W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Podania  
Podobne tematy
Ocenianie podań - zmiana40
Publikowanie podań1
Podania o przyjęcie na forum6
Pokaz wszystkie podobne tematy (3)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 5915
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 27 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze tylko liste z podaniami natomiast nie mam możliwości głosowania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 30 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podanie 445 ma skopiowany tekst ropppsona z wczoraj. ludzie sa naprawde wyluzowani Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie podanie bylo dzielem producenta pewnego specyfiku multiwitaminowego, o ktorym byla mowa tu:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4027

Ów osoba oczywiscie broni swojego preparatu, ma do tego prawo, jednak jako ze na forum o prawdzie nie powinno byc miejsca (moim zdaniem) dla przedstawicieli zbrodniczego przemyslu farmaceutycznego, podanie odrzucilem swoim skromnym glosem Smile

Ale do czego zmierzam: powinna byc mozliwosc jednorazowego postu w takich wypadkach, by przeciwna strona mogla sie wypowiedziec, badz tez po prostu wklejenie np przez Bimiego riposty w danym temacie. Takie jest moje zdanie, nalezy dac jakas szanse na odpowiedz, nawet jesli sie z nia nie zgadzamy, jak ja w tym wypadku
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera, przyglądając się podaniom też doszedłem do wniosku, że być może dobrą opcją byłaby możliwość dania każdemu chętnemu do udziału w forum, możliwości wysłania jednej wiadomości co dwa dni i np. tylko do jednego działu forum. Bo jak wiedzę sporo podań to po prostu czyjaś opinia w jakiejś dyskusji. A Bimi, gdyby uznał, że dana osoba spełnia Jego kryteria, to zwiększał by mu limit wedle swego uznania. Oczywiście jakiś "spamer" mógłby pozakładać sobie wiele kont i zaśmiecać, ale to chyba jest do wychwycenia?
Bimi, co ty na to? Niepotrzebnie przekombinowane? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest to do wychwycenia. tak, ze przykro mi ale pomysł odpada.

proponuję nie przykładać zbyt dużej wagi do rejestracji, zająć się raczej korzystaniem z forum.

staram się nie przyjmować więcej niż 30 nowych osób/miesiąc, dlatego ostatnio często odrzucam podania które kiedyś na pewno by przeszły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi - sądzę, że przyjmowaniu nowych użytkowników powinna również towarzyszyć weryfikacja starych, ale wolałbym nie wskazywać palcem. Ponadto widać, że pierwsze posty piszą osoby zarejestrowane kilka miesięcy temu (jeszcze przed wprowadzeniem procedury podań) - czy nie powinien być ustalony jakiś termin, np. 1 miesiąc po zarejestrowaniu, w którym nowy użytkownik powinien napisać jakiś post, pod rygorem wyrejestrowania? Bez sensu jest utrzymywać "martwe dusze".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Easy, to się może wydawać fajną zabawą, taka weryfikacja starych, ale w istocie niczemu szlachetnemu nie służy. Więcej z tym roboty niż pożytku.

Nie utrudniajmy sobie - liczba osób które nie wysyłają swojego podania po zarejestrowaniu jest znikoma. Plus, łatwo sprawdzić kto tego nie zrobił, wiec działa to ewentualnie na niekorzyść limitu delikwenta. Gdyby proceder się nasilał można ewentualnie dorobić w przyszłości automatyczne wysyłanie się takiego posta z podania... ale na razie nie widzę potrzeby.

Wyrejestrowywania nie ma - zabrania tego konstytucja forum.
Zmienić ją można tylko z 3-miesięcznym wypowiedzeniem, czego na razie robić nie zamierzam, bo nie widzę wystarczająco ważnego powodu.

Z oczywistych względów nie widzę też powodu zmniejszania limitu komuś kto w ogóle nic nie pisze - byłaby to zbędna nadgorliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 26 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wymyslilem sobie ze fajnie by bylo gdyby doszly kolumny "oddanych glosow za", "oddanych przeciw". moznaby zrobic tez ranking uzytkownikow najbardziej zgodnych z decyzjami bimiego podawany w procentach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym poprosić o pozytywne rozpatrzenie podań numer:
683
684
Ja wiem Bimi, że pojemność serwera z gumy nie jest, ale naprawdę w niektórych podaniach pojawiają się ciekawe wypowiedzi, które być może podniosły by bardziej poziom niektórych dyskusji.
Wybrałem te dwa podania bo nie zdążyłem oddać głosu (pochłonęła mnie inna dyskusja;) ) ale z pewnością zagłosował bym na TAK.
Moim osobistym zdaniem, forma podań chyba się przeżyła i raczej już nie jest wystarczającym kryterium do oceny.
Zdaję sobie sprawę z przeładowania, ale Bimi sam sobie jesteś winny:) widać potrzeba takich miejsc jest dziś wręcz ogromna.
Forum po woli zaczyna żyć własnym życiem (za twoje pieniądze - to prawda). Ale nie dopuszczając nowej "fali" podcina się gałązkę... zwłaszcza, że jak pisałem niektóre teksty były naprawdę niezłe (mimo iż z nimi się niejednokrotnie bym nie zgodził).
Nie wiem jak wygląda to od strony technicznej, ale czy nie lepiej było by dać takim nowym użytkownikom, np. limitu jednego postu dziennie? Wówczas po kilku dniach było by wiadomo kto co reprezentuje - to tylko mała moja dygresja.
ps.
nie znam użytkowników z tych podań, ale zainteresowała mnie wypowiedź o diecie jak i o autostradach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Chciałbym poprosić o pozytywne rozpatrzenie podań numer:
683
684

done.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podanie 966 - brawo! wlasnie sie pozbylismy zdolnego grafika

edit:
goldbug - preselekcja jest konieczna bo za miesiac tonalbys w oceanie gowna i przestalbys tu zagladac. Bimi odwala dobra robote tylko czasami jest troche zbyt porywczy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
podanie 966 - brawo! wlasnie sie pozbylismy zdolnego grafika


No faktycznie koleś ma niezłe prace. Po co ta durna preselekcja. My tu mamy tylko dyskutować, czy też działać. Każda z odrzuconych osób to potencjalna osoba, która jakąś cegiełkę dorzuci w promowaniu wiedzy o istnieniu NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obrazki ładne, ale nie mają żadnego związku z tematyka tego forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 14 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie ktoś napisał podanie:
Cytat:
Widziałem jakiś czas temu film kręcony przez dzieciaków w szkole też na Syberii gdzie widziane było pięć słońc ma ktoś namiary na ten film ?
, akurat mam link do tego filmiku http://video.mail.ru/mail/eternal_8/5/6.html i go oglądałem, ale było to tylko i wyłącznie ciekawe zjawisko optyczne, szkoda, że nie ma możliwości kontaktu z autorem, więc jak możesz przekaż Bimi autorowi ten link Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 14 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podania.php?i=1835

Jak lekarz zobaczy treść tego podania to się przekręci chyba ze zdziwienia no i nie zarobi na szczepieniach Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 14 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W PL nic mu nie grozi Wink
Dobre podanko, przyjąć człowieka!
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 16 Maj '09   Temat postu: Cuil - Alternatywa dla Google - co o tym myślicie? Odpowiedz z cytatem

Podanie 1848
Cuil - Alternatywa dla Google - co o tym myślicie?

podania.php?i=1848
Cytat:
Witajcie. W zasadzie to tego posta mógłby ktoś inny śmignąć. Wydaje mi się, że znalazłem dobrą wyszukiwarkę, która może służyć za nasze offstreamowe Google. Nie będę się rozpisywał, posłużę się źródłem:
Cytat:

Kierownictwo Cuil w dużej mierze składa się z byłych pracowników Google (Anna Patterson, Russell Power oraz Louis Monier). Pierwsze co przyszło mi do głowy odwiedzając Cuil.com to prosty i estetyczny wygląd, funkcjonalność oraz przyjazność dla użytkownika. Jak sami piszą, twórcy Cuil za podstawowe cele postawili sobie sporządzenie indeksu wszystkich stron internetu oraz ich analizę i objaśnienie w celu otrzymywania trafnych wyników. Obecnie Cuil indeksuje nieco ponad 120 miliardów stron i podaje się za największą wyszukiwarkę na świecie. Podpowiedzi przy wpisywaniu hasła, przejrzysta lista wyników, grafiki dołączone do wyszukanych pozycji, możliwość ułożenia wyników według kategorii – to tylko niektóre z zalet Cuil. Na uwagę zasługuje pojawiająca się po najechaniu myszką chmurka z dodatkową informacją o danej kategorii. Ma ona pomóc zdecydować czy kliknąć w sprawdzane hasło. Ponadto Cuil wspiera poszukiwaniach sugerując alternatywne hasła – nad wynikami pojawiają się zbliżone „taby”. Cuil może okazać się lepiej przystosowaną do wzrastających oczekiwań przeglądarką niż istniejące alternatywy. Z pewnością jest ciekawą próbą zagrożenia bezkonkurencyjnemu jak do tej pory Google.



http://blog.brandnewmedia.pl/2008/08/01/cuil-nowa-alternatywa-dla-google/

Od siebie dodam, że wg warunków serwisu, nie interesuje ich, kto i czego szuka, nie zapisują zapytań, nie zbierają żadnych danych.
http://www.cuilimg.com/info/privacy/

A tu kilka słów o ich ideologii:
http://www.cuil.com/info/our_philosophy/

Na koniec. Nie jestem żadnym tam ich PR-owcem, zwyczajnie sam jestem zaskoczony faktem że coś takiego istnieje, więc postanowiłem się podzielić z innymi. Pozdrówki ślę.

Byłbym zapomniał:
http://www.cuil.com/

_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 16 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie 1847 - myślę, że ten Pan ma sporo wiedzy i doświadczenia, a do tego mógłby nieco ożywić dyskusję.

Przy okazji dodam, że słyszałem o płynach zastępujących krew. A o tym, że krew jest tania (bo darmowa) i się ją marnuje, przekonał się każdy komu zdarzyło się osłabnąć przed napełnieniem "woreczka". Taki woreczek wypełniony w 90% się po prostu wyrzuca. Zapytajcie się jakiegoś pielęgniarza.

podania.php?i=1847
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 21 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do cuil to użyłem go kilka razy i traudniej mi znaleźć to, co zwykle od razu trafiam w googlu.

Co jednak ciekawe - kilkanaście dni temu obie te przeglądarki przestały znajdować pewne strony po wpisaniu hasła - chyba cenzura w Polsce już wystartowała Confused

Z tą krwia to niezły numer - trzeba ich spytać przy okazji dlaczego tak robią - może jest jakiś sensowny powód ?
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 21 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
otelodreiP napisał:

Mamy takie podanie i glosujecie na na "nie"

nikt nie zagłosował na "nie", z wyjątkiem mnie
podanie nie spełniało wymogów formalnych; brakowało posta którego jegomość chciał opublikować na forum


Ostatnio bylo ktrótkie podanie zaczynające sie od slów "nie wiem co mam napisać Bimi, zebyś mnie zaakceptowal..." czy jakoś tak...
nie zawieralo artykułu i zostalo zaakceptowane
tez ostatnio zauwazylem ze sporo autorow sensownych wypowiedzi bylo odrzucanych.
ciesze sie ze ktos zaczal ta dyskusje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 21 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
@Bimi - sądzę, że przyjmowaniu nowych użytkowników powinna również towarzyszyć weryfikacja starych, ale wolałbym nie wskazywać palcem. Ponadto widać, że pierwsze posty piszą osoby zarejestrowane kilka miesięcy temu (jeszcze przed wprowadzeniem procedury podań) - czy nie powinien być ustalony jakiś termin, np. 1 miesiąc po zarejestrowaniu, w którym nowy użytkownik powinien napisać jakiś post, pod rygorem wyrejestrowania? Bez sensu jest utrzymywać "martwe dusze".


zgadzam sie co do wyrejtrowywania martwych dusz (np brak postu przez pol roku)
ale z jakas weryfikacja - absolutnie - jesli ktos nie narusza kultury wypowiedzi na forum - to wyrzucanie takiej osoby za poglady to bylaby wylacznie nasza arogancja i niczym nie roznilibysmy sie od europejskich elit pilnujacych poprawnosci politycznej. Jestesmy tu do otwierania tematow, swobodnej dyskusji a nie do prania mózgów, do cholery!

wybaczcie poirytowałem się... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 21 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
wymyslilem sobie ze fajnie by bylo gdyby doszly kolumny "oddanych glosow za", "oddanych przeciw". moznaby zrobic tez ranking uzytkownikow najbardziej zgodnych z decyzjami bimiego podawany w procentach Wink


toz to dyktatura.... nie poznaje was... :-/

edited: sorki AlKohol - przewazliwony jestem na punkcie wolnosci i dlatego nie zauwazylem twego mrugniecia okiem. Razz

Do Bimiego i nas wszystkich
mysle ze ograniczanie nowych sob na forum do 30 dziennie na miesiac czy jakkolwiek jest blędna strategią - coraz więcej ludzi chce pisac na forum bo temat NWO staje sie coraz bardziej powszechny, ludzie coraz bardziej swiadomi. Byc moze wlasnie przekraczamy jakis punkt krytyczny w swiadomosci spoleczenstwa i tego nie zauwazamy.
Przeciez o to nam chodzi, zeby ten chory swiat ruszyc z posad! Zrobic cos, do k... nedzy!
Jestesmy sobie potrzebni na wzajem.

proponowalem juz w roznych miejscach zeby zrobic jakas akcje w glownych miastach. Jest nas pare ladnych setek na tym forum. Moznaby zrobic ladna manifę! jakas akcję w centrum Wawy lub innych miast! Im nas wiecej wokol wspolnego celu - tym lepiej. Gadanie i wymiana pogladow jest tworcza , ale czas cos zrobic - moze cos na zasadzie 'masy krytycznej'? hmmm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:53, 06 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jak wiadomo na forum już od jego zarania panuje dyktatura i na razie nie przewiduję obalenia tego systemu. Dyktator jest jednak liberałem, który nad wyraz ceni sobie wolność słowa nie tylko z teorii, ale i w praktyce. Dlatego, by uchronić wolność słowa przed dyktaturą, postanowiłem zafundować forum Konstytucję. Gdybyście kiedykolwiek spotkali się z przypadkiem jej łamania raczej nie będę to już ja - wtedy z pomocą tej Konstytucji i sądów będziecie mieć teoretyczną możliwość dojścia do prawdy.

Fragment zaczerpnięty z konstytucji forumowej Smile
Moja kwestia dotyczy rozpatrywania podań. Temat może już troszku stary, może troszku oklepany, może niepotrzebny Wink ale poczuwam się do tego aby móc wyrazić swoją opinie.Każdy niezalogowany wchodząc pierwszy raz na stronkę widzi- PRAWDA.A co mi tam, zobaczymy Wink Czyta coś ciekawego, wnet się fascynuje, coś z tym światem jest nie tak ...i bum.... podanie rejestracyjne akceptowane po decyzji administracji forum no i zonk Sad Jest niesmak, rozgoryczenie a nawet gniew! HIPOKRYZJA! Tutaj pojawia się mój apel a własciwie do Bimiego. Może lepiej byłoby akceptować podania po ilości głosów oddanych na tak/ nie. Rozumiem zapędy dyktatorskie Bimiego, nawet sam będąc na jego miejscu mogłoby mnie takie coś korcić.Ale czy obawa ,że po zmianie opcji dodawania nowych postów jakość forum znacząco spadła( a może już się to stało Smile )- kwestia otwarta i subiektywna.Czy może nie czas troszeczku zliberalizować prawo forumowe i oddać się wzajemnym zaufaniu dzięki czemu sami uczetnicy forum będą mogli w jakiś sposób partycypować w rekrutacji nowych członków, nie tylko glosując ( w przypadku gdy ich głos ma znaczenie czysto opiniotwórcze) ale współdecydując. Rozumiem ,że jest to jakiś wskaźnik oddanych głosów na tak ale szkoda,że ostateczna decyzja należy do 1 persony. Co Ty na to Bimi? Może ten lud nie jest taki ciemny Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 06 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież partycypujemy oddając głos na tak lub nie . Jedyne co by się przydało to info ile głosów poszło na tak ile na nie , a wtedy będziesz wiedział czy twój głos ma rzeczywisty wpływ .

aro_klb co do podań .. Ogólnie masakra . Prawda2.info to nie fundacja która przyjmie każdą "pomoc" . Ludzie wklejaką fragmeny tekstu czy linka i nawet tego nie skomentują . Albo piszą coś w stylu - coś wiem ale się podziele informacjami , dopiero jak mnie wpuścicie na forum . To nie rynek , tu się nie handluje .
Albo jeszcze te osoby które szukają porad np podanie nr 2913 .
Prawda2 to nie wujek dobra rada .
" Jest niesmak , rozgoryczenie a nawet gniew ! HIPOKRYZJA ! " - to pojechałeś . Co można powiedziec o człowieku który tak przyjmuje swoją porażkę , po odrzuceniu podania . W końcu poczuł coś czego nie doświadczył na innym forum . Może dzieki temu stanie się "lepszym " człowiekiem Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Podania
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile