W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
W pentagom uderzył...  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1842
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 27 Mar '07   Temat postu: W pentagom uderzył... Odpowiedz z cytatem

BOEING?????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.youtube.com/watch?v=17xfUjFenkU&mode=related&search= ahihihihi Twisted Evil przeczytajcie polaczki książke "Kosmiczny Spust" Twisted Evil Twisted Evil Polecam takrze "Anioły i demony" - książka oks. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc, co to ma być???
myslisz, ze nikt z nas nie widzial nigdy białego samolotu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzisz "pussy" , że obniża się ku doleeee? Ty znasz hiszpański, o jeshu, o boshe, wyraźnie autor mówi, że to porwany samolot 737 bodajże, który zmierza na pentagon. Razz Twisted Evil Crying or Very sad Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślałem, że to włoski Razz
niech se mówi - ja też mogę mówić. to niczego nie dowodzi. po co zapodajesz takie śmieci? chcesz kogoś rozśmieszyć, sklonić do rozmowy, czy wprowadzić w błąd?

a dobra ta książka "Anioły i demony"? bo "kosmiczny spust" antenka ostatnio zamówiła, ale jeszcze do nas nie dotarła. jak dotrze to sie pewnie okaze ze bedzie o ufo, jak twój filmik Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 27 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy thriller 2006 roku "pussy". Wiem, że słabo widzisz, ja też słabo widze, ale chyba widzisz, że boeing się stopniowo zniża " Twisted Evil Exclamation pussy"? w strone pentagonu, nie widzisz uciekających amerykanców z parku. O boshe, nigdy nie byles w new york? o bosheee.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 28 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale chyba widzisz, że boeing się stopniowo zniża " ...."? .
widzę serję zmontowanych zdjęć bez wyraźnego związku ze sobą i coś co przypomina samolot (model-makiete?) co zostało "wklejone" w kadr z konarami drzewa.

Jeżeli ten samolot był tak duży ... to gdzie on się podział??? gdzie "ślady" twardego lądowania "na trawniku" przed Pentagonem
czyżby wyparował zanim osiągnął swój cel ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 28 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anioły i demony polecam, lepsze od kodu, chyba najlepsza książka browna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 28 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dzięki, choc brown do tej pory kojarzyl mi sie tylko z ruchami browna Razz

ksiazki to ostatnio najbardziej lubie ogladac.
no, ale nikt nie jest doskonaly. kiedys moze sie przemusze, albo mi prad wyłaczą Laughing

w kazdym razie brakuje nam jakiegoś takiego wątka, czy cuś, zeby się podzielić tytułami ciekawych książek
nie żeby od razu każdy musiał je czytać i w nie wierzyć, ale czasem warto poczytać ciekawe pozycje, choćby po to by poznać taktykę wroga Razz

xtc ma czasem dobre pomysly Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


W pentagom uderzył...
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile