W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nautilus o 9/11  
Podobne tematy
Zadymka na nautilusie 35
Robert Bernatowicz o spisku teorii spiskowych 9/111bez ocen
Fundacja Nautilius i 9/113bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 4873
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 14 Wrz '08   Temat postu: Nautilus o 9/11 Odpowiedz z cytatem

Szanuję FN gdy zamuje się sprawami ezoterycznymi, natomiast wkurwia mnie, gdy zaczyna zajmować się polityką, gdyż wtedy wychodzi na jaw jej zadeklarowana aż do bólu poprawność polityczna. Tak było kilka miesięcy temu w sprawie Tybetu, tak jest teraz w związku z kolejną rocznicą 9/11. Oto link do tego artykułu:

http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=1524

Za cały komentarz artykułu redakcyjnego wystarczy zacytować jego tytuł:
Cytat:

11 września 2001 roku rozpoczął się nowy etap w dziejach świata. Od kilku lat trwa moda na wskazywanie nowego winnego w ataku na USA. Ma być nim... rząd USA.


Prawda - jakie to głupie i naiwne przypuszczenie?

Z drugiej strony, trzeba docenić trzeźwe i rzeczowe komentarze internautów, którzy - tak na oko - w 90% nie dali się ogłupić oficjalnej propagandzie. Z naszych ludzi, zauważyłem komentarz Komzara. Ja nawet nie próbuję się tam wypowiadać, bo wiem, że zostanę od razu zabanowany, jak było w sprawie Tybetu. Jeżeli ktoś ma czas i chęci - niech próbuje dać świadectwo prawdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 14 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh... W UFO, duchy, pustą Ziemię i płaczące kartofle to łatwo uwierzyć... Ale w rzeczywistość spiskową to nie łaska... Bo to już nie są zwykłe "ciekawostki" - te informacje sprawiają, że człowiek nie może siedzieć bezczynnie. Confused

Tak to już jest - Nautilus jest paranormalny, ale nie wierzy w "teorie spiskowe", a to forum - na odwrót (o czym świadczy komunikat o zakazie pisania o kosmitach Laughing ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 14 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty veritatis jaką masz swoją ulubioną stronę?
taką na której wierzy się zarówno w kosmitów jak i w teorie spiskowe...
niech zgadnę: http://www.pis.org.pl ? Laughing

nie ma zakazu pisania o kosmitach, jak i nie ma zakazu pisania o braciach kaczyńskich - obowiązuje jedynie krótkie memorandum z uwagi na powagę rocznicy.
inna sprawa, że za fantazjowanie (kosmici) oraz sienie nietolerancji (pis) zmniejszam limity: to jest niezależne od pory roku oraz wybranej tematyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 14 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy komunikat Uwaga!!! Z uwagi na rocznicę 11 września na forum obowiązuje zakaz pisania o kosmitach. Czytaj więcej tutaj. świadczy o tym, że wierzysz w kosmitów? Nie? No właśnie, więc czy napisałem coś nie tak? Nautilus wierzy w ufoli, ale odrzuca od siebie rzeczywistość spiskową - Ty na odwrót. I tyle. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 14 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ja napisałem, że wierzę w kosmitów?
jeśli nie chcesz odpowiadać na moje proste pytanie to zwyczajnie nie odpisuj, zamiast się odzywać tylko po to by wyjaśniać rzeczy co do których nikt nie ma wątpliwości.

oczywiście że nie wierze w kosmitów kolaborujących z NWO - nie będę w nich wierzył nawet wtedy gdy wy wszyscy (ufofile) zastąpicie sobie nimi obecnego Boga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 14 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a czy ja napisałem, że wierzę w kosmitów?

To czemu jakoś tak dziwnie zareagowałeś, gdy napisałem, że Nautilus odrzuca teorie spiskowe, a to forum - sprawy nadnaturalne? Smile

Cytat:
jeśli nie chcesz odpowiadać na moje proste pytanie to zwyczajnie nie odpisuj, zamiast się odzywać tylko po to by wyjaśniać rzeczy co do których nikt nie ma wątpliwości.

No dobra, niech Ci będzie. Jest taka moja ulubiona strona, na której można wyszukać informacje o jednym i o drugim - google.com. Zadowolony? Smile

Żeby była jasność - ja także nie do końca jestem przekonany, jeśli chodzi o sprawę ufoli...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 15 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie kurwa ! Co Nautilus ma do 9/11 ! niech se badają UFO czy jakie tam inne bzdury robią. Jak się nie znają na takich sprawach jak WTC to niech zostawią to w spokoju ! Co oni wiedzą o prawdziwym świecie przepraszam bardzo, zajmują się głównie rzeczami kompletnie oderwanym od rzeczywistości Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 15 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No właśnie kurwa ! Co Nautilus ma do 9/11 ! niech se badają UFO czy jakie tam inne bzdury robią.


Hmm.. No to wlasnie WY jestescie znawcami od wszystkiego. Przyklad:
1. Z całą pewnością wykluczacie możliwosc upadku wież WTC powolując sie na prawa fizyki oraz zasady inzynierii, jednoczesnie nie zdajac sobie nawet sprawy, jaka siłe kinetyczną miała gorna czesc WTC uderzajaca w dolną.
2. Z cała pewnościa stwierdzacie, ze nie było lądowania na księzycu, powolując sie na swoje ekspertyzy zdjęć (fizyka, fotografia ... szerokie macie zainteresowania!)
3. Filmy z misji Apollo uwazacie za dowod na istnienie UFO (w tym temacie zapewne tez macie pewnie wiecej do powiedzenia niz nasz rodak Jan Pająk).
4. Wszystkie media (lacznie z TV Trwam) są rządzone przez jeden swiatowy porządek (o ktorym wiecie oczywiscie tylko wy...)
5. Bez problemów obalacie teorie czarnych dziur, wykazując się przy tym nieslychanymi obliczeniami i wiedzą z zakresu fizyki.
6. Nie wiecie, co rozbiło sie w shanksville, ale wiecie, ze nie byl to lot 93.

Itd itp... Jak dla mnie najbardziej pasujecie do tego całego zasranego nautilusa i glupot tam wypisywanych...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 15 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No sorry adun ale ja ani razu nie napisałem słowa o ufo ani o lądowaniach o księżycu. Może inni ale ja tylko zajmuję się 9/11. A Nautulis to pojebańcy co bzdury gadają i robią i nie powinno się ich słuchać !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 15 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
1. Z całą pewnością wykluczacie możliwosc upadku wież WTC powolując sie na prawa fizyki oraz zasady inzynierii, jednoczesnie nie zdajac sobie nawet sprawy, jaka siłe kinetyczną miała gorna czesc WTC uderzajaca w dolną..
Jaka górna cz. wtc ? Przyjrzy sie jeszcze raz filmowi i jeszcze raz. I jeszcze raz. Wieze zostały wysadzone w powietrze - tylko kretyn uwierzy, że stały tyle lat i nagle postanowiły upaść wprost na swój obrys przez te rzędy stali i betonu nie zostawiając po sobie nic ciekawego a już w szczególność tej "górnej części".
Oh jak mi przykro za tego kretyna [;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 15 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tylko kretyn uwierzy, że stały tyle lat i nagle postanowiły upaść wprost na swój obrys

No.. upadly na swoj "obrys", wiec czemu uszkodzily mase budynkow w około klapku??

Np. WTC3



Polecam jak najszybsza wizyte u psychiatry kretynie.. Idz i opowiedz mu o swoich "obrysach".

Cytat:
Może inni ale ja tylko zajmuję się 9/11.

wezmy najlepszy przyklad. Bimi:
Jest w 100% pewny, ze 9/11 to spisek.
Jest w 100% pewny, ze nie bylo ladowania na ksiezycu.
Jest pewny, ze media są kontrolowane przez masonow/zydow i inne ekipy rzadzace swiatem (nie wiem co teraz u was modne).
itp.
Przy czym jak sie okazuje jest tak naprawde niedouczonym debilem, ktoremu jak sie wytknie klamstwo to odwrata kota ogonem (patrz moj opis lub jakiego glupca robi z niego mooniek w temacie o locie na ksiezyc).

Propagujac idee wolnosciowe jednoczesnie przypisuje ludziom metki - patrz moj podpis pod pseudonimem.
propagujac idee wolnosciowe zaklada ograniczenia WSZYSTKIM uzytkownikom, ktorzy nie zgadzaja się z poglądami tzw. "prawdy".

Mimo swej niewiedzy i niekompetencji we wlasciwie w kazdym temacie, ktory porusza (przejzyj sobie np. jego 10 ostatnich wpisow odnosnie 9/11 i powiedz mi czy on cos w ogole konkretnego kiedys napisal?) oskarza mnie (jak i pewnie innych), ze bronie zabojcow i staje sie wspolwinny morderstwa...

Gdy pisalem, aby zdjal mi ten smieszny limit jednego posta na minute, to krecil albo nie odpisywal. Moze jednak przyjzyjmy sie poziomowi jego wiadomowsci wysylanych mi na skrzynke.

"nie rozśmieszaj mnie. gdybym był tobą nie miałbym odwagi spojrzeć w lustro.

zastanów się lepiej nad swoim postępowaniem póki masz jeszcze czas je zmienić. chronisz sprawców ludobójstwa. "

"o co ci chodzi, ciołku?
nie jestem szambonurkiem, żeby edytować twoje zasrane tematy."

Gdy napisałem do niego, aby zdjal mi ta przypieta metke pom MOIM pseudonimem odpisał
"powinieneś być mi wdzięczny. przecież pomagam ci promować swoje poglądy."

... Coz... Mysle, ze wnioski na temat tego osobnika kazdy moze wyciagnac sam...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Cytat:
tylko kretyn uwierzy, że stały tyle lat i nagle postanowiły upaść wprost na swój obrys

No.. upadly na swoj "obrys", wiec czemu uszkodzily mase budynkow w około klapku??

Np. WTC3



Polecam jak najszybsza wizyte u psychiatry kretynie.. Idz i opowiedz mu o swoich "obrysach".

Cytat:
Może inni ale ja tylko zajmuję się 9/11.

wezmy najlepszy przyklad. Bimi:
Jest w 100% pewny, ze 9/11 to spisek.
Jest w 100% pewny, ze nie bylo ladowania na ksiezycu.
Jest pewny, ze media są kontrolowane przez masonow/zydow i inne ekipy rzadzace swiatem (nie wiem co teraz u was modne).
itp.
Przy czym jak sie okazuje jest tak naprawde niedouczonym debilem, ktoremu jak sie wytknie klamstwo to odwrata kota ogonem (patrz moj opis lub jakiego glupca robi z niego mooniek w temacie o locie na ksiezyc).

Propagujac idee wolnosciowe jednoczesnie przypisuje ludziom metki - patrz moj podpis pod pseudonimem.
propagujac idee wolnosciowe zaklada ograniczenia WSZYSTKIM uzytkownikom, ktorzy nie zgadzaja się z poglądami tzw. "prawdy".

Mimo swej niewiedzy i niekompetencji we wlasciwie w kazdym temacie, ktory porusza (przejzyj sobie np. jego 10 ostatnich wpisow odnosnie 9/11 i powiedz mi czy on cos w ogole konkretnego kiedys napisal?) oskarza mnie (jak i pewnie innych), ze bronie zabojcow i staje sie wspolwinny morderstwa...

Gdy pisalem, aby zdjal mi ten smieszny limit jednego posta na minute, to krecil albo nie odpisywal. Moze jednak przyjzyjmy sie poziomowi jego wiadomowsci wysylanych mi na skrzynke.

"nie rozśmieszaj mnie. gdybym był tobą nie miałbym odwagi spojrzeć w lustro.

zastanów się lepiej nad swoim postępowaniem póki masz jeszcze czas je zmienić. chronisz sprawców ludobójstwa. "

"o co ci chodzi, ciołku?
nie jestem szambonurkiem, żeby edytować twoje zasrane tematy."

Gdy napisałem do niego, aby zdjal mi ta przypieta metke pom MOIM pseudonimem odpisał
"powinieneś być mi wdzięczny. przecież pomagam ci promować swoje poglądy."

... Coz... Mysle, ze wnioski na temat tego osobnika kazdy moze wyciagnac sam...


Adun, czy czujesz już powoli, że się "kończysz intelektualnie" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały ten "nautilius" to jedna wielka ściema. Pamietacie może, jak "szukali autora", który zrobił zdjęcie NOL-a na tle jakiegoś komina. Przysłał je listem do "redakcji" a jeden z członków "załogi nautiliusa" emerytowany pilot helikoptera NAKAZAŁ POSZUKIWANIA AUTORA LISTU.

I tak toczy się historia "nautiliusa".....
A pan Bernatowicz w tym czasie prowadzi programy o biznesie....
byznes is byznes...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:
Adun napisał:
1. Z całą pewnością wykluczacie możliwosc upadku wież WTC powolując sie na prawa fizyki oraz zasady inzynierii, jednoczesnie nie zdajac sobie nawet sprawy, jaka siłe kinetyczną miała gorna czesc WTC uderzajaca w dolną..
Jaka górna cz. wtc ? Przyjrzy sie jeszcze raz filmowi i jeszcze raz. I jeszcze raz. Wieze zostały wysadzone w powietrze - tylko kretyn uwierzy, że stały tyle lat i nagle postanowiły upaść wprost na swój obrys przez te rzędy stali i betonu nie zostawiając po sobie nic ciekawego a już w szczególność tej "górnej części".
Oh jak mi przykro za tego kretyna [;


Adun, tu czekam na twoje posty viewtopic.php?t=3803
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjątkowo obrzydliwe jest upublicznianie prywatnej korespondencji. Kilka postów wyżej jest tego śmierdzący przykład.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
No.. upadly na swoj "obrys", wiec czemu uszkodzily mase budynkow w około klapku??
No by były na tyle masywne, że ich wysadzone szczątki poupadały tu i ówdzie. Do niektórych nie dotrze i już. W globalne ocieplenie też wierzysz ? Bo mi dzisiaj jajka uciekły z moszny tak mi sie dało ono we znaki ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEŻELI ZDOŁASZ - Rudyard Kipling

Jeżeli zdołasz zachować spokój, chociażby wszyscy już go stracili, ciebie oskarżając;
Jeżeli nadal masz nadzieję, chociażby wszyscy o tobie zwątpili, licząc się jednak z ich zastrzeżeniami;
Jeżeli umiesz czekać bez zmęczenia, jeżeli na obelgi nie reagujesz obelgami, jeżeli nie odpłacasz za nienawiść nienawiścią, nie udając jednakże mędrca i świętego;
Jeżeli marząc - nie ulegasz marzeniom;
Jeżeli rozumując - rozumowania nie czynisz celem;
Jeżeli umiesz przyjąć sukces i porażkę, traktując jednakowo oba te złudzenia;
Jeżeli ścierpisz wypaczenie prawdy przez ciebie głoszonej, kiedy krętacze czynią z niej zasadzkę, by wydrwić naiwnych, albo zaakceptujesz ruinę tego co było treścią twego życia, kiedy pokornie zaczniesz odbudowę zużytymi już narzędziami;
jeżeli potrafisz na jednej szali położyć wszystkie twe sukcesy i potrafisz zaryzykować, stawiając wszystko na jedną kartę, jeżeli potrafisz przegrać i zacząć wszystko od początku, bez słowa , nie żaląc się, że przegrałeś;
Jeżeli umiesz zmusić serce, nerwy, siły, by nie zawiodły, choćbyś od dawna czuł ich wyczerpanie, byleby wytrwać , gdy poza wolą nic już nie mówi o wytrwaniu;
Jeżeli umiesz rozmawiać z nieuczciwymi, nie tracąc uczciwości lub spacerować z królem w sposób naturalny;
Jeżeli nie mogą cię zranić nieprzyjaciele ani serdeczni przyjaciele;
Jeżeli cenisz wszystkich ludzi, nikogo nie przeceniając;
Jeśli potrafisz spożytkować każdą minutę, nadając wartość każdej przemijającej chwili;
twoja jest ziemia i wszystko, co na niej
i - co najważniejsze - synu mój - będziesz CZŁOWIEKIEM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
będziesz CZŁOWIEKIEM.
Mi sie wyłonił obraz raczej nadczłowieka [;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camera




Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 17 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety od jakiegoś czasu fundacja Nautilus budzi we mnie coraz mniejsze zaufanie. Jestem z Lubelszczyzny, więc miałem okazję być na piknikach ufologicznych upamiętniających wydarzenia Emilcińskie. Pierwszy z nich, w roku 2007 był naprawdę ciekawą imprezą, choć jak mówił Bernatowicz przygotowany był na szybko i liczba ludzi, którzy się zjechali była zaskoczeniem. Było jednak bardzo merytorycznie dla ludzi zainteresowanych w temacie. Fundacja postarała się nawet o wynajęcie kina, emisję filmów i wykład paru członków Nautilusa. Kilkukrotnie jednak było powtarzane iż to tylko preludium do przyszłorocznych (2008) obchodów okrągłej rocznicy wydarzeń emilcińskich. Co się odbyło za rok? Zdziwił mnie już brak informacji na ich stronach o jakimś pikniku w Emilcinie jeszcze na dwa tygodnie przed (o tym przygotowanym na szybką trąbili już na miesiąc przed). Ostatecznie umieścili jakiś kiepskiej jakości plakacik o pikniku organizowanym przez władze Opola Lubelskiego. Na miejscu okazało się, że to śmiech na sali... jakieś pomalowane na zielono dzieci, kiełbaska, piwo i najtandetniejszy z możliwych zespołów disco-polo. Ani śladu fundacji. Taki zwykły, wiejski piknik. Pan Bernatowicz z ferajną przyjechali wieczorem, rozstawili rzutnik i wśród krzyków i śmiechów podpitych mieszkańców przedstawili identyczny wykład (pokaz slajdów) co rok temu. A najlepsze jest to, że na ich stronie nie udało mi się przepchnąć ani jednego negatywnego komentarza na temat tego wydarzenia, choć próbowałem wielu chwytów i zapewniam, że komentarze były zawsze merytoryczne i kulturalne. Pachnie mi onetem... nie wiem czy to odosobniony przypadek, ale od tamtej pory nabrałem dystansu do tego co się dzieje w Nautilusie.
A i jeszcze ich strona... niech mnie trzaśnie, ale już kilka lat temu pisali, że trwają prace nad poważnym i wielkim serwisem spełniającym funkcje wymagane przy działaniu tak wielkiej społeczności... tymczasem nadal mamy stronę niepoprawnie wyświetlaną przez firefoxa. Zastanawiam się czy taki brak rzetelności w tego typu sprawach nie przekłada się również na brak rzetelności w problemach, jakie poruszają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 17 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:
waha123 napisał:
będziesz CZŁOWIEKIEM.
Mi sie wyłonił obraz raczej nadczłowieka [;

Wiesz co....masz racje Laughing Laughing

camera napisał:
Niestety od jakiegoś czasu fundacja Nautilus budzi we mnie coraz mniejsze zaufanie. Jestem z Lubelszczyzny, więc miałem okazję być na piknikach ufologicznych upamiętniających wydarzenia Emilcińskie


Jak chcesz się przekonać "co to jest fundacja nautilius" zrób tak..

Zespawaj albo w jakikolwiek sposób złącz dwie miski....podrzuć w powietrze...kiedy będą "lecieć" zrób zdjęcie.
Nastepnie wyślij je do "fundacji nautilius" z dopiskiem, że jesteś albo:

1. Zakonnikiem albo
2. Księdzem albo
3. Siostrą zakonną

i "o tych sprawach jest ci ciężko pisać bo wierzysz jedynie w jezusa chrystusa...

Daj adres zwrotny na skrzynkę pocztową....i obserwuj Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj ukazała się na stronie Nautilusa inskrypcja, która stanowi jakby kontynuację niniejszego tematu:

Cytat:
We wtorek postaramy się opublikować wywiad z autorem książki „11 września, a nawet dzień później”, która w rocznicę zamachów ukaże się na polskim rynku. Autor bezlitośnie rozprawia się ze wszystkimi tezami tzw. „Spisku 11 września”, które pojawiły się w amerykańskich mediach w ciągu ostatnich 5 lat. Dlaczego zwycięstwo Baracka Obamy będzie dla teorii spiskowych 11 września niczym wbicie „osikowego kołka”? Którzy z republikańkich polityków musieli złożyć podpisy pod decyzją o zamordowaniu 3 tysięcy swoich współobywateli? Dlaczego w zorganizowaniu ataków 11 września wzięło udział 120 milionów Amerykanów? Dlaczego Barack Obama zostanie znienawidzony przez „spiskowców” jeszcze bardziej jak George Bush? Już jutro na naszych stronach.


Sądzę, że autor rozprawi się również z teorią spisku kilkunastu patałachów arabskich z plastikowymi nożami. Jak wszystkie, to wszystkie - babcia też. Czekam z niecierpliwością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze z tego wywiadu jest o tym Jerzym. NIe ma to jak wyzywac od idiotów i wogóle nie odpowiadac faktami na postawione przez M pytania i stwierdzenia. Jesli ktoś chce obalic tezy o 911 inside job to powinien podac fakty a nie wyzywac od idiotów. takie moje zdanie ema
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Twardy - czy mógłbyś podać link do tego wywiadu? Ja wchodzę na stronę FN codziennie, ale jakoś nie mogę się tego nigdzie doszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Bush to przestępca” – rozmowa z Markiem.

FN: Możesz powiedzieć coś o sobie?
(...)
M: No dobra, to pytaj, ale krótko.
FN: Odpowiadaj ostro, taki jest pomysł na te dwie rozmowy, no więc...
M: Jakiej drugiej rozmowy?
FN: Z człowiekiem, który uważa te teorię za bzdurę...
M: Jest taki w ogóle? Po tym, jak opublikowano zdjęcia Pentagonu?! Kretyn...
FN: Dobrze, to zacznijmy od początku. Dlaczego wierzysz, że za atakami na USA stał rząd Stanów Zjednoczonych?
M: To jest przecież oczywiste, że tylko Ameryka zyskała na tych atakach. Co ma Irak? Okupację i tyle. Amerykanie zdobyli ropę i teraz mają wszystkich gdzieś. Ten atak był im potrzebny do tego, żeby kraje arabskie zastraszyć, co im się udało. Gdzieś czytałem, że Bush i jego rodzina zyskali na tych atakach finansowo, gdyż mają udziały w przedsiębiorstwach produkujących ropę naftową. To jest zwykły przestępca... Wszystko było ukartowane od początku do końca.
FN: Wierzysz, że jakiś kraj atakuje samego siebie?
M: Nie kraj, tylko ta sitwa rządząca Ameryką której zależy tylko na kasie. Wierzysz, że Bush chciał pomóc Irakijczykom? Nie żartuj! On ma gdzieś Irakijczyków i w ogóle wszystkich ludzi, a jedynie robi interesy. Rozumiesz? Tu chodziło o kasę i nic więcej.
FN: Ale słuchaj... wszyscy widzieliśmy samoloty uderzające w WTC i zniszczony Pentagon...
M: Kurde, zlituj się... Nie mów proszę, że w Pentagon uderzył samolot, bo chyba zejdę ci tutaj... W Pentagon uderzył pocisk wystrzelony przez Amerykanów, prawdopodobnie ten... no... Pershing. Ta dziura w Pentagonie jest za mała na samolot! Widziałeś zdjęcia?!
FN: Ale świadkowie mówili, że...
M: Chyba ci odj...ło! Jacy świadkowie?! Wszyscy to podstawieni agenci przez CIA, którzy opowiadali bajeczki dla naiwnych. Wszystko było ukartowane, koronkowa akcja.
FN: Dobra, zostawmy Pentagon. A WTC? Przecież w WTC nie uderzyły pociski, tylko samoloty. Ludzie z samolotów wysyłali SMS-y, opisywali terrorystów w rozmowach telefonicznych....
M: Co za głupoty mówisz... Te samoloty były prawdopodobnie puste, natomiast pod nimi... sory, chyba tylko pod jednym o ile pamiętam była podwieszona bomba. One zostały przez Amerykanów specjalnie stworzone po to, żeby uderzyć w obie wieże. No i chyba nie zakwestionujesz tego, że w WTC były podłożone ładunki wybuchowe... to widzieli wszyscy!
FN: Przez kogo?
M: Prawdopodobnie CIA.
FN: Ale kiedy zostały założone?
M: Kiedy? Nie wiem, może wtedy, kiedy budowano WTC, może później... to nie ma znaczenia.
FN: No ma znaczenie, dlatego że WTC było budowane na początku lat 70-tych i spisek wtedy zakładający...
M: Sory, ale Amerykanie przygotowywali się do tego latami. Oni wiedzieli dobrze, że ten atak na WTC będzie w 2001 roku.
FN: Za 30 lat?
M: Tak, wiedzieli o tym. Stąd te ładunki podłożyli i na filmie widać wyraźnie, jak wybuchają.
FN: Słuchaj Marek, ale przecież nikt nigdy nie widział, jak zawala się tak wysoki budynek i nie wiesz, czy po prostu takie pseudoeksplozje to nie jest zwykłe zjawisko towarzyszące składaniu się poszczególnych pięter. Mówię o tym, że ja nie mam pewności, że to były eksplozje dzięki ladunkom, ja nie mam...
M: Ale ja mam! Słuchaj, Ameryka to imperium zła. Całe zło na tym świecie jest spowodowane przez Amerykę i gdyby jej nie było, to praktycznie zniknęły by wojny. Zobacz, wszystkie wielkie wojny wybuchają z winy Ameryki. Dla nich 11 września był koniecznością, aby napędzić przemysł zbrojeniowy. Widziałeś „Niewygodne Fakty”?
FN: Widziałem.
M: I co?
FN: Pozwól, że tym razem ja będę pytał, nie ty. OK?
M: Dobra, ostatnie pytanie. Sorki, ale wiesz... spieszę się trochę.
FN: Dobrze. Uważasz, że USA wyszły na tym ataku dobrze? Stany Zjednoczone są w ogromnym kryzysie gospodarczym, utrzymanie wojsk w Iraku kosztuje budżet USA kosmiczne kwoty, wyraźnie wpędziło Amerykę w spiralę złej koniunktury... Gołym okiem widać, że 11 września to był dla Ameryki najgorszy interes pod słońcem.
M: Co ty opowiadasz.... Bush i jego rodzina zarobili miliardy dolarów!
FN: Kto ci to powiedział?
M: Kto? Wszyscy o tym piszą.
FN: Wszyscy?
M: Oczywiście. Słuchaj, (....)
FN: OK. Dziękuję za rozmowę.



„Nazwać ich idiotami to za mało” – rozmowa z Jerzym.

FN: Jak długo (...)?
J: (.....)
FN: No dobrze. Zgodziłeś się na tę rozmowę po wielu godzinach namawiania i...
J: Bo przecież ci wasi czytelnicy mnie znienawidzą ... /śmiech/ Wielu młodych czyta te wasze strony, a tam u nich jest moda na nienawidzenie USA, więc znienawidzą mnie tak, jak tylko można znienawidzieć kogoś, kto próbuje zburzyć ich wizję świata ze złą Ameryką, taką fajną wizję...
FN: A Ameryka nie jest zła?
J: Zła? To najwspanialszy kraj na świecie, który jak żaden inny ceni wolność i który każdemu daje szansę nie patrząc na kolor skóry czy pochodzenie, ale umiejętności i pracę. To cudowny, potężny i niezwykle bogaty kraj, który budzi nienawiść u wszystkich tych nieudaczników, którzy mimo całego morza petrodolarów mają tylko brud i smród... To oni najgłośniej wygrażają Ameryce, choć to nie dotyczy Iraku.
FN: Co ty mówisz? Przecież w Iraku co i rusz wybuchają bomby, samobójcy wysadzają się prawie codziennie...
J: ... samobójcy głównie pochodzący z Syrii i Jordanii, a nie z Iraku. Ale mieliśmy mówić o 11 września.
FN: Tak, oczywiście... Jak traktujesz teorie spiskowe opowiadające o spisku, który stał za zamachami 11 września?
J: Mam mówić ostro, czy tak średnio?
FN: Możesz ostro, byle nie przesadzić...
J: Osoby, które uważają, że za zamachami stał rząd USA to idioci. Co ja mówię... nazwać ich idiotami to za mało! Tych nigdy wśród amerykańskiej lewicy nie brakowało, więc jest w czym wybierać... Idioci w rodzaju tych holywodzkich gwiazd z wypłukanym mózgiem przez narkotyki lub imbecyla Moora od filmu o Bushu... To są prawdziwi idioci, którzy niestety mają ogromny wpływ na opinię publiczną na całym świecie. Także w Polsce pewnie jest wielu, którzy wierzą w te kretynizmy o ataku Busha na USA, czyli ataku USA na USA... nawet jak to mówię, to czuję się jak kretyn. Niestety jest wielu, co tak myślą o zgrozo...
FN: Wielu? Po emisji filmu „Niewygodne Fakty” pogląd o spisku przeważa, a wśród ludzi interesujących się ezoteryką to chyba większość przyznaje rację autorom filmu.
J: Naprawdę?! Mój Boże... Przecież ta cała spiskowa teoria dotycząca 11 września to stek bzdur i nie mogę uwierzyć, że ktoś może wierzyć w takie idiotyzmy. Przecież te całe teorie spiskowe tworzyli ludzie, którzy nigdy nie byli w Iraku, nigdy nie ruszyli swoich czterech liter, żeby na własne oczy przekonać się, co to znaczy islamski terroryzm. Wygłaszają te swoje kretynizmy bezkarnie i sączą ten lewacki jad do młodych, rozpalonych głów.
FN: Skąd twoim zdaniem jest taka nienawiść do Ameryki?
J: Powodów jest kilka. Po pierwsze sukces tego potężnego kraju kole w oczy. Wielu nie może znieść tego, że pod ambasadami USA na całym świecie ustawiają się kolejki. Ludzie jakoś tak dziwnie się składa, że chcą masowo emigrować do tej imperialistycznej Ameryki, a nie do ich lewicowych rajów... To budzi niechęć, złość, wreszcie nienawiść. We Francji antyamerykanizm jest już nie modą, ale obowiązującym stylem bycia. Francuzi swoją pobłażliwą polityką migracyjną zamienili Francję w kraj prawie półislamski. Francuscy politycy muszą pluć na Amerykę, gdyż inaczej przegrają wybory. Skąd wziął się w Polsce ten antyamerykanizm? To dotyczy chyba raczej młodych ludzi, którzy nigdy nie byli w tamtym rejonie świata i na oczy nie widzieli tego, co się szykowało, gdyby nie interwencja Stanów Zjednoczonych.
FN: Uważasz, że atak na Irak nie był błędem?
J: Wszyscy mówią o ataku na Irak, a tak naprawdę był to atak na reżim tego krwawego bandziora z Bagdadu, który zamienił ten piękny kraj w obóz koncentracyjny... Nikt tego nie pamięta albo nie chce pamiętać. Znając bardzo dobrze Irak uważam, że Amerykanie popełnili jeden niewybaczalny błąd.
FN: Decydując się na interwencję?
J: Nie, nie... Popełnili błąd podczas pierwszej wojny w Iraku w latach 90-tych. Zamiast od razu ruszyć na Bagdad i dobrać się do skóry tym bandziorom z Tikritu (rodzina Saddama Husajna była z Tikritti przy. Red.), to oni posłuchali się tej lewicowej Francji. Potem okazało się, że partia BAS finansowała kilka partii francuskich, w tym partię komunistyczną... dlugo by mówić.
FN: Porozmawiajmy o 11 września. Dlaczego nie wierzysz w spisek?
J: Aby dyskutować o tak kretyńskiej tezie muszę zejść do poziomu kretyna, ale dobrze... Amerykanie to kraj, w którym wbrew pozoru trudno jest ukryć cokolwiek. Media są prawdziwą czwartą władzą, nie tak jak w Polsce. Tego typu operacja, o której mówią ci idioci, oznaczałaby zaangażowanie nieprawdopodopodobnej ilości agentów idących już nie w tysiące, ale w dziesiątki tysięcy. Cała CIA nie miałaby wystarczająco dużo ludzi, aby dokładnie obstawić wszystkie zadania. Musieliby brać z innych agencji... to jest armia ludzi. W Stanach Zjednoczonych informacja ma swoją cenę, media potrafią zapłacić majątek za informację. Nie ma takiej mozliwości, aby ktoś uczestniczący w takim spisku nie wyłamał się i nie poszedł do mediów, aby sprzedać swoją wiedzę... Natychmiast zaroiłoby się w gazetach od zdjęć z przygotowań do zamachów, relacji skruszonych agentów i tak dalej i tak dalej. Tymczasem są tylko bredzenia jakiś nastolatków, którzy zrobili film godny zakładu psychiatrycznego, czyli te... „Trudne Fakty”.
FN: „Niewygodne Fakty”. Jest tam podane szereg faktów, które...
J: Szereg bredni idiotów, mówmy wprost.
FN: A atak na Pentagon? Ta dziura jest mniejsza niż mógł zrobić samolot.... to przekonało chyba najwięcej osób.
J: Tak się składa, że (...) . Samolot leciał bardzo nisko nad ziemią, prawie zahaczając o drzewa czy lampy na parkingu. Tuż przed uderzeniem faktycznie skrzydła zawadziły o słupy i złożyły się w kierunku kadłuba doprowadzając do eksplozji. W Pentagon uderzyła kula ognia, w którą zamienił się ten samolot. Sięgnijcie do jakichkolwiek relacji telewizyjnych, filmów ze świadkami ataku na Pentagon takich telewizji jak CNN czy ABC... Mogę zresztą w tym pomóc.
FN: Mamy relacje z telewizji Discovery. /jest pod tym tekstem/, ale zwolennicy spisku powiedzą, że świadkowie zostali przekupieni przez CIA.
J: (...) zostali przekupieni? Powtarzam tę tezę o idiotach i będę to robił, bo inne słowo nie przychodzi mi do głowy...
FN: Podobno nie znaleziono silników od tego samolotu?
J: Bzdura. Sam widziałem zdjęcie silnika lotniczego przed gmachem Pentagonu....
FN: Ale podobno od innego samolotu...
J: Tak, i co jeszcze? Najpierw bredzili o pocisku Pershing. Potem okazało się, ze są zdjęcia silnika samolotowego leżącego przed Pentagonem, więc ta gromada idiotów zaczęła wymyślać pierdoły o tym, że owszem, może i samolot uderzył, ale nie cywilny, ale wojskowy... W ogóle nie ma o czym mówić, bo zniżamy się do poziomu kretynów w stylu Moora.
FN: A te ładunki w WTC?
J: Z tymi ładunkami to ci idioci już naprawdę sfiksowali... czyli co, w 1973 roku podczas budowy WTC agenci zakładali ładunki, aby za prawie 30 lat móc je detonować zabijając tyle niewinnych ludzi?! Psychiatryk i tyle.
FN: Na lotniskach po ataku widać było lądujące samoloty Boeing 757, o czym mówią w filmie...
J: A co miało do cholery lądować na tych lotniskach? Gęsi? Była operacja „Zamknięte niebo”, każdy samolot lądował na najbliższym lotnisku. Minęło kilka godzin, zanim wylądował ostatni samolot i niebo nad Stanami było czyste. Te głąby zauważyły lądowanie samolotu podobnego jak ten, który uderzył w wieże i już zaczęli podejrzewać spisek.... ręce opadają.
FN: Zwolennicy teorii spiskowych przekonują, że Ameryka zyskała na tych atakach.
J: Co?! To największa bzdura od czasów powstania kapitału Marksa! Stany Zjednoczone od czasów ataku na WTC przeżywają jeden z największych kryzysów w historii, cena ropy poszybowała w górę, spadły ceny domów, kryzyz na rynku kredytów hipotecznych, to wszystko jest pochodną ataków 11 września. Ekipa Busha straciła wszystko, za chwilę odda prezydenturę... Ktoś, kto stawia tezę o tym, że Ameryka zyskała na 11 września, powinien iść czym prędzej do psychiatry.
FN: A te informacje o rodzinie Busha, która podobno zarobiła na atakach?
J: /łapie się za głowę/ Co za głupoty, ludzie... Gdyby tak było, gdyby ta informacja była prawdziwa w choćby jednym promilu, to w superdemokratycznym systemie jakim są USA taka informacja natychmiast by doprowadziła do afery, przy której Water Gate to dziecięca zabawa... W tym kraju jest prawdziwa opozycja, która władzy patrzy na ręce i taka informacja natychmiast doprowadziłaby do postawienia prezydenta przed sądem. Tam naprawdę to działa i nie ma świętych krów, jak w reżimach islamskich!
FN: Skąd twoim zdaniem wzięła się ta teoria?
J: Ameryka to niezwykły kraj, w którym naprawdę jest wolność wypowiedzi. Jak ktoś chce opluwać Amerykę, robić idiotyczne filmy, pisać idiotyczne książki, to jeśli tylko nie naruszy konstytucji, to może to robić. I jest wielu, którzy to robią. Kiedyś za czasów Związku Radzieckiego dostawali za taką pracę pieniądze, a Moskwa tych wszystkich pożytecznych idiotów jak ich określił Chruszczow potrafiła sowicie wynagradzać... Teraz te patałachy próbują rozgrzeszyć terroryzm islamski i w zamian w miejsce terrorystów chcą umieścić władze najbardziej demokratycznego państwa na świecie... Jak widać nie ma granic głupoty, po prostu nie ma.
FN: Wiele osób faktycznie poczuje do Ciebie nienawiść po tym, jak wykpiłeś najmodniejszą teorię spiskową ostatniego dziesięciolecia...
J: Czy idiotyzm oklaskiwany przez miliony ludzi przestaje być idiotyzmem? (....) powiedział mi, że ja z wiekiem się zradykalizowałem, ale się pomylił. Ja jestem już na tyle stary, że mam komfort posiadania własnego zdania bez względu na taką czy inną modę. A to, że komuś się moje zdanie nie podoba? Powiem krótko: I don`t care! /śmiech/
FN: Dziękuje za rozmowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontrast ?
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nautilus o 9/11
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile