W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Naziści - Spisek okultystów (lektor PL)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1754
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 29 Wrz '08   Temat postu: Naziści - Spisek okultystów (lektor PL) Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Naziści - Spisek okultystów

Na zgliszczach, które pozostawiła po sobie I wojna Światowa Adolf Hitler chciał zbudować nowy zbrodniczy porządek świata. U jego steru stanąć miała aryjska rasa nadludzi szerzących terror jakiego do tej pory jeszcze nie znano. Uważano, że naziści wskrzesili szczególną duchowość i przywrócili do życia praktyki okultystyczne, które drzemały na terenie Europy od tysięcy lat. Dokumenty dowodzą jednak, że stanowiły one dziwaczną interpretację dawnych obrzędów pogańskich, wypaczającą ideę walki dobra ze złem. Dzięki faktom odkrywamy przerażającą prawdę. III rzeszą rządzili mistycy, szaleńcy i mordercy.

Część 1
http://rapidshare.com/files/89719617/Obr......part1.rar
http://rapidshare.com/files/89851530/Obr......part2.rar
http://rapidshare.com/files/89701448/Obr......part3.rar
http://rapidshare.com/files/89836421/Obr......part4.rar

Część 2
http://rapidshare.com/files/90365779/Obr......part1.rar
http://rapidshare.com/files/90386766/Obr......part2.rar
http://rapidshare.com/files/90400978/Obr......part3.rar
http://rapidshare.com/files/90406850/Obr......part4.rar


_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:25, 02 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez ogladania dokumentu mozna stwierdzic ze sam wstep mowi o beznadziejnosci dokumentow.
1. Gdy ktos zaczyna od slowa nazisci to badzcie pewni ze tekst bedzie stronniczy. Prawdopodobnie nie rozumiecie co chce powiedziec Question A wiec dam przyklad i sami osadzcie jak to brzmi:
Komuchy - spisek okultystow.
Czy waszym zdaniem ktos kto nazywa komunistow komuchami bedzie w stanie pisac o komunistach w sposob bezstronny?
Hitler nigdy nie mowil o sobie ze jest nazi, ale mowil ze jest narodowym socjalistom...
2.
Cytat:
po sobie I wojna Światowa Adolf Hitler chciał zbudować nowy zbrodniczy porządek świata.

BZDURA! Panowala wielka bieda, wielkie bezrobocie, glod, korupcja i brak nadziei na lepsze jutro dla szarego obywatela. Mala banda spekulantow i oszustow przywlaszczyla sobie prawie wszystko dzieki machlojkom (tak jak w Polsce).
Hitler zlikwidowal bezrobocie, poprawil warunki pracy, zapewnil opieke zdrowotnom dla robotnikow, zabronil zatrudniania dzieci,....To dlatego tak Niemcy uwielbiali Hitlera.
3.
Cytat:
U jego steru stanąć miała aryjska rasa nadludzi

Kazdy bialy czlowiek jest aryjczykiem! Co jest w tym zlego? A ze chcial wyeliminowac wady genetyczne i choroby, to powinniscie wiedziec ze nie tylko w Niemczech ale i wielu innych krajach byly takie programy, na dodatek to nie w Niemczech zaczeto te programy.
4.
Cytat:
rasa nadludzi szerzących terror jakiego do tej pory jeszcze nie znano.

Faktem jest ze przed Hitlerem i po jego upadku nigdy nie walczono z korupcja i spekulantami tak skutecznie jak w III Rzeszy. Ale czy to takie zle Twisted Evil
5.
Cytat:
Uważano, że naziści wskrzesili szczególną duchowość i przywrócili do życia praktyki okultystyczne, które drzemały na terenie Europy od tysięcy lat. Dokumenty dowodzą jednak, że stanowiły one dziwaczną interpretację dawnych obrzędów pogańskich, wypaczającą ideę walki dobra ze złem.

Jeszcze jedna bzdura, Hitler nie mial zamiaru zastepowac jednego oglupiania innym oglupianiem, on chcial stworzyc spoleczenstwo gdzie zamiast kosciolow byly by obserwatoria gwiazd, ze tak powiem swiatynie nauki, gdzie nauka zastapila by slepa wiare.
6.
Cytat:
III rzeszą rządzili mistycy, szaleńcy i mordercy.

Bzdury napisane przez klamliwego debila.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 02 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lukup

Za debila powinieneś dostać limit 1 post dziennie.

A za dezinformacje to już w ogóle ban.

Poczytaj sobie o loży thule i innych i bedziesz wiedział czym zafascynowana była elita ss.
Skąd wzieły sie symbole a nawet dlaczego ss ubierało sie na czarno i tym podobne.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 02 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeszcze jedna bzdura, Hitler nie mial zamiaru zastepowac jednego oglupiania innym oglupianiem, on chcial stworzyc spoleczenstwo gdzie zamiast kosciolow byly by obserwatoria gwiazd, ze tak powiem swiatynie nauki, gdzie nauka zastapila by slepa wiare.


Lukup
Widzę, że nie czytałeś "Mein Kampf". Hitler twierdził, że kościoły to podstawa do stworzenia zdrowego psychicznie społeczeństwa, dlatego miał takie wielkie poparcie u papiestwa. Gdzie Ty te bzdury wyczytałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 02 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię bajek.
Socjaliści o wszystko oskarżą Hitlera, byle tylko nie wydało się że Hitler był takim samym socjalistą jak oni.

Za 50 lat pewnie zaczną twierdzić że Stalin też był ultra prawicowcem
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:35, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis
Gdybys umial czytac to zauwazyl bys ze NIKOGO z forum nie nazwalem debilem. Natomiast napisalem ze AUTOR tekstu jest KLAMLIWYM debilem. Ten tekst pochodzi z jakiejs strony internetowej ktora znalazl Waldek. Jesli ktos nie rozumie to wyjasniam ze nie mialem zamiaru obrazic Waldka gdyz mam zbyt wiele respektu dla niego.
Jesli ty nazywasz bzdury informacja, to wtedy owszem ja pisze dezinformacje. Tak samo gdy ktos zdowy psychicznie znajduje sie w otoczeniu samych wariatow jest nienormalny, bo wtedy normalnoscia jest bycie wariatem Twisted Evil
Jesli myslisz ze nigdy nie slyszalem o Thule to niestety sie mylisz. Zobacz
viewtopic.php?t=3889&highlight=

JA
Niewiem o jakim "Mein Kampf" myslisz. Tym co ma tylko okolo 100 stron po polsku? Bo wiem ze taka wersja istnieje na internecie. Ja mam wersje przedwojenna ktora ma prawie 700 stron.
Powinienes wiedziec ze Hitler twierdził ze nikt nigdy nie wygral w walce przeciwko wiarze i dlatego jego polityka byla tak kierowana aby uniknac niepotrzebnych konfliktow. Rowniez on byl niesamowitym wrogiem palenia, niemniej jednak walke z nawykiem palenia postanowil odlozyc na okres powojenny, argumentujac ze nie mozna zwalczac palenia podczas gdy jest to jedyna przyjemnosc jaka maja zolnierze w okopach podczas wojny. Byl on rowniez wrogiem alkoholu, niemniej jednak, jak wspomina Leon Degrelle, na porzegnanie Hitler dal mu butelke wina ....
Jest bledem myslenie ze papiestwo uwielbialo Hitlera, nalezalo by powiedziec ze go tolerowali , bo nie mieli innego wyjscia. Jesli go popierali to tylko i wylacznie na zasadzie ze wrogowie wrogow Watykanu sa przyjaciolmi Watykanu. Hitler byl wrogiem komunizmu i Watykan wolal miec do czynienia z Hitlerem niz ze Stalinem zwlaszcza po tym co zobaczyli w Hiszpani.
Dla znajacych francuski polecam ksiazke :
LE NATIONAL-SOCJALISME ET LA RELIGION Le IIIe Reich entre swastika et crucifix napisana przez Andre Lama i wydana w 2002 przez L'AENCRE I.S.B.N. 2-911202-46-5
Niestety jest to ksiazka trudna do znalezienia.
Aby odciagnac mlodziez od kosciola zebrania Hitlerjugend byly organizowane w tym samym czasie co lekcje religi w kosciele, oczywiscie dzieciaki wolaly zajecia atrakcyjne z biwakami w lesie niz sluchanie bajek w kosciele.
Jesli kogos interesuje prawda to powinien szukac w zrodlach orginalnych a nie czytac powypaczane i zmyslone bajki. Jednym z ciekawych zrodel sa materialy archiwalne przetlumaczone na angielski
http://www.calvin.edu/academic/cas/gpa/
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
JA
Niewiem o jakim "Mein Kampf" myslisz. Tym co ma tylko okolo 100 stron po polsku? Bo wiem ze taka wersja istnieje na internecie. Ja mam wersje przedwojenna ktora ma prawie 700 stron.


W formie e-booka? Jeśli tak to proszę o przesłanie, zobaczę, czym się różni te 100 od tych 700:). Bardzo chętnie przeczytam:). A jeśli masz ją w formie namacalnej to skąd jesteś? W tym wypadku odpisz na priva;).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 03 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:
gnosis
Gdybys umial czytac to zauwazyl bys ze NIKOGO z forum nie nazwalem debilem. Natomiast napisalem ze AUTOR tekstu jest KLAMLIWYM debilem. Ten tekst pochodzi z jakiejs strony internetowej ktora znalazl Waldek. Jesli ktos nie rozumie to wyjasniam ze nie mialem zamiaru obrazic Waldka gdyz mam zbyt wiele respektu dla niego.
Jesli ty nazywasz bzdury informacja, to wtedy owszem ja pisze dezinformacje. Tak samo gdy ktos zdowy psychicznie znajduje sie w otoczeniu samych wariatow jest nienormalny, bo wtedy normalnoscia jest bycie wariatem Twisted Evil
Jesli myslisz ze nigdy nie slyszalem o Thule to niestety sie mylisz. Zobacz
viewtopic.php?t=3889&highlight=



Tak tez to zrozumiałem.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:19, 04 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA
Chcesz wersje po polsku 105 stron
http://www.archive.org/details/MojaWalka
na tej stronie nacisnij PDF i bedziesz mial w wersji Adobe Acrobat za chwile Smile
Niemniej jednak gdy zobaczysz na angielskiej Wikipedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Mein_Kampf
zobaczysz ze jest napisane ze ksiazka ma 720 stron
Pages 720 pp
Na polskiej wikipedi jakos dziwnie zapomnieli o tym napisac Twisted Evil
Ksiazke mam w formie namacalnej , ale nie w jezyku polskim Crying or Very sad
Po angielsku wyglada ze mozesz ja bez problemow kupic (i jest 720 stron)
http://www.amazon.com/Mein-Kampf-Adolf-Hitler/dp/0395925037
uzywana od 4 1/2 $ a nowa od 11$ plus przesylka.

Po francusku 354 stronowa (co oznacza wersja odchudzona wg mnie) jest jako e-book na
http://www.radioislam.org/historia/hitler/mkampf/pdf/fra.pdf

Po angielsku 409 stronowa (co oznacza wersja odchudzona wg mnie) jest jako e-book na
http://www.americannaziparty.com/about/MeinKampf%20english.pdf

Jesli bedzicie czytac tekst gdzie 6/7, czy 1/2, czy 3/7 tresci zostalo wyciete, to badzcie pewni ze prawdopodobnie wycieto to co jest najciekawsze, to co chca ukryc przed wami i nie myslcie ze jak organizacja nazywa sie americannaziparty to powinniscie im wierzyc, wrecz przeciwnie nie zapominajcie ze Hitler nigdy nie mowil NAZI ale mowil narodowy-socjalizm!
Najlepiej bylo by przeczytac w wersji oryginalnej bo tlumaczena czasami sa celowo falszywe. Jesli macie tlumaczenie przedwojenne i ilosc stron jest bliska 700 to prawdopodobnie wszystko jest OK, w innym wypadku byc moze zrozumiecie pewne rzeczy na opak.
Mialem okazje czytac List do Papierza napisany przez Leona Degrelle w oryginale i poczatek tlumaczenia na jezyk polski (jest gdzies w wersji e-book na internecie). Niestety w tlumaczeniu na polski tlumacz CELOWO przekrecil znaczenie wypowiedzi autora i to nie dlatego ze znaczenie bylo trudne do tlumaczenia, ale po to aby ukazac autora w zlym swietle.

gnosis
Jesli za pierwszym razem zrozumiales co chcialem napsac to niestety powinno sie zastosowac twoje lekarstwo na tobie. Chce przez to powiedziec ze jesli jestes za banowaniem ludzi, tylko dlatego ze osmielaja sie pisac co mysla i gdy tlumacza dlaczego tak mysla, to rownie dobrze zasluzyles aby ciebie tak potraktowac. Niemniej jednak decyzja nie do mnie nalezy, a pozatym ja uwazam ze:
Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Co oznacza ze jesli traktujesz innych jak zwierzeta, to ktos kiedys moze ciebie potraktowac rowniez jako zwierze, a wtedy bedie to mniej przyjemne dla ciebie. Nie badz naiwny i otworz oczy poki jeszcze jest czas.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 04 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lukup

I co chcesz udowodnić ?
Podajesz ,że są rozbieżności w Main Kampf (w wersjach) i co?

Czy w tych dłuższych wersjach jest coś o okultyżmie?

Udowodnij Pan coś tu napisał:

Cytat:
eszcze jedna bzdura, Hitler nie mial zamiaru zastepowac jednego oglupiania innym oglupianiem, on chcial stworzyc spoleczenstwo gdzie zamiast kosciolow byly by obserwatoria gwiazd, ze tak powiem swiatynie nauki, gdzie nauka zastapila by slepa wiare.
6.
Cytat:
III rzeszą rządzili mistycy, szaleńcy i mordercy.

Bzdury napisane przez klamliwego debila.



Przeciez nikt nie mówi ,że Hitler był okultystą!!

Chodzi o jego otoczenie.
Podałeś linka jako dowód ,że coś wiesz o Thule ,ale chyba nie wiesz nic oprócz zasłyszanej nazwy.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1864
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 04 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WY SIE JAK ZWYKLE KLUCICIE NIE O TO CO TRZEBA!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:04, 05 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto powiedzial ze ja chce cos udowodnic?
Ja tylko stwierdzilem ze sa rozne wersje Mein Kampf, a wiec czytajacy moze sam sobie wyciagnac wnioski, chyba ze ma glowe impermeable to ja na to nic nie poradze.

Poniewaz Thule Society bylo organizacja tajna, a wiec prosta sprawa g...o o nim wiemy. Mozna sobie spekulowac i gdybac ale to jest tylko gdybanie i spekulowanie czyli nic pewnego na 100%. No moze jedyna rzecz ktora jest pewna to ich emblemat


Kazdy slyszal o masorneri, a czy mozna o nich wiele powiedziec i byc pewnym na 100% gdy to dotyczy "wyzszych szczebli".
To co sie dzieje na nizszych szczeblach jest bez wiekszego znaczenia, to jest zaslona dymna. Wiemy tylko to co oni chca abysmy wiedzieli.
No jesli ty chcesz powiedziec ze cos wiesz, to podziel sie z innymi twoimi odkryciami.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 05 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lukup

No więc jeśli nie wiesz nic to jakim prawem piszesz:

Cytat:
eszcze jedna bzdura, Hitler nie mial zamiaru zastepowac jednego oglupiania innym oglupianiem, on chcial stworzyc spoleczenstwo gdzie zamiast kosciolow byly by obserwatoria gwiazd, ze tak powiem swiatynie nauki, gdzie nauka zastapila by slepa wiare.
6.
Cytat:
III rzeszą rządzili mistycy, szaleńcy i mordercy.

Bzdury napisane przez klamliwego debila.



Troche logiki Panie!
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 05 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gnosis
Gdybys rozumial to co czytasz to bys nie pisal bzdur. Najprawdopodobniej wiem duzo,duzo wiecej niz ty o Thule Society bo nawet mozesz sobie bez problemow znalezc na wikipedia
http://www.wikipedia.org/search-redirect.....&go=Go

napisales:

Cytat:

Udowodnij Pan coś tu napisał:

Cytat:
eszcze jedna bzdura, Hitler nie mial zamiaru zastepowac jednego oglupiania innym oglupianiem, on chcial stworzyc spoleczenstwo gdzie zamiast kosciolow byly by obserwatoria gwiazd, ze tak powiem swiatynie nauki, gdzie nauka zastapila by slepa wiare.
6.
Cytat:
III rzeszą rządzili mistycy, szaleńcy i mordercy.

Bzdury napisane przez klamliwego debila.

Co sie tyczy pierwszej czesci co napisalem, to opieram sie na szerokiej znajomosci tematu, podczs gdy twoja wiedza sprowadza sie najprawdopodobniej do kilku glupich filmow nakreconych w Hollywood. Jak sie uprzesz to moge ci podac pare tytulow ksiazek na ktorych sie opieralem, niemniej jednak nie sa one w j. polskim a na dodatek sa bardzo trudno dostepne.
Co sie tyczy drugiej czesci to nie widze potrzeby do rozpisywania sie na temat bzdur napisanych przez klamliwego debila. Rownie dobrze jakis debil moglby napisac ze Hitler, pil alkohol czy ze lubial jesc mieso.

A tak na marginesie, gdybym ciebie spytal :
Kiedy przestaniesz bic swoja zone zone i gwalcic dzieci?
A wiec:
Udowodnij Pan coś ze tego nie robisz.

Troche logiki Panie!
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ JA
Znalazlem plakat ktory troche wyjasnia stosunek Hitlera do kosciola.


Ubrany na czarno przedstawia partie katolicka a ubrany na czerwono partie komunistyczna polaczone wspolnie w walce przeciw Narodowemu Socjalizmowi.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Naziści - Spisek okultystów (lektor PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile