W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Info dla Rivery  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1217
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 20 Sie '08   Temat postu: Info dla Rivery Odpowiedz z cytatem

Dałeś pomysł i tryby w maszynie ruszyły. Wykłady profesora Waltera Veight'a dojdą w Polsce do skutku, o ile dobrze pójdzie pod sam koniec tego roku. Będzie to cykl trzydniowych wykładów. Z tego co pojąłem, to mieszkasz w Poznaniu, więc nie będziesz miał daleko, żeby przyjechać do miasta (ustalone na 90%), w którym to spotkanie się odbędzie. Trzydniowy nocleg będzie zapewniony. Wyżywienie na własny koszt. Jak coś będzie krystalizować się coś więcej w tym temacie, to dam Ci znać. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lepiej PW wyslać?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam blisko Smile Jak będziecie znali szczegóły (gdzie, którego, o której godzinie) to koniecznie dajcie znać na forum.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobre jest...daj znać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za info.

Jak dobrze zrozumialem wyklady maja byc w Poznaniu albo okolicach? Niemniej jednak na pewno bede i licze na dalsze info jak bedzie wiadomo cos wiecej

Co do oglaszania tego na forum a nie przez PW - bardzo dobrze, moze wiecej osob skorzysta i zrobimy male spotkanie forumowe, o ktorym duzo sie pisze na forum ds. technicznych.

Dla osob ktorre nie znaja wykladow Veith'a, mam prezent - chyba cala seria jego wykladow z serii "Total Onslaught", spojrzenie na sprawy wspolczesnego swiata poprzez pryzmat Biblijny oraz historyczny:

http://amazingdiscoveries.org/media-Video-TotalOnslaught.html

Na poczatek polecam "The Man Behind The Mask" oraz film o okultyzmie w ONZ

edit: teraz widze ze paru wykladow nie ma, reszte mozna znalezc na google video
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że ktoś się postara o jakiś bootleg, czy te wykłady będą nagrywane jakimś profesjonalnym sprzętem (tak by potem się tym dzielić z ludźmi.. raczej..) ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim jest ten człowiek ? Macie może jakieś materiały po polsku ? Proszę o namiary. Zainteresował mnie ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:28, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To o cynk proszę koniecznie i ja, szczególnie, że również jestem z Poznania.
Będzie można posłuchać i... poznać się Wink
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brainwash - niestety nigdzie nie znalazlem jego wykladow po polsku.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 21 Sie '08   Temat postu: Info dla Rivery Odpowiedz z cytatem

Brainwash ja mam 8 wykładów Veighta po polsku ( z lektorem). Wydane profesjonalnie na płytach DVD przez pewne prywatne studio filmowe z Pszczyny. Jak ktoś jest zainteresowany kupnem tych 8 wykładów, każdy po 90 minut. Cena za płytę 20 złotych, to podaję numer telefonu do tegoż studia 032-210 79 47

Wszystkich łącznie jest o ile dobrze pamiętam 34 czy 36 wykładów, ale zrobił się problem z tym, że nie ma kto przetłumaczyć dalszych wykładów, z tegoż powodu, że Veight wali w nich niemal na odlew o .... JEZUITACH i o tym jak przywódcy wszystkich bez wyjątku oficjalnych protestanckich denominacji kościelnych idą na króciutkiej smyczy właśnie Societat de Jesu i ich pomagierów. To wydawnictwo z tego co wiem szuka ludzi znających dobrze język angielski, by móc wydać pozostałe wykłady po polsku, ale wszyscy tłumacze jakoś trzymają się od tych płyt jak od morowego powietrza! Dlatego na dzień dzisiejszy jest tylko tych 8em płyt po polsku.
Rivera masz 100% racji, że tym wszystkim kręci SJ, gdyż Biblia w Objawieniu mówi wyraźnie, że za tym wszystkim stoi nie kto inny jak właśnie NIERZADNICA. Jak to było z ich, czyli Towarzystwa Jezusowego działalnością chociażby tuż przed kasatą zakonu w pierwszej połowie XVIII wieku? Oprócz znakomitej polecanej tu przez Riverę książki Phelpsa Vatican Assasins, przeczytajcie sobie chociażby li tylko sam 7my rozdział książki wydanej niedawno przez AMBER ,,Swięte Przymierze - Tajny wywiad Watykanu'', który nazywa się: ,,Krótkotrwałe rządy papieskie 1721-1775'', to zobaczycie sami jak ówcześni najpotężniejsi władcy ówczesnej EUROPY z królem Prus, carem Rosji, królem Anglii, Francji i kilku innych władców otwarcie groziło interwencją militarną jeśli Zakon Jezuitów, który odpowiedzialny jest za wszystkie akcje przeciwko tym krajom i ich wewnętrznej stabilności nie zostanie przez papiestwo ZLIKWIDOWANY!!! Nie chce mi się przepisywać tu całego tego rozdziału, ale teksty są naprawdę bardzo mocne. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ KiaOra, Rivera
Serdeczne dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 22 Sie '08   Temat postu: Info dla Rivery Odpowiedz z cytatem

Coś jednak drgnęło do przodu w sprawie wykładów Waltera Veight'a po polsku i za dwa tygodnie ukaże się na płytach DVD wykład 9 i 13, a sześć tygodni później wykłady 10, 11, 12, 14 i 15. To na razie tyle odnośnie wykładów Veighta.
P.S.

Coś wydarzy się 30 WRZESNIA. Coś, co dotyczy Stanów Zjednoczonych Ameryki. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wrzucic w siec te wykłady i wio....
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 21 Wrz '08   Temat postu: Info dla Rivery Odpowiedz z cytatem

Wykłady profesora Waltera Veighta odbędą się w MILANÓWKU koło Warszawy, w wynajętym ośrodku ewangelicznych chrześcijan ,,ARKA'' w dniach 8-14 października. ul.ŚREDNIA 131.

Cena noclegu za dobę z wyżywieniem/ 3 posiłki wegetariańskie dziennie 50 złotych.

Od jutra uruchomiona zostanie strona internetowa adwentysta.pl na której zostanie umieszczony numer konta, na które można będzie wpłacać pieniądze za ilość dni, w których będzie chciało się uczestniczyć w wykładach. Pokoje 4-6 osobowe z łóżkami piętrowymi. Mile widziany i zaproszony jest KAŻDY BEZ WYJĄTKU!

Jak ktoś chce prywatny telefon do głównego organizatora, to proszę o maila na mojego priva. Pozdrawiam

P.S.

Rivera rzuciłeś kiedyś pomysł-życzenie, by Walter Veight przyjechał kiedyś do Polski na wykłady i Twoje życzenie stało się ciałem. Byłoby fajnie, gdybyś pomyślał jak można by sprowadzić na coś podobnego do Polski - Erica Johna Phelpsa?!!!

Ja swoją część roboty wykonałem, pociągając za sznurki tu i ówdzie! Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 21 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko jak już sie z nim spotkacie nie mówcie mu o Reptalianach i Czupakabrach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 21 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walter Veight??

A kto to?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Info dla Rivery
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile