W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
O tym jak Żydzi niekoniecznie kontrolują media w USA  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5760
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 28 Wrz '08   Temat postu: O tym jak Żydzi niekoniecznie kontrolują media w USA Odpowiedz z cytatem

http://www.hirhome.com/israel/mprot7.htm

spis tresci:

Cytat:
7. Why do people say that ‘the Jews’ control the media? They don’t.
________________________________________________________

Table of Contents
( hyperlinked < )

< Introduction

< General Electric -- not controlled by Jews

< Time-Warner -- not controlled by Jews

< Rupert Murdoch's empire -- not controlled by Jews

< Who controls the media?

< Edgar Bronfman Jr.'s failed attempt to control Universal, and the lessons therein

< Final remarks



Caly artykul pod linkiem. Juz w innym temacie spieralem sie ze katolicy sa o wiele potezniejsi w USA.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 28 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektóre dane moga być juz trochę nie aktualne:
Cytat:

Trzy najwieksze sieci telewizyjne ABC, CBS i NBC przez wiele dekad obsadzane byly od gory do dolu przez zydow.

ABC - Leonard Goldenson; NBC - David Sarnoff a pozniej jego syn Robert; CBS - William Paley i pozniej Laurence Tisch.

• Norman Pearlstine - właściciel Time Warner, kontroluje 50 popularnych magazynów

• Michael Eisner - główny szef i władca imperium Disney Co. - kilkanaście stacji telewizyjnych, Walt Disney Television, Touchstone Television, Buena Vista Television, oraz sieć kanałów kablowych z ponad 100 millionów subskrybentów

• Sumner Redstone - Murray Rothstein - własciciel i główny szef Viacom - produkcja i dystrybucja programów dla trzech najwiekszych sieci telewizyjnych, wlasciciel 39 stacji telewizyjnych i 200 w afiliacji z Viacom, wlasciciel sieci telewizyjnej CBS, Nickelodeon, Country Music Television, The Nashville Network, ponad 8,000 wypozyczalni filmow, gier Blockbuster, 185 stacji radiowych i niezliczonej ilosci grup radiowych, oraz ponad 1500 stacji w afiliacji z siecia radiowa CBS; tworca sodomskiej sieci telewizyjnej dla homoseksualistow; jego MTV specjalizuje sie w zachecaniu bialej mlodzierzy do mieszania sie i zachowywania jak czarni.

• Edgar Bronfman Jr. - b. główny szef Seagram Company - jeden z najwiekszych na swiecie wytworcow alkoholu, Warner Music, Universal Studios, NBC, USA Networks, Vivendi Universal, Expedia, Ticketmaster, The Home Shopping Network, Lending Tree, Hotels.com, CitySearch, Evite, Match.com, oraz wiele innych firm internetowych. Vivendi polaczylo USA Network, Universal Studios, Universal Television, i parki rozrywki w Vivendi Universal Entertainment (VUE); ojciec jest przewodniczącym Światowego Kongresu Żydów.

• Peter Chernin - głowny szef Fox News, propagator wojny w Iraku, bez przewodzenia przez niego Fax News, wojna w Iraku duzo ciezej sprzedawala by sie do amerykanow

• Steven Spielberg - rezyser i producent filmowy, partner z Jeffrey Katzenberg i David Geffen, kosher media Dreamworks, filmy, filmy animowane, programy telewizyjne, nagrywanie muzyki

• Amy Pascal - glowny szef Columbia Pictures

• Andrew Lack - glowny szef Sony Music / Sony BMG Music Entertainment; Sony Music polaczylo sie z europejskim olbrzymem BMG zeby stworzyc Sony BMG Music Entertainment, obecnie najwiekszy na swiecie dystrybutor muzyki. Andrew Lack, poprzednio byl przewodniczacym i glownym szefem NBC.

• Richard Bernstein - dyr. naczelny [ceo] Western Publishing - ksiazki dla dzieci

• Stuart Bloomberg - dyr. naczelny [ceo] departamentu rozrywki ABC [American Broadcasting Company]

• Martin S. Davis dyr. naczelny [ceo] Paramount Comm.

• Barry Diller dyr. naczelny [ceo] 20th Century Fox.

• Michael D. Eisner dyr. naczelny [ceo] Walt Disney Co.

• Steven Friedman naczelny producent Wiadomości Wieczornych i Nocnych, Nightly News - NBC

• Leonard Harry Goldenson dyr. naczelny [ceo] ABC (Capital Cities ABC TV)

• Katherine Meyer Graham dyr. naczelny [ceo] Newsweek, Washington Post; córka Eugene Meyer'a

• Peter Guber dyr. naczelny [ceo] Columbia Pictures, zastąpił Kaufmana jako CEO.

• Peter Kalikow dyr. naczelny [ceo] New York Post. Real estate developer.

• Peter R. Kann dyr. naczelny [ceo] Dow Jones, Wall St Journal, Barrons

• Victor A. Kaufman b. dyr. naczelny [ceo] Columbia Pictures

• Charles Koppelman dyr. naczelny [ceo] EMI Records

• Gary Hersh dyr. naczelny [ceo] Capitol Records

• Gerarld Levin vice- dyr. naczelny [ceo] Time/Warner

• Robert Maxwell dyr. naczelny [ceo] Daily News

• Ronnessen dyr. naczelny [ceo] MBS. Mutual Broadcasting SYS.

• Samuel Newhouse - rosyjski żyd - dyr. naczelny [ceo] Random House, Advanced Publications, Newhouse Broadcasting, (CTV), New Yorker Vogue, Mademoiselle, Glamour, Vanity Fair, HQ, Bride's, Gentleman's Quarterly, Self, House & Garden. Newspapers & mags.

• Michael Ovitz magnat medii

• William S. Paley - rosyjski żyd - fundator i założyciel [1927 r.], dyr. naczelny [ceo] CBS, przeszedł na emeryturę w 1983 r.

• Lawrance A. Tisch - rosyjski żyd - dyr. naczelny [ceo] CBS; teatry, hotele, ubezpieczenia

• Sumner M. Redstone dyr. naczelny [ceo] Viacom MTV Nickelodeon QVC

• Steven J. Ross dyr. naczelny [ceo] Time/Warner Comm.

• Jeff Sagansky - rosyjski żyd - dyr. naczelny [ceo] departamentu rozrywki CBS

• David Sarnoff dyr. naczelny [ceo] departamentu rozrywki RCA NBC

• Robert Sarnoff dyr. naczelny [ceo] RCA NBC; syn Davida Sarnoffa

• Michael P. Schulhof wice-prezes SONY

• Richard Snyder - rosyjski żyd - dyr. naczelny [ceo] Simon & Schuster

• Artur Ochs Sulzberger dyr. naczelny [ceo] New York Times, rodzinny krąg. McCall's, M. Frankel, J. Lelyveld, J. Rosenthal - wszyscy żydzi

• Brandon Tarikoff - rosyjski żyd - naczelny prezes Paramount pictures

• Lew Wasserman dyr. naczelny [ceo] MCA Inc.

• Mortimer Zuckerman dyr. naczelny [ceo] US News, World Report, Daily News



i jak Smile ?

źródło
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 28 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artykuł doosyć nieścisły, Murdoch nie jest Żydem (jesli jest podaj dowody) - jego matka byla dewotka-katoliczka, a Pearlstine nigdy nie był i nie jest właścicielem Time Warner, to był conajwyzej redaktor naczelny Time Inc. i nie znalazlem dowodow na to ze byl Zydem. Sprawdziwlem pobieznie dwa nazwiska i są nieścisłości. Poza tym brak bibliografii. Hmm nalezy sprawdzac tego typu zrodla

Słabo, jak na ilość ludzi w mediach klilkadziesiat nazwisk. Niech ktos podejmie sie syzyfowej pracy i wymieni chrzescijan (szczegolnie katolikow) postawionych wysoko w mediach. Jak ktos chce widziec tylko rodzynki w ciescie to zawsze je wydlubie Laughing
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 28 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ma piernik do wiatraka? nie wyznanie determinuje poglądy bo są żydzi lewicowi i żydzi prawicowi i żydzi ultraprawicowi

podobnie w polsce nie sądzę żeby rządzili jezuici tylko po prostu postkomunistyczna agentura

wystarczy o poranku posłuchać tej idiotki Moniki O., która zapomniała że u władzy jest już inna opcja i dalej najeżdża na PIS. Alimenty Dorna. Co mnie k.... obchodzą alimenty Dorna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 28 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:

Słabo, jak na ilość ludzi w mediach klilkadziesiat nazwisk. Niech ktos podejmie sie syzyfowej pracy i wymieni chrzescijan (szczegolnie katolikow) postawionych wysoko w mediach. Jak ktos chce widziec tylko rodzynki w ciescie to zawsze je wydlubie Laughing


ja sprawdziłem w Bollywood i tam niema ani jednego katolika. a przecież w Bollywood robi się filmy dla 2mld ludzi
Uśmiał bym się jak by w Bollywood byli jacyś żydzi
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 29 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera - nasz forumowy Jan Tomasz Gross ! Kolego, co to znaczy ze to malo zydów ? gross mowil, ze za komuny bylo ich w aparacie bezpieczenstwa naprawde nie wielu. Jakis tam jeden Berman.. Teraz w polsce tez nie ma zydow. Jakis tam jeden Michnik, a co on moze ? No moze jeden Kwasniewski ale co oni biedacy moga.. Ty kpisz sobie ? Czy chłopaki Cie nasłały zeby dopiepszac katolikom ? Bacznie obserwuje Twoje posty. Podejrzane sa jak dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:16, 29 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sa tez Zydzi katolicy, a wiec jaka jest pewnosc ze dany katolik nie jest tak naprawde Zydem?
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 29 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Są tez Żydzi katolicy, a wiec jaka jest pewność ze dany katolik nie jest tak naprawdę Żydem?


Matka Józefa Glempa na imię miała SALOMEA. Salomea jest imieniem pochodzenia semickiego/żydowskiego. I co ? i nic.. Nie każdy żyd jest zły. Nie każdy knuje.
Ja w życiu poznałem świadomie 4 żydów. Troje z nich, to typowy schemat. Cwaniaki złodzieje i tylko chcieli mnie oszukać na pieniądze. (robiliśmy mały biznes) Zachowanie dokładnie takie samo jak mówią nam o tym nasi przedwojenni dziadkowie.
No ale jeden z nich.. Naprawdę fajny facet. Inteligentny bystry. Szczery. Kompletnie mi nie przeszkadza, że jest żydem. Zawsze mu powtarzam, że jak nadejdą nowe czasy, "to Ciebie też nie oszczędzą.."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 29 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w życiu poznałem świadomie 4 katolików. Troje z nich, to typowy schemat. Cwaniaki złodzieje i tylko chcieli mnie oszukać na pieniądze. (robiliśmy mały biznes) Zachowanie dokładnie takie samo jak mówią nam o tym nasi przedwojenni dziadkowie.
No ale jeden z nich.. Naprawdę fajny facet. Inteligentny bystry. Szczery. Kompletnie mi nie przeszkadza, że jest katolikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 29 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rvera
Cytat:

Jak ktos chce widziec tylko rodzynki w ciescie to zawsze je wydlubie Laughing

Kto jak kto , ale Ty jesteś specjalistą w tej kwestii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 29 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce tylko naswietlic tych ktorzy faktycznie rzadza tym swiatem, a to ze syjonisci stoja na czele piramidy to zwykla bajka dla naiwnych. Wlasnie tak chca zebyscie mysleli. Dla mnie nie ma zadnej watpliwosci w tym temacie, podawalem mnostwo zrodel, ksiazek, artykulow, linkow na poparcie mojej tezy. Nie natrafilem na materialy mogace wskazywac na supremacje syjonistow, nie znalazlem nic wiarygodnego, nawet w 10% tak wiarygodnego jak materialy popierajace teze ze Watykan i jezuici trzesa tym wszystkim. Dlatego pytam sie: po co wogole zajmujecie sie tematyka NWO (szeroko rozumiana) jesli nawet nie potraficie poznac najwiekszego wroga? To mi przypomina gre w szachy bez znajomosci zasad gry.

Zreszta nie bede sie tym przejmowal, niektorzy po prostu reaguja alergicznie na informacje podwazajace ich swiatopoglad.

Ja nie przecze temu ze syjonisci maja duza wladze, ale to jest tak jak hierarchia w wojsku, ona sie nie konczy na sierzancie prawda? Jest cos taskiego jak general.

Jestem przekonany na 99% ze wiekszosc z was (o ile nie wszyscy) nie zadalo sobie tyle trudu by sprawdzic ta ogromna ilosc informacji, zrodel jakie podalem w ciagy tych 2 miesiecy na forum. Bedziecie dla mnie partnerami do rozmowy w tym temacie jesli sprawdzicie to chocby w polowie. Ja nie bede tracil czasu dla ignoratnow i nie bede sie spieral w tym topicu.

Genozyp: to ze ktos przedstawia inny punkt widzenia niz Twoj nie znaczy ze jest agentem albo Zydem.

Tanczaca z Wilkami: wciaz czekam na jakis Twoj post ktory wniesie cokolwiek do tego forum. Mistrzyni trollingu
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:17, 30 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen
Gdybym znal tylko 4 Zydow to bym sie nie wypowiadal o nich bo to jest zbyt mala liczba zeby cokolwiek o nich wiedziec. Poza tym jesli nierozumiesz ich psychiki to i najomosc 400 Zydow niewiele ci pomoze.
Niemniej jednak wrzucanie wszystkich do jednago worka jest bledne, ludzie sa bardzo rozni i to takze dotyczy Zydow.
Fakt ze Zydzi uwazaja sie za wybrancow ma bardzo pozytywny wplyw na ich psychike, sa dzieki temu bardziej przedsiebiorczy i uparci w dazeniu do obranego celu.
Przywiazuja oni duza wage do wyksztalcenia dzieci, co niewatpliwie rowniez wplywa na ich obecnosc w kazdej dziedzinie zycia, sa bardzo zdyscyplinowani i ogolnie bardzo pracowici. Fakt ze Zydzi sa "zawdowymi" klamcami sprawia ze sa mniej nawni niz wiekszosc spoleczenstwa.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:31, 30 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
sa bardzo zdyscyplinowani i ogolnie bardzo pracowici.
Laughing

Byłeś w Israleu, że tak się wypowiadasz? i znasz ich miliony? Laughing
Tak lukup cały Twój post to jedna wielkie wchodzenie zydostwu w sam środek.....
No widzicie drodzy państwo dlaczego mamy w Polsce takie rządy...nie dosyć ,że w Polsce nie ma polskich elit!-to jeszcze tu nawijają taki makaron na uszy właśnie z powodu braku Prawdziwych Polskich Elit i indoktrynacji.
Bo te , które są obecnie ( na pewno nie polskie) - powszechnie wiadomo z jakiego rodu są Cool Laughing
I czytasz takiego posta i masz po prostu dość głupich polaczków!
Jedynie pogratulować wspaniałym źydom pozostało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami
Ani w Izraelu nie bylem, ani milina Zydow nie znam, niemniej jednak jest maly procent ludzi ktorzy dobrze znaja Zydow tak jak ja ich znam, co nie zmienia faktu ze jest bardzo wielu ludzi duzo lepiej znajacych temat niz ja. Jesli ci ulzy to mozesz mnie nazwac nawet zydofilem (lubiacm zydow), mi jest obojetne co o mnie myslisz. Niemniej jednak powinnas pamietac ze juz w starozytnosci walczono z Zydami i niestety Zydzi ciagle istnieja. Gdyby byli on glupi i leniwi, tak jak ty myslisz, to juz dawno wszyscy by o nich zapomnieli. Poza tym powinnas sobie postawic pytanie: Jesli Zydzi sa tacy "beznadziejni" to dlaczego nie potrafimy sie z nimi uporac? Byc moze gdybysmy bardziej sie skupili na sobie, na tym co robimy, zrewidowali nasz swiatopoglad i nasze poczynana to sytuacja by sie zmienila. Jest wielkim bledem niedocenianie przeciwnika i bierne czekanie na to ze ktos zrobi za nas robote.
napisalas:
Cytat:
...nie dosyć ,że w Polsce nie ma polskich elit!...

A spytaj sie sama siebie:
DLACZEGO w Polsce nie ma polskich elit ?
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukup mówisz i masz:P
Cytat:
Wołanie o narodową elitę

„Naród żyje dzięki kulturze”
– przypomina Robaczewski i dowodzi, że tożsamość narodową zachowaliśmy po utracie niepodległości w końcu XVIII wieku, dzięki temu, że zaborca nie miał dostępu do polskiego domu, który przekazywał tradycję narodową z pokolenia na pokolenie. Nie mieliśmy państwa, własnych instytucji, partii politycznych, lecz dzięki kulturze przeżyliśmy jako naród. Dziś mamy sytuację zgoła odwrotną: mamy (formalnie) państwo, możemy mieć „polskie” (z nazwy) fabryki, banki, ziemię, itd., ale „nie będzie ludzi, którzy mają poczucie więzi z polskością, z całym dziedzictwem” – ostrzega, jakże słusznie, Autor. Polska – kontynuuje – została pozbawiona przez Gestapo, NKWD i UB rodzimych elit, zakorzenionych w polskiej, a zarazem łacińskiej i chrześcijańskiej kulturze. Obecna zaś „elita” została wychowana bez moralnego kręgosłupa i bez związku z cywilizacją, w jakiej wyrastał nasz kraj przez tysiąc lat. Z czego wynika wniosek: „I nie zmieni się dopóty, dopóki nie pojmiemy, że Polsce potrzeba nie tyle politycznych przetasowań, co powiązania zerwanych przez naszych wrogów nici. Nie obędzie się to bez żmudnego, a cichego wysiłku pracy intelektualnej, budowania i organizowania środowisk, których nie jednoczy tylko doraźny cel polityczny, np. zwycięstwo w wyborach., a chęć wspólnotowego odkrywania i przyswajania treści, które przesądziły o naszym bycie narodowym, a które z premedytacją zostały usunięte ze świadomości społecznej.

*Arkadiusz Robaczewski: „Przeciw beznadziei”, Wydawnictwo POLWEN, Radom 2008, ss. 184.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to ten artykul jest nic nie warty. Puste gadanie. Wolal bym zebys sama od siebie npisala a nie wykrecala sie durnym artykulem.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezuici, katolicy, syjoniści. bez różnicy. wszystkie religie świata w którymś momencie sie połączął ( ekumenizm ) i nadejdzie era lucyphera. Najgorsze jest to, że wierni ( ok 3mld ) nadal mysli, że BXVI kocha Jezus Chrystusa a katolicyzm jest pobożną instytucją. największa manipulacja w historii swiata to biblia, którą napisali kiedyś emisariusze watykanu, iinteligennti teologowie do wyprania swoim wiernym móżgu, aby jeszcze bardziej ich dowartosciowac w wiare w NAJWYŻSZEGO STWÓRCE, KTÓRYM TAK NAPRAWDE JEST LUCYPHER. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
największa manipulacja w historii swiata to biblia, którą napisali kiedyś emisariusze watykanu, iinteligennti teologowie do wyprania swoim wiernym móżgu,


Zawsze wydawało mi się że jak pisano biblię to jeszcze nikt o Watykanie nie słyszał. A w przypadku DT to nawet się Jezusa nie spodziewali
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing
Lukup już tak głupiej odpowiedzi dawno nie dostałam Laughing
1) Ja ma się wykręcać przed czym? lub przed kim... przed Tobą? Very Happy Laughing w ogóle ja nie mam takiej osobistej filozofii , żeby przed czymkolwiek w jakikolwiek sposób się wykręcać w jakimkolwiek dyskursie czy polemice!!!
2) Ty byś wolał ,żebym ja miała się zastanawiać...Ty sobie możesz w swoim życiu wiele rzeczy ''woleć'', ale od mojego ''wolenia'' lub ''wolenia'' innej osoby to najzwyczajniej się odzwyczaj od takiego sposobu myślenia! Innymi słowy nie ingeruj w moją czy czyjąś motywację podejmowanych działań ! , gdyż jest to Twoje pewnego rodzaju narzucanie lub nakazywanie...ośmielasz się tu być podmiotem prowadzącym?
3) Ja pisząc posta doskonale wiem co robię! Ignorancie
4) Puste gadanie to właśnie Ty swoim postem udowodniłeś chłopcze
5)To ,że dla Ciebie artykuł jest nic nie warty ...to tylko dlatego , iż najzwyczajniej w świecie brakuję Tobie jakiegoś połączenia neuronowego Laughing
P.s Mam coś napisać od siebie to bym musiała tu stworzyć nowy wątek i walnąć felieton
Na razie jeszcze mnie nikt nie zmotywował wystarczająco ,żebym tak owy zrobiła
choć czuję ,że ten czas nadchodzi Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[...] tylko, że potem 60% oryginalnego zapisu Biblii zajeli się emisariusze nieżądnicy watykańskiej sporządzając dokument, który dziś dla wielu jest testamentem swojej wiary. A to największy falsyfikat w historii świata. Wszyscy z nas wierzą w BOGA, ale Ja nie wierzę w bajki, że biblie napisali jacyś przyjaciele BOGA, bo to na zdrowy rozum jest nielogiczne. Poprostu kilku osobom sie nudziło i zrobiło przy pomocy setek dokumentów tzn " dzieło Boże ", w którym nie ma żadnej rewelacji, tylko ładnie złożone sentencje i metafory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
:
P.s Mam coś napisać od siebie to bym musiała tu stworzyć nowy wątek i walnąć felieton
Na razie jeszcze mnie nikt nie zmotywował wystarczająco ,żebym tak owy zrobiła
choć czuję ,że ten czas nadchodzi Laughing


Więc po co tu jesteś, skoro nic cie nie motywuje ? Piszesz bzdury, kłócisz się z uzytkownikami, negujesz ich opinie nawet nie udowadniajać dlaczego uwazasz je za błędne.
W dodatku jesteś arogancka, pyszna i dumna z siebie. A praktycznie nie masz być z czego. Twoje posty nic nie wnoszą do forum, w przeciwienstwie do topicu który zwraca uwagę na ciekawą rzecz. I taki spam sie wywiązał, tylko przez ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanczaca , znajdz se chlopa, to nie bedziesz wywalala swojej frustracji na forum. Albo nie wiem, niczym prawdziwa wloszka daj upust emocjom i porozrzucaj kilka zestawow talerzy w kuchni, nie wiem...

Od razu zaznaczam ze wchodzenie w tego typu polemike rodem z piaskownicy nie jest w moim stylu, ale naprawde w Twoim przypadku czasami czlowiek musi, inaczej sie udusi Laughing


... aczkolwiek

Cytat:
Mam coś napisać od siebie to bym musiała tu stworzyć nowy wątek i walnąć felieton
Na razie jeszcze mnie nikt nie zmotywował wystarczająco ,żebym tak owy zrobiła
choć czuję ,że ten czas nadchodzi
_________________


jest postep, moze w koncu wniesiesz cos do forum Smile
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracajac do tematu:

zainteresowanym polecam debate radiowa przebiegajaca na osi syjonisci rzadza-jezuici rzadza. Po stronie teorii zydowskiego spisku Michael Collins Piper, po stronie teorii ze swiatem kieruja z cienia jezuici Eric Jon Phelps, autor "Vatican Assassins III".

Phelps zniszczyl merytorycznie swojego oponenta, ktory posluguje sie ogolnikami niczym polski polityk. Polecam tym ktorzy znaja angielski na poziomie sredniozaawansowanym.

Debata w 10 czesciach.

czesc 1:



kolejne 9 czesci z latwoscia znajdziecie sami
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 01 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oponamotopek to omijam takie zjawisko jak Ty- jak pisałam kiedyś z takimi typami to się nawet nie rozmawia...

Rivera
Cytat:
jest postep, moze w koncu wniesiesz cos do forum Smile

Rivra no wiesz teraz czuję się wystarczająco zmotywowana do działania...dałeś mi już dwie inspiracje...Smile Za co serdeczne dzięki.
Rivera
Cytat:
Od razu zaznaczam ze wchodzenie w tego typu polemikę rodem z piaskownicy nie jest w moim stylu

Gdyby nie było w Twoim stylu to byś w ogóle nie odpisywał na moje ''piaskowe''posty.Laughing

Co do Twoich postów w większej mierze są to kopij wklej głownie z jednej książki wszyscy i tak wiedzą o jaką chodzi bo powtarzasz ten tytuł jak mantrę plus Twoje wybiórcze tłumaczenia i linki z których ciekawe ile osób korzysta...bo patrząc po odpowiedziach na Twoje posty to jakoś mało użytkowników się kwapi do jakiejkolwiek rzeczowej analizy w tej kwestii! Rolling Eyes -mam tu na myśli Jezuitów Cool
Więc co te posty dają użytkownikom w jaki sposób rozwijają ich wiedzę i motywują do dyskusji?
Jedyne co dają to wrażenie ,że posiadasz wiedzę niby w tym temacie.
Czego Ci nie ujmuję naczytałeś się zapewne dużo to mogę stwierdzić i oddać tutaj honor, ale nic poza tym.
P.S Może napiszcie petycje do Bimiego o limit postów dla mnie ...być może Was wysłucha ...powodzenia:) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:01, 02 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami widze ze jestes sfrustrowanom kobietom. Riviera ma racje CHLOP by ci sie przydal, ale jak sie ma brzydi charakter to mozna tanczyc tylko z wilkami.

Co sie tyczy debaty kto rzadzi, to odpowiedz wbrew pozorom jest prosta : jedna i ta sama banda skurwysynow! Oczywiscie ze oni ubieraja sie w rozne ubranka jak aktorzy, ale tak na prawde oni sa ponad jakakolwiek wiara ich interesuje jedynie wladza. Mozna by smialo powiedziec ze oni stanowia "inny gatunek ludzi", oczywiscie nie pod wzgledem genetycznym ale pod wzgledem swiatopogladu. Ze czasami udaja chrzescijan, zydow czy muzulmanow jest bez najmniejszego znaczenia bo to jest tylko i wylacznie spektakl.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


O tym jak Żydzi niekoniecznie kontrolują media w USA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile