W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Waszczykowski: Rosja przewiduje atak USA i utratę Syberii!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 3091
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 11 Wrz '08   Temat postu: Waszczykowski: Rosja przewiduje atak USA i utratę Syberii! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Już kilka miesięcy temu, gdy miałem okazję spotkać się z ministrem Kislakiem (wiceminister spraw zagranicznych Rosji - przyp. red.), dowiedziałem się, że Rosjanie zakładają, iż prędzej czy później dojdzie do wojny i zostaną zaatakowani przez Amerykanów - powiedział Witold Waszczykowski w TVN24.

Wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego dodał, że potencjalna wojna będzie "starciem o zasoby energetyczne Syberii, nad którymi panuje Rosja". - USA opracowują projekt błyskawicznego uderzenia, o czym mówił też Ławrow, a tarcza antyrakietowa jest początkiem wielkiego pasa wokół Rosji a może także wokół Chin - dodał Waszczykowski.

- Myślę, że Sikorski dał się wciągnąć w niepotrzebną debatę o tarczy z Rosjanami. Wydaje mi się, że nie było potrzeby, by tarczę czynić głównym problemem dyskusji. Nie tej kwestii oczekiwał świat i Europa od rozmowy Ławrow-Sikorski - powiedział Witold Waszczykowski.
REKLAMA Czytaj dalej

Były wiceminister spraw zagranicznych dodał, że "oczekiwano, iż Ławrow przedstawi swoje argumenty". Według Waszczykowskiego zrobił to, przedstawił "doktrynę Miedwiediewa", ale nie dostał stanowczej odpowiedzi, nie zostało przekazane stanowisko UE i Polski, przynajmniej w trakcie oficjalnych spotkań z mediami.

...
http://wiadomosci.onet.pl/1823965,11,item.html

Wielka Szachownica na onecie? Być może takie newsy otworzą komuś oczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 04 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Minister spraw zagranicznych publicznie zagroził dziennikarzowi „Faktu”, że zajmą się nim służby - za zadanie niewygodnego pytania. Bardzo niewygodnego…

— Panie ministrze, byłbym niezwykle zobowiązany za odpowiedź: czy pan ambasador Przyłębski pozostanie na stanowisku — nieopatrznie zadał pytanie redaktor Łukasz Maziewski z redakcji „Faktu". Witold Waszczykowski, nie chcąc udzielić jednoznacznej odpowiedzi, odparował: — Czy mam przekazać sprawę do ABW za nękanie mnie?


O co chodzi? Polski ambasador w Berlinie, mąż sędzi „nowego" Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej, ma w IPN swoją teczkę. To zła wiadomość. Jeszcze gorszą wiadomością jest, że dzisiejszy dyplomata był TW — pseudonim Wolfgang. Wczoraj w poznańskim IPN akta te zostały udostępnione do wglądu dziennikarzom. Jak zaznaczyła rzeczniczka poznańskiego IPN — „teczka personalna tajnego współpracownika pseudonim Wolfgang dot. Przyłębski Andrzej, imię ojca: Marian, ur. 14-05-1958 r., udostępniane są dziennikarzom na podstawie wypełnienia ustawowych formalności. Dokumenty z teczki personalnej tajnego współpracownika pseudonim Wolfgang obejmują lata 1979-1980".
https://pl.sputniknews.com/polska/201703044956824-terror-wladza-Polska-Sputnik/
Zasadniczo nie wiem jaki był kontekst tej wypowiedzi . Ale chuj z kontekstem , co to znaczy "nękanie" , za mój chajs to w dupę będą cię jebać , to wmawiaj sobie nękanie . Jebane prostaki ziemniaki GMO w kształcie krzyża dorwały się do władzy .
Waszczykowski , pierdolony kierownik szatni Wink

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Waszczykowski: Rosja przewiduje atak USA i utratę Syberii!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile