W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Szokujące życzenia MTV na święta  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1276
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:30, 04 Gru '08   Temat postu: Szokujące życzenia MTV na święta Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=aU73pBvzEkk&feature=related

Jak w tytule, filmik z wyjaśnieniem symboliki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogolnie interpretacja poszczegolnych scen w porzadku - z wyjatkiem motywu duszenia przez "nawiedzonego" goscia blondyny - zadnej symboliki w tym nie bylo, ot taki maly hardcore heheh, no chyba ze jest jeszcze jakies inne wyjasnienie tej sceny. natomiast podsumowanie klipu jest idiotyczne i swiadczy o zaslepieniu autora. kosciol katolicki jest satanistyczny z zalozenia wiec jak mozna mowic o jego zniszczeniu w ten sposob? zenada.

ale klip sam w sobie zajebisty Very Happy oby wiecej takich hahah
jak dla mnie zyczenia nie tyle szokujace co smieszne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solenie zupy... Ludzie, szalejecie. Smile Doszukujecie się czegoś, co chcielibyście zobaczyć.

Kiedyś w mojej okolicy krążyła historia, że twarz chrystusa objawiła się na słupku od gazu Smile Zobaczyć ją mógł jedynie ten, kto był bez grzechu. I wiele osób widziało... Jeśli koniecznie chcesz coś zobaczyć, to to zobaczysz.

Pozdrawiam i życzę zdrowego spojrzenia na świat
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
(...) podsumowanie klipu jest idiotyczne i swiadczy o zaslepieniu autora. kosciol katolicki jest satanistyczny z zalozenia wiec jak mozna mowic o jego zniszczeniu w ten sposob? zenada. (...)

masoni, wolnomularze posiadali zawsze dwie nauki: dla współwyznawców i dla tych, którzy są na zewnątrz. Wierzą oni w boga, ale nie w boga chrześcijańskiego. Przyozdabiają go przymiotami chrześcijańskimi po to, by dla tych z zewnątrz wyglądało to na chrześcijaństwo.
Wolnomularstwo (dla współwyznawców) to kult Lucyfera. Kościół katolicki jest na wskroś przesiąknięty tymi naukami przyozdobionymi nomenklaturą biblijną (dla niepoznaki).

Osobiście uważam MTV za zdegenerowaną telewizję, która podsuwa dzieciakom (czyli najmłodszemu pokoleniu) taki pokarm, który jest miksem narkomanii (słynne 'get high'), seksu (słynne 'shake ass...'), homoseksualności jako coś normalnego, i oblane jest to wszystko taką muzyką, która paraliżuje zmysły.
Na dyskotekach panuje muzyka trans, która - jak sama nazwa wskazuje - ma na celu wprowadzić człowieka w trans jakichś przyjemnych doznań itp. Ów trans miesza się z wyuzdaną perwersją erotyczną zakrapianą alkoholem i innymi 'drugami' (drugs to po angielsku oznacza nie tylko narkotyki, ale i leki, tabsy).

Jednym słowem: komuś (wielkiemu bratu?) bardzo zależy na ogłupianiu społeczeństwa. Im lepiej, gdy zacznie się od najmłodszego pokolenia. A ci młodzi łykają to jak świeże bułki...
Sam jestem ojcem dorastającego dziecka, więc wiem, co piszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym gościem z głową kozła to już MTV przesadziło. Shocked
Zresztą, to nie pierwszy raz - wklejałem kiedyś linka do reklamy Australian Music Awards.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy zauważyliście, ale dziewczynka polewa się barszczem/pomidorową, który był wcześniej posolony, a nie sokiem jak twierdzi autor. Barszcz/pomidory(ketchup) każdy z krwią kojarzy, a jeszcze została poświęcona solą Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe.. Wink
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez to juz jak na dloni widac.. wczesniej trzeba bylo bardziej sie domyslac znaczenia symboli, ktorych media uzywaly ukratkiem w tej propagandzie..jako ze byly bardziej ambiwalentne.. a teraz- nawet laik wyczuje, ze cos jest nie tak z tym filmikiem..juz nawet sie z tym nie kryja.. przesadzili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Szokujące życzenia MTV na święta
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile