W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
New World Order - The Devil In The Vatican (36 części)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3488
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
respondent




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosząc sie do tego co napisałem powyżej pragnę zauważyć że w moich wypowiedziach nie padło stwierdzenie dotyczącej konkretnej osoby papieża .Generalnie miałem na celu przybliżyć biblijny pkt widzenia na temat kto komu służy.Osobiście dla mnie jesli ktoś swiadomie przekręca i przeinacza ,łamie Boże zasady dla swoich korzyści i mówiąc krótko władzy, ten automatycznie wpisuje się w rolę przeciwnika Bozego.O ile zwykły człowiek mamiomy przez wieki chora ideologią kk , nie znający Pisma Swietego , może być nieświadom tej sytuacji, to jednak hierarchia kk podająca sie za przewdstawicieli Jezusa na ziemi z pewnością powinna zasad przestrzegać ,czego jak widzimy doskonale nie robi od samego swojego powstania w IV wieku n.e.Natomiast czy ktos w naszych oczach jest dobry czy zły ... nie do nas ludzi należy ocena. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I TU SIĘ CHCĘ ZGODZIĆ Z HIOBEM!
HIOB napisał:
Cytat:
Osobiście dla mnie jesli ktoś swiadomie przekręca i przeinacza ,łamie Boże zasady dla swoich korzyści i mówiąc krótko władzy, ten automatycznie wpisuje się w rolę przeciwnika Bozego.O ile zwykły człowiek mamiomy przez wieki chora ideologią kk , nie znający Pisma Swietego , może być nieświadom tej sytuacji, to jednak hierarchia kk podająca sie za przewdstawicieli Jezusa na ziemi z pewnością powinna zasad przestrzegać


Od siebie dodam, że wychodzi na to ,iż trzeba w życiu postępować konformistycznie,żeby nie dostać kulki w łeb, a jak w przypadku papieża JAN PAWŁA I-szego zostać otrutym co ukazuję również ten film co zapodał tu Rivera. Papież ten jak wiemy z tych przekazów chciał zrobić porządek z tym bajzlem w KRK i został szybciutko usunięty...na naszego Jana Pawła II nawet zamach na jego życie nie okazał się skuteczny.
Tu jeszcze cytacik w gwoli przypomnienia:

„Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust. Ty bowiem mówisz: Jestem bogaty, i wzbogaciłem się, i niczego mi nie potrzeba, a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości, i biedny i ślepy, i nagi” (por. Ap 3. 15-17)

I oczywiście pytanie co by tradycji stało się zadośćVery Happy

Czy owy czarny papież nie przewidział z całą swoją mądrością i przebiegłością ,że Jan Paweł I przymnie taką taktykę? Innymi słowy ,że JPI może im odwalić taki numer jaki chciał odwalić?Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Tańcząca_z_wilkołakami ma racje Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
I TU SIĘ CHCĘ ZGODZIĆ Z HIOBEM!
HIOB napisał:
Cytat:
Osobiście dla mnie jesli ktoś swiadomie przekręca i przeinacza ,łamie Boże zasady dla swoich korzyści i mówiąc krótko władzy, ten automatycznie wpisuje się w rolę przeciwnika Bozego.O ile zwykły człowiek mamiomy przez wieki chora ideologią kk , nie znający Pisma Swietego , może być nieświadom tej sytuacji, to jednak hierarchia kk podająca sie za przewdstawicieli Jezusa na ziemi z pewnością powinna zasad przestrzegać


Od siebie dodam, że wychodzi na to ,iż trzeba w życiu postępować konformistycznie,żeby nie dostać kulki w łeb, a jak w przypadku papieża JAN PAWŁA I-szego zostać otrutym co ukazuję również ten film co zapodał tu Rivera. Papież ten jak wiemy z tych przekazów chciał zrobić porządek z tym bajzlem w KRK i został szybciutko usunięty...na naszego Jana Pawła II nawet zamach na jego życie nie okazał się skuteczny.
Tu jeszcze cytacik w gwoli przypomnienia:

„Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust. Ty bowiem mówisz: Jestem bogaty, i wzbogaciłem się, i niczego mi nie potrzeba, a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości, i biedny i ślepy, i nagi” (por. Ap 3. 15-17)

I oczywiście pytanie co by tradycji stało się zadośćVery Happy

Czy owy czarny papież nie przewidział z całą swoją mądrością i przebiegłością ,że Jan Paweł I przymnie taką taktykę? Innymi słowy ,że JPI może im odwalić taki numer jaki chciał odwalić?Very Happy
100% racji.
Tak poza tym przypomniała mi się bajeczka,jaką wciskano mi jako dziecku na lekcjach religii-"Jan Paweł I był tak skromny,że bycie papieżem go przerosło i może dlatego zmarł na zawał.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing .
Przecież wiadomo,że został otruty i całkiem możliwe,że stał za tym jego ubóstwiany następca Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam ze kardynal zapewne nie ma dostepu do pewnych informacji do ktorych dostep ma papiez. JPI zapoznawszy sie z powiazaniami banku watykanskiego z P2 oraz ze zwiazkami najwyzszych hierarchow z masoneria postanowil zadzialac - zatem otruto go najprawdopodobniej praktycznie niewykrywalna odmiana arszeniku tzw Cantarella zwana rowniez Kileichem Borgii.

Jezuici maja ogromna wladze w Watykanie, to nie ulega zadnej watpliwosci. Maja ja na tyle duza zeby miec wplyw na wiekszosc kardynalow podczas konklawe. Jednak przypadko wybitmnie nieposlusznych papiezy bardzo jest malo, pierwszy to Klemens XIV ktory osmeilil sie rozwiazac zakon Jezuitow W XVIII wieku, drugi to wlasnie JPI.

Jan Pawel II probowal ograniczyc wladze jezuitow w Watykanie, za co spotkalo go ostrzezenie w postaci zamachu na jego zycie w '81(informacje od insidera w Watykanie, eks-jezuity Malachi Martina). Wiecej pisalem o tym w watku o zamachu:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=216&highlight=agca

Wracajac do JPII byl on znakomitym aktorem, oprocz tego byl jak wielu innych papiezy marionetka czarnego papieza, bo tylko taki bialy papiez ma zasadnosc istnienia, co pokazuje historia. Dlaczego zamach na JP2 byl intencjonalnie "chybiony"? Moze z uwagi na medialnosc i aktorstwo papieza, co bylo zbyt wielka karta przetargowa by z niego rezygnowac. Wojtyla byl nie mniej prodogmatowy i antybiblijny niz inni wspolczesni mu papieze. Glowa instytucji ktora jest zaprzeczeniem pierwotnego chrzescijanstwa oraz Biblii musi taka byc.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
JPI zapoznawszy sie z powiazaniami banku watykanskiego z P2


z P2 - co to jest bo nie rozumiem? I być może nie tylko ja...

Cytat:
Jezuici maja ogromna wladze w Watykanie, to nie ulega zadnej watpliwosci. Maja ja na tyle duza zeby miec wplyw na wiekszosc kardynalow podczas konklawe.


Czyli Jezuici nie przewidzieli ,że JPI (gdyż to oni go wybrali rękoma kardynałów wg. tego co piszesz) ,że JPI może być taki niesforny/krnąbrny ?

Cytat:

Jan Pawel II probowal ograniczyc wladze jezuitow w Watykanie, za co spotkalo go ostrzezenie w postaci zamachu na jego zycie w '81

Próbował się przeciwstawić czarnemu paieżowi? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz tendencje do zadawania pytan na ktore sa juz odpowiedzi powyzej - jest to denerwujace i nie pozostawia innej opcji jak ignorowanie ich.

Zatem odpowiem tylko na pytanie o P2: P2 to Propaganda Due czyli wloska loza masonska okryta zla slawa za powiazania z polityka, sluzbami specjalnymi, bankiem watykanskim czy junta w Argentynie. Jej mistrz to Licio Gelli, faszysta i czlonek "czarnych kolnierzy" czyli wloskiej milicji faszystowskiej dzialajacej w okresie I i II wojny swiatowej.

Zreszta pytanie o P2 tez powinno zostac pozostawione bez odpowiedzi bo kazdy moze sam sobie poszukac informacji na ten temat, jest to wiedza dosc powszechna.

Nie wnosisz nic do dyskujsi a zadajesz sterty pytan z ktorych wiekszosc jest bezsensowna. Ciekawa taktyka. I na przyszlosc, nie zadawaj mi pytan na ktore masz odpowiedzi powyzej, droga dedukcji mozesz dojsc do wnioskow o ktore pytasz bez zadawania pytan. Zauwaz to prosze
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 19 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1)Chciałabym zaznaczyć ,że biorę pod uwagę to , iż Jezuici mogą rządzić i stać za wszystkimi tymi konspiracjami...I dzięki Ci bardzo Rivera za tą inspirację
2)Niestety nie wszystkie owe ''fakty'' przemawiają do mojej osoby w tak oczywisty sposób jak być może do Twojej osoby.
3)Uważam ,że używasz pewnego rodzaju pragmatyzm językowy w dużej części swoich postów (można powiedzieć ,że wszyscy w pewien sposób to robimy...Twój sposób mi się po prostu rzuca na oczy:D Ot co...)
Rivera:
Cytat:
jest to denerwujące i nie pozostawia innej opcji jak ignorowanie ich.
''Zapomniałeś'' dodać ,że to Ciebie denerwuje ''Zapomniałeś'' dodać, że nie pozostawia Tobie innej opcji niż ignorowanie
Rivera:
Cytat:
Nie wnosisz nic do dyskujsi a zadajesz sterty pytan z ktorych wiekszosc jest bezsensowna
''Zapomniałeś'' dodać ,że Twoim zdaniem nic nie wnosi do dyskusji i ''Zapomniałeś'' dodać, że Twoim zdaniem jest bezsensowna...tak przy okazji wykaż mi bezsensowność moich pytań!
A także wyobraź sobie ,że pytania te nie są tylko i wyłącznie kierowane do Ciebie.
To taki przykład po krótce chociażby jednego z ostatnich Twoich postów:]
4) Rivra:
Cytat:
Jan Pawel II probowal ograniczyc wladze jezuitow w Watykanie, za co spotkalo go ostrzezenie w postaci zamachu na jego zycie w '81

Tanćząca:
Cytat:
Próbował się przeciwstawić czarnemu paieżowi? Shocked

A tu była ironia z mojej strony jakbyś nie zauważył.
Moim zdaniem odbierasz większość rzeczy zbyt dosłownie! i po prostu nie zauważasz subtelności czy tez czasem jakiejś logicznej sprzeczności i wyobraź sobie że nie wszyscy tak maja jak Ty
5)Na przyszłość nie będę Tobie zadawała pytań ...na przyszłość zapodam jedynie mój komentarz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:13, 20 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, pierwszy raz na forum

Moim zdaniem film zawiera wiele prawdy, jednakże jest przesadzony. Chciałbym się cofnąć do czasów Cesarstwa Rzymskiego i początków chrześcijaństwa. Jak wiadomo Rzym był potęgą totalitarną, która podbiła cały znaczący i dostępny świat. Przez kilkaset lat podbijali naród za narodem by zrobić z nich niewolników i ograbić. Wszystkim sterował Rzym. Jestem przekonany, że pierwszy cesarz Rzymu, który przyjął chrześcijaństwo nie zamienił się w drugiego JPII. Chrześcijaństwo ewulowało. Cesarz zamienił się w papieża a Rzym w Watykan. O ile pamiętam z historii papież przez jakiś czas miał też nazwę "Król Watykanu i Cesarz Rzeszy narodu niemieckiego" czy jakoś tak. Jak się okazało nie pierwszej rzeszy. Cesarstwo Rzymskie jedynie zmieniło formę i podbiło resztę Europy. Były to krwawe czasy, określanie wiekami ciemnymi. Renesans nastąpił w momencie gdy narodom było już tak źle, przede wszystkim haracz ale i np. inkwizycja, że zaczęły się buntować i tworzyć odłamy chrześcijaństwa. Moim zdaniem wtedy powstał katolicyzm jaki znamy obecnie. Watykan stracił wiele narodów i terenów więc złagodniał. jednakże nie zrezygnował. Ustanowiono papieża białego od religii oraz czarnego od polityki. Odzyskano dawne tereny, przegrupowano się i zaczęto nowe podboje. Oczywiście zdobywanie kolonii.

Odnośnie żydów, którzy rządzą światem: po części tak ale nie sami. Żydzi zawsze dogadają się z silniejszym. Pierwszy przykład z brzegu: żydzi i niemcy lub rosjanie na terenach Polski (różnych w czasie i przestrzeni) = świetna współpraca. Żydzi chcą współpracować z Watykanem bo nie są aż tak mocni żeby mu zagrozić, poza tym dla Watykanu są pożyteczni. Ich współpraca sięga jeszcze Cesarstwa Rzymskiego - patrz na znikomą i o niewielkim zasięgu ich ilość buntów wobec Rzymu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 21 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flimon napisał:
Witam wszystkich, pierwszy raz na forum

Moim zdaniem film zawiera wiele prawdy, jednakże jest przesadzony. Chciałbym się cofnąć do czasów Cesarstwa Rzymskiego i początków chrześcijaństwa. Jak wiadomo Rzym był potęgą totalitarną, która podbiła cały znaczący i dostępny świat. Przez kilkaset lat podbijali naród za narodem by zrobić z nich niewolników i ograbić. Wszystkim sterował Rzym. Jestem przekonany, że pierwszy cesarz Rzymu, który przyjął chrześcijaństwo nie zamienił się w drugiego JPII. Chrześcijaństwo ewulowało. Cesarz zamienił się w papieża a Rzym w Watykan. O ile pamiętam z historii papież przez jakiś czas miał też nazwę "Król Watykanu i Cesarz Rzeszy narodu niemieckiego" czy jakoś tak. Jak się okazało nie pierwszej rzeszy. Cesarstwo Rzymskie jedynie zmieniło formę i podbiło resztę Europy. Były to krwawe czasy, określanie wiekami ciemnymi. Renesans nastąpił w momencie gdy narodom było już tak źle, przede wszystkim haracz ale i np. inkwizycja, że zaczęły się buntować i tworzyć odłamy chrześcijaństwa. Moim zdaniem wtedy powstał katolicyzm jaki znamy obecnie. Watykan stracił wiele narodów i terenów więc złagodniał. jednakże nie zrezygnował. Ustanowiono papieża białego od religii oraz czarnego od polityki. Odzyskano dawne tereny, przegrupowano się i zaczęto nowe podboje. Oczywiście zdobywanie kolonii.

Odnośnie żydów, którzy rządzą światem: po części tak ale nie sami. Żydzi zawsze dogadają się z silniejszym. Pierwszy przykład z brzegu: żydzi i niemcy lub rosjanie na terenach Polski (różnych w czasie i przestrzeni) = świetna współpraca. Żydzi chcą współpracować z Watykanem bo nie są aż tak mocni żeby mu zagrozić, poza tym dla Watykanu są pożyteczni. Ich współpraca sięga jeszcze Cesarstwa Rzymskiego - patrz na znikomą i o niewielkim zasięgu ich ilość buntów wobec Rzymu.


Imperium Rzymskie de facto przeistoczylo sie w Imperium Papieskie wlasnie za sprawa Konstantyna Wielkiego w IV w.n.e. Wykorzystujac elementy pierwotnego chrzescijanstwa (o ktorym wiemy bardzo malo za sprawa przesaldowan przez Imperium Cesarskie) i mieszajac je z tradycyjynymi poganskimi i politeistycznymi wierzeniami Rzymu Konstantyn dokonal genialnego posuniecia - zawlaszczyl sobie pewne idee swoich wrogow i wymieszal to z wierzeniami Rzymu. Od tego momentu Imperium Rzymskie nie mialo li tylko wladzy politycznej nad Europa, ale ewoluowalo powoli w Imperium ktore mialo i ma wladze polityczna i religijna! Jest to niezwykle wazne by zrozumiec potege Watykanu i papiestwa, ktorego symbolem sa dwa skrzyzowane klucze, jeden reprezentujacy wladze religijna, drugi doczesna (polityczna). Zauwaz podobienstwa w hierarchii starozytnego Rzymu i papiestwa: Cesarz- Papiez, konsulowie - kardynalowie, senat - forum kardynalow, konklawe, gubernatorzy rzymscy - biskupowie, pretorianie->gwardia szwajcarska, prowincje->archidiecezje etc. Podobna hierarchie acz bardziej rozbudowana ma zakon jezuitow - czarny papiez ->asystenci->prowincjalowie->ojcowie przelozeni->jezuici nizsi ranga. Ci wyzsi ranga bedacy po czwartej przysiedze.

Masz racje piszac o roznych funkcjach bialego i czarnego papieza, jednak to bialy papiez jest oficjalna glowa Imperium Rzymskiego(Rzymskokatolickiego) i zarazem oficjalnym przedstawicielem politycznym. Czarny papiez okazuje swoja uleglosc wobec bialego, lecz jest to tylko na pokaz i to faktycznie czarny papiez kieruje ta oficjalna glowa.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 28 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze a'propos ewolucji Imperium Rzymksiego w Imperium Rzymsko-Katolickie, oto do jakich ciekawych wnioskow i porownan doszedl niejaki Phil Jayhan - polecam!:

Cytat:
Here is a quick overview which will show how it is that the Roman Empire never fell. It suffered a division in 476 AD, which was cemented and made permanent around 1054, which effectively split the Roman Empire into 2 empires. The Eastern Empire became the
Russian/Greek Orthodox church, while the Western Empire was still centered in Rome.

cheers-
phil

The Hierarchy of the Roman Empire now called the Roman Church.

Vatican City is a landlocked state within the city of Rome, Italy. It is governed by the Bishop of Rome (called the Pope) are in fact clergymen.

It is the smallest sovereign state in the world.

Caesar Constintine began the "corporate takeover" by renaming all the old Roman offices, this evolution of name changing still occurs. Name changing allows a person to hide their tracks of origin.


Roman Empire offices & their modern names:


Roman Empire (Imperium Romanum) renamed: Roman Catholic Church

Curia (legal body of Senators) slight name change: Curia (legal body of Cardinals)

Roman Emperor renamed: Roman Pope (head of all church and state affairs)

Civil government matters of state: Extra-Ordinary affairs (matters of civil-state governments)

Religious orders matters: Church "ecclesiastical" matters

Roman College of Senators renamed: College of Cardinals

Magistrate of College of Senators renamed: Dean of College of Cardinals

Departments of the Roman Senatorial Curia renamed: Congregations

Political Ambassador renamed: Pro-Nuncio (highest civil ambassador sent to other governements, ie Wash.DC, London etc)

If a government has not signed a treaty with Rome which makes the Romans the head of the foreign country as certified in the Roman Code of Canon Law. This rebel nation which has no official ties has an ambassador called an Apostolic Delegate. The United States and the United Kingdom never allowed the Vatican to serve as their legal head until President Reagan quickly signed into law on January 10, 1984. This Treaty for the very first time in U.S. history recognized full diplomatic relations between the United States and the Vatican State.

In 1534 when the United Kingdom realized that the Treaty with the Vatican City-State made them subject to all the Popes rules they voided the treaty. Formal plomatic relations between England and Vatican State were broken. Full diplomatic relations with the the Pope's Vatican State were never restored for 448 years until 1982.

Roman Senators renamed: Cardinals

Roman Governors renamed: Archbishops

Roman Senator with no territory: Bishop (Code of Canon Law 376)

(Large) Roman Province renamed: Archdiocese

(Small) Roman Territory renamed: Diocese

Imperial Chair of Jupiter where Caesar sat renamed: Throne of St. Peter

Vestal Virgins renamed: Nuns

Pontifex Maximus (high priest of College of Senators) renamed: Supreme Pontiff of College of Cardinals

Pontiff or "high priest " of a pagan religious order (Zues, Apollo, Diana, Mars, Jupiter, Baal, Dionysys, Pythia etc) same name: Pontiff

A Pontiff (Latin: "pontifex") means bridge-builder or priest between man and the gods of the underworld.

The Roman Calender and Holy Days of the gods renamed: Calendar Holidays of the Saints

Voice of the gods speaking through Caesar: Ex-Cathedra: Voice of God speaking through Pope

Meeting of the Pontiffs (high priests) of the pagan religious orders renamed: Ecumenical Council of the Bishops

Legal act of creating a god (of a living or dead human, as was done to most of the Caesars) "Apotheosis of the Gods" renamed: Canonization of the Saints

A decree of Caesar (dictator for life): Pope's infalliable Dogma

Praying to a dead human god renamed: Praying to a saint

In the US the highest law of the land is the Constitution and the Bill of Rights in the Vatican State the Constitution is called the Code of Canon Law

_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


New World Order - The Devil In The Vatican (36 części)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile