. Kościół chce za wszelką cene utrzymać przekonanie w społeczeństwie polskim, że każda inna religia/światopogląd jest zły. Stosując tą propagandę chcą już za młodu zrobić z nas posłusznych i pokornych wierzących w garbate aniołki katolików bez kszty własnego zdania, bo przeciez wszyscy mający inne zdanie należa do sekty. JEŚLI NIE POZBĘDZIEMY SIĘ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO TO DALEJ BĘDZIEMY BEZKSZTAŁTNĄ MASĄ, KTÓRĄ MOŻNA FORMOWAĆ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 04 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, proponuje sabotaż, co powiecie na zasmradzanie kościołów siarkowodorem? xD
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 04 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swoja droga kiedys majac moze z 17 lat dzwonilismy z kumplem na jedna plebanie twierdzac ze nagralismy ksiedza jak molestuje jakiegos chlopca. potrzebowalismy kasy i wpadl nam taki pomysl Very Happy niestety nie dal nam szmalu Wink

a z tym zasmradzaniem to planowalem jak bylem jeszcze mlodszy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 04 Paź '08   Temat postu: Re: czyń wolę swoją, niechaj będzie całym prawem Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
ten swiat to ty a cala reszta to iluzja.


Bez przesadyzmu Smile . Wystarczy "bądź sobą", albo "nie daj sobą pomiatać".

A co do autorytetów, to nie rozumiem, czemu ludzie ich tak na siłę szukają. Każdy jest inny i nie ma szans, żebym znalazł kogoś, kogo w 100% chcę naśladować (i nie widzę sensu w szukaniu). Oczywiście mądrzy ludzie są, można np. wysłuchiwać ich rad, ale trzeba pamiętaźć żeby BYĆ SOBĄ i MYŚLEĆ SAMODZIELNIE. Może Ameryki żem nie odkrył, ale co tam. Niektórym (absolutnie nie mam na myśli nikogo z tego forum (w każdym razie nikogo konkretnego, bo może ktoś się jednak znależć)) trzeba to powtarzać do... Dużo razy w każdym razie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemem nie jest istnienie osób określanych mianem autorytetów. Nie jest również problemem "używanie" tych osób jako wzorców. Problemem jest brak przytomnego korzystania z autorytetów. O co mi chodzi? Otóż o to, aby z autorytetów korzystać tak jak ze źródeł wiedzy, które należy weryfikować. W przypadku autorytetów najlepiej rzecz oddaje "po owocach poznacie ich".
Co do tytułowego "credo" (satanistów?) "czyń wolę swoją, niechaj będzie całym prawem", to jest to credo osób zaślepionych i z niską samooceną (co najczęściej na jedno wychodzi Wink). Ludzie światli powiedzieli by tak: poznaj prawdę i czyń swoją wolę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WhiteRaven napisał:
Pamiętam jak dziś lekcje religii w technikum. Ksiądz rozdał nam ankiety. Jedno pytanie dotyczyło naszego wzorca do naśladowania. Ja nie wpisałem nikogo w tej rubryce. Jak się później okazało byłem jedyną osobą w klasie, która tak postąpiła. Nie chce w ten sposób dać do zrozumienia ze byłem taki wyjątkowy. Chodzi o to że koledzy i koleżanki wpisali rodziców, świętych i samego boga. Ksiądz podsumowując ankietę dodał od siebie że mamy w klasie osobę, która jest niewierząca bo nie posiada autorytetów i trzeba jej pomóc. Zareagowałem śmiechem co większość zauważyła. Ot taki przykład mentalnych niewolników.


Ależ właśnie w tamtym momencie byłeś wyjątkowy. To tylko powód do dumy. Brak autorytetu to pierwszy drogowskaz, by odnaleźć go w sobie. Brzmi jak bełkot, ale to prawda.
Reakcja księdza nie powinna dziwić. Kościół i jakakolwiek religia nie mogłaby istnieć bez autorytetów. Oni reagują jak automaty. Ale nie tylko oni- lekarze też tak mają. Przykład : pani X przedstawia typowemu przedstawicielowi środowiska medycznego - panu B - dokumentację wielu pacjentów, u których wystąpiła znaczna poprawa lub odzyskanie zdrowia. Pani x użyła pionierskiej metodologii i terapii, która okazała się skuteczna. Pan B odrzuca dokumentację, gdyż jak twierdzi, nie ma dowodów w postaci badań nad skutecznością tej terapii. Na sugestie pani X o konieczności przeprowadzenia koniecznych testów , pan B - uznany autorytet - reaguję pogardliwym uśmieszkiem i poleca trzymanie się procedur. Samo życie.

Ksiądz heretyk jest w swoim środowisku perełką w stogu gówna, ale niestety - mimo tego - wciąż śmierdzi. Bo jest w tym środowisku. Z lekarzami nie musi tak być, bo w fundamencie swoim - przysiędze Hipokratesa - nie rozmijają się z dążeniem do dobra człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u, nie wiesz co by powiedzieli ludzie światli bo sam nie jesteś jednym z nich.
To ma niewiele wspólnego z satanistami, to jest z thelemy:
* "Czyń swoją Wolę będzie całym Prawem" (AL I:40)
* "Miłość jest prawem, miłość podług Woli" (AL I:57)
* "Słowem prawa jest Thelema" (AL I:39)
* "Nie masz prawa ponad czyń swoją Wolę" (AL III:60)

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Thelema
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy cytując urywki z crowleya nie traktujesz go podświadomie za autorytet? no i co w tym złego?

dla kogoś "autorytetem" może być Ron Paul, Osho, Budda - pytam się co w tym kuźwa złego? autorytetem czytaj, kimś kto wie więcej od ciebie w pewnych kwestiach i od którego czerpiesz WIEDZĘ.

czym innym jest barankowate posłuszeństwo, czym innym szukanie prawdy w świecie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar - taki autorytet mogę miec, gorzej z kimś, kogo chce się naśladować.
Bo na razie myślałem o tym drugim
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
dr02d2u, nie wiesz co by powiedzieli ludzie światli bo sam nie jesteś jednym z nich.

Jestem czy nie jestem nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Znaczenie ma dla mnie to co widzę, czuję i rozumiem. A to wszystko razem mówi mi że dopóki nie znasz prawdy nie wiesz co czynisz. I mam tu na myśli prawdę w wymiarze osobistym (samopoznanie) i w wymiarze absolutnym (prawa wszechświata/boskie, czy jak to tam kto chce sobie nazwać).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 21:22, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

Nie no smiac mi się chce. Czyli człowiek nie może mieć wolnej woli, wolności słowa etc. bo do tego "niedorósł"? Jakie macie prawa żeby pierdolic kto może a kto nie? Dla mnie autorytetem jest Juan Peroń i w dupie mam co o tym myślisz. Tutaj na forum wiele osób pierdoli że Boga nie ma...no MOŻE go nie ma bo gdyby zobaczył jakich "podludzi" stworzył to by się "kobieta + męzczyzna = Człowiek" załamał. Niektórzy z was uważaja sie za radykałów prawicowych - w takim razie religia jest waszym priorytetem wg którwego postepujecie a w dekalogu mamy napisane "Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu". I tak otóz doszedłem do sedna. Ktoś mądry kiedys powiedział, że "Nie ma prawdy obiektywanej" a Nietzche "Nie ma moralności obiektywnej" gdyz zdarzenia które składaja się na twój wybór powodują takie a nie inne konsekwencje, w wyniku których to czy postąpiłes "dobrze czy "źle" będzie w twoim ogólnym mniemaniu. Dlatego jakie WY macie prawo mówic o prawdzie i moralności?

A to że ktoś nie ma autorytetów oznacza jedno - to że nie ma JAKICHKOLWEIK AMBICJI. Jesli masz autorytet to starasz sie mu dorównac (ojciec, matka, wujek, postac hitoryczna, Bóg etc.). Jesli takiegokolwiek nie masz oznacza iż masz tak wybujałe Ego iz uznajesz siebie za najmądrzejszego. I po twoim poście to widac drogi "WhiteRaven".
Cytat:
Zareagowałem śmiechem co większość zauważyła.

Oznacza to że mają cie za odludka Rolling Eyes Bo gdyby cie lubili by mieli chociaz z ciebie jakąkolwiek polewę...

Cytat:
Kościół chce za wszelką cene utrzymać przekonanie w społeczeństwie polskim, że każda inna religia/światopogląd jest zły. Stosując tą propagandę chcą już za młodu zrobić z nas posłusznych i pokornych wierzących w garbate aniołki katolików bez kszty własnego zdania, bo przeciez wszyscy mający inne zdanie należa do sekty. JEŚLI NIE POZBĘDZIEMY SIĘ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO TO DALEJ BĘDZIEMY BEZKSZTAŁTNĄ MASĄ, KTÓRĄ MOŻNA FORMOWAĆ.


LOL padłem powstan Powerade! Kościół niezakazuje zakładania nowych religi (oczywiście będzie je atakował że sa złe) ale sa legalne dopóki NIE WYRZADZAJĄ krzywdy osobom które w owej sekcie usczestnicza (sekta zabiera majatek, odseparowuje sie od rodziny etc.) a to w czy to jest złe to powinienes sam wiedzieć.

Jak tak patrze na posty moich niestety rówieśników to sie załamuje bo sie naoglądali takiego Zeitgeistu i uwarząją iż jest to absolutna niepodwarzalna prawda. Bo facet jesli takie cos głosi musi byc czysty. Ron Paul finansowany przez przemysł zbrojeniowy którego tak nie lubicie i uważacie za "niemoralne" kieruje takimi osobami jak Wy by coś osiągnąć. I ma was tak szczerze w dupie.

To forum nie służy do poznawania rzekomej "prawdy" bo Katolik powie iż prawda jest Bóg a Wy powiecie iż Boga nie ma i powstliście z jakis odpadów kosmicznych...czyli co? Nie ma sensu życia? Jestesmy wynikiem przypadku? NIE! Nie moi drodzy. Nasz organizm jest zbyt zlożony by sie stworzył na drodze przypadku - byc może ewolucja byc może kreacjonizm ale zycie ma sens.
A to co wy tutaj opowoadacie w tym topicu właściwie o wszystkim jest niedośc wyssane z palca ale równiez chore.

@Voltar: Definicje "Prawdy" prosze bo jak wiesz "Historie pisza zwycięzcy" oraz "Nie ma prawdy obiektywnej".

Cytat:
czym innym jest barankowate posłuszeństwo, czym innym szukanie prawdy w świecie...


A co jest prawdą? To że "domyślasz" się że WTC znisczony został przez C4? Że Apollo11 to Hoax? Bimi mi napisał kiedys iż to co się znajduje na tym forum jest "prawdą". Dla mnie kupą ząsmieconego gigabajta napełnionego domysłem.

Zreszta co wam przeszkadza że ktos w coś wierzy? Dla mnie osobiście jesli osoba która wierzy w Boga poprawia się i dąży do perfekcji w swoim zachowaniu czuje się z tym dobrze to czemu mam ją namawac do jakiś agnostyków czy innych tam? Budda nie miał wokół siebie uczniów? Przecież zapewne oglądałeś "Zeitgeista" i widziałes "porównania" Chrystusa z Buddą innymi filozofami i bogami Rolling Eyes

Kończąc...
...prawdy nie ma a to forum to domysły, spekulacje, teorie itd. mające na celu...no własnie co ma na celu? Ja obejrzałem "Zeitgeista" i na poczatku poczułem gniew le w miare zacząłem sie uspokajać i zastanawiać - "So what?". Komunizm upadl przez Reagana i jego administracje, II Wojna Światowa została zakończona przez Franklina Delano Roosvelta więc trudno mi uwierzyc by JEDYNYM celem "burżuazji" miałabyc anihilacja 90 % populacji - bo na zdrowy rozum "Nad kim by tu wtedy rządzić?". Bo te 10 % to śa dyplomaci, masoni (których na chwilę obecna uważam za obłakaną sektę która nie ma nic wspólnego z "NWO" - wolnomularstwo.pl) illuminaci etc.

P.S. Jak nie przeczytałes całego to na chuj sie odzywasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:01, 17 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu nie chodzi o ''przeludnienie'', tu chodzi o rasizm .. mysle ze wkrotce sie o tym przkonamy, ze to tylko inna, nowa nazwa dla starej idei..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:17, 17 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawiązując do autorytetów,
asne, można je mieć, tylko po co?
owszem można się od nich uczyć, ale nie wzorować w życiu, które jest Twoje, i nikogo innego jak i decyzje w nim podejmowane,
można polegać na wiedzy innych i wierzyć im niekwestionowanie powielając ich kroki i myśli, ale to ścieżka szeroka i łatwo dostępna, coraz bardziej tłoczna im dalej nią idziesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 17 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar
Cytat:
można polegać na wiedzy innych i wierzyć im niekwestionowanie powielając ich kroki i myśli


Otóż nie Very Happy

Trzeba wsiąść się w garść Laughing i trzeba nie powielać śladów autorytetów i ich kroków.
Trzeba szukać tego czego oni szukali. Tworząc przy tym własną drogę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 23 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jesli takiegokolwiek nie masz oznacza iż masz tak wybujałe Ego iz uznajesz siebie za najmądrzejszego. I po twoim poście to widac drogi "WhiteRaven".


Zauważyłem że to Ty masz ten problem Wunderwaffel. Twój tok rozumowania mnie powala i niestety ale…. nie daje do myślenia. Wytłumacz mi tylko jedno, co mają wspólnego ambicje z autorytetem?


No i jeszcze jedno:
Cytat:
Bo gdyby cie lubili by mieli chociaz z ciebie jakąkolwiek polewę...


Jesteśmy na forum prawda czy w gimnazjum? Chyba masz przykre wspomnienia z lat szkolnych. Dla mnie to były najlepsze lata choć nie twierdze że takimi już zostaną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


czyń wolę swoją, niechaj będzie całym prawem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile