W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Matka Boska patronka UE   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4607
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj Tańcząca, ja mieszkam właśnie w takiej luksusowej kamienicy w niedalekim sasiedztwie ambasad. No i co z tego? Gdyby w moim domu mieszkali tylko sami właściciele mieszkań, byłoby super. Ale niestety wielu wlaścicieli wynajmuje mieszkania najemcom i to przeważnie z innych regionów Polski. Są to młodzi ludzie, którym wielkomiejskie zycie uderzyło do głowy i czasami zapominają że są w mieście bo zachowują się jak bydło. Całe szczęście że jest ochrona, która zawsze interweniuje.
Al Kohol, nie wiem dlaczego Ty i inni przyczepiacie się do mnie. Jeśli jest jakiś wątek o Polakach, to każdy chyba ma prawo pisać co myśli. Co się tyczy Włoch, to oczywiście różnie tam bywa, ale to nie jest tak rażące jak tutaj. Poza tym Włochom łatwiej wybaczyć bo to są promienni ludzie. Tam nikt nie czuje się samotny. Włoch wyciągnie rekę nawet do obcego człowieka i pomoże mu. Potrafią również inaczej postępować z kobietami. Włoch potrafi się uśmiechnąć do obcej kobiety i powiedzieć jej że jest ładna, choć może wcale nie jest. Ale to miłe. Polacy w większości to smutasy. Są zimni i bez fantazjii. Ale to nie ma znaczenia, że nie ma na kim oka zawiesić. Nie zamierzam tutaj wychodzić za mąż. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara ja sie wcale do ciebie nie przyczepiam. w istocie w wielu sprawach sie z toba zgadzam tylko ze ja to wszystko biore na miekko a ty sie spalasz niepotrzebnie. znasz moze taki zespol "kury"? swego czasu wypuscili plyte pt. "p.o.l.o.v.i.r.u.s" na ktorej przedostatni numer to "o psie". z reszta sobie obejrzyj sama:
http://www.youtube.com/watch?v=TJtGdXudh88
a tu jest tekst:
http://www.tymanski.com/index.php?page=o_psie
Wink

aaa i wyobraz sobie ze jestem wlochem ktory wyciaga do ciebie pomocna dlon Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, to skorzystam z okazji, że zrobił się mały offtop i upiekę 2 pieczenie na jednym ogniu. Mnie też kiedyś pogryzł pies, było to w szanującej się dzielnicy, właściciele psa - starsze małżeństwo nawet po incydencie nie raczyli założyć smyczy psu, tylko się do mnie uśmiechnęli bez słowa, a psa pogłaskali. Ja wylądowałem na pogotowiu godzinę później. Z nieodpowiedzialnością można się spotkać wszędzie, tylko, że w różnej formie, bo przecież właściciele psa byli dla mnie mili - uśmiechnęli się do mnie.

Al kohol, a czy mój avatar wnosi coś do dyskusji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper - przeciez wiesz ze nic. po prostu jestem ciekaw bo malo uzytkownikow ma jakies zdjecia w avatarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się nie boję żadnych niespodzianek związanych ze zdjęciem w avatarze. Często tak robię, choć nie zawsze. Myślę, że wystarczy Wink Trzeba iść spać, a mi się wcale nie chce, choć nie zamierzam budzić się o 11.00. Więc dobranoc.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 07 Wrz '08   Temat postu: Matka Boska patronka UE Odpowiedz z cytatem

Flaga Uni Europejskiej od samego początku okazuje się nie być żadną flagą związaną z Illuminatami, ale z.... MARYJA!

http://www.paranormalne.pl/lofiversion/index.php?t14349.html

http://wiadomosci.onet.pl/1819560,11,item.html

Twórca tej flagi od początku otwarcie mówił, że ta flaga to na jej cześć, a tym samym papiestwa, które jest pomysłodawcą tego tworu i jego właścicielem!

P.S.
Rivera po raz kolejny składam Ci WIELKIE DZIEKI za Twoje tłumaczenie większości niedowiarków, kto jest jedynym panem i władcą tworu pod nazwą UE, choć z tego co obserwuję, to ta większość nadal z niemal z rozdziawionym pysiem zdaje się mówić, to byc przecież nie może! Czy tylko dlatego, że to przerasta wasze pojmowanie?

Napoleon powiedział kiedyś o mocy papiestwa, że jego siła przerasta potęgę dwustutysięcznej doborowej armii uzbrojonej po zęby. Kto jak kto, ale cesarz francuzów doskonale wiedział co mówi, wypowiadając te słowa o papiestwie, które po zadanym mu niemalże śmiertelnym ciosie przez jego późniejszego szefa sztabu generała Berthier'a w lutym 1798 roku, a który to cios ówczesna Europa i cały świat uważał wtedy za ostateczny i bezpowrotny już koniec tej instytucji (był to wtedy szok dla ówczesnego świata, na miarę takiego samego, gdy 2500 lat wcześniej upadło nagle imperium Babilońskie), podniosło się niemal błyskawicznie i już w 1800 roku zaczęło wracać do poprzedniej chwały.
Nomen omen, niewiele brakowało a w lutym 1798 roku papiestwo zostałoby zlikwidowane przez Legion Jana Henryka Dąbrowskiego, który pełen furii zmierzał do Rzymu by aresztować papieża Piusa VI i zlikwidować ostatecznie instytucję papiestwa, lecz na rogatkach Rzymu Dąbrowski i jego pięciotysięczny legion zostali zatrzymani przez wojska dowodzone właśnie przez francuskiego generała Berthier'a, który oświadczył Dąbrowskiemu, że ta rola należy do nich, a nie do niego, i że jest to rozkaz dyrektoriatu republiki.
Teraz papiestwo po cichu bierze zemstę za tamto wydarzenie na wszystkich, przejmując powoli całą Europę pod swoją wyłączną władzę i kontrolę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:48, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie było, że wszyscy są takiego zdania jak Wy w Polsce na temat nowego patrona UE daje link do dyskusji na innym forum Smile

http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic.php?t=4381
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar- haha, Ty lisie, specjalnie to dołączyłeś Very Happy Świetna dyskusja.
Tylko uważaj na opętanie Wink
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:24, 09 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile spoko, będę na siebie uważał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1064
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:37, 31 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zagiąć księdza na religii

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Matka Boska patronka UE
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile