W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybory  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1931
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 03 Paź '08   Temat postu: Wybory Odpowiedz z cytatem

Strasznie dużo tutaj rozważań pt.: co to będzie?, co z tym bankiem a z tamtym?, a na kogo teraz napadną?, a jakiej broni użyją? a czy kupić złoto czy ropę, a może srebro czy ziemię?
Jedynym dostępnym i bardzo skutecznym sposobem na zmianę satus quo (rewolucja nie jest konieczna) są wybory!!! Wygląda na to, że zupełnie o tym zapomnieliście.
Zapytacie na kogo zagłosować? Otóż zgadzam się, że w tej chwili nie ma żadnego prawdziwego i liberalnego ugrupowania, ale jest UPR (niestety z twarzą JKM, ale na to odpowiedź w innym temacie).
W okresie kampani wyborczej (kiedy zaoferowałem pomoc tej partii) zaproponowałem pewnemu Panu, który w tej chwili jest nr 1 UPR obejrzenie ZEITGEIST. W odpowiedzi co o tym sądzi, poprosił mnie o plik z napisami do filmu ponieważ chciał go wypalić na płycie.
To jest chyba wystarczająca rekomendacja dla tej partii, mimo kompromitujących ją zachowań JKM'a.
Chodzi o to, aby pokazać ludziom nowy kierunek i trend w polityce - prawdę i liberalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pahol pozwol ze ci zdradze pewien sekret - wiesz po czym poznac polityka jak klamie? po tym ze otwiera usta.
widze tez ze nie zdajesz sobie sprawy z fundamentow naszej rzeczywistosci. po pierwsze system w ktorym zyjemy to nie jest demokracja tylko mediokracja. nie bede sie nad tym rozwodzil domysl sie sam. po drugie to co sie mowi przed wyborami nie ma sie nijak do tego co sie robi po wyborach - vide wszystkie partie ktore doszly do wladzy. jednakze mam nadzieje ze rzeczywistosc zweryfikuje kiedys twoja wiare i zobaczysz w praktyce jaki to upr jest liberalny i jak bardzo zreformuje nasze panstwo Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1862
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz zgodze sie z Al
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm, ej no nie pierwszy. wydaje mi sie ze co do filmow sie tez zgodzilismy heheh Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, żeby ludzie zrozumieli co to jest liberalizm i że PO nie jest liberalna tak jak uważa ten aut lepper. Miałem na myśli to, że jakby UPR zodobyła jakiekolwiek poparcie to na przykład taki ktoś jak Robert Gwiazdowski mógłby się zainteresować polityką. Człowiek jak się wydaje ma pojęcie o ekonomii i zdecydowanie liberalne poglądy. Po tym co mówi na swoim blogu, można się również domyślać, że wie co w trawie piszczy. Kilka przykładów z jego bloga:

"Karol Marks miał zdaje się rację w jednym: władzę bankierów powinna zmieść jakaś rewolucja. Ale na to się, niestety nie zanosi."

"Ten właśnie argument, że nie możemy się „cofnąć” w ekonomii do połowy osiemnastego wieku, pozwalał przez ostatnie lata przedstawicielom „rynków finansowych” ramię w ramię z przedstawicielami „alterglobalistów” i innych komunistów, dyskredytowć poglądy zarówno klasycznej szkoły manchesterskiej, jak i austriackiej (choć to już była połowa dwudziestego wieku) i pompować kolejne bański spekulacyjne w imię teorii, że wszystko można wyprodukować, pod warunkiem, że ktoś to kupi."

http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=452

Dobra Al, kiedyś wziąłem telefon i zadzwoniłem do oddziału UPR, żeby pomóc w kampanii, ponieważ miałem chęć zrobić coś POZYTYWNEGO, jakiś KROK DO PRZODDU.Okazuje się, że nie był to przynajmniej Twoim zdaniem trafiony pomysł.

Dziś mam chyba jeszcze większą chęć zrobić coś dobrego, więc PROSZĘ podpowiedz mi co to może być. Nie chce mi się czekać na NWO i nie uważam, że rewolucja dosłownie rozumiana jest jedynym wyjściem, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos pozytywnego? podlej kwiaty. usmiechnij sie do sasiadki. ugotuj dziewczynie dobry obiad. idz na spacer. itd itd. male rzeczy. drobiazgi. robmy to co jest w naszym zasiegu. ratowac swiata nie trzeba bo wszystko idzie zgodnie z planem. z sytuacja na swiecie jest jak z pogoda: widzisz czarne chmury i zerwal sie wiatr, pewnie zaraz lunie i moze tez pogrzmi. ale zaden deszcz nie trwa wiecznie. a poza tym jak troche popada to wyrosnie cos nowego. z innej strony to jaki masz wplyw na pogode? nwo przyjdzie i przeminie. poza tym uwazasz ze nasz swiat jest taki super? mozesz podac jakis przyklad momentu w historii do ktorego moznaby wrocic? ten syf sie ciagnie od tysiecy lat. na horyzoncie widac jednak juz jego koniec. pamietaj ze najciemniej jest przed switem. niech rosna w sile, niech wydaje im sie ze swiat jest ich. im wyzej wleza tym bardziej zaboli ich upadek. jedyne co mozemy teraz zrobic to troszczyc sie o siebie nawzajem, pomagac i informowac. wiecej nie trzeba. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybory
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile