W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Niesamowite zdjęcia Reptylki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8500
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 06 Wrz '08   Temat postu: Niesamowite zdjęcia Reptylki Odpowiedz z cytatem

http://conspiration.ca/repto_draco/human_reptile_hybrid.html



zobaczcie w linku więcej...brrr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:12, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rozumiem, to forum nadal traktuje o prawdzie ?
Pała z wykrzyknikiem za ten wątek !!
Bimi jest w pewien sposób wyrozumiały, ale ja bym tego typu bzdety umieszczał poza forum. Lądowałyby w nicości. Ciekawa sprawa, bo nagle pojąłem, że wiara w dziada z lachą i w sandałach, którego syn będący nim samym, został powieszony za winy ludzi i cierpiał, mimo wiedzy o zmartwychwstaniu - to przy reptiliańskim gównie rzecz - o zgrozo - warta o wiele większej uwagi. Latające spodki, okrągłe facjaty w oknach z pustym , czarnym wzrokiem i idiotyczny kundel wpatrzony w lustrzane odbicie - stają się powoli tematami wiodącymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:28, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz ładnie to ująłeś.
Wnoszę pozew o nowy dział o nazwie ParaForum (paranormalne forum)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvard




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 55
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego wrzucacie do jednego worka jakieś idiotyzmy autora tematu oraz sprawy UFO ? Ja myślę, że temat obcych cywilizacji jest właśnie jednym z najważniejszych tematów ludzkości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śmietnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ciekawi, co na to @zulugula. Nie kpię sobie - naprawdę jestem ciekaw: czy to jest Reptilianka, czy też nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobny hoax jak slynne zdjecia gigantow. Roznica polega na tym ze reptilianie to sciema natomiast na to ze giganci nie chodzili kiedys po naszej planecie jednoznacznej odpowiedzi moim zdaniem nie ma.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez takie głupoty ludzie trafiający na to forum mogą sobie rzeczywiście wyrobić błędne zdanie o "zwolennikach teorii spiskowych" i potraktować realne zagrożenie NWO jak jakąś bajkę o smokach.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
A mnie ciekawi, co na to @zulugula. Nie kpię sobie - naprawdę jestem ciekaw: czy to jest Reptilianka, czy też nie? Smile


Wiem tylko, że są bardzo niebezpieczni Smile


_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem, że miałem niezły ubaw obserwując wasze reakcje na tego posta...
Ile emocji...
Ile „NIE to nie może być prawda”, „przecież to nie istnieje”...przecież to „hoax” , smoki to bajki, itp.itd.
Intelekt (lewa półkula) został poruszony,obrażony??? I dobrze.

Poświęcę Wam chwilkę czasu, moi drodzy Poszukiwacze...

Wydawało mi się, że poszukiwacza (również poszukiwacza prawdy), naukowca, powinna charakteryzować otwartość umysłu, dociekliwość i minimalna przynajmniej kontrola emocji?

Nie wiem, czy załączone zdjęcie ( i te w linku) jest prawdziwe czy nie, (wybryki natury, zmiany w DNA, wynik prac genetyków, wpływ prominiowania gamma – różne domysły i pomysły) - pobudzają do myślenia...

Czy wierzę,że istnieli czy istnieją Reptylianie ?
Przyjmuję taką hipotezę i nie ignoruję jej, nie odrzucam, nie potępiam.
Jestem otwarty na nią, a specjalnie jej nie badam. Jestem po prostu ciekaw otaczającego świata.
Nie jestem badaczem kultury, ani religi, jednakże poprzez swoje podróże (długoletnie) i zainteresowania zwróciłem min. na fakt, że symbolika występującej w postaci rzeżb, malowideł, czy opowiadań (mitologi) odnośnie smoków, węży, hybryd (bogów i półbogów min. gado -podobnych) jest bardzo wiele. Byłem w miejscach, gdzie zapewne nie wielu z Was było.
Więc zadałem sobie pytanie: O co chodzi z tymi gadami czy gadopodobnymi?

Dla wyjaśnienia: Gady = Reptilia, od łac. repto – czołgam się.

Chyba nie dacie mi powodu,abym się zdziwił, że tacy poszukiwacze prawdy jak Wy, nie zuważacie powszechnej na świecie i we wszystkich kulturach, religiach symboliki lub kultu węża, smoka,jaszczura czy hybryd – czyli gadów i wsadzacie to tylko między bajki?

Tym bardziej ciekawe zjawisko występuję w współczesnej masowej kulturze i popkulturze, w której często występuje min. motyw smoków, węży itp. gadów. Chyba nie muszę wymieniać literatury czy
filmów, w których ta tematyka czy symbolika występuje? Dlaczego akurat ten motyw teraz? Badajcie..


Czy słyszeliście o metodzie 'przekazywania informacji poprzez symbolikę' lub „news behind the news” niezrozumiałą dla większości niewtajemniczonych?

Otwórzcie szerzej oczy...
A propos oczu: polecam filmy Kubrika min. „Oczy szeroko zamknięte”. Dlaczego? Zbadajcie sami.

Polecam hasła do zbadania: Ubaid, Sumer, Egipt, Majowie, Zulusi, Chrześciaństwo, religie hinduistyczne, buddyzm, Templariusze, Yakuza (tak japońska mafia lubi smoczki), wiele innych + smoki, węże.


@Tomkiewicz „Jak rozumiem, to forum nadal traktuje o prawdzie ?
Pała z wykrzyknikiem za ten wątek !! „

Co jest prawdą? Masz monopol a prawdę?
Wyluzuj, odrzuć system edukuacyjny, gdzie nauczeni zostaliśmy tylko widzieć białe lub czarne.
Warto poszerzyć horyzonty również o odcienie szarości.
Tylko w powszechnym systemie edukacyjnym wystawia się oceny. Zapewniam istneiją inne metody nauczania min. polegające min. na pobudzaniu do myślenia...i nie wystawianiu ocen: dobrze/żle.
„Free your mind”

@ p4lm
„Wnoszę pozew o nowy dział o nazwie ParaForum (paranormalne forum) „

Dobry pomysł!!!
A jak rozróżniasz normalne od paranormalnego?

@harvard
„Dlaczego wrzucacie do jednego worka jakieś idiotyzmy autora tematu oraz sprawy UFO ? Ja myślę, że temat obcych cywilizacji jest właśnie jednym z najważniejszych tematów ludzkości.

A może to jeden wór i to ma związek ? Dlaczego temat obcych jest wlasnie jednym z najwżniejszych tematów ludzkości dla Ciebie? A jak wygląda taki UFO-ok? Jestes przygotowany na odbiór oblicza takiego Ufoczka? A jakby przedstawił Ci się w postaci 3 metrowego Reptylka ? A może wiesz jak wyglądają?

@Voltar
„śmietnik” Co śmietnik?

@Rivera
Swoją jednoznaczną wypowiedż: „Podobny hoax jak slynne zdjecia gigantow. Roznica polega na tym ze reptilianie to sciema „ opierasz o własne badania, czy jesteś następnym z „Repeter-sów” -brak odpowiednika w języku polskim, ale ufam w Waszą inteligencję, to sobie wyjaśnicie co, to znaczy.

@goldbug
„Przez takie głupoty ludzie trafiający na to forum mogą sobie rzeczywiście wyrobić błędne zdanie o "zwolennikach teorii spiskowych" i potraktować realne zagrożenie NWO jak jakąś bajkę o smokach”

Co tak się obawiasz o to, co inni pomyślą? A niech myślą i otwierają oczęta.
A może byś tak chwilkę przestudiował kwestię związku „NWO – smoki”? Może istnieje jakiś związek i bys doszedł do ciekawych wniosków? Jak działasz na codzień żeby zagrożenie, o którym piszesz zminimalizować?

@zulugula
niebezpieczni tylko wtedy kiedy się ich boimy...



Troszeczkę napisałem więcej nt. Waszego nielubianego tematu Reptylków, bo taki badacz, jak David Icke, który podejmuje wiele działań, aby otworzyć nasze oczęta i umysły sprawie NWO został niesłusznie wyśmiany przez kwestię Reptylian. Moim zdaniem doszedł do ciekawych wniosków, spostrzeżeń i dostarczył sporo faktów w swoich pracach wskazujących na 'gadzią(smoczą,wężową)” obecność w historii ludzkości, jak i w życiu obecnym.
Jednakże zaznaczam, że David nie skupia się tylko na badaniach 'reptusiów”.
Dostarcza min. obok naświetlenia problemów również gotowych propozycji rozwiązań, dotyczących przeciwdziałania planom i działaniom NWO.

Mimo sprawy reptusiów, popularność Davida rośnie, min. dlatego, że przewidział wiele lat temu w swoich wystapeiniach i książkach to, co się obecnie wydarza...

Może to jest dla wielu radykalne, jednakże warto spojrzeć też w przeszłość, aby zrozumieć terażniejszość w której żyjemy.

Przeczytajcie sobie min. Children of the MATRIX -D.Icke. Daje do myślenia.

Każdy niech wyraża swój pogląd, jednakże -patrz poniżej.
Badajcie...


The END


„Condemnation without investigation is the heigest of ignorance” - Albert Einstein

„What is real?” MATRIX


PS.

SOBEK
Bóg-krokodyl czczony był szczególnie w Fajum, Kom Ombo i Busirus. Bóg wody, związany z Re. Z czasem zyskał znaczenie bóstwa uniwersalnego.


Podobieństwa kultury greckiej i Zulusów:
http://www.greecetravel.com/archaeology/mitsopoulou/zulu/photos2.htm

smok?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Smok

Dla poprawienia humoru:
http://en.wikipedia.org/wiki/Reptilian_humanoid
Każdy z nas ma cos z gada:
http://en.wikipedia.org/wiki/Reptilian_brain

Sporo do poczytania
http://www.crystalinks.com/reptilians.html

Lotnisko w Pekinie w kształcie smoka oddane w użytkowanie na Olimpiade 2008:

http://www.focus.pl/newsy/zobacz/publikacje/lotnisko-w-ksztalcie-smoka/

W Królestwie Władców Pierścienia (Laurence Gardner -może jest masonem, no i co?- polecam jego książki)
http://x-forum.pl/viewtopic.php?t=325

http://www.hp.uab.edu/image_archive/ue/uea.html

Zjadanie chrześcinina przez smoka:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/co.....LL_III.jpg

Zakon Smoka
http://lorl.free.fr/dragono.htm

Info z Waszej Wszechwiedzacej Wikipedi :

ZAKON SMOKA : (Drachenorden, łac. Societas Draconistrarum), zakon rycerski, wzorowany na serbskim zakonie rycerskim św. Jerzego (1318), założony w 1408 przez króla Węgier Zygmunta Luksemburczyka. Zgodnie ze swoją ustawą, która przetrwała w kopii z roku 1707, zakon miał bronić Krzyża Pańskiego i walczyć z niewiernymi (przeważnie Turkami).
Pierwotny zakon miał dwudziestu czterech członków, włączając takie godne uwagi osoby jak:
Zygmunt Luksemburczyk, król Węgier, cesarz rzymski (od 1434),
Władysław Jagiełło, król Polski,
Alfonso V Aragoński, król Neapolu,
Witold, wielki książę litewski,
Krzysztof III, książę Bawarii i król Danii,
Vlad II Diabeł, nazywany także Vlad II Dracul, hospodar wołoski,
Ścibor ze Ściborzyc, możnowładca Górnych Węgier.

Coś z naszego podwórka. Nie mówiąć o wielu kościołach z gadzią/smoczą symboliką czy naszego mitu Smoka Wawelskiego.
http://www.podroze.pl/wyprawa/relacja/wokol-slaskiego-olimpu,695
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R4S napisał:
Powiem, że miałem niezły ubaw obserwując wasze reakcje na tego posta...
Ile emocji...
Ile „NIE to nie może być prawda”, „przecież to nie istnieje”...przecież to „hoax” , smoki to bajki, itp.itd.
Intelekt (lewa półkula) został poruszony,obrażony??? I dobrze.

Poświęcę Wam chwilkę czasu, moi drodzy Poszukiwacze...



Ja ide o krok dalej i twierdze iz dinozaury byly istotami inteligentnymi, a nawet tworzyly cywilizacje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe...
daj więcej info...
Jestem ciekaw Twoich poszukiwań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R4S napisał:
ciekawe...
daj więcej info...
Jestem ciekaw Twoich poszukiwań.


Nie ma szans na dowody...
65 milionow lat temu zostaly unicestwione tak jak to bylo z WTC7.

Czysta logika..
Ziemia nie jest planeta ludzi.
Trzeba byc super naiwnym i aroganckim aby twierdzic ze ludzie sa najwyzej w lancuchu pokarmowym. Laughing

Swego czasu czytalem taka ksiazke nie pamietam autora,
W kazdym razie byl polakiem i ksiazka byla napisana za czasow komuny,
Twierdzil on iz dawno dawno temu mielismy goscia w ukladzie slonecznym.
Ktory powodujac liczne kolizje przyspieszyl ruch planet wokol wlasnej osi

Swego czasu Ziemia byla zwrocona do slonca tylko jedna polkula, (tam gdzie byla pangea)
druga strona byla zamarnzieta (tam gdzie dzis pacyfik.).
Kolizja spowodowala rozpad superkontynentu ktory trwa nadal
Brak szybkiego ruchu wirowego to mnejsza sila dosrodkowa, dzieki czemu w przeszlosci rosly tutaj wielkich rozmiarow rosliny i zwierzeta oraz istoty inteligentne.
.

Jesli ktos juz sie smieje z tej hipotezy
prosze mi wyjasnic dlaczego wenus kreci sie w przeciwna strone niz pozostale planety ?
Odpowiedz jest w ksiazce heh.


Generalnie polecam ta ksiazeczke przeczytac ja doszedlem do takich samych wnoiskow co autor i w wiekszosci sie z nim zgadzam.


Uwazam rowniez ze reptylianie nie wroca tutaj dopoki Ziemia sie nie zatrzyma ponownie.
Dzisiejsze warunki sa dla nich zabojcze.(grawitacja)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@R4S
Mógłbyś zapodać jakiś tekst o Yakuzie i smokach? Smile
A "repeater" ma polski odpowiednik... "powtarzacz". Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@otelodreiP
Cytat:
Czysta logika..
Ziemia nie jest planeta ludzi.
Trzeba byc super naiwnym i aroganckim aby twierdzic ze ludzie sa najwyzej w lancuchu pokarmowym. Laughing


sorki, ale w jednym zdaniu piszesz o dawnej przeszłości, a w powyszym cytacie o terazniejszości...

Podziel sie swoją tajemnicą. Co wg Ciebie jest na końcu łancucha pokarmowego ?Chyba nie tygrys ludożerca Laughing Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R4S napisał:
Cytat:
Czysta logika..
Ziemia nie jest planeta ludzi.
Trzeba byc super naiwnym i aroganckim aby twierdzic ze ludzie sa najwyzej w lancuchu pokarmowym. Laughing


sorki, ale w jednym zdaniu piszesz o dawnej przeszłości, a w powyszym cytacie o terazniejszości...

Podziel sie swoją tajemnicą. Co wg Ciebie jest na końcu łancucha pokarmowego ?Chyba nie tygrys ludożerca Laughing Question



Chyba nie bardzo zrozumiales moj post:
Lancuch pokarmowy to przenosnia Wink
Mowa jest o skali czasu rownej 1mld lat.

Wyobraz sobie ze Ziemia jest taka wyspa galapagos, a Darwin jeszcze tutaj nie doplynal. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Veritatis
proszę, poszperaj w necie ...

w dawnych czasach bedąc adeptem pewnej japońskiej sztuki interesowało mnie wszystko, co było związane Japonią.

Zwróciłem również na to uwagę : YAKUZA+Smoki

Zwróć uwagę również na ich tatuaże...Nie są bez znaczenia...

Powtarzacz - troche nie po polsku
Cytat:
http://www.sjp.pl/co/powtarzacz
, ale wiemy o co chodzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poświęcę Wam chwilkę czasu, moi drodzy Poszukiwacze...


dobrze mistrzu poszukiwaczy.

Cytat:
Wydawało mi się, że poszukiwacza (również poszukiwacza prawdy), naukowca, powinna charakteryzować otwartość umysłu, dociekliwość i minimalna przynajmniej kontrola emocji?


Otwartosc umyslu, dociekliwosc ale koniecznie z nuta zdrowego rozsadku - bez tego bedziemy opierac nasze odkrycia o rzeczy bez pokrycia. Tobie brakuje zdrowego rozsadku i padles ofiara typowej dezinformacji, David Icke to brytyjski Alex Jones, jedyne co go rozni od Jones'a to to ze Jones mowi oczywiste prawdy a milczy na temat rzeczy najwazniejszych, a Icke mowi oczywiste prawdy, odkrywa wiele ciekawych rzeczy ale calosc osmiesza wtracajac w to watek reptylian. To tak jak bys mial wyklad i mowil z sensem o 9/11 i o tym jaki to byl inside job, by pod koniec wywodu powiedziec "wszystko to bylo dzielem psów dingo transformujacych sie w ludzkie postaci. Bush jest psem dingo, podobnie jak Elzbieta II"


To jest przerazajace ilu ludzi pada ofiara tych infilitratorow srodowisk szukajacych prawdy. Typowa taktyka, mieszamy prawde z totalna dezinformacja (w proporcjach 95% na 5%) - to wystarczy. Jednym z pierwszych filmow jakie widzialem z Icke'm byl naprawde ciekawy film, mowil z sensem, bylem pod wrazeniem wiedzy. Pod koniec wtracil brednie o reptylianach i wywiad ze swiadkiem ktory rzekomo widzial Elzbiete II krolowa Anglii jak "zmieniala oblicze" tzw shapeshifting z formy ludzkiej w forme gadzią. Zapalila mi sie zaroweczka "Icke to pewnie sluzby specjalne, dezinformator" i do dzisiaj to podtrzymuje. Mowi wiele ciekawych rzeczy z ktorymi sie zgadzam, ma ogromna wiedze ale przekresla to wszystko wlasnie bredniami o reptylianach. Tacy ludzie celowo sa wprowadzani w srodowisko przez sluzby specjalne by osmieszac kazde "truth movement" od srodka. Zreszta fakt ze Icke i Jones niue maja problemow z wystepami w publicznych mainstreamowych telewizjach jest jednoznaczny i mowi sam za siebie - agenci disinfo. Widzieliscie Billa Coopera, Jordana Maxwella czy Erica Phelpsa na BBC albo na CNN? Niedoczekanie. Icke ma przewage nad Jonesem czy Michaelem Moorem bo ma wiele ciekawych info, ale to jest haczyk na latwowiernych "poszukiwaczy" takich jak RaS. To jest sztuczka wykorzystywana przez media i sluzby psecjalne, ktos ci poda na 20 informacji 19 prawdziwych, i jakkowliek ta nieprawdziwa bedzie idiotyczna jak na przyklad to ze Clint Eastwood to transwestyta, znaczna czesc ludzkosci uwierzy w to.


Cytat:
Czy wierzę,że istnieli czy istnieją Reptylianie ?
Przyjmuję taką hipotezę i nie ignoruję jej, nie odrzucam, nie potępiam.
Jestem otwarty na nią, a specjalnie jej nie badam


Wiec dlaczego jej bronisz? Jak ktos kto mianuje sie "poszukiwaczem" moze wyglosic takie zdanie?

Cytat:
Nie jestem badaczem kultury, ani religi, jednakże poprzez swoje podróże (długoletnie) i zainteresowania zwróciłem min. na fakt, że symbolika występującej w postaci rzeżb, malowideł, czy opowiadań (mitologi) odnośnie smoków, węży, hybryd (bogów i półbogów min. gado -podobnych) jest bardzo wiele. Byłem w miejscach, gdzie zapewne nie wielu z Was było.
Więc zadałem sobie pytanie: O co chodzi z tymi gadami czy gadopodobnymi?

Chodzi o symbolike.

Cytat:
opierasz o własne badania, czy jesteś następnym z „Repeter-sów” -brak odpowiednika w języku polskim, ale ufam w Waszą inteligencję, to sobie wyjaśnicie co, to znaczy.


Zadne powazne zrodla historyczne, ani wspolczesne nie wskazuja na to ze istnieli reptylianie.

I po co wkjlejasz lotniska w ksztalcie smoka jako dowod ze reptylianie istnieja? Pewnie gdzies na swiecie jest lotnisko w ksztalcie pingwina i co, jest to dowod na to ze pingwiny stoja za NWO? Ale chwila... przeciez mielismy Mr Penguina z Batmana, to dowod na supremacje rasy pingwinow w swiatowym spisku. Laughing

Zrozum ze smok to symbolika chinska, podobnie jak u nas orzel bialy. Chyba nie sadzisz ze nasza krajowa elita w zaciszu gabinetow przmeienia sie w orly? Bynajmniej takimi nie sa Laughing

Zakon smoka? Jest tez Zakon Podwiązki, czy to znaczy ze kobiety ktore nosza podwiazki stoja za NWO? To tylko nomenklatura, symbolika, tradycja.

Padles ofiara typowej dezinformacji, jak wielu przed Toba i po Tobie.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R4S napisał:
Powiem, że miałem niezły ubaw obserwując wasze reakcje na tego posta...
Ile emocji...
Cytat:
@zulugula
niebezpieczni tylko wtedy kiedy się ich boimy...


Ironia losu. Wyszedłem na wyśmiewce reptylian. Uwierzylibyście?

Ale nie na długo, żeby nie było Smile

Tutaj alternatywna wersja jak to ludzie są powiązani z Reptylianami.

Jest to tak jabkby wiele dziwnych rzeczy, które są połączone w jakimś sensownym porządku. Kto jest zainteresowany







Zainteresowanym polecam. Niezainteresowanym nie polecam Smile
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera

Zdrowy rozsądek mi mówi, aby poszukiwać, zadawać pytania...

Droga dojścia do Prawdy to proces i nie twierdzę, że tą prawdę posiadam. Jak ją będę miał to Ci powiem.
David I. nie jest dla mnie wyrocznią i guru.
Wolnym jest od gurów...

Wiesz, polegam na swoich badaniach, a motyw smoków i gadów rzucił mi się w oczy
wiele lat zanim poznałem Davida z teoria reptylków i jeszcze byłem czysty od teorii spiskowych.

Smoki to nie tylko Chiny...
Chyba nie zadałes sobie trudu pootwierać wszystkich linków?
Byłeś kiedyś w masońskiej komnacie prób. W ilu byłeś miejscach budowanych przez Templariuszy?

To tylko symbolika, tradycja, nomenklatura powiadasz?
Chyba wiesz, że każdy symbol ma znaczenie i każda tradycja ma swój początek gdzieś w czasie i przestrzeni. Każde nazwa ma swoje żródło.

Znasz efekt "Stu Małp"? Może właśnie setna małpa nie będzie znała żródła danej tradycji, bo ślepo ją nasladuje, ale te pierwsze małpy mogą byc świadkami rodzenia się tradycji, symbolu, znaczenia.

A właśnie gospodarze tego świata (NWO) posługują się często i gęsto symboliką, którą niestety większość z nas jeszcze nie kuma. I mniemam, że wiedzą o co chodzi, za tą symboliką i nawet znjaja jej żródło.

Własnie wydawało mi się RIVERA, że troszeczkę się orientujesz w kwesti religi.

Gdzie w jakiej mainstream historii lub archeologi chcesz mieć dowód na to, że reptylki nieistnieli bądż istnieli?
Obejrz sobie figurki min. z Sumeru, które nie są fotomontażem i zadaj sobie pytania. Nie wyglądaja mi na laleczkę Barbi Smile Polecam figurkę sumeryjskiej bogini z Ubaid (ok 5000 lat p.n.e.).

Myslisz, że inwazja na Irak to tylko z powodu ropy? Mam nadzieję, że nie wieżysz, w inwazję z powodu broni ABC?

Miałem okazję żyć(nie podróżować) w krajach, które podbijały ten świat czytaj: Ziemię, i podzieliły go między sobą. W swoich muzeach kraje te zamieściły sporo ciekawych artefaktów min. figurki smoczków, półbogów itp. i nie pochodziły one z Chin.

Mieszkałem również koło góry, która w tłumaczeniu nazywała się
Górą Węży i nie bynajmniej z powodu ilości węży. Autochtoni opowiedzieli mi legendę. O dziwnych istotach...

Sorki, miałem popaść w dezinformację, że na własne oczy widziałem (nawet dotykałem, a gonili bo dotykać nie wolno byłoSmile ), kilakanaście kosćiołów, muzeów, zamków, komnat z rzeżbami, , figurek, z róznymi motywami min. smoków, węży, dziwnych postaci ludzkopodobnych ....

Tak z powietrza zaczęl sobie wymyślać te figurki, rzeżby, malowidła, opowiadania...
A sorki, może to przez pole morfogeniczne??
Jeden artysta podłapał i zaczęli inni tworzyć??

Wiesz, jak to wszystko zobaczyłem i pózniej przeczytałem u Davida I. to ładnie wszystko poukładane o kulcie Smoka czy Węża (Reptilius), jakoś się mi zaczęło rozjasniać, jeżeli chodzi o temat gadów w historii ludzkości.


I nabijanie się z czegoś, czego nie masz przed oczami, to nie jest podejście badawcze...
A doza humoru, wraz ze zdrowym rozsądkiem w procesie badawczym zawsze jest mile widziana Smile

Parę wieków temu, wielu ludzi nabijało się z faktu, że Ziemia jest płaska.

A czy zjawisko UFO traktujesz poważnie? Miałeś UFO przed oczami??
A jak ten ufol będzie wyglądać jak reptuś, to jak jak go potraktujesz salwą śmiechu ?

Wierz, mi że nie jestem REPTYLO nawiedzony, jednakże wiem, że coś w tym jest i nie wzieło się ot tak "from the nowhere".

Jesteśmy tutaj na tym forum, aby na wzajem pobudzić się do myślenia...
I nie jest najważniejsze skupiać się na problemach, ale na ich rozwiązaniach...

Min SUN TZU w sztuce wojny głosi w skrócie "poznaj wroga"...
Władcy tego świata znają dobrze swojego wroga: nas.

Nt. dezinformacji to się z Toba Rivera zgadzam, że trzeba uważać.

Dziękuję za komentarz.. Szczerze... Dobrej Nocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze coś...ten post jest też powiązany z też z kultem Matki Boskiej ...
viewtopic.php?t=3704

Nie dziwię się, że Glębuś chce się przypodobać kolesiom z NWO tym pomysłem:
Frajdę dociekania dlaczego pozostawiam Wam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:


Ironia losu. Wyszedłem na wyśmiewce reptylian. Uwierzylibyście?

Ale nie na długo, żeby nie było Smile

Tutaj alternatywna wersja jak to ludzie są powiązani z Reptylianami.



O tak, o ironio losu, tak podobnie natrafiałem niechcący na te "gadzie" ślady tylko, że w 3D.

Dzięki za linka.Interesujące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 11 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Otwartosc umyslu, dociekliwosc ale koniecznie z nuta zdrowego rozsadku - bez tego bedziemy opierac nasze odkrycia o rzeczy bez pokrycia. Tobie brakuje zdrowego rozsadku i padles ofiara typowej dezinformacji, David Icke to brytyjski Alex Jones, jedyne co go rozni od Jones'a to to ze Jones mowi oczywiste prawdy a milczy na temat rzeczy najwazniejszych, a Icke mowi oczywiste prawdy, odkrywa wiele ciekawych rzeczy ale calosc osmiesza wtracajac w to watek reptylian. To tak jak bys mial wyklad i mowil z sensem o 9/11 i o tym jaki to byl inside job, by pod koniec wywodu powiedziec "wszystko to bylo dzielem psów dingo transformujacych sie w ludzkie postaci. Bush jest psem dingo, podobnie jak Elzbieta II"


To jest przerazajace ilu ludzi pada ofiara tych infilitratorow srodowisk szukajacych prawdy. Typowa taktyka, mieszamy prawde z totalna dezinformacja (w proporcjach 95% na 5%) - to wystarczy. Jednym z pierwszych filmow jakie widzialem z Icke'm byl naprawde ciekawy film, mowil z sensem, bylem pod wrazeniem wiedzy. Pod koniec wtracil brednie o reptylianach i wywiad ze swiadkiem ktory rzekomo widzial Elzbiete II krolowa Anglii jak "zmieniala oblicze" tzw shapeshifting z formy ludzkiej w forme gadzią. Zapalila mi sie zaroweczka "Icke to pewnie sluzby specjalne, dezinformator" i do dzisiaj to podtrzymuje. Mowi wiele ciekawych rzeczy z ktorymi sie zgadzam, ma ogromna wiedze ale przekresla to wszystko wlasnie bredniami o reptylianach. Tacy ludzie celowo sa wprowadzani w srodowisko przez sluzby specjalne by osmieszac kazde "truth movement" od srodka.


Zgadzam się w stu procentach.

Na jakiej podstawie wierzycie w reptylian?
Oprócz słów Davida Icka?
Jezeli chodzi o symbolike, to wiele jest innym posągow, malowidel i mitów związanych z innymi zwierzętami. Więc skąd w ogóle taki pomysł? Dajcie chociaż jeden dobry dowód na poparcie w ogole sensu tego rozpatrywania.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 11 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zauwazylem ze bardzo czesto wypowiadaja sie osoby i swoje teorie popieraja rzeczywiscie istniejacymi materialami na stronach internetowych. zebysmy sie czasami nie zapedzili za daleko w poszukiwania prawdy poniewaz autorem takich "prawdziwych" zrodel moze byc kazdy. nie wszystko co jest w necie jest prawdą. nie wierze w ludzi-jaszczurki. gdybym mial kupe kasy i nudzil sie w domu to kto wie.. moze wymyslilbym jakas nowa teorie, badz ludzka rase a moze jakis fajny spisek - ladnie to opisal, zilustrowal obrobil w photoshopie poprzerabial dokumenty aby wygladaly na stare rekopisy, zakupil stara maszyne do pisania i porobil pieczatki rzadowe. nastepnie skleilbym to wszystko w calosc i puscil w neta, a po jakims czasie patrzylbym jak moj przekret zbiera plony. jak masa owieczek uwazajacych sie za uswiadomionych swojego niewolnictwa walczy o wolnosc szukajac prawdy i popiera to twoimi historiami. czulbym sie swietnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PragnącyDziałać




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 11 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Bimi powinien zamykać takie tematy. Potem nie dziwota, że ludzie nas postrzegają jako łowców ufo itp wkoncu to jest forum o prawdzie a nie o zjawiskach paranormalnych Ci co zakładaja takie tematy niech sie spikną i stworzą sobie stronke od takich spraw i nie robią tutaj niepotrzebnego smietnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Niesamowite zdjęcia Reptylki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile