W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mała wątpliwość w sprawie 9/11  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1233
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 12 Wrz '08   Temat postu: Mała wątpliwość w sprawie 9/11 Odpowiedz z cytatem

Jedno pytanie do badaczy tematu.
Jeśli coś z 9/11 rzeczywiście było nie w porządku to dlaczego mówi się tylko nieformalnie np w takich miejscach jak to forum, albo kręci filmy poza oficjalnym obiegiem. Przeciez administracja "dablju" ma nie tylko samych przyjaciół na świecie -są takie państwa jak Rosja, Chiny czy choćby Wenezuela Chaveza i mają dość potęzne środki - satelity , wywiad, speców od konstrukcji budynków, wyburzeń i kogo tylko chcecie.
No więc gdyby mieli jakikolwiek pewny punkt przeciwko USA z pewnością skwapliwie by to jakoś wykorzystali i to nie przez filmiki w internecie tylko na międzynarodowym forum politycznym , po prostu dojebali by na maksa USA i do wojny w Aganistanie a następnie w Iraku w ogóle by nie doszło bo groziłoby to konfliktem globalnym. Jak pamiętam przed inwazją na Afganistan i Irak były silne protesty ze strony Rosji ale ani słowa o WTC - dlaczego???
Zaznaczę że nie jestem zwolennikiem oficjalnej wersji w/s tego zamachu ale ...No właśnie moje "ale" wynika z tego co powyżej napisałem.
Czyżby na tym forum byli lepsi analitycy niż ci którymi dysponują wywiady wielu krajów świata?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?t=3783

http://pl.youtube.com/watch?v=qAfjeRlqAHg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 12 Wrz '08   Temat postu: Re: Mała wątpliwość w sprawie 9/11 Odpowiedz z cytatem

tomaszek napisał:
Jedno pytanie do badaczy tematu.
Jeśli coś z 9/11 rzeczywiście było nie w porządku to dlaczego mówi się tylko nieformalnie....... Zaznaczę że nie jestem zwolennikiem oficjalnej wersji w/s tego zamachu ale ...No właśnie moje "ale" wynika z tego co powyżej napisałem.
Czyżby na tym forum byli lepsi analitycy niż ci którymi dysponują wywiady wielu krajów świata?

Nie , nikt nie jest lepszy od drugiego....natomiast jest coś takiego, jak uczciwość, sumienie.....
Na świecie żaden rząd nie jest czysty i nikt(z małymi wyjatkami) nie będzie na siebie donosił. To się zmienia.Ruscy pokazali już film u siebie w TV. O prawdę walczą uczciwi i prawi a mendy przeszkadzają i opluwają. Wielu na posadach uczelnianych zwyczajnie się boi głośno powiedzieć, co myślą, ale wielu z nich się dziwię, że nie publikują incognito w internecie...może być też tak, ze zdebilnieli na tych posadkach i przestali kompletnie kojarzyć fakty, co jest bardzo możliwe....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3783

http://pl.youtube.com/watch?v=qAfjeRlqAHg


Tak , widziałem ten temat ale mnie nie przekonuje( tak samo zresztą jak link podesłany przez Aqualinesprite) - bo co z tego że trwają dysputy , roztrząsanie wątpliwości i podejrzenia - gdzie są oficjalne twarde odpowiedzi dyplomatyczne ot choćby takie jak ostatnio w sprawie agresji ruskich na (sorki) Gruzję?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomaszek, naiwny jesteś? w czyich rękach są media zachodnioeuropejskie? zamachy w Rosji to inside job natomiast negowanie zamachow w USA traktowane jest jak negowanie holocaustu. Za nie długo powinni wpisać do kodeksu karnego przepis o karach pozbawienia wolności dla osob negujących 9/11

równie dobrze mógłbyś zapytać dlaczego 99 % ludzi wierzy w boga osobowego skoro to zwykły mit?

ignorancja jest powszechna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
tomaszek, naiwny jesteś? w czyich rękach są media zachodnioeuropejskie? zamachy w Rosji to inside job natomiast negowanie zamachow w USA traktowane jest jak negowanie holocaustu. Za nie długo powinni wpisać do kodeksu karnego przepis o karach pozbawienia wolności dla osob negujących 9/11

równie dobrze mógłbyś zapytać dlaczego 99 % ludzi wierzy w boga osobowego skoro to zwykły mit?

ignorancja jest powszechna


Nie wiem czy jestem naiwny ale prawda o WTC to byłby mocny argument w rękach Rosji - chodzi o roponośne obszary jakby nie było. Chyba że działa układ - odwalcie się od tego co robimy w Afganistanie i Iraku a za to macie wolną rękę na Kaukazie... ale to by źle wróżyło również nam w swoim czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wszystkich rządach siedzą ludzie z grupy Bilderberg. Tak samo mnóstwo innych organizacji powiązanych ze spiskiem działa na wielu płaszczyznach np. religijnych czy finansowych. Rządzenie światem to poważny biznes. Tu nie ma miejsca na fuszerkę. Dziwisz się, że inne rządy nie wytykają rządowi USA 9/11. a to nie kraje między sobą walczą przecież. W tym momencie wojna jest między państwami a między ich obywatelami. Wszędzie. Na całym świecie. To jest proces globalny.

Mało tego - ten filmik, który wkleiłem właśnie to pokazuje jak partia demokratyczna może gówno wobec partii rządzącej nawet w kraju tak odległym jakim jest Japonia.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
midnight




Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba dobry moment na przywołanie analogii...chociażby z otoczenia naszej elitki politycznej. Typowe spotkanie polityków z różnych opcji w telewizyjnym studio na jakiejkolwiek debacie: wiadomo co się dzieje... nieustanne udawadnianie swojej racji, krzyk, docinki słowne, prowokacje, wyzwiska itd itp no i jeszcze dodatkowo za free i LIVE... to znamy. Najlepsze jest jednak to co się dzieje przed i po emisji programu....śmiech, poklepywanie po plecach, dowcipy, wspólne picie... itp, itd... to wszytko można przenieść na arenę międzynarodową, niestety jest pewien zakres tematów o których po prostu się nie wspomina publicznie i to jeszcze na tak szerokim polu jak cały świat, bo można zostać spalonym na całej linii. Wszyscy ci, którzy mają jakąkolwiek wiedzę odnośnie pewnych ukrytych faków to raczej oficjalnie milczą... no ale może "po godzinach" publikują to wszystko anonimowo w necie...hmmm...zakładając, że anonimowy ON jest Confused ...amen
Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o inside job USA oskarżyły jedynie Wenezuela (Hugo Chavex), Kuba i Iran

Rosja ma swoje interesy co widać w przypadku Gruzji, a jak sądzę dowody na 9/11 mogą trzymać na ich zdaniem nieuchronny atak USA na Rosję... mocnych argumentów nie wytacza się w walce o płotki

warto jednak zauważyć że własnie wyemitowano w rosyjksiej telewizji film ZERO, podobne filmy były emitowane we Włoszech czy Holandii... ale tego na onecie nie przeczytasz... :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
We wszystkich rządach siedzą ludzie z grupy Bilderberg. Tak samo mnóstwo innych organizacji powiązanych ze spiskiem działa na wielu płaszczyznach np. religijnych czy finansowych. Rządzenie światem to poważny biznes. Tu nie ma miejsca na fuszerkę. Dziwisz się, że inne rządy nie wytykają rządowi USA 9/11. a to nie kraje między sobą walczą przecież. W tym momencie wojna jest między państwami a między ich obywatelami. Wszędzie. Na całym świecie. To jest proces globalny.

Mało tego - ten filmik, który wkleiłem właśnie to pokazuje jak partia demokratyczna może gówno wobec partii rządzącej nawet w kraju tak odległym jakim jest Japonia.


NWO nawet jeśli Ci ludzie panowaliby nad całym światem (a tak za pewne jest) niekoniecznie dojdzie do skutku, a powód jest prosty. Oni sami także mają własne cele, które chcą zrealizować, a nie każdemu się ich cele podobają, więc jest rozłam w elicie. Oni nigdy nie będą jednomyślni, ponieważ mają zbyt silne ego i będą dążyć do swoich celów, a nie wspólnych. Ten system się sypnie od środka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja kontra USA? Zachód kontra wschód? Demokracja kontra komunizm? Chrześcijanie kontra Islam? Laughing

www.network1976.patrz.pl
www.novus.patrz.pl
www.money.patrz.pl

Kiedy już rozumiesz, że 911 to tylko kolejny akt wielkiego spektaklu jest spora szansa, że postanowisz poznać co się dzieje za kulisami. Gdy podejmiesz taką decyzję obiecuję, że w niedługim czasie pytanie - dlaczego ludziom, którzy dyrygują tym cyrkiem nie bardzo zależy by prawda ta stała się zbyt szybko powszechna? - stanie się retoryczne.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@tomaszek

A w to, że Putin przeprowadzili zamachy bombowe w Moskwie zawalając winę na Czeczenów jesteś w stanie uwierzyć? Szczególnie przy doniesieniach o tym przez Litwinienkę, który wiadomo jak skończył?

Czy uważasz, że klasa polityczna USA jest lepsza od Rosyjskiej? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:32, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To chyba dobry moment na przywołanie analogii...chociażby z otoczenia naszej elitki politycznej. Typowe spotkanie polityków z różnych opcji w telewizyjnym studio na jakiejkolwiek debacie: wiadomo co się dzieje... nieustanne udawadnianie swojej racji, krzyk, docinki słowne, prowokacje, wyzwiska itd itp no i jeszcze dodatkowo za free i LIVE... to znamy. Najlepsze jest jednak to co się dzieje przed i po emisji programu....śmiech, poklepywanie po plecach, dowcipy, wspólne picie... itp, itd... to wszytko można przenieść na arenę międzynarodową, niestety jest pewien zakres tematów o których po prostu się nie wspomina publicznie i to jeszcze na tak szerokim polu jak cały świat, bo można zostać spalonym na całej linii. Wszyscy ci, którzy mają jakąkolwiek wiedzę odnośnie pewnych ukrytych faków to raczej oficjalnie milczą... no ale może "po godzinach" publikują to wszystko anonimowo w necie...hmmm...zakładając, że anonimowy ON jest Confused ...amen
Shocked


Ja sobie też właśnie to tak między innymi wykminiłam na mój babski rozum:P
Choć jak dalej pociągnąć tą analogię :
Rosja , USA ,UE , Chiny wszyscy piją lulki palą na salonach itd.
a wiadomo, że w partiach też są różne frakcje i układy wewnętrzne więc:
np. Rosja powiedziała niet i czeka na ruch USA i ustawia się ''już'' do wojny
(więc jak dla mnie to też dupa bo wojny nie chce tak samo jak NWO )no , ale cóż albo rybki albo akwarium... albo IM Wszystkim z niewiadomych mi powodów zależy w jakiś sposób na wojnie? oczywiście już pomijam taki powód jak redukcja populacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
@tomaszek

A w to, że Putin przeprowadzili zamachy bombowe w Moskwie zawalając winę na Czeczenów jesteś w stanie uwierzyć?



Oczywiście ze jestem - ale o tym akurat mówi się bez ogródek nawet w oficjalnych mediach więc dlaczego Rosjanie nie robią tego samego???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Rosja kontra USA? Zachód kontra wschód? Demokracja kontra komunizm? Chrześcijanie kontra Islam? Laughing



A niby co w tym śmiesznego ? To są prawdziwe antagonizmy inna sprawa że umiejętnie wykorzystywane przez wiadome kręgi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomaszek napisał:
JackBlood napisał:
Rosja kontra USA? Zachód kontra wschód? Demokracja kontra komunizm? Chrześcijanie kontra Islam? Laughing



A niby co w tym śmiesznego ? To są prawdziwe antagonizmy inna sprawa że umiejętnie wykorzystywane przez wiadome kręgi.


JackBlood ma racje, jestesmy swiadkami spektaklu.


Cytat:
Rosja kontra USA?

Zarowno Rosja jak i USA kontrolowane sa bezposrednio przez CFR

Cytat:
Zachód kontra wschód?

Jak wyzej, IPR i forum amerykansko-chinskie kontroluje Chiny i reszte Azji. IPR to twor brytyjskiego RIIA podobnie jak CFR.

Cytat:
Demokracja kontra komunizm

Czyli zimna wojna - sztuczny twor, spektakl odgrywany przez dzisiatki lat by podtrzyymwac status quo na arenie swiatowej, jednoczesnie instalujac krwawych dyktatorow na calym swiecie w celu utrzymania rownowagi. Tylko naiwny idiota pomysli ze USA albo Rosja byly rzeczywiscie gotowe do ataku nuklearnego. Efekt zimnej wojny to wyhodowanie przez CIA i inne sluzby Castro, Noriege i im podobnych. Zimna wojna = ruchy na szachownicy

Cytat:
Chrześcijanie kontra Islam?

Najwyzsza hierarchia religijna obu tych religii a takze religii judaistycznej jest pod kontrola Watykanu i jezuitow, wszystko odbywa sie na najwyzszych stopniach swiatowej masonerii.
Poza tym ruch ekumeniczny - pomysl

Dopoki ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego ze obie strony konfliktu sa pod kontrola tych samych ludzi, nie mamy o czym rozmawiac.
Henry Kissinger na kilka tygodni przed konfliktem gruzinskim odwiedzil Meviedieva i mial z nim mila pogawedke = przekazanie instrukcji.

Pytasz czemu politycy nie pyszcza na oficjalna wersje 911 - mimo ze to sa płotki, wiedza ze istnieje takie cos jak sluzby specjalne ktore sa w stanie wykonczyc kazdego polityka, prawdziwa czy zmyslo na afera. Wykonczyc nie tylko politycznie ale i personalnie. To nie sa zarty. Centrum swiatowej wladzy jest w Rzymie, papiezowi klania sie zarowno Castro, Chavez, Arafat jak i Bush, Blair czy Sarkozy - nic sie nie mzienilo od czasow srednioweicza, Watykan nadal wlada krolami swiata, zmienily sie tylko narzedzia. A wszystko jest egzekwowane przez najlepszych agentow jaki widzial ten swiat, czyli jezuitow ktorzy sa "doradcami" tam gdzie nawet diabel baby nie posle. Czas na pobudke, ktos mial tu racje w temacie, to nie jest wojna pomiedzy panstwami, to wojna pomiedzy tymi ktorzy trzymaja wladze a nami. Wojna toczy sie o nas, przeciwko nam. Pewnie slyszeliscie o taktyce dobrego i zlego policjanta? Na zachodzie zlym policjantem jest Rosja, Iran, Al-Quiaida, na wschodzie zlym policjantem jest Bush. Jeden i drugi glina maja ten sam cel

polecam:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3407
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3726
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3306
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3405
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3699
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odnosząc się do sprawy 9/11

Ale kolejne rządy nie dopuszczają się wszystkiego by zniszczyć "konkurenstów"

Kwaśniewski zgodził się na więzienia CIA niedaleko Klewek, a Kaczyński po przejęciu schedy siedział cicho, choć dostali na ten temat informacje. Lepper próbował coś zrobić, ale był za słaby.

Choć na scenie politycznej są zaciekłymi wrogami Kaczyński i Tusk kryją Kwaśniewskiego. Chodzi tu o wyższe "dobro", czyli mniejsze zło. Świat nie moze się dowiedzieć o tych więzieniach bo by było niedobrze.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiezienia dla Talibow to przykrywka i zaslona dymna dla handlu herą z Afganistanu przeprowadzanego przez CIA
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co czlowiek to inna teoria Smile
dla mnie to jest tak ze cala elita sie zna (Bilderbergowie) i nikt nie dopusci do tego aby kompromitowac jedno ze swoich ogniw. Bush z Putinem wcale nie są na siebie cięci, a Kil Dzonk Dzwonk tez stawia swoje warunki bo ma fabryke tej planety. Ci co maja cos do zaoferowania znają sie , rządza i kazda globalna decyzje omawiaja razem.
USA ma rope, Rosja ma gaz i rope , Chiny maja darmowe rece do pracy. Czego wiecej trzeba by zawladnac ludzmi?


tomaszek jeszcze chcialem dodac jedna rzecz , ze takie samo pytanie sobie zadawalem odnosnie ladowania na ksiezycu, ale teraz juz wiem ze zimna wojna to byl teatr, a my bylismy widownią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
co czlowiek to inna teoria Smile
dla mnie to jest tak ze cala elita sie zna (Bilderbergowie) i nikt nie dopusci do tego aby kompromitowac jedno ze swoich ogniw.


Być może jest tak że elita się zna ale niekoniecznie wszyscy władcy tego świata chcą należeć do tej elity i mogą mieć zupełnie odmienne egoistyczne aspiracje - tak jak napisał JA parę postów wcześniej.
I jakoś trudno mi uwierzyć że za zamachami 9/11 , w teatrze moskiewskim czy Biesłaniu stoi imć Benek XVI - przepraszam Riviera , nie chcę Cię urazić ale to absurd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomaszek napisał:
p4lm napisał:
co czlowiek to inna teoria Smile
dla mnie to jest tak ze cala elita sie zna (Bilderbergowie) i nikt nie dopusci do tego aby kompromitowac jedno ze swoich ogniw.


Być może jest tak że elita się zna ale niekoniecznie wszyscy władcy tego świata chcą należeć do tej elity i mogą mieć zupełnie odmienne egoistyczne aspiracje - tak jak napisał JA parę postów wcześniej.
I jakoś trudno mi uwierzyć że za zamachami 9/11 , w teatrze moskiewskim czy Biesłaniu stoi imć Benek XVI - przepraszam Riviera , nie chcę Cię urazić ale to absurd.


Absurdem jest Twoj tok myslenia. Obowiazuje jakas hierarchia wladzy, mali ludzie sa wladza wykonawcza, tych widzisz w tv, sa to tez sluzby specjalne. Ci wyzej w hierarchii nie babraja sobie rak wykonywaniem czarnej roboty, to jest wladza ustawodawcza ze tak powiem. A papiez to nic innego jak figurka dla potrzeb medialnych, to chyba oczywiste. Ma funcke z grubsza reprezentacyjna. Jezuici uzywaja papiestwa do swoich celow, jesli papiez sie im sporzeciwi to jest otruwany(JPI) albo dostaje ostrzezenie i pozniej grzecznie wspolpracuje (JPII). Poczytaj troche w temacie zanim zaczniesz cokowliek nazywac absurdem i tworzyc swoje wlasne(bo nie moje) terie ze Benek XVI za czymkolwiek stoi
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
wiezienia dla Talibow to przykrywka i zaslona dymna dla handlu herą z Afganistanu przeprowadzanego przez CIA


Z tego co wiem, to polski rząd przymyka oko na tranzyt dragów z Afganistanu za cokolwiek (nie ma dla mnie znaczenia co dostajemy w zamian Razz, podejrzewam, że broń) od CIA/USA. Mogę Wam powiedzieć, że kiedyś przypadkiem trafiłem na wiarygodne źródło, które to potwierdziło. Niestety nie mogę powiedzieć nic więcej. Ale to jest mega-wałek.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mała wątpliwość w sprawie 9/11
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile