W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Graj w Quake i Unreal Tournament - wzrok ci się poprawi ....  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1305
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 26 Mar '07   Temat postu: Graj w Quake i Unreal Tournament - wzrok ci się poprawi .... Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Graj w Quake i Unreal Tournament - wzrok ci się poprawi

Powszechne jest twierdzenie, że długie przesiadywanie przed monitorem powoduje trwałe obniżenie sprawności wzroku. Tymczasem naukowcy z University of Rochester właśnie dowiedli czegoś zupełnie innego - okazało się, że nie taki ten komputer straszny, jak go malują.


Test był bardzo prosty: w prezentowanej na ekranie migawce pojawiał się punkt i trzy litery "T". Badani studenci mieli zidentyfikować, czy środkowe "T" umieszczone jest normalnie, czy do góry nogami.



W eksperymencie sprawdzono najpierw czas, po jakim ochotnicy rozpoznają położenie litery. Następnie grupę podzielono na dwie części. Studenci z obu ekip mieli przez godzinę dziennie ćwiczyć granie - z tym, że jedni trenowali w Tetrisie, a drudzy w Unreal Tournament.

Okazało się, że już po miesiącu ochotnicy z grupy nr 2 szybciej i pewniej rozpoznawali pozycję litery - nawet jeśli obraz był zanieczyszczony dodatkowymi znakami.

Badacze postulują, że trening w UT ćwiczy części mózgu odpowiedzialne za interpretację obrazu - układ nerwowy uczy się lepiej rozpoznawać kształty nawet w zaciemnionych, "zanieczyszczonych wizualnie" pomieszczeniach. Co ciekawe, ostrość wzroku poprawiała się nie tylko w centrum pola widzenia (co jest logiczne), ale również na jego obrzeżach.

Warto przy okazji wspomnieć, że naukowcy mieli pewne trudności ze znalezieniem ochotników, którzy w ciągu ostatniego roku nie mieli kontaktu z grami FPP. Okazało się, że w kampusie uniwersyteckim grają... wszyscy.
http://www.pcworld.pl/news/106203.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 26 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fifa2007 rządzi, quake jest do "pyty" no właśnie, a pozatym, to COUNTER STRIKE rządzi, no właśnie Twisted Evil Crying or Very sad Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 26 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o granie na kompie na necie to widac kto Rzadzi ...a co do konsol to juz calkiem inna historia....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:55, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba jakis chwyt marketingowy,zachecajacy do kupowania gierek,jeszcze jedna sztuczka antychrysta :]

Ps.
a wlasnie, ktos z was gra w Counter-Strike w wolnych chwilach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram czasami w tsubase ozore i kodżiro, niewiem jak wy, ale Bimi podobno całymi nocami gra w mario 3d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądaliście LOT93? Swietna mistyfikacja filmu, film nudny, ale wciągający, reżyser znakomicie zmanipulowany przez iluminatów. brawo i jeszcze raz brawo. To naiteligętniejsi ludzie na ziemi, niedługo, gdy nam wstrzykna chipy, będziemy pod władaniem Twisted Evil ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wlasnie, ktos z was gra w Counter-Strike w wolnych chwilach?
pare razy gralem ale nie wciagla mnie......za to uwielbiam grac w UT na necie w CTF..to jest PIEKNA SPRAWA........
Cytat:
Oglądaliście LOT93?
...jeszcze nie ogladalem..jakos tytul i cala ta otoczka nie zachecila mnie do ogladania....ale jak go zareklamowales to lukne na ten film.....ciekawe czy zmienie zdanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To chyba jakis chwyt marketingowy,zachecajacy do kupowania gierek,jeszcze jedna sztuczka antychrysta :]
    jak dla mnie ma to sens ...........Najlepsi gracze potrafia przewidywac ruchy swoich przeciwnikow...a skad sie to bierze?...no wlasnie granie wyostrza zmysly wzrokowe i sluchowe......po samym dzwieku mozna sie domyslic z ktorej strony zaatakuje przeciwnik..a gdy tylko mignie na ekranie reakcja jest blyskawiczna...znam to z autopsji he he......tak czy siak jedna z niesprawiedliwoscia w graniu na necie jest ping...ktory przewaznie jest zbyt wysoki jesli sie gra na zagranicznych serwerach.....................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
Oglądaliście LOT93?
...jeszcze nie ogladalem..jakos tytul i cala ta otoczka nie zachecila mnie do ogladania....ale jak go zareklamowales to lukne na ten film.....ciekawe czy zmienie zdanie Smile

nie zmienisz - gwarantuje Smile
tak, że lepiej zagraj sobie w quejka - przynajmniej wzrok ci sie poprawi, zamiast pogorszyć Smile
a propos, mnie tam UT nigdy nie wciagnal, ale pamietam cale noce przy quejku 3 Smile
na koniec udalo mi sie nawet raz wygrac z kompem na max levelu tą mapę z pantagramem na środku - to byla dopiero rzeznia. nie moglem potem dojsc do siebie przez najblizszych pare godzin Wink
wkurza mnie tylko, ze teraz to wszyscy sobie pokupowali super myszki i napieprzaja laserówą na otwartych mapach - cieżko już im dorównać z moją ulubioną rakietnicą.
w kazdym razie quake 3 to było jednak wydarzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 29 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no quejk to fajna gra ale mnie bardziej rajcuje UT....widocznie ma duzy wplyw 1 spotkanie z gra......bo jak gralem w quejka na konsoli to bylo fajnie...ale jak dorwalem UT na kompie na sieci i gdy zaczalem grac to ta gra mnie cholernie wciagla .......a potem gdy sieglem po quejka to juz tak sie nie emocjonowalem wiec zostalem przy UT ktora mnie rajcuje do dzisiaj he he......a dokladnie UT-CTF-InstantGib......Sa dwie bazy Czerwoni i Niebiescy..a w niej kazda druzyna ma swoja flage...no i trzeba zdobyc flage przeciwnika a swoja bronic....i tu jest pole do popisu Smile))...a InstantGib....to mod ktory powoduje ze jeden strzal wystarczy aby zabrac 100% zycia przeciwnika...czyli namiastka realnej wojny w wirtualnym swiecie.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 29 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsza gra na świecie to szachy wodne ( żarcik, szachy, poprostu szzachy) zwyczajne szachy, szachy bo onich mowa to najprostsza gra na swiecie, wczoraj gralem np partyjke z garim kasparowem i pszegralem minimalnie 1;5 do 2;5. chetnych zapraszam na kurnik: mam nick : zecnotlona_lucynka xD Twisted Evil Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 29 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to znaczy zecnotlona?
że nie ma cnoty, czy że ma? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 29 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O bosheż ty muj Twisted Evil Razz Cool zecnotlona, czyli straciła cnote, ze swoim panem Exclamation Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 29 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa, to sorry. teraz juz bede wiedzial Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Graj w Quake i Unreal Tournament - wzrok ci się poprawi ....
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile