W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Unia Europejska-ankieta  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3880
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś zwolennikiem Uni Europejskiej?
TAK
11%
 11%  [ 5 ]
NIE
88%
 88%  [ 38 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie jest dwuznaczne, ale odpowiem krótko: gdybym miał wybierać gdzie żyć - UE lub USA , a blok wschodni - wybieram UE lub USA. Rosja dla mnie zawsze bedzie zacofanym kacapowem. Komuna niszczy ludzi. Moja babcia byla zeslana na sybir i to co wiem o gułagach napawa mnie nienawiścią do tych czerwonych kacapów. Nic się nie zmienili od czasu II WŚ.! dlatego będę stał przy Unii nawet jak będzie chciała ten swój traktat lisboński.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:20, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak to jest w końcu z tą Rosją?
Czy można powiedzieć ,że współcześnie nie jest ona przedłużeniem ZSRR w sensie politycznym i mentalnościowym obywateli Rosji?
Czy też można powiedzieć , że tak naprawdę to niewiele się zmieniło , a Ci co tak myslą, iż zaszły jakieś zmiany w Rosji są pod wpływem propagandy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi tu oczywiscie o przedluzenie rzadow zsrr. Ruch ludowy w Rosji juz nastapil tak jak i u nas, ale u nich jest to caly czas za kurtyną. Rosyjski rząd jest tak samo niesprawiedliwy jak rząd USA ( Rosja broni suwerennosci OSetii i Abchazji ale Czeczenow mordowala - tak USA ratuje Irak, a na skutki po Kathrinie nie dali prawie zadnej pomocy) , ale USA przynajmniej ma podwyzszony standard zycia swoich obywateli. Moze wyjde na materialiste, ale o to w tym wszystkich chodzi - USA pozwala swoim obywatelom na posiadanie wystarczajacej ilosci pieniedzy.
PKB Rosja: $12tys
PKB USA: $44tys
PKB Polska: $11,8tys

Oczywiscie pkb nie swiadczy o poziomie zycia co widac na przykladzie Polski i Rosji. Przecietny Rosjanin nie zarabia 12tys$ rocznie, a Polak tak. Tak wysoki produkt krajowy brutto rosji wynika z duzej ilosci milionerow, resztą nikt się nie przejmuje. Nie słuchają głosów ludu. U nas przynajmniej udają że się starają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Przecietny Rosjanin nie zarabia 12tys$ rocznie, a Polak tak
Laughing od kiedy przeciętny Polak zarabia 25 tysięcy złotych Question Laughing .Wyjdź ze świata marzeń Smile.

Jak dla mnie zarówno UE,USA i Rosja to syf,z tym,że UE i USA o tyle groźniejszy,że jest to totalitaryzm ukryty,zaś w Rosji mamy jawny autorytaryzm.Wybierzcie co lepsze? Laughing.
Jeżeli o mnie chodzi,to wybieram życie na Islandii Razz.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak dla mnie zarówno UE,USA i Rosja to syf,z tym,że UE i USA o tyle groźniejszy,że jest to totalitaryzm ukryty,zaś w Rosji mamy jawny autorytaryzm.Wybierzcie co lepsze? Laughing.
Jeżeli o mnie chodzi,to wybieram życie na Islandii Razz.

Chyba bym wybrał UE lub USA a nie Rosję Laughing

Cytat:
To jak to jest w końcu z tą Rosją?
Czy można powiedzieć ,że współcześnie nie jest ona przedłużeniem ZSRR w sensie politycznym i mentalnościowym obywateli Rosji?

Mi się wydaję ,że mentalność obywateli Rosji jest paskudna ,ale nie pojawiła się w czasach Stalinizmu ale wcześniej już za caratu gdyż wtedy to społeczeństwo było zacofane. Stalinizm to tylko przedłużył.
Cytat:
Czy też można powiedzieć , że tak naprawdę to niewiele się zmieniło , a Ci co tak myslą, iż zaszły jakieś zmiany w Rosji są pod wpływem propagandy?

Pewnie ,że od komuny nic się nie zmieniło nadal burdel i syf.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 29 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Unia Europejska-ankieta
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile