W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
My Heritage   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 1864
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1049
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 22 Sty '20   Temat postu: My Heritage Odpowiedz z cytatem

MyHeritage to izraelska agenda zbierająca dane genetyczne ludzi z całego świata, w różnych celach. Chronimy pesel i takie tam numerki, a DNA rozdajemy ot tak -podczas gdy w ten sposób można np. poszukiwać części zamiennych dla najbogatszych, albo konstruować broń biologiczną (dla) najnowszej generacji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 25 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbierają dane bo chcą wiedzieć ilu jest Żydów na świecie Wink .


To jest dobre , w temacie ;
Cytat:
"Israeli High Court Allows DNA Testing to Prove Judaism". Tamtejszy sąd najwyższy zalegalizował genetyczne potwierdzanie żydostwa.

https://www.haaretz.com/amp/israel-news/.....5iEZQ5JLfD



Kiedyś gdzieś przeczytałem , że Żydzi to Słowianie którzy trafili do niewoli Babilońskiej na 300 lat Laughing i tam ich tak skrzywdzili Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 25 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Kiedyś gdzieś przeczytałem , że Żydzi to Słowianie którzy trafili do niewoli Babilońskiej na 300 lat Laughing i tam ich tak skrzywdzili Wink .


@Ordel, z całym szacunkiem, ale według ciebie 2/3 ludów które kiedykolwiek stąpały po ziemie to potomkowie Słowian, a dowodami są na to np. przypadkowe podobieństwa słów między różnymi językami (co jest zjawiskiem powszechnym i wynikającym z prostego faktu, że na świcie istnieje miliony języków, i jednocześnie ograniczona liczba głosek które gatunek ludzki jest w stanie wymówić, więc takie podobieństwa muszą się siłą rzeczy zdarzać, a nawet jeśli podobieństwa językowe nie są przypadkowe, to skąd wiesz że to lud X nauczył się tego słowa i przekręcił je od Słowian, a nie na odwrót?), czy mocno nieprecyzyjne i przeróżnie interpretowane aluzje w starych kronikach. Tak że no Rolling Eyes Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1049
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 25 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
na świcie istnieje miliony języków,
Eh? ..s e r i o ? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 16:57, 25 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Ordel napisał:
Kiedyś gdzieś przeczytałem , że Żydzi to Słowianie którzy trafili do niewoli Babilońskiej na 300 lat Laughing i tam ich tak skrzywdzili Wink .


@Ordel, z całym szacunkiem, ale według ciebie 2/3 ludów które kiedykolwiek stąpały po ziemie to potomkowie Słowian, a dowodami są na to np. przypadkowe podobieństwa słów między różnymi językami (co jest zjawiskiem powszechnym i wynikającym z prostego faktu, że na świcie istnieje miliony języków, i jednocześnie ograniczona liczba głosek które gatunek ludzki jest w stanie wymówić, więc takie podobieństwa muszą się siłą rzeczy zdarzać, a nawet jeśli podobieństwa językowe nie są przypadkowe, to skąd wiesz że to lud X nauczył się tego słowa i przekręcił je od Słowian, a nie na odwrót?), czy mocno nieprecyzyjne i przeróżnie interpretowane aluzje w starych kronikach. Tak że no Rolling Eyes Very Happy

Już to pisałeś , powtarzasz się . I nigdzie nie pisałem że 2/3 ludów , sam sobie tak to wydedukowałeś .
Wszystko zostało napisane w odpowiednim temacie , to że ty nie chcesz wyciągać wniosków stając przy oficjalnej wersji która kupy się nie trzyma to twoja prywatna sprawa .

Aluzje w starych kronikach , no widzisz ile zależy od punktu interpretacji . Twój punkt jest błędny Smile .

Kolejna sprawa , że to nie czas i miejsce Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 25 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
Cytat:
na świcie istnieje miliony języków,
Eh? ..s e r i o ? Rolling Eyes


To był skrót myślowy, ale widać że @chemicloo stoi na straży Very Happy Pogłaskał bym cie po główce i rzucił kość, gdybym był w poblizu Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1049
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 25 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrót -to jest jak się coś skraca... a ty tutaj wyraźnie rozszerzyłeś.. Confused ...I nie, nie jestem żadnym @chemicloo, paranoidalny mitomanie, masz jakieś schizy po grzybach, czy po czym? Skończyłbyś wreszcie się ośmieszać i niszczyć sobie zdrowie psychiczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 25 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
ale według ciebie 2/3 ludów które kiedykolwiek stąpały po ziemie to potomkowie Słowian,


Umknęło mi , czyli ty myślisz że ja myślę że Rolling Eyes , czyli ( twoi ) Germanie i Słowianie to Rolling Eyes , coś ci sarkazm nie wyszedł , albo ja nie wiem co Wink .
Rozczaruje cię , nie myślę tak jak ty myślisz że myślę Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 25 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Azyren napisał:
Ordel napisał:
Kiedyś gdzieś przeczytałem , że Żydzi to Słowianie którzy trafili do niewoli Babilońskiej na 300 lat Laughing i tam ich tak skrzywdzili Wink .


@Ordel, z całym szacunkiem, ale według ciebie 2/3 ludów które kiedykolwiek stąpały po ziemie to potomkowie Słowian, a dowodami są na to np. przypadkowe podobieństwa słów między różnymi językami (co jest zjawiskiem powszechnym i wynikającym z prostego faktu, że na świcie istnieje miliony języków, i jednocześnie ograniczona liczba głosek które gatunek ludzki jest w stanie wymówić, więc takie podobieństwa muszą się siłą rzeczy zdarzać, a nawet jeśli podobieństwa językowe nie są przypadkowe, to skąd wiesz że to lud X nauczył się tego słowa i przekręcił je od Słowian, a nie na odwrót?), czy mocno nieprecyzyjne i przeróżnie interpretowane aluzje w starych kronikach. Tak że no Rolling Eyes Very Happy

Już to pisałeś , powtarzasz się . I nigdzie nie pisałem że 2/3 ludów , sam sobie tak to wydedukowałeś .
Wszystko zostało napisane w odpowiednim temacie , to że ty nie chcesz wyciągać wniosków stając przy oficjalnej wersji która kupy się nie trzyma to twoja prywatna sprawa .


Pisałeś już o słowiańskim pochodzeniu Germanów, Etrusków, Galów, Szkotów, Filistynów, Żydów, Traków, Greków i kogoś tam jeszcze... Więc niech ci będzie że nie 2/3 ludów na świecie, ale pewnie ze 2/3 wszystkich ludów z zachodniej części Eurazji Wink

Ostatnio się w chuj rozleniwiłem, dlatego nie chce mi się z tobą kłócić o każdą jedną głupotę którą przytaczasz, ale podam tylko jeden przykład z brzegu gdzie napisałeś nieprawdę, w oparciu o jakieś luźne, domniemane podobieństwo językowe: Napisałeś kiedyś (nie chce mi się już szukać konkretnego postu gdzie to napisałeś, ja nie @chemicloo Wink ), że nazwa własna Szkocji to Lochlann i z pewnością pochodzi ona od Lecha, co jest dowodem na to że Szkoci to potomkowie Słowian z Polski. Otóż nazwa Lochlann, czasem używana na określenie Szkocji (częściej jednak uzywano nazwy Alba albo Scotia), ale również i Skandynawii, pochodzi z języka Gaelickiego (celtycki) gdzie oznacza dosłownie "Kraina jezior", od gaelickiego słowa Loch (jezioro). Tak w Szkocji jak i w Skandynawii jest dużo jezior lub podobnych do jezior zatok/fiordów. Zagadka rozwiązana. To tylko jeden z wielu przykładów gdzie mogę obalić twoje błędne domniemania, ale zazwyczaj tego nie robię z dwóch powodów, po pierwsze tak jak mówiłem, ostatnio się w chuj rozleniwiłem i nie chce mi się prowadzić takich rozległych polemik na każdy temat, jak to czyniłem dawniej, a drugi to to że cie jaednak mimo wszystko lubię, mimo że w wielu rzeczach się nie zgadzamy Wink

Za dużo bardziej szkodliwych uważam np. takiego @chemicloo, i z nim częściej wchodzę w polemikę obalając jego bzdury, ale nawet z nim mi się już powoli nie chce, wypalam się Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2987
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 26 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
Skrót -to jest jak się coś skraca... a ty tutaj wyraźnie rozszerzyłeś.. Confused ...I nie, nie jestem żadnym @chemicloo, paranoidalny mitomanie, masz jakieś schizy po grzybach, czy po czym? Skończyłbyś wreszcie się ośmieszać i niszczyć sobie zdrowie psychiczne...


Jakby to zjadło grzybów to może przestałoby być tym, a zaczęło by być kimś.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 12:13, 26 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się nie kłóć @Azyren zaakceptuj prawdę . Bo ja się z tobą nie kłócę ( przynajmniej ja to tak odbieram ) .
Piszesz coś o Szkotach , że niby ja , ja tylko cytuje gościa z jakiegoś blogu , a jego teorie są spójne i mają sens co nie znaczy że nie powinny podlegać dalszym badaniom.
Przypadek "9 mln. mieszkańców półwyspu Iberyjskiego" w czasach końca Imperium Zachodnio Rzymskiego , pokazuje twój stosunek do faktów historycznych . Twoja wiedza opiera się na starej katolickiej historii Europy i puki kłamstwo nie zostanie ujawnione poprzez pracę naukową , która to zostanie opublikowana na "poważnych" stronach naukowych , ty sam prawdy nie zaakceptujesz . Zaś z drugiej strony cytujesz Wikipedie niczym prawdę objawioną , kiedy ja wykazałem , że w temacie "Słowiańskim" nic tam się kupy nie trzyma .

"Lubienie" nie ma tu nic do rzeczy , chodzi tylko o to że możemy merytorycznie podyskutować na jakimś tam poziomie . Z tym że i z takich "pogadanek" trzeba wyciągać jakieś wnioski , a nie tkwić dalej w oporze Wink .

A z tymi , Żydami to chyba zauważyłeś że sam się "zaśmiałem" Wink .



PS. sorry @Jasny że ci temat zafajdaliśmy .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


My Heritage
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile